Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+17
Oleg19899
Caprittarius
nirvana
Emocija
TheBlueSun
buroke3
gint
dmas
Weelday
m&m
Origin
suo4444
Dream
Knyaz Myshkin
Linum
Tylenis
Jurate123
21 posters

    Tiems, kam per 25 metus

    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Emocija Antr. 04 08, 2014 4:29 pm

    Jurate123 rašo:Sveiki,

    Pastebejau, kad dauguma pasisakanciu forume yra arba paaugliai, arba labai jauni zmones. Suprantu, kad betkuriame amziuje sociofobija yra labai rimta problema, taciau noretusi ishgristi ir ish zmoniu, kurie jau perkope 25 metus. Kaip jums sekasi kovoti su sociofobija begant metams? Ar ji gereja, ar blogeja? Ar jauciasi ciklishkumas (pagereja, pablogeja, vel pagereja?)

    Man jau 30, sunku pasakyti ar metai siejasi su sociofobija. Bet panašu, kad nesvarbu kokio amžiaus bebūtum užsidarymas nuo aplinkos, bet kokiame amžiuje sargdina, mes vis tiek socialios būtybės, mums reikia socialumo. Iš savo patirties tai tam kad sau padėt turėjau eiti kur baisu, dar ir dabar ne visur nueinu, nes neįveikiu baimės, o kai įveiki, atsiveria viskas kitomis spalvomis.
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by nirvana Tr. 04 30, 2014 6:14 pm

    Mano nuomonė tik sutaptų su Sigitutės, amžius tikrai ne rodiklis, SF glaudžiai susijęs su aplinka kuri tave supa,žmonės čia pagrindas,svarbu turėti tave suprantančių ir palaikančių žmonių,svarbu palaikyti ryšį nuolat,jei žmonių akyse nenori matyt (juk būna momentų) tada reikalinga kita veikla,kuri neleistų nuklysti į gilias savianalizes,panašiai kaip "o kaip aš einu? jei pradėsim galvot kaip statom kojas greičiausiai sukluptum," tai va apie tokio lygio analizes kalbu,...tokių nereikia.....
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Caprittarius Kv. 05 22, 2014 8:42 pm

    Smile


    Paskutinį kartą redagavo Caprittarius, Pen. 02 03, 2017 5:28 pm. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : šis pokalbis matomas viešai neprisiregistravus)
    avatar
    Oleg19899


    Male Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2014-05-27
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Oleg19899 Antr. 05 27, 2014 6:38 pm

    Aš vat jaučiu ,kad amžinai busiu vienas ir šita mintis man neduoda ramybės.
    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by sauroman1 Kv. 02 02, 2017 11:10 pm

    Man 27 ir vis dar esu toks pats mažai bendraujantis. Neturėjęs dar merginos, draugų turiu mažai kas mane glumino pastaruoju metu dėl išvaistytos jaunystės, bet taip vienatvę lengvai pakenčiu. Bet už tat vietoj to, kad tūsintis ir maukti bare alų, tuo metu galiu mokintis, tobulėti, fokusuotis į vidinį pasaulį, sveikata, užsiimti kūryba ir karjerą, taupiau gyventi.
    Išmokau, kad gyvenimas nėra toks tobulas, nuspėjamas kaip anksčiau ir tiesiog reikia rasti savo kelia, o jų labai daug.
    Forgiver
    Forgiver


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 36
    Užsiregistravo : 2015-08-22

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Forgiver Tr. 02 08, 2017 9:25 pm

    26 daug daug gaminu, nustojau vartoti alkoholį ir rūkyti. Jei kas nori pagaminti kartu, tai prašom į asmeninę žinutę.
    plüsch
    plüsch


    Male Pranešimai : 8
    Užsiregistravo : 2017-01-30

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by plüsch Tr. 04 12, 2017 4:47 pm

    manau, kad bunant vyresniame amziuje, gyvenimo realybe vis labiau pradeda konfrontuoti su SF, todel dedamos didesnes ir realesnes pastangos jai iveikti arba bent suvaldyti.
    Anonymous
    ura
    Svečias


    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by ura Št. 10 07, 2017 10:16 pm

    33 man, nuo vaikystes ar paauglystes nerimas lydi, depresija issigydziau regis, nors niekada negali buti tikras, tai griztami dalykai, taciau kol nuotaika gera ir dziaugiesi saule, miegi, depresijos turetu buti maziau, socialinis nerimas rimtesnis reikalas, reikia kovoti kiekviena diena, tai sunkiai valdoma, ne drovumo prasme, drovumo nera su zmonem, laisvai bendruajasi, gal susijes labiau su neivertinimu ir saltumu lietuviu, uzsienyje to nerimo nesijaucia tiek, tolerantiska visuomene, neteisia, o jei didelis savikritiskumas ir pomegis i krastutinumus, kaip man, tada ir kovoji Wink)
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Della Kv. 11 16, 2017 10:24 am

    Labas. Seniai cia nesilankiau. I tema, man virs 30, sociofobija gal ir dingsta. Bet atsiranda vis didesnis nepilnavertiskumas, nepasitenkinimas savim, savo gyvenimu, savo aplinka. Atsiranda vis didesne depresija. Draugu nebeliko isvis. Bendrauju nuolat tik su 1 zmogum, bet ir tas ne LT gyvena Very Happy Vis mazesnis noras bendrauti, prisileisti kitus. Nera tos sukaustancios baimes, bet tiesiog tokia siena atsiradus tarp manes ir kitu, nieko nenori prisileisti, atsiskleisti, tad ir pokalbiu nepavyksta pletoti, o tas pavirtsutiniskas bendravimas sekina, reikalauja pastangu, tad jo vengiu. Bendravimo stoka uzpildau internetu, materialiu slamstu, parduotuvemis, naujais drabuziais, kosmetika, interjero prekemis. Labai daug vaikstau, megstu iseiti i centra, aplankyti muges, isvykti i kita miesta. Nauji ispudziai kazkiek pagerina savijauta, bet viskas trumpam. Seniau nesupratau, kaip kitiems zmonems viso to nereikia. Tik neseniai dasuto, kad tiesiog jie daug bendrauja su kitais, visa laisvaiki praleidzia su draugais Very Happy Plestis galima butu daug, bet tiek to siam kartui. Liudna, labai liudna.

    Sponsored content


    Tiems, kam per 25 metus - Page 2 Empty Re: Tiems, kam per 25 metus

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 03 28, 2024 9:49 pm