Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+7
Zetsu
kryptis
lol
niekas
Monster
daftendirekt
Pingvinas
11 posters

    Kaip susirast merginą?

    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Kv. 04 23, 2015 12:02 pm

    Sveiki, turbūt ne man vienam sunku susirast antrą pusę. Juolab man, kadangi esu tikras kenčiu rimtą sociofobiją. Man sunku bendraut net su šeimos nariais o su nepažystamais išvis neįmanoma. Mokykloje iš vis buvo blogai, vidurinėje praktiškai nekalbėjau du metus ir dabar, žinoma bendradarbiai jau lyg ir priprato, net nebeklausinėja beveik nieko, nebent jei tai susiję su darbu. Klausimas ar įmanoma tokiam kaip aš iš vis kada nors susipažint su moterimis?
    Anonymous
    Internetas
    Svečias


    Kaip susirast merginą? Empty Post

    Rašyti by Internetas Kv. 04 23, 2015 2:06 pm

    Aišku, kad galima. Pilna mergų, kurios tokios pačios išsigandusios kaip ir tu. Eik į kokį pažinčių puslapį ar ką.
    daftendirekt
    daftendirekt


    kaprizingas
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2013-11-22

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by daftendirekt Kv. 04 23, 2015 3:18 pm

    Įmanoma, parašyk per Facebook'ą   albino
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Kv. 04 23, 2015 11:09 pm

    Aš lankausi tiek pažinčių puslapiuose tie facebooke, bet kokia nauda net jei ir užmegsiu ryšius, juk reikes tada susitikt, o tada man šakės
    Monster
    Monster


    Kaip susirast merginą? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Monster Sk. 04 26, 2015 2:42 pm

    Visu pirma tai noreciau pasakyti kad kazin ar pats zinai koki gera darba turi...
    Kas del merginu tai man labai panasi situacija, deje cia nieko guodziancio negaliu pasakyti, tiek is gyvenimiskos patirties tiek is ivairiu psichologiniu straipsniu vaizdas toks kad daugumai merginu patinka 'bad guys' -blogiukai ir labai retai kuri noretu tokio vaikino kuris sunkiai savimi pasirupina socialiniame gyvenime...

    Aš lankausi tiek pažinčių puslapiuose tie facebooke, bet kokia nauda net jei ir užmegsiu ryšius, juk reikes tada susitikt, o tada man šakės
    Manau daugiausia nerimo tau sitas dalykas kelia del to, kad realiai pasirodysi ne toks kokio tavo manymu mergina taves tikejosi ir ja nuvilsi. Manau geriausia butu kad mergina zinotu apie tavo problema dar pries susitikima, tada zinosi ko ji is taves tikisi, truputi nedrasaus, ne visada zinancio ka pasakyti vaikino, butent tokio koks ir esi, tada nereikes bandyti suvaidinti drasesnio, labiau pasitikincio savimi ir nebeliks tos baimes kad gali pasirodyti ne toks kokio ji tikejosi.
    Jei dar vis nedrasu, manau galetum truputi isgerti ant drasos (jei su masina nevaziuoji) tik ne per daug kad matytusi is salies, nes tada irgi gali ne koki ispudi palikti merginai...
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Pir. 04 27, 2015 12:12 am

    O prie ko čia mano darbas?
    Monster
    Monster


    Kaip susirast merginą? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Monster Pir. 04 27, 2015 5:04 am

    Neprieko, siaip paminejau kad gera darba turi, vien del to turi del ko dziaugtis... Smile
    avatar
    niekas


    Kaip susirast merginą? Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by niekas Pir. 04 27, 2015 12:02 pm

    Nežinau kaip jum ,bet man tos merginos, kuriom patinka "bad guys" net labai nelabai Kaip susirast merginą? 2267440690 . Tokie neaiškūs norai rodos.
    Manau, kai išlįsi iš kiauto, tada atsiras ir mergina. Pirma geriau stengtis būt daugiau tarp žmonių. Netyčia sutikt daug smagiau nei ieškant.
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Pir. 04 27, 2015 10:49 pm

    o tu žinai ką dirbu? Pažystami mes?
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by lol Antr. 04 28, 2015 7:13 am

    Pingvinas rašo:Aš lankausi tiek pažinčių puslapiuose tie facebooke, bet kokia nauda net jei ir užmegsiu ryšius, juk reikes tada susitikt, o tada man šakės

    Nelabai supratau, tai tu nori susirast mergina virtualiam pasauly ar kaip? Nes bet kokiu atveju manau butu logiska, jei jau pora, susitikt akis i aki bent karta, tai cia yra neisvengiama. Tavo atveju tai kitos iseities be internetiniu pazinciu turbut ir nedaug yra, nes visu pirma gali rast mergina kuri turi bendru interesu/ pomegiu, bendraudamas gali pergalvok savo zinutes ir t.t. bet kokiu atveju jei rasit bendra kalba bus lengviau ir realybej bendraut. Simple as that. Kitos iseities as nelabai ir matau, jei nori susirast mergina, ir jei sukurei tema vadinasi nori, tai turi imt jauti uz ragu. Tau net cia mergina pasisiule per Facebook pabendraut (jei taip supratau?), tai turbut siuo atveju jau gavai daugiau pasisekimo pazinciu srity nei puse cia besilankanciu vaikinu kada nors gavo biggrin Kaip susirast merginą? 592502337
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Antr. 04 28, 2015 9:52 am

    Lengva jums sakyt, net neįsivaizduojat koks aš beviltiškas
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by kryptis Antr. 04 28, 2015 11:51 am

    o jei nemoki, bijai bendraut tai kam tau tada reikia merginos? juk su ja irgi reikes bendrauti.. Atsiranda priestaravimas tarp tavo minčių.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by kryptis Antr. 04 28, 2015 11:54 am

    Monster rašo: daugumai merginu patinka 'bad guys' -blogiukai ir labai retai kuri noretu tokio vaikino kuris sunkiai savimi pasirupina socialiniame gyvenime...


    išvada viena: stokit į tulpinių, kamuolinių ar kokiu ten skreplinių gaują ir visos panos bus jūsų :DDDD
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Antr. 04 28, 2015 11:55 am

    Lengva jums juokaut
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by kryptis Antr. 04 28, 2015 11:56 am

    merginoms patinka vaikinai, turintys humoro jausma...
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Antr. 04 28, 2015 11:59 am

    Nu aš klausiau kaip susipazint su moterim, o jūs sakot kad reikes su ja bendrauti..puikiai zinau kad reikes bendrauti, aš sergu sociofobia, o ne esu atsilikelis koks
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by kryptis Antr. 04 28, 2015 12:17 pm

    sociofobija nera liga jei ka.
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Antr. 04 28, 2015 4:47 pm

    Jos apibūdinimas nieko nekeičia man
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by lol Antr. 04 28, 2015 7:04 pm

    Atrodo, kad ir ka besakytume tu rasi buda save sumenkit, tai arba turi dirbt prie to ir stengtis pasikeist arba susitaikyt su mintim, kad gal meiles gyvenimas ne tau. Klausei ar imanoma tokiam kaip tu susirast mergina, visi dave pavyzdziu ka daryt, o tu tik "jum lengva kalbet, as toks beviltiskas", tai nelabai suprantu kokiu patarimu tu tikejaisi is sios temos pries kurdamas?
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Antr. 04 28, 2015 10:25 pm

    lol, dėkui kad privertei mane pasijust kaid šūdui
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by lol Tr. 04 29, 2015 2:06 am

    scratch scratch
    Pats savo prisistatymo temoj ka tik parasei, kad esi 'realistas', o as lyg ir nieko menkinancio apie tave asmeniskai nesakiau, as parasiau kaip yra is tikruju! Per tema uzdaviau kokius 3 klausimus ir i neiviena nesugebejai atsakyt, tai vel klausiu - KO TU TIKEJAIS? Galvojai, kad turim mes kazkoki stebuklinga sprendimo buda, ar nuraminsim, kad net ir didziausias sociofobas neidejas pastangu susiras antra puse ir gyvens ilgai ir laimingai kaip pasakoj? Kazkaip kertasi su tavo 'realistiska' pasauleziura. Tau zmones raso patarimus, o tu saves menkinimus, kaip uzsuktas, kartoji. Tai siulau issitraukt galva is siknos ir dar karta perskaityt patarimus, kuriuos tau zmones parase ir paciam apsisprest - ar esi pasiryzes imtis veiksmu, kad juos igivendint ar ne. Ir tas itakos ar toliau busi vienas, menkinsi save ir kaltinsi kitus, kad tau tiesa pasake priverte pasijaust sudu... Visi cia puikiai supranta, kad gal neturi pasitikejimo savim ar depresija kokia, bet tu net pats nerodai jokios iniciatyvos tai kam kurt tokias temas jei pats ignoruoji visus atsakiusius?
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Tr. 04 29, 2015 12:06 pm

    Aš neignoruoju, jau užsiregistravau i pažinčių tinklalapį
    Zetsu
    Zetsu


    Kaip susirast merginą? Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Zetsu Št. 05 02, 2015 9:34 am

    Norint susirasti mergina reikia įdėti daug pastangų ir darbo. Vienas iš aukščiausių ir svarbiausių dalykų, tai spręsti savo socialines ir psichologines problemas. Siūlyčiau kreiptis pas psichologą ar psichoterapeutą, o gal net geriau rinktis socialinių darbuotojų pagalbą, būna užsiėmimų įvairių (lavina socialinius įgūdžius). Turėtum pasidomėti savo poliklinikoje. Jei su savimi nenori padirbėti, spręsti problemas, tuomet tai sėkmės reikalas susirasti. Gali bandyti užsiregistruodamas pažinčių puslapiuose. Bandyti susitikti realybėje, ten nenuslėpsi savęs. Ir priklausys nuo žmogaus ar sugebės tave priimti tokį koks esi. Bet čia kas žaisti loterija. Žmonės yra skirtingi, gali būti, kad pasitaikys tau kurie nenorės nieko su Tavimi tęsti, bet tai nereiškia, kad visi tokie. Taip pat nesėdėti namuose ir vien užsiimti internetinėmis pažintimis. Turėtum dalyvauti įvairiuose renginiuose, kažkur įsitrauk, pabūk savanoriu. Įvairios veiklos gali atnešti tau daug daugiau nei galėtum įsivaizduoti. Yra įvairiausių būdų ką gali daryti. Taip pat pastebėjau, turi žalingų įpročių. Siūlyčiau jų atsisakyti, taip turėsi daugiau pliusų. Kaip viskas eisis ir kaip bus, priklausys nuo Tavo pasirinkimo, nuo Tavo sprendimo ir kiek į tai įdėsi darbo. Linkiu didžiausios sėkmės!!! Wink
    Pingvinas
    Pingvinas


    Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2015-04-23
    Miestas : Šiauliai

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Pingvinas Št. 05 02, 2015 11:57 pm

    Aš gyvenu mažame mieste, kur galimybes įsitraukt į socialinę veiklą labai mažos ir pas mus beveik nieko nevyksta. O psichoterapeautų ar panašiai iš vis nėra
    avatar
    niekas


    Kaip susirast merginą? Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by niekas Sk. 05 03, 2015 12:15 am

    Tu gal juokauji sakydamas, kad Šiauliuos nėra psichoterapeutų? Netikiu, kad nėra. Ir veiklos turėtų būt, tik reikia paieškot.

    Sponsored content


    Kaip susirast merginą? Empty Re: Kaip susirast merginą?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 03 29, 2024 4:39 am