Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Kaip sekasi kovoti?

kas

vienišas
Male Pranešimai : 17

Kaip sekasi kovoti? Empty Kaip sekasi kovoti?

Rašyti by kas on Pen. 11 02, 2018 11:58 pm

Ar dar lankosi cia kas?
Eimis
Eimis

nerimaujantis
Male Pranešimai : 46
Amžius : 29

Kaip sekasi kovoti? Empty Re: Kaip sekasi kovoti?

Rašyti by Eimis on Antr. 12 04, 2018 8:29 pm

Taip!!! man rodos forumas kury laika neveike arba man tiesiog narsykle neuzkraudavo tinkamai!
bet as retkarciais uzeinu!
kas

vienišas

Rašyti by kas on Kv. 12 06, 2018 12:15 am

ir kaip sekasi?
Eimis
Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Kv. 12 13, 2018 11:41 pm

Blin, kad sektusi nepasakyciau, realiai nuo tada kai cia uzsiregistravau tai tik vienintelis dalykas pasikeite = amzius, visa kita kaip buve, kaip paciam sekasi?
kas

vienišas

Rašyti by kas on Sk. 01 13, 2019 11:59 pm

Eimis rašo:Blin, kad sektusi nepasakyciau, realiai nuo tada kai cia uzsiregistravau tai tik vienintelis dalykas pasikeite = amzius, visa kita kaip buve, kaip paciam sekasi?

man irgi niekas nepadeda, o tik metai bega. kuo toliau, tuo maziau vilties.......
Eimis
Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Kv. 01 24, 2019 6:16 pm

kas rašo:
Eimis rašo:Blin, kad sektusi nepasakyciau, realiai nuo tada kai cia uzsiregistravau tai tik vienintelis dalykas pasikeite = amzius, visa kita kaip buve, kaip paciam sekasi?

man irgi niekas nepadeda, o tik metai bega. kuo toliau, tuo maziau vilties.......

Tai va kad viltis ir man dingsta, eigoje reikia susitaikyti ir tiesiog rast buda isgivent su tuo ka turi. As programuoju, pakanka pinigu isgyventi, ir tuo paciu uzimtumas yra. Nors vis dar geriu vaistus, bet jokiu pokyciu nematau, tai zn, ir eina gyvenimas taip pasyviai...

Kiek erzina, kai paskaitau, yra nemazai zmoniu kuriems padeda, kuriems pagereja, nervina buti tuo retu atveju kuris negali pasveikti...
vienuma
vienuma

Rašyti by vienuma on Antr. 05 28, 2019 8:02 pm

Hey, aš irgi dar retkarčiais čia užsuku, nors forumas gerokai, švelniai tariant, apmiręs...
sunku pasakyti, kaip sekasi kovoti - labai didelio progreso, atrodo, nėra, vėžliškais žingsniais stumiuosi į priekį, norisi tikėti, kad kada nors galėsiu būti "normaliu" žmogus, bet nežinau, kiek laiko tam prireiks. Gaila švaistomo laiko, metai eina.
Eimis
Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Tr. 05 29, 2019 10:37 pm

vienuma rašo:Hey, aš irgi dar retkarčiais čia užsuku, nors forumas gerokai, švelniai tariant, apmiręs...
sunku pasakyti, kaip sekasi kovoti - labai didelio progreso, atrodo, nėra, vėžliškais žingsniais stumiuosi į priekį, norisi tikėti, kad kada nors galėsiu būti "normaliu" žmogus, bet nežinau, kiek laiko tam prireiks. Gaila švaistomo laiko, metai eina.

Tai nešvaistyk laiko Smile tu ir su šia problema gali nuveikti ką nors gero ir smagaus. Sunku išeiti laukan? kalbėtis su žmonėmis? tada bandyk lavint protą! Aš taip dariau, kad jau negaliu niekur eiti per daug, pradėjau mokytis programavimo, ir panašu kad geras darbas nusimato yra budų, kaip gyvenimui suteikti daugiau prasmės? Išmok naują kalbą! o gal mėgsti dizainą? išmok naudotis 3D ar vektorinės grafikos programomis, o gal gali kurti muziką? Tiesiog surask, ką gali daryti viena(s)

Jei mes negalime būti tokie socialųs kaip kiti, galbūt galime prisidėti savo įgūdžiais, kai kuriose srityse kalbėti nereikia, tavo darbai kalba už tave, ir gyvenimas prasmingesnis atrodo..

Nepasiduok Smile !!!

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pir. 06 17, 2019 2:30 am