Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+19
Linum
niekas
Knyaz Myshkin
Samme
Lekonce
Breakthrough
falco
raindrop
Panikiere
Aisling
secret666z
Dream
soledada
Della
Linasl
kryptis
LyjaPaukštukais
Monster
oryktis
23 posters

    Alkoholis

    ildominaus1
    ildominaus1


    Pranešimai : 4
    Užsiregistravo : 2015-10-06

    Alkoholis - Page 3 Empty Re: Alkoholis

    Rašyti by ildominaus1 Tr. 04 27, 2016 1:42 am

    Man irgi alkoholis labai padeda socialinese situacijose, vieno bokalo alaus uztenka ir man visa ta itampa ir nerimas dingsta, galima sakyti, kad jauciuosi kaip normalus zmogus. Very Happy Aisku nepropaguoju jo gert, tai mano pasirinkimas bet kaip ir kaikurie cia rase neisivaizduoju vakarelio be alkoholio.
    Dopamine
    Dopamine


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2016-05-25

    Alkoholis - Page 3 Empty Re: Alkoholis

    Rašyti by Dopamine Tr. 06 08, 2016 8:20 pm

    Tokie kaip męs su nerimo sutrikimais turim didelę riziką išsiugdyti priklausomybę depresantam kaip alkoholis ir nuo nerimo išrašomi benzodiazepinai.

    Pagrindinė taisyklė yra nevartoti alko dažniau nei kas antrą-trečią dieną, nes atsiranda tolerancija ir praėjus efektui nerimas bus sustiprintas dėl abstinencijos, kad ir silpnos Smile abstinencijai užtenka trijų dienų vartojimo.

      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 5:56 am