Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+13
isadora
suo4444
Tylenis
lol
X
eklampsija
ISvdk
Aisling
Arbuzas
kryptis
Monster
buroke2
Dream
17 posters

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by lol Pen. 06 29, 2012 1:13 am

    tongue 


    Paskutinį kartą redagavo lol, Sk. 03 09, 2014 2:39 am. Redaguota 1 kartą
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by buroke2 Pen. 06 29, 2012 6:43 am

    lol rašo:pas mane visados mintys, kad as per prastas kokiam geresniam darbui. Uzsieni gyvenant taip pat nera malonu, kai mano ilga lietuviska varda bando pirma karta perskaityt tarkim pristatinejant kolektyvui. Aisku dar jokio labai kvalifikuoto darbo nedirbau, bet ir dvejoju ar verta toliau studijuot, nes tiesiog nesugebesiu susitvarkyt su man pateiktom uzduotim. Seniau teko dirbti prekybos centre tai prekes pakuot dave, iskart zmones klausinet pradejo kur kas kokioj lentynoj padeta, o as net neisivaizduoju ir nezinau kaip atsakyt, nes mano darbas yra padeti zmonem, o jiem vienodai sviecia kiek laiko as ten dirbu.. Atsimenu tada visa savaite ziauriai nusivyles savimi buvau. nuotaikos 0, motyvacijos 0 tai neistempiau nei
    menesio.
    Pas mane tokios pacios mintys, kad tinkama tik gatviu sluot Sad
    Mokslu nemesk,nes veliau gali tekti gailetis. O ar tu ilgai tam prekyos centre dirbai? Manau, kad ilgesni laika butun pradirbes,gal apsiprastum.As, pries isidarbindama sau iskeliu salyga,kad turesiu prabuti tam darbe tris menesius, jei po triju menesius bus tik blogiau iseisiu Smile bet kazkaip po triju menesiu apsiprantu,be to, pinigu skonis daro savo Very Happy
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by Tylenis Kv. 07 12, 2012 8:59 pm

    Pamenu į vieno darbdavio skambučius apskritai neatsiliepiau. Per pokalbius trukčiodamas vos išlemendavau keletą žodžių. Darbintis man yra košmaras.
    Pilnai savo darbo vietoje neapsipratau. Galbūt kažkiek pasistūmėdavau į priekį tais atvejais kai nebėra kur trauktis. Žinai, kad reikia paskambinti arba parašyt emailą ir sėdi negali. O terminai žiauriai spaudžia. Jei nesusitvarkai per kelias valandas jau gali laukti skambučio iš aukščiausiųjų... Ir dar gali tekti rašyti pasiaiškinimus. Šiaip kai įsivažiavau dirbti jaučiuosi pakankamai gerai. Darbas, namai, darbas, namai... Comfort zona taip sakant. Galva okupuota ir gerai. Bet kadangi esu pakaitinis tai jau reikia pradėti galvoti apie kitą darbą, o aš kaip tikras sociofobas nesugebėjau užmegzti gerų kontaktų dirbdamas tam darbe, nors galimybių buvo. Dar pusmečiui turiu darbo vietą bet jau stresuoju. Tiesą sakant beveik neimu atostogų, kad užsidirbčiau daugiau pinigų ir galėčiau ilgiau pratempti kai darbo neteksiu... Ot kvailas mastymas.
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by suo4444 Antr. 10 15, 2013 2:06 pm

    Kai aiškina apie darbą, labai stengiuosi viską atsiminti, tačiau pradeda svaigti galva, pats nesutinku toliau domėtis ir įsidarbinti. Turiu aukštąjį išsilavinimą, bet drebėdavau studijuodamas ir univeristete, bet pažymiai būdavo geri, nors, manau, žinios ne kažin kokios. Patarkit.
    isadora
    isadora


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 14
    Užsiregistravo : 2013-01-24
    Miestas : Šiauliai

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by isadora Antr. 10 15, 2013 4:21 pm

    Gal per daug save spaudi? žinau, kad sunku, bet pamėgink atsipalaiduoti, bent truputį. Jei pažymiai geri, vadinasi ir žinių yra, juk ne iš oro pažymius surašo.
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by suo4444 Antr. 10 15, 2013 7:16 pm

    Gal ir spaudžiu, bet manau turiu tik teorinių žinių, kurių praktikai nereikia....
    isadora
    isadora


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 14
    Užsiregistravo : 2013-01-24
    Miestas : Šiauliai

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by isadora Antr. 10 15, 2013 7:32 pm

    Kažkiek teorinių žinių reikia
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by suo4444 Tr. 10 16, 2013 9:28 pm

    isadora rašo:Kažkiek teorinių žinių reikia
    Na, taip, bet darbe iš naujo mokais....
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by suo4444 Tr. 10 16, 2013 9:30 pm

    Aisling rašo:Oi, tokia baimė man yra labai jau didelė.
    Vat, mokslai jau (tikiuosi) pabaigti, ryt sužinosiu rezultatus visko ir ar jau nebereikės mokintis (na, nebent norėsiu tęsti mokslus), ir ... reikės eiti prie darbo, o ta baimė... :(Sunku su ja. Baisu, kad ir gal nesuvoks mano smegeninė ką tiksliai man reikia daryti, baisu iš dalies ir dėl kolegų, tarp kokių gi pasitaikys pakliūti ir t.t. :S
    Aisling, aš tokioje pačioje būsenoje:/
    škac
    škac


    Female Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2013-10-27
    Miestas : Vilnius

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by škac Sk. 10 27, 2013 4:43 pm

    Darbas daugiau mažiau laisvu grafiku, darbo vieta, veikla ir pobūdis gana draugiški sociofobikui. Tik tam tikra prasme (tobulėjimo, veiklos plėtimo ir atnaujinimo) vis tiek egzistuoja rimtas stabdis... Kai supranti, kad jei lengviau būtų „palaikyti kontaktus“ (o ne tik pasikliauti tais žmonėmis, kurie tave kartais timpteli į viršų savo iniciatyva) - viskas eitųsi gerokai lengviau.

    Ir dar negera pasidaro nuo minties, kad vieną dieną vis tik gali tekti ieškotis ko nors „nuo aštuonių iki penkių“, penkias dienas per savaitę. Pažintys su nauju kolektyvu. Bandymai pristatyti „savo geriausias savybes“ ir pastangos įtikinti, kad „aš pats tinkamiausias žmogus šiam darbui atlikti“. Brr...
    Origin
    Origin


    švytintis
    Male Pranešimai : 64
    Užsiregistravo : 2013-10-20
    Amžius : 38
    Miestas : Klaipeda

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by Origin Antr. 10 29, 2013 3:41 pm

    Galvojau kad nesugebesiu, bet kai pradejau dirbti, pasirodo be reikalo pergyvenau. Dabar turiu darba, kuris nesukelia daug streso ir nesinori begt namo kiekviena minute.
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by suo4444 Sk. 11 03, 2013 7:38 pm

    Jums gerai, aš bijau:/
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by Linum Pir. 11 04, 2013 12:09 pm

    As pirmom savaitem ir i darba vos ne panikoj ejau , po to viskas ok isivaziavau
    avatar
    DeliveringTheMessage


    ?
    Female Pranešimai : 110
    Užsiregistravo : 2013-10-18
    Amžius : 34

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by DeliveringTheMessage Pen. 11 08, 2013 1:19 am

    Baimę, kad nesugebėsi dirbti, galima įveikti kita baime , tai baimė ,kad numirsi iš bado.
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by Linum Sk. 11 10, 2013 4:55 pm

    Labai jau be empatijos sociofobam cia pasakei Smile

    Sponsored content


    Baimė, kad nesugebėsi dirbti - Page 2 Empty Re: Baimė, kad nesugebėsi dirbti

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 8:41 am