Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+15
Monster
suo4444
Aisling
Edo
Samme
beta
nulis
Cookie
Padangiu klajoklis
C2H5OH
Tylenis
Linum
AC
Zemciugas
MelaOi
19 posters

    Skambutis

    Monster
    Monster


    Skambutis - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Monster Tr. 10 16, 2013 10:29 pm

    Jeigu kas skambina tai atsiliepiu, bet jeigu rasciau pralesta skambuti tai perskambint nelabai galeciau, nebent tai zinomas zmogus butu.
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Firex Tr. 10 16, 2013 10:56 pm

    suo4444 rašo:Geriau rašyti SMS:D
    As tik SMS rasau, kazkaip skambinti nepazistamam labai nesinori Skambutis - Page 2 919568 
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Aisling Tr. 10 16, 2013 11:44 pm

    Edo rašo:
    Aisling rašo:Kitokie skambučiai tai jau visai normaliai. Tik kai neišgirstu ką sako, tada būna blogiausiai, nes net jei ir pasakau "atsiprašau ar galit pakartoti", tai dažnai ir pakartojus neišgirstu... Razz
    Man ne tik skambinant, bet kartais ir gyvai kalbantis taip būna. Ir prašyti penkis kartus, kad pakartotų, ir sumalti žodžius... O jau gėda kokia būna tuo momentu hmm O dar vėliau imu pykti ant savęs už tai, kad gėda buvo. Vienžo nekas. Smile
    .................

    Tas sumalimas... depressed 
    Aš tai darau....
    Ir šnekant akis į akį, ir kartais telefonu...

    Aš tai laikau didžiausia savo dabar turima problema.
    Su bet kuom kitu galiu savyje susigyventi ir per daug nesureikšminti kitokių problemų, bet šitai...
    Tas malimas.
    Skambutis - Page 2 489489 

    Jau esu šnekėjusi rodos šia tema forume, bet nebepasakysiu kokioje temoje ir ant kiek seniai, bet vat turiu tokią siaubingą problemą, kad malu... Ir dažnai. Ir dažniausiai prieš šnekėdama paprastai žinau, kad sumalsiu. Kad neišeis pasakyti tvarkingai sakinio, kad būsiu nesuprasta, kad vėl į mane žiūrės žmonės keistai, bandydami suprasti kokia gi kalba aš čia ką tik sušnekėjau.

    Todėl vat kartais dėl to nešneku viešai. Kai jaučiu, kad tai ką noriu pasakyti, bus sumalta...

    Rodos, kad šnekant užsienio kalba tokios problemos nelabai yra, gal kažkiek, bet daug mažiau...

    Kartais padeda koks žodžio pakeitimas, pavartojimas ne to kurį iš ties norėčiau, nes tiesiog anas geriau išsitars...

    Vat todėl, žiūrėdama "The King's Speech" jaučiau, kad Bertis buvo mano sielos draugas :DNa, aišku pas jį ten mikčiojimas, bet... tai kaip rodė ką jis išgyveno dėl savo problemos, man tai buvo labai artima.
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Samme Kv. 10 17, 2013 10:19 pm

    Kad man taip.Very Happy Man tai dar blogiau. Aš kai pradedu šnekėt arba sumalu arba per tyliai pasakau. Atrodo balsas prisitildo,nors aš žinau,kad moku garsiai,bet man kaip kompleksas kažkoks tas balsas. Man vaikystėj vis sakydavo : garsiau skaityk tu tik. Tai man kažkaip labai įsiminė ir gal dėl to nelabai išeina garsiai šnekėt. Labai nevykusiai pasijaučiu kai manęs neišgirsta ir klausinėja: kas,neišgirdau ir pnš. Garsiau pradėjus šnekėt,dar labiau susijaudinu ir sumalu.Skambutis - Page 2 489489 
    Origin
    Origin


    švytintis
    Male Pranešimai : 64
    Užsiregistravo : 2013-10-20
    Amžius : 38
    Miestas : Klaipeda

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Origin Pir. 10 21, 2013 4:23 pm

    Meginu su viena mergina bendraut, tai kiekviena karta skambinant norisi, kad neatsilieptu ir nereiketu vargt su tuo pokalbiu. Aisku jei taip nutinka, jauciuos nusivyles savimi Sad
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Samme Pir. 10 21, 2013 8:42 pm

    Origin rašo:Meginu su viena mergina bendraut, tai kiekviena karta skambinant norisi, kad neatsilieptu ir nereiketu vargt su tuo pokalbiu. Aisku jei taip nutinka, jauciuos nusivyles savimi Sad
    Savo noru skambini?Very Happy Aš tai nelabai mėgstu skambint.
    Origin
    Origin


    švytintis
    Male Pranešimai : 64
    Užsiregistravo : 2013-10-20
    Amžius : 38
    Miestas : Klaipeda

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Origin Pir. 10 21, 2013 8:54 pm

    Nemegstu ir as skambinti, bet kai meginu susitart del susitikimo, tai reikia. Siandien turejom susitikt, bet lijo smarkiai tai ji nenorejo. Buvau pasiruoses, nusiteikes susitikt, o dabar jauciuos atstumtas Sad
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Samme Antr. 10 22, 2013 3:59 pm

    Origin rašo:Nemegstu ir as skambinti, bet kai meginu susitart del susitikimo, tai reikia. Siandien turejom susitikt, bet lijo smarkiai tai ji nenorejo. Buvau pasiruoses, nusiteikes susitikt, o dabar jauciuos atstumtas Sad
    Taigi dėl visko kaltas lietus,o ne tu.Skambutis - Page 2 530983 Bus dar gražių dienų ir tikrai susitiksit.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Svečias Antr. 10 22, 2013 4:10 pm

    nu reikia pripazint, kad lietus kaip atmazas, skamba nekaip. gryztant prie skambuciu, tai as turedamas svarbu pokalbi telefonu, turiu viska uzsirasineti, nes po skambucio visa informacija dingsta is galvos Very Happy arba daznai kalbedamas 'blackoutinu' kai visai kitur demesys nukrypsta ir tik atsakineju 'mhm, aha, joo' Very Happy
    avatar
    DeliveringTheMessage


    ?
    Female Pranešimai : 110
    Užsiregistravo : 2013-10-18
    Amžius : 33

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by DeliveringTheMessage Kv. 10 24, 2013 12:43 am

    Būna,būna, bet čia ne tik sociofobams tokia baimė kyla, kiek teko girdėt ir iš kitų žmonių, kad jiems nejauku ir nervinasi prieš skambinant kam nors. . .
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Samme Kv. 10 24, 2013 11:30 am

    Būtų gerai,kad tik nervinčiaus.Very Happy
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Aisling Pen. 10 25, 2013 8:46 am

    Yulus - man irgi taip būna affraid 
    Bet tik kartais.

    Vis tiek dažniau būna tas negirdėjimas ką sako...
    Vat ką tik sulaukiau skambučio dėl CV nusiūsto, ir nors užmušk niekaip negalėjau suprasti iš kur skambina... Facepalm Tad teko sutikti nežinią į ką eiti pokalbiui, bet po to pabaigoje kai sakė kur tvykti, vat tik tada sužinojau kas čia Neutral 
    škac
    škac


    Female Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2013-10-27
    Miestas : Vilnius

    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by škac Sk. 10 27, 2013 4:00 pm

    Kažkaip net nejuokinga, kai paskaitau. Tos pačios problemos.:)
    Atsiliepti kai skambina nežinomas (o kartais - ir žinomas) numeris - labai sunku, apie skambinimą net nekalbu. Ir „atsijungiu“ sėkmingai, tas ypač blogai jei reikia, pvz., derinti susitikimo laiką. Bet stengiuosi užsirašyti informaciją, „automatu“ gaunasi.

    Šiaip darbas kartais priverčia skambinti visokiems nelabai pažįstamiems žmonėms. Būna išgerta daug stiklinių vandens (nes burna džiūsta) ir pasirašytas tekstas su visais įmanomais apgalvotais pokalbio nukrypimo variantais.:D Tai po truputį perlipu per save ir jau net sutrumpėjo „pasiruošimo skambinti“ (vaikščiojimas ratais aplink telefoną) laikas. Nors vis tiek, jei tik yra mažiausia galimybė, renkuosi ne skambutį, o el. paštą.

    Sponsored content


    Skambutis - Page 2 Empty Re: Skambutis

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 03 28, 2024 7:10 pm