Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 08 28, 2010 9:57 pm

    zmones,jus miegat,ar ka? Facepalm
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Sk. 08 29, 2010 12:32 am

    ne taip ir lengva tiems susitikimams pasiryžti Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Sk. 08 29, 2010 2:12 pm

    dream rašo:ne taip ir lengva tiems susitikimams pasiryžti Smile

    na,man pvz yra tragiska, jei reikia naujoj vietoj mokytis, kur nk nepazysti ir ten tuopsd visus dokumentus tvarkyt....su zmonem siaip susitikt ne taip jau baisu>Nagi, kada nors juk teks islist i pasauli :3 damn,bijau,bet meetintis noriu, noriu labiau,nei rugsejo pirmosios XD
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Sk. 08 29, 2010 3:17 pm

    Aš taip pat žymiai labiau meeto norėčiau, nei rugsėjo 1.. ;D nors man ir nebereikia jaudintis dėl naujų žmonių, bet jau rugsėjį laukia sunkūs atsiskaitymai, gynimaisi..anxious dar nejauku dėl to, kad grupiokai pamatys, kad per vasarą nei kiek neišdrąsėjau.. pale
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Sk. 08 29, 2010 5:03 pm

    dream rašo:Aš taip pat žymiai labiau meeto norėčiau, nei rugsėjo 1.. ;D nors man ir nebereikia jaudintis dėl naujų žmonių, bet jau rugsėjį laukia sunkūs atsiskaitymai, gynimaisi..anxious dar nejauku dėl to, kad grupiokai pamatys, kad per vasarą nei kiek neišdrąsėjau.. pale


    supratu tave...man kadangi dar problerma su telefonais , o ryt teks tikslintis,nes dviejuose laiskuose nurodyta skirtinga valanda,Plius is vienozinskio pazima turiu atsiimt ,kad mokiausi,tai ir paskambint ir nueit teks O_O
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Antr. 08 31, 2010 1:59 am

    Sveiki, negalejau prisijungti.

    Meetinames Gabe Smile

    Ar dar be Gabes kas pasirasytu? Gal ir Dream ar kiti ne is Vilniaus ar is Vilniaus prisijungtu? Smile

    Kada kam patogu? Man dazniausiai darbo dienom vakarais (~7h - 9h), kartais savaitgaliais, kartais diena (darbo dienom)...zodziu reiktu istaikyti momenta...

    anxious
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Antr. 08 31, 2010 8:23 am

    atkaklumas rašo:Sveiki, negalejau prisijungti.


    Kada kam patogu? Man dazniausiai darbo dienom vakarais (~7h - 9h), kartais savaitgaliais, kartais diena (darbo dienom)...zodziu reiktu istaikyti momenta...

    anxious


    Meetintis vakare arba savaitgali man tinka,tik sita savaite uzimta.O nuo sekancios laisviau.Aisku, pats geriausias variantas butu savaigalio kokia diena.:3 valanda nlb svarbi
    Zuikis bailys
    Zuikis bailys


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2010-08-05

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zuikis bailys Antr. 08 31, 2010 11:32 am

    Sveiki,
    uch, noriu pasigirti savo pasiekimu Smile Susirašinėjau su viena mergina, kuri taip pat mano, kad turi bendravimo problemų. Nusprendėm vieną dieną susitikti. Labai jaudinausi, bet dabar žinau, kad tai buvo puikus sprendimas. Dažnai susitinkame, ir taip natūraliai ir smagiai bendraujame, kad man net sunku tuo patikėti. Tai gi, galima sakyti turiu naują draugę Smile negaliu atsidžiaugti Smile
    Susitikti Vilniuje norėčiau ir aš, bet šią ir ateinančias dvi savaites negalėsiu, išvažiuoju. Jei susitikimas įvyks, prisijungsiu sekantį kartą Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Antr. 08 31, 2010 8:02 pm

    Zuikis bailys rašo:Sveiki,
    uch, noriu pasigirti savo pasiekimu Smile Susirašinėjau su viena mergina, kuri taip pat mano, kad turi bendravimo problemų. Nusprendėm vieną dieną susitikti. Labai jaudinausi, bet dabar žinau, kad tai buvo puikus sprendimas. Dažnai susitinkame, ir taip natūraliai ir smagiai bendraujame, kad man net sunku tuo patikėti. Tai gi, galima sakyti turiu naują draugę Smile negaliu atsidžiaugti Smile
    Susitikti Vilniuje norėčiau ir aš, bet šią ir ateinančias dvi savaites negalėsiu, išvažiuoju. Jei susitikimas įvyks, prisijungsiu sekantį kartą Smile


    dziugu girdet, kad vyksta progresas
    Susipažinkim ;3 - Page 3 2267440690
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Tr. 09 01, 2010 11:09 pm

    Smagu Zuiki cheers

    Tai iseina kitas savaitgalis tinkamas. Valanda gal sutarsim jam beartejant? Jei kas nori jungtis, galit siulyti savo laika...
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Kv. 09 02, 2010 7:47 am

    atkaklumas rašo:Smagu Zuiki cheers

    Tai iseina kitas savaitgalis tinkamas. Valanda gal sutarsim jam beartejant? Jei kas nori jungtis, galit siulyti savo laika...


    siulyk laika ;3
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Clamoadte Kv. 09 02, 2010 2:09 pm

    Sveiki,

    Rodos, dar nepavėlavau. Kažką rezgat? Tas kitas savaitgalis, tai rugsėjo 11-12? Galbūt norėčiau prisijungti, tik, rodos, būčiau vyriausia iš jūsų visų:p Aš studijuoju Vilniuje. Ką bendro turiu su Jumis? Diagnozė tokia kaip ir nenustatyta, tačiau dažniausiai bendravimas su žmonėmis man neteikia didelio džiaugsmo, o bendravimas, nors ir su pažįstamais, tarkim mokymosi įstaigoje kelia nepagrįstą išankstinį nerimą. Kai jį jaučių imu galvot, jog iš vis nebenoriu bendraut su žmonėm, noriu ramybės, tylos, vienumos, kur jaučiuosi jaukiausiai. Ir, rodos, myliu tik gyvūnus, nes tik jų stebėjimas, bendravimas su jais tesuteikia tyro džiaugsmo ir netgi kažkokį nusiraminimą širdy.Jei susitikt, tai geriau gal ne vakare, daugiau ryte. Beje, ką mes kaži veiktume?
    Anonymous
    Esu
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Dievas gydo sociofobija

    Rašyti by Esu Kv. 09 02, 2010 3:41 pm

    Kelias, kaip Dievas gydo nuo sociofobijos Wink
    Faith in devil = fear, faith in God = faith

    Tuomet Jėzus kalbėjo jiems toliau: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: Aš-avių vartai.
    ( Jono 10:7) Aš – pasaulio šviesa. Kas seka manimi nebevaikščios tamsoje, bet turės gyvenimo šviesą. (Jn 8:12)

    Atrasdami asmeninį bendravimą su Dievu per maldą ir bibliijos skaitymą pradedam atskirti tiesą nuo melo. Tikėjimas ateina per pazinimą

    Nes Dievas davė mums ne baimės dvasią, bet jėgos, meilės ir savitvardos dvasią.(2 Tim 1:7)

    Kas bijo žmonių, pakliūna į spąstus, kas pasitiki Viešpačiu, bus saugus
    (Patarliu 29:25)

    Žmonės sustings iš baimės, laukdami to, kas turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sudrebintos.(Luko 21:26)

    Mes bijodami nusidedame, tada jaučiame kaltę, baimę, gėda.
    Baimė yra nuodėme, nes Dievas mums nedavė baimės dvasios.
    Kas diena kai tik nusidedame:
    Turime išpazinti visas nuodėmes, savęs smerkimą, prašyti Dievo atleidimo ir atleisti sau.

    Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių.
    (1 Jono 1:9)

    Tai, ko labai bijojau, užgriuvo mane, ir tai, dėl ko nuogąstavau, ištiko mane.
    (Jobo 3:25)
    Expected bad to happen and it did. Arba augame pasitikėjime Dievu, arba baimėje.

    If we don’t talk with God we are beared in habitual sin, guilt shame will grow
    We need to confess our sins
    Fear anxiety and bondage (vergovė)

    Jei išpazystame nuodemes:
    1. we will not allowed devil take place
    2. we have relationship with Lord

    Pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir Jo teisumo, o visa tai bus jums pridėta.
    (Mathew 6:33)

    Niekuo nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui. (Filipieciams 4:6)

    Džiaukitės Viešpatyje visuomet! Ir vėl kartoju: džiaukitės! (Fil 4:4)
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Kv. 09 02, 2010 4:47 pm

    Esu rašo:Kelias, kaip Dievas gydo nuo sociofobijos Wink
    Faith in devil = fear, faith in God = faith



    Priklauso nuo to, ka tu laikai dievu ir ka velniu ;3
    Tikejimas, kuri pripazistu man jau daug padejo, bet jo pagrindas ne tikejimas dievu, o tikejimas dievo apsireiskimu kiekviename is musu kaip musu pilno pabudimo forma.
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Kv. 09 02, 2010 11:46 pm

    atkaklumas rašo:

    Tai iseina kitas savaitgalis tinkamas. Valanda gal sutarsim jam beartejant? Jei kas nori jungtis, galit siulyti savo laika...

    Pora savaičių nebuvau forume, o čia pasirodo gyvybės daugėja:) Net susitikimą imate organizuoti. atkaklume ir delirious, jūs nuostabios!

    Aš iš Kauno ir Vilniaus nelabai pažįstu, bet visai norėčiau prisijungti. Laikas galėtų būti bet koks, tik vakare nelabai gerai būtų, nes reikia suspėti grižti į Kauną.

    Dėl to ką veiksime... Manau pirmam susitikimui užteks susipažinti, pasikalbėti, pasivaikščioti, išgerti arbatos kavinėje. Bent man tai jau pats buvimas kartu didelis įvykis ir iššūkis:) Svarbiausia vieni kitus palaikyti. Net jeigu kam iš mūsų bus labai sunku kalbėti, tikrai nieko blogo.

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 09 03, 2010 9:07 am

    vilistelis rašo:
    atkaklumas rašo:

    Tai iseina kitas savaitgalis tinkamas. Valanda gal sutarsim jam beartejant? Jei kas nori jungtis, galit siulyti savo laika...

    Pora savaičių nebuvau forume, o čia pasirodo gyvybės daugėja:) Net susitikimą imate organizuoti. atkaklume ir delirious, jūs nuostabios!

    Aš iš Kauno ir Vilniaus nelabai pažįstu, bet visai norėčiau prisijungti. Laikas galėtų būti bet koks, tik vakare nelabai gerai būtų, nes reikia suspėti grižti į Kauną.

    Dėl to ką veiksime... Manau pirmam susitikimui užteks susipažinti, pasikalbėti, pasivaikščioti, išgerti arbatos kavinėje. Bent man tai jau pats buvimas kartu didelis įvykis ir iššūkis:) Svarbiausia vieni kitus palaikyti. Net jeigu kam iš mūsų bus labai sunku kalbėti, tikrai nieko blogo.



    valio! dar vienas zmogus! tai td galim kazka planuot. nuo 12-14h manau pats optimaliausias laikas ^^ bet kuri is siu valandu, ka manot? ^^siulykit savo laika.
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Clamoadte Pen. 09 03, 2010 4:33 pm

    Aš balsuoju už 12.Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 09 03, 2010 5:50 pm

    Clamoadte rašo:Aš balsuoju už 12.Smile

    man tinka Susipažinkim ;3 - Page 3 2267440690 saunu! musu jau 4, 5?
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 09 03, 2010 7:02 pm

    Clamoadte rašo:Sveiki,

    Galbūt norėčiau prisijungti, tik, rodos, būčiau vyriausia iš jūsų visų:p

    o ar tai blogai?Beje,kelintam kurse studijuoji?
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Clamoadte Pen. 09 03, 2010 10:58 pm



    "o ar tai blogai?Beje,kelintam kurse studijuoji? [/quote]"

    Iš tikrųjų nieko blogo. Tokia mintis daugiau kyla iš iškreipto mąstymo, na, maždaug, keli sau reikalavimus, kad, jei esi tokių ir tokių metų, tai turi būti jau tiek ir tiek pasiekęs, tą ir aną turėti ir pan., o jei ne, tai jau kažkas negerai, tarsi esi kažkoks blogas ar šiaip nevykęs scary suprantu, jog taip kalba ta mano dalis, kuri tarsi siekia įrodyti, kokia aš nevykėlė depressed bet turiu ir pozityvių dalių, tereikia nuolat prižiūrėt ir išmokt valdyt tas negatyvias, destruktyvias asmenybės dalis, ne padedančias išgyvent, o žalojančias, vedančias prie netiesioginės arba net tiesioginės savinaikos. Antrame alkanas study
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 09 03, 2010 11:07 pm

    Clamoadte rašo:

    "o ar tai blogai?Beje,kelintam kurse studijuoji?
    "

    Iš tikrųjų nieko blogo. Tokia mintis daugiau kyla iš iškreipto mąstymo, na, maždaug, keli sau reikalavimus, kad, jei esi tokių ir tokių metų, tai turi būti jau tiek ir tiek pasiekęs, tą ir aną turėti ir pan., o jei ne, tai jau kažkas negerai, tarsi esi kažkoks blogas ar šiaip nevykęs scary suprantu, jog taip kalba ta mano dalis, kuri tarsi siekia įrodyti, kokia aš nevykėlė depressed bet turiu ir pozityvių dalių, tereikia nuolat prižiūrėt ir išmokt valdyt tas negatyvias, destruktyvias asmenybės dalis, ne padedančias išgyvent, o žalojančias, vedančias prie netiesioginės arba net tiesioginės savinaikos. Antrame alkanas study [/quote]

    o cia pirmas unikas tavo? ;3
    Anonymous
    Clamoadt
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Clamoadt Pen. 09 03, 2010 11:39 pm

    Ne Awesome juokingi tie veidukai afro Aš pasroviui neplaukiu. Dabar esu ten, kur ir turiu būti. :ltu: banana ramiai miegokit angel
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Sk. 09 05, 2010 1:07 pm

    hm....o kalbant apie diena, tai kuria? sestadieni ar sekmadieni?
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Sk. 09 05, 2010 11:15 pm

    Kol kas 6dienis. Kaip kitiems?
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pir. 09 06, 2010 4:21 pm

    atkaklumas rašo:Kol kas 6dienis. Kaip kitiems?



    tinka ^^

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 3 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 6:48 am