Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+9
bliss
lol
falco
skaitmuo
WuWei
Emocija
Tylenis
anafoj
Dream
13 posters

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Dream Pir. 06 16, 2014 9:16 pm

    Aš nuolat jaučiuosi kvailiausias ir neįdomiausias žmogus kolektyve, ar tai būtų darbas, ar mokslo įstaiga, ar forumo susitikimas. Na, ne tik jaučiuosi, bet toks ir esu.
    Atrodo, kad man trūksta asmenybės, nes neturiu nuomonės, nežinau ko noriu, neturiu pomėgių. Dažnai galvoje tuščia, neturiu ką pasakyti, kai yra minčių, jas dažnai būna sunku suformuluoti ir paprastai jos būna trumpos, nuobodžios ir ne itin intelektualios.
    Nujaučiu, kad esu žemo intelekto, lėtai mąstau, sunku koncentruoti dėmesį, negaliu pasigirti gera atmintimi.
    Tiek darbe, tiek mokykloje, tiek studijuojant kitiems sekėsi geriau. Pastarąsias sugebėjau baigti tik nusirašinėjimo dėka. Darbe atlieku tik visokias pagalbines užduotis, ant sienų visur prirašinėta koks aš medis, lopas ir panašiai. Svajoju apie įdomesnį ir geresnį darbą, tačiau esu per kvailas.
    Suprantu, kad po tokių temų atrodysiu tik dar kvailesnis ir neįdomesnis, bet ai, reikia dažniau kažką parašyti forume.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3119924344
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by anafoj Pir. 06 16, 2014 9:45 pm

    panašiai ir aš jaučiuosi... tiek mokykloj, tiek univere, o ypač, jei kas pakviečia į kokią naują kompaniją - nesugebu pritapt. jei būna tik koks vienas nepažįstamas, tai dar dar. taip nėra apie ką pasakot, šnekėtis, kad šakės. nu nėr pas mane tų draugų, su kuriais galėtum į nuotykius pasinert, kad paskui būtų ką prisimint. tai ir neįdomu kitiems su manimi - jau ne viena draugė pabėgo nuo tokios nuobodylos Very Happy va, būna parašau ką nors, tada paskaitau, irgi mintys atrodo nerišlios Very Happy
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Tylenis Antr. 06 17, 2014 11:16 pm

    Mmmm man darbe irgi nesiseka, valdžiai aš nepatinku. Man darbe nepatiki sudėtingesnių darbų. Nors paskutiniu metu aš ir pats nesiveržiu. Su klientais absoliučiai nemoku bendrauti. Draugų beveik neturiu. Beveik su niekuo nebendrauju, nes niekam aš neįdomus. Gyvenu užsidaręs savo mažame pasaulėlyje...
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Emocija Tr. 06 18, 2014 12:09 am

    Nepamenu kas čia man sakė, kaip jaučiamės tokie ir esame...bet tada reikia atsakyti sau į klausimą kodėl aš taip jaučiuosi ir ar tai mane tenkina, jei ne tuomet kažką savyje keisti, o jei nenori keisti, tada reikia save mylėti kvailą ir ne įdomų. Na ir sumaliau, bet gal kas supras.
    WuWei
    WuWei


    harmoningas
    Female Pranešimai : 48
    Užsiregistravo : 2012-08-04

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by WuWei Kv. 06 19, 2014 1:10 am

    Aš tai sau pripažinau, kad yra žmonės tokie kaip aš ir tokie, kurie yra ne tokie kaip aš. Skirtingi, bet kiekvieni turim savo vietą šiam pasaulį ir teisę būti tokiais, kokie esam. Kai išmokau save priimti tokią, kokia esu, nesidairyti į šonus ir savęa negraužti, kodėl nepasižymiu tuo ar anuo, gyvenimas pasidarė kur kas lengvesnis, nors kartais vis dar pagaunu momentus, kai save su kažkuo lyginu Smile na, jei matau, kad ties kažkuria bendravimo įgūdžių grupe, man reikia padirbėti, tai imu ir dirbu, taip sakant su meile sau, kaip vaikui, kuris gal būt ir nepataps bendravimo genijum, bet po truputį augs, pramoks ir situacijar bus jau kažkiek geresnė negu prieš tai.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by skaitmuo Kv. 06 19, 2014 12:06 pm

    Dream rašo:Aš nuolat jaučiuosi kvailiausias ir neįdomiausias žmogus kolektyve, ar tai būtų darbas, ar mokslo įstaiga, ar forumo susitikimas. Na, ne tik jaučiuosi, bet toks ir esu.
    Atrodo, kad man trūksta asmenybės, nes neturiu nuomonės, nežinau ko noriu, neturiu pomėgių. Dažnai galvoje tuščia, neturiu ką pasakyti, kai yra minčių, jas dažnai būna sunku suformuluoti ir paprastai jos būna trumpos, nuobodžios ir ne itin intelektualios.
    Nujaučiu, kad esu žemo intelekto, lėtai mąstau, sunku koncentruoti dėmesį, negaliu pasigirti gera atmintimi.
    Tiek darbe, tiek mokykloje, tiek studijuojant kitiems sekėsi geriau. Pastarąsias sugebėjau baigti tik nusirašinėjimo dėka. Darbe atlieku tik visokias pagalbines užduotis, ant sienų visur prirašinėta koks aš medis, lopas ir panašiai. Svajoju apie įdomesnį ir geresnį darbą, tačiau esu per kvailas.
    Suprantu, kad po tokių temų atrodysiu tik dar kvailesnis ir neįdomesnis, bet ai, reikia dažniau kažką parašyti forume.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3119924344

    1. Mokėjimas nusirašyt kaip tik ne kvailumą rodo, o apsukrumą, gebėjimą suktis iš keblios padėties. Dauguma tų, kurie "mokosi" ir atsiskaitinėja sąžiningai, po savaitės jau nė pusės tos informacijos nebesugeba pakartot. Tad kam smegenis be reikalo neįdomiais dalykais apkraut?
    2. Dėl užrašų ant sienų darbe. Aišku, tai rizikinga, bet gal ir tau pavyktų parašyt kokį riebų žodelį (kad ir "Bronius - gaidys"). Juk jie visi galvoja, kad tu "lopas" ir nė neįtars, kad galėtum taip išsišokt. Aišku, jei nutvertų, nekas... Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 489489
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by falco Kv. 06 19, 2014 6:52 pm

    Šiaip Dream kiek esi susitikimų buvęs, tai tikrai neatrodė, kad esi kažkoks kvailas ar nevykęs. Tiesiog esi kiek tylesnis ir tai suprantama, nes juk esam iš sociofobijos forumo Wink Aš pats dabar jau gan laisvai jaučiuosi socialinėse situacijose, bet tai nereiškia, kad pačiam neteko struglinti gyvenime. Buvo laikas, kai net padavėjos sąskaitos paprašyti būdavo didelė baimė, taip, kad suprantu visus kuriems sociofobija slegia gyvenimą, tačiau ji neturi nieko bendro su intelektu.

    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by lol Pen. 06 20, 2014 1:58 am

    As manau, kad turetum pakeisti ta darba jei labai nepatinka. Sakau gal banaliai nuskambes, bet palikus komforto zona sekmes atveju igausi daugiau pasitikejimo, jei nepasiseks tai kaip sakoma "it's better to feel pain than nothing at all"... Ir vistiek tau tai butu i nauda paziurejus is long-term perspektyvos.
    As taip pat jauciausi labai ilga laika kol priimiau sprendimus, kuriu paprastai nepriimciau. Dabar gal per daug nihilistinis mastymas, bet bent nereik jausti to jausmo kiekvienam zingsni, kad kazka ne taip darau.
    Ir siaip per meet'a sakiau - gi tikrai ne kiekvienas butu sugalvojes ir apsiemes sukurti toki foruma, bent jau as niekad nebuciau, tai kaip gali but nevykelis kai suvienijai, ir tikriausiai padejai, tiek daug zmoniu su panasiom problemom.  thumbs up Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 835604426
    Anonymous
    str
    Svečias


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by str Pen. 06 20, 2014 2:43 am

    Dream, ar galėtum ateiti į mytą Kaune šį šeštadienį?  Embarassed Embarassed  Aš jau kuris laikas galvoju, kad turėtum būt įdomus žmogus. Tikrai  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3925848005 Būtum vienas iš žmonių, dėl kurių užsukčiau ir aš  Like a Star @ heaven
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Dream Pen. 06 20, 2014 10:32 pm

    Ačiū už tiek dėmesio, jau gal net ir per daug man jo.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3925848005  Kažin ar pasikeis mano mąstymas, bet vis vien jūs labai malonūs, ačiū už pasidalinimą savo nuomonėmis, išgyvenimais bei už humorą.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 530983 
    Ir ačiū, str, už išskirtinį kvietimą į mytą.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3925848005  Nepažadu, bet gal ir užsuksiu, gal pasinaudočiau proga išbandyti iš mamos nušvilpto lexotanilio.  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 540489   Tačiau tu vis vien ateik, ne dėl manęs, o dėl kitų, manau pradžiuginsi savo apsilankymu. Smile
    Anonymous
    str
    Svečias


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by str Pen. 06 20, 2014 11:21 pm

    Dream, jei užsuktum, tikrai apsidžiaugčiau  Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? 3119924344 Sėkmės ir ramybės Tau! Like a Star @ heaven
    bliss
    bliss


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Clearb10
    Female Pranešimai : 12
    Užsiregistravo : 2014-04-19
    Amžius : 34

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by bliss Št. 07 12, 2014 6:50 pm

    Tikrai jaučiuosi ir esu neįdomi, tyli, nuoboda paskutinė. Iš esmės labai panašiai viskas - trūksta reakcijos, greičio mąstyme, dažniausiai nesugalvoju ką pasakyti kad ir kaip norėčiau, gyvenu nuobodų gyvenimą, dirbu, o likusį laiką leidžiu namie, nelabai turiu kokių pomėgių ir apskritai nelabai domiuosiu kas vyksta pasaulyje, jeigu ir perskaitau ką įdomaus tai greitai pamirštu ir negaliu to panaudoti palaikant pokalbį, bendraujant su žmonėmis.
    Monster
    Monster


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Monster Št. 07 12, 2014 8:16 pm

    As visada taip jauciuosi prie nauju zmoniu, kaikurie iskart pradeda keikt mane kad tik dar blogiau pasijusciau, o kai kurie is pradziu malonus buna, padrasina, o kai biski apsipranti ir savimi pradedi but, atsiskleidi, tada jau zino silpnasias vietas tai tik dar blogiau buna...

    O del kvailumo tai gali buti ir toks ir toks, as kai dirbau kvailas buvau, o dabar tapau protingas, bet faktas tas kad ne as pasikeiciau o zmones su kuriais bendrauju. Manau svarbiausia kokiu pats save laikai, nes zmones gali sakyti ir taip ir taip. Suprantu bunant sociofobu sunku teigiamai apie save galvoti bet bent jau tas blogas mintis reiketu stengtis uzblokuoti, galbut pakeisti hobiu, kokia megiama veikla... Man tas nemazai padejo.
    zezan
    zezan


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2013-05-23

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by zezan Pen. 07 25, 2014 2:21 pm

    Man jei nors vienas pažįstamas būna tai jau gerai tada, o jei visi nepažįstami nieko gero svarbu, kad būtų bent vienas pažįstamas su kuriuom drasiai gali bendraut tada tiesiog reikia apsimesti kad tik su juom bendrauji ir būna viskas gerai.
    Zetsu
    Zetsu


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Zetsu Pir. 08 18, 2014 10:04 pm

    Visaip tenka jaustis (neigiama prasme). Taip tai jaučiuosi lyg būčiau vaiduoklis. Šiame gyvenime tarsi egzistuoju, bet tuo pačiu tarsi neegzistuočiau, manęs nebūtų. Ir neturėtų manęs būti. Bet jau koks gyvenimas, toks gyvenimas...su daugeliais dalykais susitaikiau. Susitaikęs su vienatvę, kuri virtusi gera mano gyvenimo draugė (absurdiškai skamba, bet...) ir nenoriu jos atsikratyti. Bet nuo to mano gyvenimo progresas nejuda į prieki...O tai blogai.
    nendre
    nendre


    slegiantis
    Female Pranešimai : 24
    Užsiregistravo : 2014-09-26
    Miestas : Kaimas

    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by nendre Pen. 09 26, 2014 4:16 pm

    Taip jaučiuosi ir kvailiausia ir neįdomiausia.Kvailiausia tai ,kad dažnu atveju neturiu kuo prisidurti į pokalbius nes,pvz:nepatyrusi toje srityje,nebuvusi,kur kiti buve,dalyjasi patirtimis visose srityse.Neįdomi,nes nesugebu įsiterpti į pokalbius.Pabandžius įsiterpti,esu neišgirsta,ir nesuraguojama.Todėl pasirenku tik sėdėti,lyg daiktas bet kuris,šalia esantis jų,nes kitos išeities neturiu.

    Sponsored content


    Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi? Empty Re: Ar jaučiatės kvailiausi ir neįdomiausi?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 03 29, 2024 7:34 am