Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


4 posters

    Siaubas

    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Siaubas Empty Siaubas

    Rašyti by Bailiukas Kv. 11 20, 2014 10:07 pm

    Sveiki!
    Pries 3 menesius as palikau Lietuva ir isvaziavau i Anglija.
    Bet cia man pasidare dar blogiau, sitoj naujuoj aplinkoj, as jau tiesiog nebezinau ka man daryti, as vos istveriu.

    Lietuvoje as nieko nedariau kuri laika, uztat buvau priklausomas nuo savo tevu.
    Bet dabar man yra labai baisu, as nezinau, kas bus toliau
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by raindrop Kv. 11 20, 2014 10:43 pm

    kas tau konkrečiai baisu ten?
    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by Bailiukas Kv. 11 20, 2014 11:12 pm

    Tiesiog as Lietuvoj paskutiniu metu tik namie sededavau, niekur nebuvau isejes. O cia dabar labai daug zmonu aplinkuj.
    Ne pasakojau jums apie savo sociofobija, nes jau prates, kad zmones supranta, koks zmogus pas juos ateina, o anksciau buvau uzsiregistraves rusiskame forume, kazkaip vengiau lietuvisko. Netgi nezianu kodel...
    nendre
    nendre


    slegiantis
    Female Pranešimai : 24
    Užsiregistravo : 2014-09-26
    Miestas : Kaimas

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by nendre Pen. 11 21, 2014 5:36 am

    Bailiukas rašo:kazkaip vengiau lietuvisko. Netgi nezianu kodel...

    Aš irgi daug ko vengiu virtualybėje,net nenormaliai,be normalaus paaiškinimo.

    Gal tau tas išvykimas buvo per staigus,staigios permainos,normalu ,kad vyksta ,tai kas vyksta su tavimi šiuo metu. Gal reikia laiko adaptacijai,priprasti prie naujos vietos,aktyvumo.
    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by Bailiukas Pen. 11 21, 2014 8:24 pm

    Ot velnias...
    Neiznau, ka as cia bandau padaryti...
    Kazko prigalvuoju cia...

    Tiesa tame, kad as jau buvau uzsiregistraves siame forume, bet istriniau anketa, nes mane ignoravo zmogus, su kurio susirasinejau per PM. Labai blogai pasijtau tada. Mano tema vis dar cia, apacioj, vadinasi "Netgi kazkaip keista..."
    Nenorejau is pradziu atsiskleisti, bet dabar pagalvojau, kad niera skirtumo. Ir ne itin daznai as cia lankisious, nes turiu savo angliska foruma
    Man visada buvo sunku suprasti - kodel zmogus tiesiog ignoruoja? Kodel ne atsakius bent jau, pavyzdziui: "Ne, negaliu" ?

    Ziauriai, ziauriai.
    Bet dabar grizau. Iskart paskysiu, kad labai daug ne klausinesiu jusu ir ne lisiu, nes nenoriu buti tiesiog praignoruotas.
    O kodel gi grizau? Nezinau, kazkaip vis delto pas jus gan jaukiai cia...
    Ir mano gimtine, Lietuva...
    O Anglijoje as istikruju jau 4 metus ir ne viskas taip blogai darbe, bet apskriciai gyvenime blogai.

    Ir dar, tiesiog prisiminiau, kad drauga, tikra Lietuvi, turejau paskutini karta mazdaug apie 14 metu atgal.
    Isviso, turejau tik du. Su pirmu as praleisdavau nemazai laiko kartu, bet man buvo apie 6-7 ir as beveik nieko nesuprasdavau lietuviskai (mano gimtoji kalba - rusu), bet vistiek vaikstinejau su juo Siaubas 2267440690
    Antra letuvi-drauga as prisimenu kaip gerio isikunijima, taciau kazkaip staigiai jis kazkur dingo...
    nendre
    nendre


    slegiantis
    Female Pranešimai : 24
    Užsiregistravo : 2014-09-26
    Miestas : Kaimas

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by nendre Pen. 11 21, 2014 8:43 pm

    Įdomus pasakojimas,istorija,įvykis,nė nežinau kaip pavadinti Smile man patiko Wink
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Siaubas Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by TheBlueSun Pen. 11 21, 2014 11:00 pm

    Kad kažkas praignoravo šitam forume, tai visai gali būti, manau, kad žmogus sutriko ir/ar išsigando. Aišku, suprantama, kad nemalonu ir skaudu tapo ir lb tikiuosi, kad tas nepasikartos ir nenulems tolesnės nuomonės apie forumą Smile

    Sponsored content


    Siaubas Empty Re: Siaubas

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 03 29, 2024 11:12 am