Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+4
Monster
LyjaPaukštukais
anafoj
nepaklusni
8 posters

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Sk. 02 01, 2015 11:01 pm

    1. Tavo tikrasis vardas
    Elžbieta. Anksčiau nepatiko, dabar skamba visai neblogai.

    2. Tavo ūgis.
    162cm, skruzdėlytė.

    3. Tavo amžius
    Skaičiukai nelemia mano mąstymo ar požiūrio į kai kuriuos dalykus.

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Nuo pat mažens svajoju šiame pasaulyje palikti didelį, ryškų pėdsaką. Noriu, kad žmonės mane atsimintų.

    5. Tavo pomėgiai.
    Skaitymas, piešimas, rašymas (rašau savo trečiąją knygą, negaliu apibūdint žodžiais, kaip savimi didžiuojuosi), gaminimas, keliavimas, sportavimas.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Taip, bet nesisvaidau bet kada ir bet kur.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    "Pasikėlusi, reikalaujanti dėmesio, keista."

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Ne.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Kai aš dirbu ką nors ir šalia kas nors stebi, kai reikia atsiliepti skambinant telefonui (išskyrus giminės ir dvi draugės), kai reikia šnekėti prieš didelę auditoriją, kai reikia susitikti su niekada nematytu žmogumi (tragedija).

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Taip.

    12. Tavo moto. Posakis, kuriuo remiesi gyvenime.
    Neturiu, remiuosi savo patirtimi, ne kitų žodžiais.


    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl to, kas tau ištiesų rūpi.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Erzina: susireikšminimas, netolerantiškumas, dviveidiškumas
    Patinka: erzinančių savybių priešingybės, šioks toks spontaniškumas, optimistiškumas

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Psichologė turinti nedidelį butą senamiesty, kurio balkonas pilnas gėlių, auginanti šunį, daug keliaujanti, tapanti paveikslus ir slapta leidžianti romanus.

    16. Arbata ar kava?
    Be abiejų gyventi neišeina.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Keičiasi per daug dažnai, kad prisiriščiau prie vieno.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Tokia pat situacija, kaip ir su maistu.

    19. Kokias knygas skaitai?
    Gyvenimiškas, bet pilnas gerų minčių. Dažniausiai tai būna romanai.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Klausau visko po truputį. My Chemical Romance, The Killers, The 1975, Gerard Way, Ed Sheeran, Lana Del Rey.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Neskaitau, juose nieko gero nėra.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Vanilės, mamos, vasaros ryto.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Juoda, balta, jų atspalviai, smėlinė, kartais mėlyna visai nieko.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    M. Leknickas

    25. Tavo apranga.
    Priklauso nuo nuotaikos.

    26. Žalingi įpročiai.
    Nebėra, tas svarbiausia.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Turkija.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Noriu apkeliaut visą pasaulį kiek įmanoma.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Psichologiniai, mindfuck'ai, tokie, kurie priverčia naktim nemiegot ir mąstyti iki 6 ryto.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Atrodo buvau trylikos.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Bet kokia jauki senamiesčio kavinukė man puikiai tiks.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Dėl abiejų galiu ginčytis, bet labiau linkstu prie draugystės.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Rašau. Tęsiu knygą, rašau eiles, ar šiaip mintis. Tiesiog rašau. Einu pasivaikščiot. Taip pat muzika - viena iš geriausių terapijų.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Mėgstamos muzikos, paukščių čiulbėjimas 6 ryto, komplimentų, kai jų visai nesitiki.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Vienam.

    36. Kokį alų vartoji?
    Nevartoju.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    Šįkart susilaikau. Jei kas labai norės, parodysiu.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by Svečias Sk. 02 01, 2015 11:55 pm

    sveika prisijungsui welcome is Vilniaus?
    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Pir. 02 02, 2015 10:22 am

    Taip, iš Vilniaus. Smile
    Anonymous
    flintas
    Svečias


    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by flintas Pir. 02 02, 2015 10:03 pm

    Barbė galaktika
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by anafoj Antr. 02 03, 2015 12:13 pm

    Labas, Elžbieta, gražus aprašymas beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas 530983
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by LyjaPaukštukais Antr. 02 03, 2015 8:23 pm

    Gražus aprašymas? Nepasakyčiau. Kai tiek knygų parašius... O aprašymas toks be spalvų. Aš gražiau save apibūdinčiau. Tikrai truputį atrodo pasikėlusi... Nepasidalina su mumis savo parašytomis knygomis! Beje, labas!
    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Antr. 02 03, 2015 10:21 pm

    Visos spalvos, visa mano siela yra įdėta į tas knygas. Iš pirmo žvilgsnio visada atrodau šalta, nes man sunku apie save kalbėti nepažįstamiems žmonėms, daug ką nutyliu, savo tikrąją save palieku tiem, kurie domisi ir mane pažinus susidaro visai kitoks vaizdas. Smile knygomis dar ilgokai nesidalinsiu, nes dar taip tvirtai savimi netikiu. Bet labai tikiuos ir trokštu, kad jas išvys ne viena pora akių. Smile ir beje, labutis ir tau!
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by LyjaPaukštukais Antr. 02 03, 2015 11:15 pm

    nepaklusni rašo:Visos spalvos, visa mano siela yra įdėta į tas knygas. Iš pirmo žvilgsnio visada atrodau šalta, nes man sunku apie save kalbėti nepažįstamiems žmonėms, daug ką nutyliu, savo tikrąją save palieku tiem, kurie domisi ir mane pažinus susidaro visai kitoks vaizdas. Smile knygomis dar ilgokai nesidalinsiu, nes dar taip tvirtai savimi netikiu. Bet labai tikiuos ir trokštu, kad jas išvys ne viena pora akių. Smile  ir beje, labutis ir tau!

    Ir internete sunku kalbėt su nepažįstamais žmonėmis? Kodėl savimi netiki? O kiek porų akių turėtų išvysti tavo knygas, kad patenkintų tavo ego? Smalsumo vedinas klausiu, ką turi žmogus padaryt, kad nusipelnytų tavo nuotraukos? Wink
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by anafoj Tr. 02 04, 2015 5:38 pm

    nu aišku, labutis tik vaikinam Rolling Eyes
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by LyjaPaukštukais Tr. 02 04, 2015 9:31 pm

    anafoj rašo:nu aišku, labutis tik vaikinam Rolling Eyes
    Nepavydėk, kad esu toks simpatulis!
    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Kv. 02 05, 2015 8:26 am

    BūsiuPlėšrūnu rašo:
    nepaklusni rašo:Visos spalvos, visa mano siela yra įdėta į tas knygas. Iš pirmo žvilgsnio visada atrodau šalta, nes man sunku apie save kalbėti nepažįstamiems žmonėms, daug ką nutyliu, savo tikrąją save palieku tiem, kurie domisi ir mane pažinus susidaro visai kitoks vaizdas. Smile knygomis dar ilgokai nesidalinsiu, nes dar taip tvirtai savimi netikiu. Bet labai tikiuos ir trokštu, kad jas išvys ne viena pora akių. Smile  ir beje, labutis ir tau!

    Ir internete sunku kalbėt su nepažįstamais žmonėmis? Kodėl savimi netiki? O kiek porų akių turėtų išvysti tavo knygas, kad patenkintų tavo ego? Smalsumo vedinas klausiu, ką turi žmogus padaryt, kad nusipelnytų tavo nuotraukos? Wink
    Taip, internete su nepažįstamais žmonėmis kalbėti yra sunku. Galbūt netgi dar sunkiau, nei realybėje, nes nematau jų, negaliu matyti jų veidų išraiškų, nieko. Negaliu įsivaizduoti ką maždaug jie galėtų galvoti. Tai baisu, bet gyvenimo nestabdo. Savimi netikiu, nes anksčiau atsiradus šiokioms tokioms problemoms, praradau pasitikėjimą savimi. Dabar jis jau po truputį grįžta, bet kiek laiko prireiks, kad jis grįžtų galutinai - neįsivaizduoju.
    Akys, kurios išvys mano knyga, tenkins ne mano ego, jos įrodys, kad pasiekiau gyvenime tai, ko jau labai ilgai noriu. Jos įrodys, kad aš sugebėjau, kad nenuvyliau tų, kurie manimi tikėjo.
    O dėl nuotraukos, žmogus tiesiog turi priversti mane jaustis gerai ir saugiai. Tai viskas, ko reikia. Smile
    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Kv. 02 05, 2015 8:27 am

    anafoj rašo:nu aišku, labutis tik vaikinam Rolling Eyes
    Vajetaau, atsiprašau labai labai, nepastebėjau tavo žinutės! Labas, labas! Smile
    nepaklusni
    nepaklusni


    Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2015-02-01

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by nepaklusni Kv. 02 05, 2015 8:30 am

    flintas rašo:Barbė galaktika
    Dabar kiekvieną kartą užėjus į forumą, būtent taip ir perskaitau Very Happy
    Monster
    Monster


    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by Monster Pen. 02 06, 2015 6:58 pm

    welcome
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by skaitmuo Pir. 02 09, 2015 4:53 pm

    nepaklusni rašo: tenkins ne mano ego, jos įrodys, kad pasiekiau gyvenime tai, ko jau labai ilgai noriu.

    Bet juk bandymas sau kažką įrodyti irgi  ego tenkinimas. beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas 1833292821
    Wrong
    Wrong


    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by Wrong Pen. 02 13, 2015 7:30 pm

    nepaklusni rašo:Visos spalvos, visa mano siela yra įdėta į tas knygas. knygomis dar ilgokai nesidalinsiu, nes dar taip tvirtai savimi netikiu.


    Jeigu rašai su ta intencija, kad tai neskirta tik tau pačiai (kai kurie žmonės rašo tik dėl savęs - jie neduoda to niekam skaityti), tai reikia suprasti kad tikėjimas savimi gali ir neateiti iš viso, jei jį planuosi. Tikėjimas savimi ateina tada kai tvirtai tiki savo kūriniu, o tai reiškia kad nebijai kritikos, nebijai ką apie tai pagalvos kiti. Kuo daugiau kritikos ar neigiamų atsiliepimų - tuo geriau, nes tai padės suvokti ko vertas tavo rašymas. Galbūt tai padės suprasti, ką verta būtų pakoreguoti idant turėti geresnį rezultatą. Turiu omenyje, kuo geresnis kūrinys - tuo didesniam skaitytojų ratui jis turi nepatikti. Čia turiu galvoje kai visų pirma rašai dėl saves, o ne dėl komercijos. Grynai komerciniam rašymui šitas dėsnis negalioja. Turiu omenyje, popsui.

    Apibendrinant, noriu pasakyti kad kai kurių dalykų planavimas gali duoti atvirkščią rezultatą - kuo daugiau viską planuoji, tuo labiau viskas vyksta ne pagal planą beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas 530983
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by skaitmuo Pen. 02 13, 2015 8:03 pm

    Wrong rašo: kuo geresnis kūrinys - tuo didesniam skaitytojų ratui jis turi nepatikti.

    ?!!
    firefly
    firefly


    niekam tikęs
    Female Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2014-03-11
    Amžius : 27

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by firefly Kv. 06 25, 2015 10:34 pm

    Puikus skonis muzikai Smile
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by LyjaPaukštukais Št. 06 27, 2015 4:09 pm

    firefly rašo:Puikus skonis muzikai Smile

    Nepasakyčiau
    firefly
    firefly


    niekam tikęs
    Female Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2014-03-11
    Amžius : 27

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by firefly Št. 06 27, 2015 9:18 pm

    Kiekvienam skirtingai šiaip Very Happy
    Forgiver
    Forgiver


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 36
    Užsiregistravo : 2015-08-22

    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by Forgiver Št. 08 22, 2015 7:05 pm

    Labas, Elžbieta! beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas 2935109603

    Sponsored content


    beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas Empty Re: beribė galaktika mano galvoje arba tiesiog labas

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 8:18 am