Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


4 posters

    Baime gyventi...

    DarkInside
    DarkInside


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2016-08-10

    Baime gyventi... Empty Baime gyventi...

    Rašyti by DarkInside Tr. 08 10, 2016 12:33 am

    Sveiki. Nezinau ar dar yra besilankanciu cia taciau rasau nes noriu pasidalinti savo istorija... net jeigu niekas ir neatsakys bet galbut kazkas perskaitys ir supras kad toks yra ne vienas pats. Viskas prasidejo dar mokykloje. Nuolatines patycios nesupratimas atstumimas. Gal ir buvau kitokia. Nedalyvaudavau "tusuose" kiekviena penktadieni, nebegau is pamoku... taciau visada stengiausi graziai ir maloniai su visais bendrauti visada stengiausi visiems padeti... paskutiniais metais vidurineje tapau geriausia mokine klaseje. Visi manes uz tai nemego. Neduodavau nusirasyt namu darbu ar per kontrolinius taciau elgiausi su visais taip pat kaip ir anksciau... taciau pastovios patycios privesdavo iki noro neiti i mokykla. Perejus i gimnazija situacija pasikeite. Bet tik tame kad buvau eiline vidutiniskai besimokanti mokine. Taciau patycios tesesi. Del isvaizdos del elgesio nors atrode kad nieko issaukiancio nedarau... aisku niekada nebuvau is tu merginu kurios prie veidrodzio praleidzia valanda laiko. Buvau zmogus kuriam isvaizda turejo nedaug reiksmes.... baigiau mokykla ir dabar visai neturiu draugu... isskyrus viena drauge likusia is gimnazijos laiku ir savo mergina su kuria jau esu treti metai kartu... ir su ja praleidziu visa savo laika. Draugai kurie kazkada tokiais atrode apsireiksdavo tik tada kai kazko prireikdavo todel pati nusprendziau uzbaigti su jais visus rysius. Neturiu draugu neturiu seimos kuri mane visapusiskai palaikytu neturiu nieko isskyrus viena zmogu kuris visada salia ir kuris visada palaiko mane. Deka nesiliaujanciu patyciu dabar iseiti i miesta tampa vis sunkiau. Bijau zmoniu bijau pasalinio demesio replikos isgirstos is sono tiesiog smugdo vis zemiau... nebezinau kaip visa tai nugaleti. Vaikstau i psichologes konstultacijas vartoju vaistus nerimui malsinti taciau nenoriu sitaip visa gyvenima. Esu patenkinta savimi nenoriu nieko keisti savyje. Tiesiog noriu ismokti suvaldyti savo baime ir ismokti nebekreipti i nieka demesio... bet nesugebu. Kaskart kai kalbu su psichologe atrodo jog pagerejo taciau kiekvienas prasilenkimas su nepazystamu zmogumi mane persmelkia neapsakoma baime kiekviena replika mane vel numusa zemyn ir atnesa tik nora uzsidaryti ir niekur nebeiti... atrodo jog visi mane stebi ir visi mane niekina bei apkalba... ir as nesugebu su tuo susitvarkyti kad ir kaip besistengciau...
    avatar
    niekas


    Baime gyventi... Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by niekas Tr. 08 10, 2016 11:53 am

    Labas. Suprantu ką reiškia kęst patyčias. Didelis pliusas, kad esi patenkinta savim Smile . Taip turėtų būt lengviau ir tuo labiau, kad turi žmogų, kuris su tavim. Daug darbo reikia, kad atsikratytum to jausmo, jog visi prieš tave nusiteikę. Kartais nemažai padeda vaistai, bet turbūt nelabai jų nori gert Smile . O jei nėra depresijos, tai gal ir nebūtina. Galbūt padėtų grupinė psichoterapija, jei nesi labai tyli. Nežinau, reikia turbūt išbandyt viską kas įmanoma.
    DarkInside
    DarkInside


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2016-08-10

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by DarkInside Tr. 08 10, 2016 11:44 pm

    Vartoju xanax nerimui malsinti tai net eidama i parduotuve isgeriu nes kitaip turbut puses nenusipirkciau ko reikia nors is kitos puses sutaupyciau ;D psichologe siule pabandyti pavaikscioti i dienos centra pasirenkant norimas proceduras ir veikla. Aisku noretusi isbandyt taciau vel kiti dalykai to neleidzia. Zodziu stengiuosi kazka keist nors kartais nelabai ir betikiu kad kas gausis.
    avatar
    niekas


    Baime gyventi... Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by niekas Kv. 08 11, 2016 10:55 am

    Na aš irgi siūlau tau pabandyt dienos centrą. Jei esi iš Kauno galėčiau vieną rekomenduot. Ten tikrai nieks iš tavęs nesityčios. Pamatysi, kad net tokie žmonės, kurie iš šalies atrodo visai be problemų, jų turi.
    DarkInside
    DarkInside


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2016-08-10

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by DarkInside Št. 08 13, 2016 1:17 pm

    Is Mazeikiu tai as tai pasirinkimo didelio ir neturiu Smile nezinau gal tikrai pabandysiu Smile
    velniukas15
    velniukas15


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-09-17
    Amžius : 42
    Miestas : Panevezys

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by velniukas15 Sk. 10 16, 2016 4:52 pm

    Pas mane irgi panaši istorija, tik kad ji prasidėjo vėlyvaisiais 1998 - aisiais. Iš paprastos žmonių baimės ir iš vis gyvenimo baimės dabar liga peraugo į F25.2.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by skaitmuo Antr. 10 18, 2016 12:21 am

    Čia šizoafektinis sutrikimas? Kaip tai pasireiškia? Paniška žmonių baimė, visiška savęs izoliacija? Trumpiau tariant, kaip tai siejasi su sociofobija?
    velniukas15
    velniukas15


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-09-17
    Amžius : 42
    Miestas : Panevezys

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by velniukas15 Tr. 10 19, 2016 4:09 pm

    Tai pasireiškia visiška savęs izoliacija tarp keturių sienų. Ir paniška žmonių baime.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by skaitmuo Tr. 10 19, 2016 11:10 pm

    O kaip prasimanai pinigų, jei visada namie tarp keturių sienų?
    velniukas15
    velniukas15


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-09-17
    Amžius : 42
    Miestas : Panevezys

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by velniukas15 Sk. 10 23, 2016 4:22 pm

    Į šitą klausimą pasilieku teisę neatsakyti.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by skaitmuo Antr. 10 25, 2016 12:35 am

    Hm.. Kažkaip labai pamėgau uždavinėti netaktiškus klausimus. pig  Jau kiek panašių atsakymų teko sulaukti  Very Happy Bet...
    O su tokia diagnoze tenka gulėti ligoninėje?

    Sponsored content


    Baime gyventi... Empty Re: Baime gyventi...

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 8:04 pm