Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Liebowitz testas SAD įvertinimui

Eimis
    Eimis

nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Amžius : 30

Liebowitz testas SAD įvertinimui - Page 4 Empty Re: Liebowitz testas SAD įvertinimui

Rašyti by Eimis on Tr. 03 27, 2019 9:55 am

Taip! dar kartais užsuku, nors dažniausiai lankausi Reddit'e ten tiesiog žmonių daugiau, šis forumas nebe toks aktyvus kaip kadaise. Gaila, sociophobija niekur nedingo, kova tęsiasi, tik kitame fronte.

TheBlueSun, kaip sekasi kovoti pačiai?
    TheBlueSun
    TheBlueSun

Liebowitz testas SAD įvertinimui - Page 4 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Amžius : 32

Liebowitz testas SAD įvertinimui - Page 4 Empty Re: Liebowitz testas SAD įvertinimui

Rašyti by TheBlueSun on Tr. 03 27, 2019 11:19 am

Hehe, atsakymas. Sekasi vidutiniškai gerai, susiradau pirmą gyvenime rimtesnį darbą, bandau galvot pozityviau, bet asmeninio gyvenimo fronte kaip visuomet štilis. Ir šiaip daug dalykų jau iiiilgus metus nesikeičia nors tu ką.

O kur ten reddite vyksta kokios diskusijos, tinkamesnės tokiems, kaip mes čia?
    Eimis
    Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Tr. 03 27, 2019 4:10 pm

oh, sveikinu su naujuoju darbu tada! Kaip ten reikalai? kaip ta fobija? pavyksta suvaldyti? gal gauni psichologinę pagalbą? ar viskas savo jėgomis? Aš tai dirbu iš namų (programuoju) bet ir norėtųsi eigoje gauti stabilesnį dieninį darbą. Planuoju šią vasarą... o kaip gausis neaišku.
    Kas tas asmeninis gyvenimas, nežinoma frazė Very Happy man realiai ir niekas nesikeičia, ir dalykas tas kad pripratau... tiesiog eigoje priimi savo gyvenimą tokį koks yra ir jautiesi patogiai.. to niekada nesitikėjau.

https://www.reddit.com/r/socialanxiety/ Jei anglų kalba ne svetima, ten yra šimtai žmonių, kenčiančių nuo socialinės fobijos. Vyksta nuolatinės diskusijos su bendraminčiais. Turi ir discord kanalą, kur galima skambintis, ar kalbėtis su individualiais žmonėmis gyvai (kaip skype).
    TheBlueSun
    TheBlueSun

Rašyti by TheBlueSun on Kv. 03 28, 2019 8:56 am

Ačiū už linką, palurkinsiu, reddite pasilankau vis, tik aišku šita bendruomenė čia lokali ir bent anksčiau tai būdavo ta galimybė susitikt gyvai..

Dėkui, darbas administravimo srity daugiau mažiau, bet reik ir su žmonėm pakalbėt karts nuo karto, kas nėra lengva, bet atmosfera darbe neįtempta kol kas, tai toks pliusas. Ir kolektyvas neblogas. Prieš tai metais buvau porą mėnesių transcom padirbusi, su nepatenkintais klientais iš Britanijos telefonu bendravusi, tai po tos patirties čia tik phew.

Aš dalinai ir iš namų dirbu, freelancinu truputį. Bet visai nebūnant tarp žmonių irgi negerai darosi su galvele Smile Ir su jais blogai, ir be jų negerai. Dar stengiuosi visiškai nesusitaikyti, kad niekas nepasikeis mano gyvenime, bet super didelių pokyčių, kaip paauglystėje naiviai lūkuriuodavau, irgi nesiviliu patirsianti.
    Eimis
    Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Kv. 03 28, 2019 10:08 am

Pamenu tuos smagesnius laikus, 2-3 metai atgal ir aš sudalyvaudavau vietiniuose susitikimuose, bet viskas pamažu nurimo, žmonės išsiskirstė, gal kitiems pagerėjo. Nors šita vietinė bendruomenė kaip ir merdėja, globaliu mastu mūsų daug, ir žmonės gan noriai dalinasi patirtimis.

Čia turbūt individualiai priklauso, kaip žmogus jausis gyvendamas vienas, aš ko gero, esu introvertas, manęs neslegia namų sienos, greitai randu veiklos, ir tikrai mėgaujuosi leisdamas laiką vienas, su filmais, knygomis ar darbu. Kitam žmogui tokia aplinka atrodytų nepakeliama. Ar teko daryti šį testą? https://charakteris.info/asmenybes-testas Aš pats esu INTJ, ir panašu kad mes kad komplikuotos asmenybės, nelabai linkę į socialinį gyvenimą, mano atveju, tas apibūdinimas buvo gana tikslus, jei smalsu, pabandyk!

Aš ir turėjęs tų nemalonių darbo patirčių, kai dar tikėjau, kad galiu kažką pakeisti, ilgą laiką dirbau, su psichologo pagalba vykdėme tą "exposure therapy" nežinau kaip tiksliai išversti, patirties terapija? Idėja paprasta - daryk tai, ko bijai, ir eigoje protas įsitikins, kad ten nėra nieko blogo ir baimė išnyks. Niekada nepasiteisino. Tik nervų sistemą susigadinau, tai nuo tada kaip ir nustojau eksperimentuoti, apsistojau ties programavimu, ir visai nesigailiu. Svarbu stebėti, kiek organizmas leidžia, ir stengtis neviršyti tų ribų.

Pipe
    Pipe

slapstosi
    Male Pranešimai : 64

Rašyti by Pipe on Tr. 04 03, 2019 7:35 am

Eimis rašo:Aš tai dirbu iš namų (programuoju) bet ir norėtųsi eigoje gauti stabilesnį dieninį darbą. Planuoju šią vasarą... o kaip gausis neaišku.
    Aš irgi programuoju, bet komandoje, iš biuro. Šiuo metu pakankamai neblogai sekasi darbe, bet tobulėjimą apriboja vis dar prasti bendravimo įgūdžiai. Deja, kartais neužtenka tik padaryti gerai, nes reikia visų pirmą susitarti kas yra tas "gerai".
    Eimis
    Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Tr. 04 03, 2019 12:36 pm

Pipe rašo:
    Eimis rašo:Aš tai dirbu iš namų (programuoju) bet ir norėtųsi eigoje gauti stabilesnį dieninį darbą. Planuoju šią vasarą... o kaip gausis neaišku.
    Aš irgi programuoju, bet komandoje, iš biuro. Šiuo metu pakankamai neblogai sekasi darbe, bet tobulėjimą apriboja vis dar prasti bendravimo įgūdžiai. Deja, kartais neužtenka tik padaryti gerai, nes reikia visų pirmą susitarti kas yra tas "gerai".
    Va būtent ta darbo dalis mane ir nertamina. Bendravimas. Ta prasme, aš normaliai bendrauju su žmonėmis, bet tai man kelia stresą, įdomu, kiek organizmas galės atlaikyti. O tu dirbai freelance, ar iš karto į ofisą?
    Pipe
    Pipe

slapstosi

Rašyti by Pipe on Tr. 04 03, 2019 1:48 pm

Freelance nedirbau, bet esu dirbęs kelis mėnesius iš namų. Tų kelių mėnesių užteko suprasti, kad toks darbas man nelabai tinka: buvo sunku dėl visokių trukdžių namie, sunku atskirti darbo valandas nuo laisvo laiko, nepatogu bendrauti su komanda ir t.t.
    Pipe
    Pipe

slapstosi

Rašyti by Pipe on Pen. 04 05, 2019 11:01 am

Your score:
    41(fear) + 38(avoidance) = 79
    You have marked social anxiety.

Ne patobulėjau, o prisitaikiau.
    Eimis
    Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Pen. 04 05, 2019 3:47 pm

Pipe rašo:Your score:  
    41(fear) + 38(avoidance) = 79
    You have marked social anxiety.

Ne patobulėjau, o prisitaikiau.

Tai ir man tas pats jokių rimtų pagerėjimų per pastaruosius kelis metus nebuvo, tik kad geriau priimu savo buklę ir išmokstu su ja gyventi Very Happy Nors ir vaistus didelėm dozėm naudojau - nieko, jokio efekto.
    nnn

nuobodžiaujantis
    Male Pranešimai : 24

Rašyti by nnn on Št. 04 13, 2019 12:50 am

Kas gal zinot placiau apie tyrimus? Pavyzdziui daro magnetini rezonansa, kad ivertintu amygdalos bukle? Juk sociofobija nuo amygdalos aktyvumo priklauso. Isorine informacija apdoroja ir ja ivertina kaip fight or flight procesa. Pas ka labai aktyvi amygdala jiem is karto pasireiskia sociofobija. Ar Lietuvoj kur nors atlieka tokius tyrimus?

Pas mane garantuotai per aktyvi amygdala. As esu HSP, highly sensitive person. Atlikti tyrimai parode, kad tokie zmones turi specifini gena, kuris tave pavercia nerealiai jautriu viskam. Is to ir poto issirutulioja sociofobija, nes i viska per jautriai reaguoji. Mano mama uzaugo labai streso kupinoj aplinkoj, del visko pergyveno, pries man gimstant susirgo nemiga, kuria serga iki dabar. Garantuotai viska is jos paveldejau. Del to nematau jokios prasmes kazkokias pokalbiu terapijas bandyt ar dar kazka.
    Eimis
    Eimis

nerimaujantis

Rašyti by Eimis on Št. 04 13, 2019 8:57 pm

Man buvo darytas magnetinis rezonansas. Niekas konkreciai apie Amygdala nekalbejo, bet sake, kad mano smegenys buvo puikios bukles tai nezinau... panasu pakitimu neuzfiksavo. Nors ir SA man nepripazino, antros stadijos depresija... Nors depresuotas nesijauciu, o SA labai didele turiu. Gydytoju teigimu, sitas baimes antidepresantai turi nuimti, bet kiek bandziau, nei vieni kol kas neveike.
    TheBlueSun
    TheBlueSun

Rašyti by TheBlueSun on Tr. 04 17, 2019 3:57 pm

kas rašo:Kas gal zinot placiau apie tyrimus? Pavyzdziui daro magnetini rezonansa, kad ivertintu amygdalos bukle? Juk sociofobija nuo amygdalos aktyvumo priklauso. Isorine informacija apdoroja ir ja ivertina kaip fight or flight procesa. Pas ka labai aktyvi amygdala jiem is karto pasireiskia sociofobija. Ar Lietuvoj kur nors atlieka tokius tyrimus?

Pas mane garantuotai per aktyvi amygdala. As esu HSP, highly sensitive person. Atlikti tyrimai parode, kad tokie zmones turi specifini gena, kuris tave pavercia nerealiai jautriu viskam. Is to ir poto issirutulioja sociofobija, nes i viska per jautriai reaguoji. Mano mama uzaugo labai streso kupinoj aplinkoj, del visko pergyveno, pries man gimstant susirgo nemiga, kuria serga iki dabar. Garantuotai viska is jos paveldejau. Del to nematau jokios prasmes kazkokias pokalbiu terapijas bandyt ar dar kazka.

Mane irgi visad domindavo, kaip ten su ta amygdala ir ar ją tiria kas kur.
    nnn

nuobodžiaujantis
    Male Pranešimai : 24

Rašyti by nnn on Sk. 05 12, 2019 8:36 pm

Eimis rašo:Man buvo darytas magnetinis rezonansas. Niekas konkreciai apie Amygdala nekalbejo, bet sake, kad mano smegenys buvo puikios bukles tai nezinau... panasu pakitimu neuzfiksavo. Nors ir SA man nepripazino, antros stadijos depresija... Nors depresuotas nesijauciu, o SA labai didele turiu. Gydytoju teigimu, sitas baimes antidepresantai turi nuimti, bet kiek bandziau, nei vieni kol kas neveike.
    Tai cia ir problema, kad niekas apie amygdala nekalba. Jeigu musu amygdala butu normalios bukles, mes jokiu sociofobiju neturetumem.

Man atrodo Lietuvoj cia be sansu, kad istirtu kas ta amygdala. Amygdalai priklauso fight ir flight busena, kuri yra ir pas gyvunus. Mum socialines situacijos yra kaip kokiai gazelei liutas. Pamato ir is karto bam, pilnu pajegumu amygdala smogia.

Cia sitoks dalykas turi buti normaliai istirtas. Gal pas mus koks genetinis, cheminis imbalancas, o jie mus siuncia i zodziu terapija...

As pats geriausias, nereikia i kitus demesio kreipti ir bam amygdala nusiramina. LOL.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Sk. 10 25, 2020 1:36 am