Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+24
Lina
Firex
Aisling
Akvilė
Samme
buroke2
Lekonce
LyjaPaukštukais
Monster
GK
soledada
Linasl
skaitmuo
niekas
kryptis
2B V -2B = ?
lol
C2H5OH
Fairouz
buroke
Austuke
MoonShine
TheBlueSun
Della
28 posters

    Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Monster
    Monster


    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Monster Sk. 02 05, 2012 5:02 pm

    Keistai cia, as tai sakyciau priesingai, galvoti reikia tai kas gero gali nutikti o ne blogo, bet aisku blogos mintys pacios savaime lenda, nereikia net stengtis galvoti apie blogiausia nes ir savaime taip gaunasi, kitais zodziais tariant - nedaryti nieko, tiesiog plaukti pasroviui ir pataikauti sociofobijai, jeigu lenda blogos mintys i galva pries pokalbi del darbo tai ir nesistengti ju apversti ar sustabdyti, galvoti apie blogiausia! Del to as ir neinu pas tuos psichologus ir psichiatrus visokius...
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Sk. 02 05, 2012 7:55 pm

    Che che, kadangi ką turiu, tai turiu lakią vaizduotę, tad jei aš pradėčiau galvoti apie tai, kas gali nutikti blogiausio, tai turbūt netektų nueit į tuos "baisius" įvykius. Visada bandau save skatinti optimistinėmis mintimis, keliaudamas į baisaus įvykio vietą, kad vidury kelio neapsisukčiau ir negrįžčiau iš kur atėjęs :/
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by kryptis Sk. 02 05, 2012 10:03 pm

    aš visada galvoju apie blogiausius variantus, kad nebūtų kokių ''siurprizų'', bandau save morališkai paruošti, kas būtų jeigu... Visgi dažnai man tai padeda, nes niekada nebūna taip blogai, kaip įsivaizduoju Very Happy
    O šiaip stengiuosi save stumti į tas ''baisias'' situacijas, nes supratau, jog jų vengimas tik gilina sociofobiją. Ir kai įveikiu save, tada tarsi užsidedu pliusą ir jaučiuosi stipresne. Žaiždžiu tokį savotišką žaidimą su sociofobija: arba aš, arba ji. Paskutiniu metu vis laimiu prieš ją ir netgi azartas užeina, nes norisi kuo daugiau laimėti Smile
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by GK Pir. 02 06, 2012 10:03 am

    Aš seniau bandydavau galvoti ir prieš miegą sau įteiginėti, neva "Tikrai tikrai viskas bus gerai", bet tai dažnai nepasiteisindavo. O dabar, kai galvoju maždaug taip: "Na, pačiu blogiausiu atveju galiu ir nualpt prieš tą auditoriją, bet ir tokiu atveju po visko grįšiu namo ir gyvensiu savo gyvenimą", tai jaučiuosi geriau.
    Na, ir Krypties paskutinis "receptas" geras ir teisingas atrodo, nors ir baisokas:)
    Lekonce
    Lekonce


    Pranešimai : 56
    Užsiregistravo : 2012-07-18

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Lekonce Tr. 07 18, 2012 11:23 am

    Esu naujas forumo narys ir kažkodėl nusprendžiau pirmą savo postą parašyti temoje apie kovą su sociofobiją.
    Nes viskas su kuo kovojam, pasąmonėje sulaukia pasipriešinimo, o tuomet tenka "kovoje: dar daugiau energijos naudoti...galiausiai... rezultate tik išsekini save, o problemos neišsprendi...
    Pirmas žingsnis yra priimti savo būseną ir save tokį koks esi. Be kovos, taikiai priimti ir ramiai, nuoširdžiai pagalvoti: O KAIP NORIU JAUSTIS, ELGTIS, tiesiog, BŪTI, jeigu fobijos nebūtų. KAS ir KAIP pasikeistų mano gyvenime, jeigu aš būčiau laisvas nuo jos?
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by buroke2 Tr. 07 18, 2012 8:54 pm

    Lekonce rašo:Esu naujas forumo narys ir kažkodėl nusprendžiau pirmą savo postą parašyti temoje apie kovą su sociofobiją.
    Nes viskas su kuo kovojam, pasąmonėje sulaukia pasipriešinimo, o tuomet tenka "kovoje: dar daugiau energijos naudoti...galiausiai... rezultate tik išsekini save, o problemos neišsprendi...
    Pirmas žingsnis yra priimti savo būseną ir save tokį koks esi. Be kovos, taikiai priimti ir ramiai, nuoširdžiai pagalvoti: O KAIP NORIU JAUSTIS, ELGTIS, tiesiog, BŪTI, jeigu fobijos nebūtų. KAS ir KAIP pasikeistų mano gyvenime, jeigu aš būčiau laisvas nuo jos?
    Sunku save priimti toki,nes toks nenori buti.Baime neleidzia buti savimi. Teoriskai as viska suprantu,bet praktiskai veikti nepavyksta:)
    Lekonce
    Lekonce


    Pranešimai : 56
    Užsiregistravo : 2012-07-18

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Lekonce Kv. 07 19, 2012 7:50 am

    O kaip konkrečiai kovojate su savimi ?

    Jeigu sunku save priimti tokiu koks esi, tuomet pats laikas sugalvoti kokiu nori būti. konkrečiai, labai detaliai sugalvoti kokiu NORI būti, kaip elgtis, ką veikti..o tada pažiūrėti kas būtent neleidžia pasiekti tikslo.
    Baime neleidzia buti savimi.
    Baimė konkrečiai būtent dėl ko? Apskritai baimė yra tik žodis,bet kas būtent Jums slepiasi po šiuo žodžiu.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by buroke2 Kv. 07 19, 2012 2:36 pm

    Lekonce rašo:O kaip konkrečiai kovojate su savimi ?

    Jeigu sunku save priimti tokiu koks esi, tuomet pats laikas sugalvoti kokiu nori būti. konkrečiai, labai detaliai sugalvoti kokiu NORI būti, kaip elgtis, ką veikti..o tada pažiūrėti kas būtent neleidžia pasiekti tikslo.
    Baime neleidzia buti savimi.
    Baimė konkrečiai būtent dėl ko? Apskritai baimė yra tik žodis,bet kas būtent Jums slepiasi po šiuo žodžiu.
    Zmoniu baime, nemokejimas atsipalaiduoti,laisvai jaustis,ta baiMe kartais darosi nevaldoma, jausmas ,kad esi prastesnis uz kitus,susikaustymas.
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 8:38 pm

    Aš nieko nedarau,namie sėdžiu.
    Akvilė
    Akvilė


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2012-09-19

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Akvilė Tr. 09 19, 2012 4:38 pm

    Samme rašo:Aš nieko nedarau,namie sėdžiu.

    Samme, kiek Tau metų? Ir ką veiki namie?
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Svečias Tr. 09 19, 2012 5:02 pm

    po velniu pradekit dirbt, kitu atveju tikrai neissijudinsit progreso link. rasymas cia, kad kaip blogai namie sedet irgi situacijos nepakeis i gera Very Happy
    Akvilė
    Akvilė


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2012-09-19

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Akvilė Tr. 09 19, 2012 5:07 pm

    yulus rašo:po velniu pradekit dirbt, kitu atveju tikrai neissijudinsit progreso link. rasymas cia, kad kaip blogai namie sedet irgi situacijos nepakeis i gera Very Happy
    Na, kartais ir tą darbą nėra taip paprasta susirasti. Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 530983 Beje, penktadienį kaip tik einu į darbo pokalbį Shocked bijau..., bet tikiuosi gauti tą darbą
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Aisling Tr. 09 19, 2012 5:51 pm

    Sėkmės! Smile

    Aš tai skaitau save nesančia labai jau prastoje sociofobijos situacijoje, bet, taisyti yra ką manyje ir yra baimių, kurias reikia gydyti. Tad šiaip, visuomet stengiuosi perlipti per save, nebėgti slėptis kambary, kai tik yra kokia situacija kurios bijau, kurioje nesinori būti. Daugiausiai tai tą darau todėl, kad nenoriu, kad žmonės į mane žiūrėtų su gailesčiu, vat kad šita vargšelė visko bijo, kad negali padaryti to ano, kad mikčioti kartais pradeda šnekėdama... Tai mane iš dalies skatina mėginti kažką taisyti. Bet šiaip, neturiu ant tiek pažengusių tų baimių, kad bijočiau su kasininke šnekėti, ar valgyti prie kitų žmonių, užsisakyti ką prie baro, paklausti kieno nors kelio ar pan. Tad nėra jau taip man sunku. Iš dalies, tai kartais net nesu tikra, ar mano problema tikrai yra sociofobija, ar tai kažkas kitko.
    Bet faktas yra tas, kad nenoriu, kad tos problemos kurias turiu, kad ir kas tai per problemos būtu, atimtų iš manęs gyvenimo džiaugsmą, kad stabdytų mane, kad neleistų man mėgautis dalykais, kurie man iš ties patinka. Žinoma, kartais neišeina nepasiduoti tom baimėm ir pan., kartais pabėgu pasislėpti, kartais pabijau kažkur dėl kažko nueiti, o kartais tiesiog patingiu... :S
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Tr. 09 19, 2012 7:51 pm

    O aš šiandien vėl autobuse pasimečiau.Very Happy Atsistojo prieš mane kažkokie bernai. Aš nuleidau akis.Į tel žiūrėjau,paskui nuėjau į kitą galą, ten tas pats...Siaubas atsistojau prie dūrų visa raudona,stovėjau kol išlipau. Mintyse tai galvojau,nu durna tu ką čia dirbi
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Firex Kv. 09 20, 2012 10:57 pm

    Samme rašo:O aš šiandien vėl autobuse pasimečiau.Very Happy Atsistojo prieš mane kažkokie bernai. Aš nuleidau akis.Į tel žiūrėjau,paskui nuėjau į kitą galą, ten tas pats...Siaubas atsistojau prie dūrų visa raudona,stovėjau kol išlipau. Mintyse tai galvojau,nu durna tu ką čia dirbi

    Linksma istorija Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 3022355415
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Pen. 09 21, 2012 3:22 pm

    Tada tai nelabai linksma buvo.Very Happy
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Firex Pen. 09 21, 2012 10:00 pm

    Samme rašo:Tada tai nelabai linksma buvo.Very Happy

    Bet jaučiu dabar linksma prisiminti Smile
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Št. 09 22, 2012 2:26 pm

    Firex rašo:
    Samme rašo:Tada tai nelabai linksma buvo.Very Happy

    Bet jaučiu dabar linksma prisiminti Smile

    Nu nelabai. Smile
    Lina
    Lina


    slapstosi
    Female Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-06-10
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Lina Sk. 09 23, 2012 11:00 am

    Man taip pat daznai nutinka, jog viesajame transporte pasijuntu blogai, atrodo jog visi ziuri i mane, tuomet pasimetu, pradedu maigyti telefona, arba ieskoti kazko taseje, atrodo veidas sustingsta, akys ziuri i viena taska, kartais tenka islipti keleta stoteliu anksciau, nes nebegaliu istverti...
    Na bet ir islipus is troleibuso ne ka geriau, kai tenka eiti tarp daugelio zmoniu, jauciu jog mano eisena pasikeicia, kunas tarsi sustingsta kaip rastas ir neklauso...
    Universitete, kai tenka atsakineti sunku parinkti zodzius, balsas pradeda drebeti, visas kunas dreba, galva pradeda kratytis... Galvoju ka as darau, reikia uzsidaryti, mesti moksla ir nors taip pasilengvinti gyvenima... Bet kazkas vis neleidzia, ka visiems reiks pasakyti, kokia to priezastis, juk nieks nezino apie sia mano beda...
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Sk. 09 23, 2012 12:00 pm

    Lina rašo:Man taip pat daznai nutinka, jog viesajame transporte pasijuntu blogai, atrodo jog visi ziuri i mane, tuomet pasimetu, pradedu maigyti telefona, arba ieskoti kazko taseje, atrodo veidas sustingsta, akys ziuri i viena taska, kartais tenka islipti keleta stoteliu anksciau, nes nebegaliu istverti...
    Na bet ir islipus is troleibuso ne ka geriau, kai tenka eiti tarp daugelio zmoniu, jauciu jog mano eisena pasikeicia, kunas tarsi sustingsta kaip rastas ir neklauso...
    Universitete, kai tenka atsakineti sunku parinkti zodzius, balsas pradeda drebeti, visas kunas dreba, galva pradeda kratytis... Galvoju ka as darau, reikia uzsidaryti, mesti moksla ir nors taip pasilengvinti gyvenima... Bet kazkas vis neleidzia, ka visiems reiks pasakyti, kokia to priezastis, juk nieks nezino apie sia mano beda...

    Man tas pats.Kartais net pagalvoju,kodėl būtent man taip atsitiko.Kodėl negaliu būt normali be jokių baimių,kaip kiti žmonės. Eiti ir nieko nebijoti,pasitikėti savimi ir nesijaudinti. O dabar net prieš skambutį geriu raminamuosius ir tai dar nepadeda. Kalbu drebančiu balsu,pamirštu ką man ten sako ir klausiu per naują.Sad Aš niekada neimačiau ir nepasakyčiau taip: aš negaliu atsiskaitynėt,nes man sociofobija ir ji man neleidžia. Na,aišku nepatikės. Bet aš to nesakyčiau niekada,neišdrįščiau.Pagalvos visiškai nusišneku. O tėvam irgi nesakiau. Galvojau apie tai. Bet neprisiruošiu.Gal bent daktarė patars..
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Firex Sk. 09 23, 2012 5:30 pm

    Samme rašo:
    Lina rašo:Man taip pat daznai nutinka, jog viesajame transporte pasijuntu blogai, atrodo jog visi ziuri i mane, tuomet pasimetu, pradedu maigyti telefona, arba ieskoti kazko taseje, atrodo veidas sustingsta, akys ziuri i viena taska, kartais tenka islipti keleta stoteliu anksciau, nes nebegaliu istverti...
    Na bet ir islipus is troleibuso ne ka geriau, kai tenka eiti tarp daugelio zmoniu, jauciu jog mano eisena pasikeicia, kunas tarsi sustingsta kaip rastas ir neklauso...
    Universitete, kai tenka atsakineti sunku parinkti zodzius, balsas pradeda drebeti, visas kunas dreba, galva pradeda kratytis... Galvoju ka as darau, reikia uzsidaryti, mesti moksla ir nors taip pasilengvinti gyvenima... Bet kazkas vis neleidzia, ka visiems reiks pasakyti, kokia to priezastis, juk nieks nezino apie sia mano beda...

    Man tas pats.Kartais net pagalvoju,kodėl būtent man taip atsitiko.Kodėl negaliu būt normali be jokių baimių,kaip kiti žmonės. Eiti ir nieko nebijoti,pasitikėti savimi ir nesijaudinti. O dabar net prieš skambutį geriu raminamuosius ir tai dar nepadeda. Kalbu drebančiu balsu,pamirštu ką man ten sako ir klausiu per naują.Sad Aš niekada neimačiau ir nepasakyčiau taip: aš negaliu atsiskaitynėt,nes man sociofobija ir ji man neleidžia. Na,aišku nepatikės. Bet aš to nesakyčiau niekada,neišdrįščiau.Pagalvos visiškai nusišneku. O tėvam irgi nesakiau. Galvojau apie tai. Bet neprisiruošiu.Gal bent daktarė patars..

    Kiekvienas kažko bijome, tik kartais to neparodome, slepiame, kartais reikia atrasi drąsos savo viduje ir nepasiduoti, eiti į priekį, kad ir kaip būtų baisu... Smile Man lygiai tas pats buvo (dabar jau mažiau). Išsikelk sau tikslus, tarkim, paskambink pažįstamam ar draugui pakviesk kur nors nueiti, susirask kokios veiklos (bet, kad ta veikla būtų ne namuose, o kur nors viešumoje)... Tikiu, kad viskas po truputi susitvarkys Yes
    O tau jau seniai taip viskas tesiasi?
    Lina
    Lina


    slapstosi
    Female Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-06-10
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Lina Sk. 09 23, 2012 8:59 pm

    Na mazdaug 3 metus jau...
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Pir. 09 24, 2012 3:15 pm

    Man tai apie 6metus
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Firex Pir. 09 24, 2012 8:25 pm

    Samme rašo:Man tai apie 6metus

    Ar daug kas pasikeite tavo gyvenime per tuos 6 metus?
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Samme Antr. 09 25, 2012 3:16 pm

    Tai,kad negaliu džiaugtis gyvenimu normaliai ir elgtis kaip visi normalūs.Smile Jei neturėčiau šitos baimės,aš tikriausiai būčiau labai laiminga,turėčiau daug draugų. Nu, o dabar..

    Sponsored content


    Ką darot, kovodami su sociofobija? - Page 2 Empty Re: Ką darot, kovodami su sociofobija?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 6:33 am