Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


5 posters

    Ar viskas gerai?

    Viskas bus gerai!
    Viskas bus gerai!


    įkvėptas
    Male Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2011-07-26

    Ar viskas gerai? Empty Ar viskas gerai?

    Rašyti by Viskas bus gerai! Antr. 07 26, 2011 10:20 pm

    3. Tavo amžius
    31.

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Per pirmus 30 metų nebuvo jokio. Dabar norėčiau susitvarkyti gyvenimą, būti panašus į normalius žmones: turėti mėgstamą darbą, keletą tikrų draugų, mylėti ir būti mylimas.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Girdėjau, kad esu nemokantis bendrauti, atsiskyrėlis, nevykėlis.

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Ne.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Gėda.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Sumuštinį su arbata, jei nevėluoju į darbą.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl vaiko.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Bet kas, tik ne virti kiaušiniai ir "sasyskos" (įgriso!!!).

    19. Kokias knygas skaitai?
    Laiko patikrintas. Šiuo metu - "Aną Kareniną".

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Juoda.

    26. Žalingi įpročiai.
    Alkoholis. Rūkiau 12 metų, mečiau prieš pusantro mėnesio.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Antarktida. Pingvinai.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Pirmą - ir paskutinį - kartą pasibučiavau, kai man buvo 18.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Į muziejų.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugystė.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Svajoju.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Jokio.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne.
    Monster
    Monster


    Ar viskas gerai? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Monster Antr. 07 26, 2011 10:35 pm

    Sveikas prisijunges welcome

    Sakai per paskurinius 30m neturejai tikslo, butu idomu suzinoti kas pagaliau tau suteike drasos ryztis pokyciams gyvenime? Ir rukyt metei, tikrai kad jau rimtai pokyciams apsisprendei Smile
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Sve?ias Antr. 07 26, 2011 11:17 pm

    "26. Žalingi įpročiai.
    Alkoholis. Rūkiau 12 metų, mečiau prieš pusantro mėnesio."
    jėėėga, kad metei, telieka dabar laikytis cheers
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Ar viskas gerai? Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 07 27, 2011 12:39 pm

    Sveikas prisijungęs, galima pasmalsaut, kaip tokį originalų ir įdomų nick'ą sumastei? Smile
    Mari
    Mari


    Ar viskas gerai? Clearb10
    Female Pranešimai : 66
    Užsiregistravo : 2011-05-10

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Mari Tr. 07 27, 2011 2:17 pm

    sveikas Smile
    aha del niko ir man idomu,toks originalus :]
    Viskas bus gerai!
    Viskas bus gerai!


    įkvėptas
    Male Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2011-07-26

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Viskas bus gerai! Kv. 07 28, 2011 12:49 pm

    Sveiki, ačiū visiems parašiusiems.
    Gal aš iš pradžių papasakosiu šiek tiek daugiau apie save, kad būtų aiškiau, kas ir kodėl vyksta mano gyvenime. Likimas nebuvo man labai dosnus. Nepasisekė su tėvais, vaikystė/paauglystė buvo labai skurdi, mokykloje metų metus teko kentėti bendraamžių patyčias. Įsikaliau į galvą, kad esu ne toks kaip kiti, kad esu nieko nesugebantis, negražus, kad niekas nenori su manimi bendrauti. Nesisekė užmegzti naujas pažintis, prisišlieti prie jokios kompanijos. Nesėkmes išpūsdavau, galvodavau apie jas valandų valandas; pasisekimus nurašydavau atsitiktinumams. Galų gale nusibodo vis tai. Atsiribojau nuo artimųjų, nuo draugų (jų buvo, ir labai gerų; beje, patarimas jaunimui - jei turite tikrų draugų, branginkite juos, jie po kojomis nesimėto). Susiradau darbą ir gyvenamąją vietą, kuriuose nereikėtų su niekuo kalbėti. Dažnai tarp dviejų mano ištartų žodžių praeidavo kelios dienos. Taip ir praleidau paskutinius 10 metų visiškai vienas. Nežinau, ką galvoti apie šį laikotarpį: iš vienos pusės, per jį mano gyvenime niekas nepasikeitė, kita vertus, galbūt man to reikėjo, kad atitolinčiau blogus praeities išgyvenimus. Galų gale neištvėriau, supratau, kad toliau taip gyventi nesugebėsiu. Pradėjau ieškoti internete tokių dalykų kaip "Kodėl aš toks vienišas" ir panašiai. Pirmą kartą sužinojau, kad tokių kaip aš yra daug, kad žmonės kelia sau tikslus, kad yra psichologinės ligos, ir kad jas galima gydyti, ir taip toliau. Anksčiau aš visada galvodavau, kad vieniems žmonėms tiesiog pasiseka, kitiems ne; man paprasčiausiai nepasisekė. Spyris į užpakalį buvo šitas video:

    Brian Tracy Personal Time Management
    (galite pasiieškoti youtube)

    Jį peržiūrėjus, man paaiškėjo du dalykai:
    1) Pirma, kad esu visiškas nevykėlis (be abejo, tai man ir taip buvo aišku, bet niekada anksčiau taip akivaizdžiai ir vienareikšmiškai), ir
    2) antra – ir svarbiausia – kad aš pats dėl to kaltas.
    Supratau, kad man reikia kardinaliai keisti savo gyvenimą. Tai ir stengiuosi dabar daryti. Pastaruoju metu daug šmirinėjau po internetą, ieškodamas įvairių patarimų, motyvuojančių istorijų ir pan., kuriuos galėčiau sau pritaikyti. Taip ir atradau šitą tinklalapį.
    Viskas bus gerai!
    Viskas bus gerai!


    įkvėptas
    Male Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2011-07-26

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Viskas bus gerai! Kv. 07 28, 2011 1:36 pm

    @ ShyOne
    Manau, kad drąsos pokyčiams atsiranda tada, kai susikaupia pakankamai motyvacijos. Tikriausiai kiekvienas pats turi išsiaiškinti, priklausomai nuo savo gyvenimo patirties ir aplinkybių, kas jį motyvuoja. Pavyzdžiui, vienas mano susigalvotas "metodas", kurį aš stengiuosi naudoti, kai pritrūksta ryžto, yra tokia paprasta klausimų-atsakymų sesija su savimi:
    "Kas pasikeitė mano gyvenime per paskutinius 10 metų?" - "Niekas"
    "Kodėl niekas nepasikeitė?" - "Todėl, kad nieko nedariau"
    "Tai kas pasikeis mano gyvenime per ateinančius 10 metų, jei nieko nedarysiu?" - "Niekas"
    "Ar aš noriu gyventi po 10 metų taip kaip dabar?" - "Ne!!!"
    Tokia ir panašios smulkios gudrybės kartais paskatina imtis veiksmų, kuriuos anksčiau ilgą laiką atidėliodavau. Apskritai, motyvacijos suradimas man yra didelė problema. Reikalas tame, kad esu pripratęs gyventi taip, kaip gyvenu, ir, tiesą pasakius, gana gerai jaučiuosi taip gyvendamas. Taigi labai sunku keisti dalykus, gal dėl pokyčių baimės, gal dėl tinginystės, gal dėl netikėjimo, kad pasiseks, nežinau. Šiaip tai man kilo vienas sumanymas šituo klausimu, kuris galbūt ir kitiems bus naudingas.

    @ Pievos
    Dėkui už palaikymą. Tiesą pasakius, vis dar "laužo", gal net stipriau nei pirmomis dienomis. Matyt, organizmas pripratęs prie periodinės euforijos, tai dabar masiškai ryju šokoladus ir kt. skanėstus.

    @ TheBlueSun & Mari
    Tai nieko ypatingo nereiškia, tiesiog esu šiek tiek trenktas, vis ką nors neįprasto sugalvoju.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Sve?ias Kv. 07 28, 2011 1:41 pm

    Koks tavo zodiako ženklas? Ar viskas gerai? 530983
    Monster
    Monster


    Ar viskas gerai? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Monster Kv. 07 28, 2011 7:23 pm

    Pilnai pritariu, kai gyvenime yra kazkoks tikslas kuris motyvuoja, tai ir ta baime nebetokia baisi, nes zinai del ko tai darai ir jeigu apsijuokiai kokioj situacijoj tai tavo tikslas pateisins tave ir nebereikes saves del to smerkti. Bet tai geras tikslas turi buti, su prastu taip lengvai neissisuksi Ar viskas gerai? 3022355415
    Viskas bus gerai!
    Viskas bus gerai!


    įkvėptas
    Male Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2011-07-26

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Viskas bus gerai! Pen. 07 29, 2011 3:33 pm

    @ Pievos
    Tas, kuris viską daro atbulai - turbūt nenustebinau...

    @ ShyOne
    O kas yra prastas tikslas? Jei tikslas prastas, jis apskritai neturėtų būti tavo tikslu! Galbūt geriau būtų skirstyti tikslus į svarbius ir nesvarbius, ir susikoncentruoti įgyvendinant svarbius tikslus (nors tai ne taip paprasta, aš žinau).
    Monster
    Monster


    Ar viskas gerai? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Monster Pen. 07 29, 2011 4:26 pm

    Prastas tikslas tas kuris nepakankamai motyvuoja, o svarbus ar ne cia jau atskira kalba, pvz. siuo metu svarbiausias mano tikslas susirasti darba sakyciau, bet tai ne tik kad nemotyvuoja, bet net baugina, o va kitas mano tikslas, kuris is salies paziurejus ne tik kad visai nereikalingas pragyvenimui, bet dar ir pinigu jam reika, bet uztat jis mane motyvuoja darbo ieskotis, todel as ji vadinu geru tikslu (bet ne svarbiu) o darbo suradiama svarbiu tikslu. As tik zinau jeigu ieskociau darbo su tikslu surasti darba ar uzsidirbti, toli nenueiciau, bet jeigu ieskociau darbo su tuo kitu tikslu, kuris mane motyvuoja, tai daug daugiau galiu su juo pasiekti. Smile
    Viskas bus gerai!
    Viskas bus gerai!


    įkvėptas
    Male Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2011-07-26

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Viskas bus gerai! Sk. 07 31, 2011 10:31 pm

    ShyOne rašo:Prastas tikslas tas kuris nepakankamai motyvuoja, o svarbus ar ne cia jau atskira kalba, pvz. siuo metu svarbiausias mano tikslas susirasti darba sakyciau, bet tai ne tik kad nemotyvuoja, bet net baugina, o va kitas mano tikslas, kuris is salies paziurejus ne tik kad visai nereikalingas pragyvenimui, bet dar ir pinigu jam reika, bet uztat jis mane motyvuoja darbo ieskotis, todel as ji vadinu geru tikslu (bet ne svarbiu) o darbo suradiama svarbiu tikslu. As tik zinau jeigu ieskociau darbo su tikslu surasti darba ar uzsidirbti, toli nenueiciau, bet jeigu ieskociau darbo su tuo kitu tikslu, kuris mane motyvuoja, tai daug daugiau galiu su juo pasiekti. Smile

    Darbas (mėgstamas darbas) - tai toks dalykas per kurį žmonės save realizuoja ir jaučiasi laimingi. Taigi, jei tu ieškai darbo tik dėl pinigų, reikalingų įgyvendinti savo kitam tikslui, tada darbo susiradimas pats savaime nėra tikslas, o tik vienas iš žingsnių siekiant to tikrojo tikslo. Tačiau tikriausiai egzistuoja kokia nors veikla, kuri tave traukia? Tuomet tu galėtum investuoti į kokius nors kursus arba panasiai save tobulinti toje srityje; tada darbo paieškos galėtų tapti tavo pagrindiniu tikslu.

    Beje, radau tokį straipsnelį, kuriame teigiama, jog siekiant savo tiklų svarbi yra ne motyvacija (nes ji ilgai netrunka),bet įkvėpimas (inspiracija). Tada, kai pasidarai pats sau atviras, ko tu iš tikrųjų nori iš gyvenimo (t.y. nori tu - ne tėvai, aplinkiniai, ne tai ką diktuoja visuomenės normos), kokia tavo paskirtis šioje planetoje - tada tu tampi natūraliai įkvėptas veikti; tokie veiksmai yra automatiški, jiems nereikia jokios motyvacijos.
    Anonymous
    Clamoadt
    Svečias


    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Clamoadt Pen. 09 02, 2011 8:59 pm

    Linkiu, kad Tau pavyktų pakeisti gyvenimą norima linkme.
    Panikiere
    Panikiere


    Pranešimai : 22
    Užsiregistravo : 2012-02-24

    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Panikiere Pir. 02 27, 2012 12:56 pm

    Idomu o koks tai darbas kuriame nereikia daug bendrauti? As irgi tokio ieskau Wink

    Sponsored content


    Ar viskas gerai? Empty Re: Ar viskas gerai?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 6:45 am