Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Dinner party

    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Dinner party Empty Dinner party

    Rašyti by 0felija Kv. 12 15, 2011 11:24 pm

    Sveiki norėjau pasidalint įdėja. Dėl sunkmečio kilo gaminimo namuose bumas: išpopuliarėjo maisto tinklaraščiai, knygynus užpildė kulinarinių knygų tvanas, televizijon grįžo kulinarinės laidos. Kažkur visam šitam šurmulį gimė namų restorano įdėja, kai žmonės besidomintys maisto gamyba ir joje pažengę, pradėjo organizuoti savo gaminto maisto vakarėlius į kuriuos paslapčia kviesdavo fellow foodies... Tai va gal organizuojam kokį suneštinio namie gaminto maisto vakarėlį,. arba jo gaminimo, trumpai tariant galima prigalvot įvairių versijų. Problemos: plotas, maisto produktai, kiekvieno skonis ir pan. Prisipažinsiu mėgstu gamint, ypač ką neįprasto. Mielai suorganizuočiau pirmą tokį vakarėlį, bet mano plotas under construction. Tai tiek Smile
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by Sve?ias Kv. 12 15, 2011 11:57 pm

    gotta love it
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by oryktis Pen. 12 16, 2011 12:40 am

    Patinka pasisėdėjimai "plote", daug jaukiau sunny Tik problema, kad ne pas visus tas plotas yra ir, turbūt, ne visi pasiryžę kviesti pas save į namus nepažįstamus žmones. scary

    Bet dėl maisto, tai aš esu tiesiog bėda žliumbia Labai daug ko nevalgau, patiriu stresą kas kartą, kai reikia išsirinkti ką nors valgyti Sad Jei bus gaminamas koks nors maistas, tai apuostysiu kiekvieną ingredientą ir, kilus menkiausiam įtarimui, nieko nevalgysiu Dinner party 485438534
    Vienu žodžiu, Orykčio kviesti nerekomenduoju Very Happy nebent jei jums nebus jokių nesmagumų, jei aš nevalgysiu.
    exotica
    exotica


    Pranešimai : 26
    Užsiregistravo : 2010-11-11

    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by exotica Pen. 12 16, 2011 12:22 pm

    Ofelija, tavo idėja puiki, pasirašau! Tik kad ploto negaliu pasiūlyti... Jei iki vasaros jo nesurasim, galėsim iškylauti gamtoje, tada tai ploto nepritrūksim Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by Svečias Pen. 12 16, 2011 6:34 pm

    ideja nebloga, bet itariu, kad neytin drasu butu tokiam partyje sudalyvaut Facepalm
    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by 0felija Pen. 12 16, 2011 10:42 pm

    Orykčio problema sprendžiama taip: jis pagamina ką galėtų valgyti pats. Jei nemoki googlink maisto tinklaraščius, jie mano mokytojai, nes visas subtilybes aprašo, o ne tėškia receptą, kuris suprantamas vien profui. Geriausia jei turi mėgstamą patiekalą ir moki anglų googlink best... , visa eilė puikių straipsnių šia tema The Guardian yra Smile. Juliau toks vakarėlis šiaip ar taip būtų intymus iš trijų mano lankytų susitikimų susirinkusių maksimumas keturi. Gerai būtų juose lankytis,nes susiorganizuotume tarp tų kuriuos pažįstame...
    exotica
    exotica


    Pranešimai : 26
    Užsiregistravo : 2010-11-11

    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by exotica Pen. 12 16, 2011 11:10 pm

    Aš dar manau, kad maisto gaminimas būtų bendra veikla, o kai yra ką veikti, dėmesys nukrypsta nuo nerimo ir nebekelia žymaus diskomforto. Sakyčiau, tai visai saugus bendravimo būdas. Wink

    Sponsored content


    Dinner party Empty Re: Dinner party

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 11:01 pm