Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Clamoadte

    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

     Clamoadte Empty Clamoadte

    Rašyti by Clamoadte Sk. 09 12, 2010 9:58 pm

    1. Tavo tikrasis vardas
    Kam reikia, tas žino.
    2. Tavo ūgis.
    171
    3. Tavo amžius
    24
    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Keliauti po pasaulį, dirbti mėgstamą darbą ir Kurti.
    5. Tavo pomėgiai.
    Skaitymas, muzika, mokymasis groti, bėgiojimas. Studijavimas irgi.
    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Šaukiuosi tavęs, šaukiu tave. O ko gi aš šaukiuosi? Tai gali būti bet kas: draugas, dievas, išganinga mintis, netgi mirtis...:/
    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Taip, kartais. Padeda išsikraut.
    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Ne tik gandų, bet ir tiesiai į akis drebiamą "mėšlą". Manau, esu girdėjusi viską, ką galima išgirsti blogo, ir joks piktas žodis manęs nebeturėtų nustebinti, deja, vis dar stebina.
    9. Ar esi tikinti į Dievą?
    Esu agnostikė. Be to, nevaidinsiu čia stipruolės, manau, tikėjimas (nekalbu) apie fanatizmą) apskritai - pozityvus dalykas, be to kartais meldžiuosi ir apskritai iš širdies, iš dūšios galiu pasikalbėti tik su Įsivaizduojamuoju Nebyliu Dievu. Galima būtų šioje vietoje tą mano Dievą vadinti tiesiog Išklausytoju/a, Rūpintojėliu, Erdve, aukštesniuoju "aš", pasąmone ir t.t.
    10. Nemaloniausias jausmas (būsena) pasaulyje tau?
    Pažeminimas, susidūrimas su kažkuo tokiu, kas tave pamins kaip kirminą, kas elgsis su tavimi ne kaip su asmeniu, žmogumi, subjektu, o kaip su elementariu daiktu, šiukšle, antrarūšiu, beverčiu. Vaj, kaip čia baisiai išsireiškiau..
    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    ne visada, o reikėtų, nes paskui būna nebelieka laiko ir rimtas valgymas nusikelia į vakarą, kas ganėtinai nesveika.
    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Kol kas konkretaus nėra, užtat patiko neseniai perskaityta mintis: verčiau būti niekinamam dėl nuoširdumo negu kankinamam nuolatinio apsimetinėjimo.
    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Daug ką galima postringauti ir teigti iš anksto. Tačiau kaip iš tiesų būtų sužinosiu tik patekusi į konkrečią situaciją. Beje, kartą tinklapyje apie donorystę, transplantaciją skaičiau vieno gydytojo atsiliepimą, kaip jam skambino žmogus, kuris ketina nusižudyti ir norėtų paaukoti savo organus. Žmogus nebenori gyventi, tačiau suvokia, kad jo organai galėtų būti kažkam reikalingi, naudingi...Liūdna, tačiau dažniausiai nusižudžiusio žmogaus organai nebetinkami transplantacijai..ir apskritai sunku ir įsivaizduoti, koks didelis skausmas ir neviltis, pyktis kamuoja tą, kuris ryžtasi žengti žingsnį anapus pats. Tokią jauseną taip pat reikėtų įtraukti į nemaloniausių jausmų pasaulyje sąrašą.
    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Erzina narcisizmas, polinkis menkinti, žeminti kitus, tuščias garbės ir pripažinimo troškimas/siekimas, "teisuoliškumas". Patinka paprastumas, gebėjimas priimti kitą žmogų tokį, koks jis yra..Prisiminiau - patinka žmonės,kurie sugeba mylėti. Manau, myli tik stiprūs žmonės, todėl, kad nekęsti, griauti - lengviau nei kurti. Siekti suprasti, pažinti, sutarti tikrai sunkiau,o pasitelkt kumščius, išsiplūsti ir apsidrabstyt purvais nereikia nei didelių pastangų, nei intelekto.
    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Stipri. Įgijusi/įgyjanti tai, ko nei ugnimi, nei kalaviju niekas negali atimti.
    16. Arbata ar kava?
    abu, tik arbatos kur kas dažniau, kad ir iš savo surinktų vaistažolių.
    17. Mėgstamiausias valgis?
    Daug jų. Salotos įvairiausios, saldumynai.
    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Gal sultys.
    19. Kokias knygas skaitai?
    Įvairiausias. Psichologines, filosofines, grožinę, prozą ir poeziją. Iš grožinės literatūros man asmeniškai dūšiai artimiausias pasirodė Č. Aitmatovas.
    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Pastovaus stiliaus neturiu. Kad ir A.Lemano "Nuo saulės suskeldėjo lūpos, prisirpo mėlynės šile.."Kartais mėgstu dainuojamąją poeziją...Visokias senas grupes kaip "France Gall"...Jason mraz. Paskutiniu metu buvau ėmusi klausytis regio...Klasiką taip pat klausau.
    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Beveik neskaitau.
    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Jazminai. Žolė. Pavasaris. Vasara po audros.
    23. Mėgstamiausia spalva?
    Neturiu.
    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Yra keli, kurių skaityti kūriniai patiko: S.Nėris, J. Degutytė (mažas paukščiuk, įkritęs man į plaukus kaip į širdį...), A.Marčėnas, V. Mačernis.
    25. Tavo apranga.
    Humana ir pasaulio drabužiai.
    26. Žalingi įpročiai.
    Pesimizmas, savęs nuvertinimas.
    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Vilnius Very Happy
    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    kadangi niekur nebuvau, tai į visas. Labiausiai gal ten, kur žmogus dar neužvaldė gamtos (ar bėra tokių?). norėčiau visiškoj vienumoj kokius metus praleist kur nors gamtos prieglobsty, kur mažai žmonių.
    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Psichologiniai trileriai, mistiniai, dramos, siaubo.
    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Nesakysiu.
    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    ten, kur būtų galima niekam netrikdant pasikalbėti ar tiesiog pasisemti vidinių jėgų, įkvėpt šviežių minčių, emocijų..Gamta, kapinės, namų stogai naktį, paslaptinga palėpė ir pan.Very Happy
    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugystė.
    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Žliumbiu, griaužiuosi, prisimenu visas mane ištikusias nelaimes ir patirtas nuoskaudas.
    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Viščiukų cypsėjimas, apskritai paukštukų čiulbėjimas, upeliukų čiurlenimas, nuoširdus naivus vaiko juokas...
    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Kol kas būti vienai man labiau patinka.
    36. Kokį alų vartoji?
    Seniai begėriau. Bene, kalnapilio dažniausiai rinkdavausi.
    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne.
    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    rendeer
    PanelėKatastrofija
    PanelėKatastrofija


    Pranešimai : 12
    Užsiregistravo : 2010-09-11

     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by PanelėKatastrofija Sk. 09 12, 2010 10:21 pm

    O kokia tavo profesija? Mokaisi dar ar jau nebe?
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by Clamoadte Sk. 09 12, 2010 10:30 pm

    Profesija - amžinasis studentas:D :/ Mokaus dar...šiaip noris išlaikyt virtualioj erdvėj tam tikrą privatumą, todėl konkrečius atsakymus į konkrečius klausimus galbūt pateikčiau tik realybėj. Galbūt:) Virtuali erdvė galbūt labiau tinkama tokiems abstraktiems pamąstymams, pokalbiams, o konkretumas, manau, priimtinas tik per asmeninį pažinimą.
    PanelėKatastrofija
    PanelėKatastrofija


    Pranešimai : 12
    Užsiregistravo : 2010-09-11

     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by PanelėKatastrofija Sk. 09 12, 2010 10:56 pm

    Na man įdomu, manau daug pasako apie žmogų tai, na gal ir per daug Smile O abstrakčiai galima juk daug kalbėt ir galo tokiom kalbom nėra. Gerai tada paklausiu taip, rašai, kad erzina narcisizmas, o nemanai, kad sociofobija, tam tikra prasme yra savęs sureikšminimas? Na, kad tokie žmonės linkę į šiokį tokį savęs sureikšminimą, juk dažnai iškyla toks klausimas, bent jau man: o ką kiti pagalvos? nors tiems kitiems tai visiškai nerūpi...
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by Clamoadte Antr. 09 14, 2010 9:55 pm

    Na, psichinių būsenų yra labai daug ir įvairiai pasireiškiančių. Kažkada žiūrėjau tokią laidą, kur buvo pasakojama apie narcisizmą kaip psichinį sutrikimą, kuris pasireiškia savo ego pervertinimu, didybės manija, nesugebėjimu mylėti bei užmegzti ir palaikyti emocinius ryšius su kitais žmonėmis. Anketoje kalbu apie narcisizmą populiariąja prasme kaip apie žmones, kurie gėrisi tik savimi, o paprasčiau tariant, apie žmones, kuriems savaime suprantama daugelį aplinkinių laikyti ne sau lygiais, menkesniais, mažiau vertingais. Šiuo atveju, tai ką turėjau omeny, nelabai ką bendro turi su mūsų fobija. Manau, sociofobikui per daug rūpi, ką kiti apie jį mano, kadangi jis turi ryškų nepilnavertiškumo kompleksą, jaučiasi nuolat vertinamas kitų ir jam tarsi gyvybiškai reikalingas tas kitų įvertinimas, pripažinimas. O jei to nesusilaukia arba netgi patiria neigiamus dalykus iš aplinkos, jaučiasi dar blogiau, kadangi tokiu atveju, aplinkiniai tarsi patvirtina, kad jis teisingai apie save galvoja: "aš iš tiesų prastesnis".
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by FreaK Kv. 09 16, 2010 11:13 pm

    Ivairiais ir skirtingais dalykais domies, labai gera savybe ;3 kuria turejau bent dalinai proga pamatyt per meet'a.^^

    Sponsored content


     Clamoadte Empty Re: Clamoadte

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 12:26 pm