Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+13
buroke2
Tyla
kryptis
GK
niekas
soledada
lol
vilistelis
oryktis
LyjaPaukštukais
Linasl
Monster
buroke
17 posters

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Kv. 11 22, 2012 8:03 pm

    niekas rašo:O tu ką, neitum, jei nemėgtum darbo, ar jau būtum nuo jo pavargus ir šiaip reiktu pagalbos?
    jei darysi tik tai ka nori, tai gali pamirsti apie geresne ateiti, nes visi geri dalykai,ateina per sunkumus, isskyrus teleloto.. As suauges zmogus, turiu savo pereigas... Tiesiog is sono jau taip lievai skamba - einu i vasaros penki,kad neiti i darba-...
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by vilistelis Kv. 11 22, 2012 10:58 pm

    Vakar kaip tik kalbėjome su vienu žmogumi, kad jeigu nori daug pasiekti, turi sunkiai dirbti, kitaip nebūna. Ir kalba pakrypo apie tai, kuris ministras iš praeitos vyriausybės buvo geriausias? Ir galvojome pagal ką geriausiai vertinti? Geriausias tas, kuris buvo didžiausias "šeštas" t.y. daugiausiai pasitarnavo savo srityje, kad būtų geriau kitiems. Pvz. viską darė, kad žemdirbiams būtų geriau ir t.t.

    Pajuokavome, kad jeigu nori ne tik jaustis bet būti mėgstamas, reikalingas, gerbiamas, laukiamas, sodinamas prie stalo garbingiausioje vietoje, turi bent kažkiek būti "šeštas" Smile
    Anonymous
    nesvarbu
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by nesvarbu Kv. 11 22, 2012 11:35 pm

    Jeigu persistengi ir tapsi pernelyg "šeštu", rezultatų gali sulaukti visiškai priešingų. SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 3925848005
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Pen. 11 23, 2012 12:37 am

    o kaip galima persistengti darant gerus darbus?
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by GK Pen. 11 23, 2012 7:48 am

    [quote="buroke2]...tu vaikstai i vasaros penki , kad i darba neiti? Facepalm idomiai zmones skirsto prioritetus.... SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 919568 [/quote]

    Ne, aš vaikštau į Vasaros 5, kad pasigydyti. Ir, kadangi ten reikia pabūti pusę dienos, tenka imti biuletenį, nes su darbu per sunku būtų suderinti.
    O šiaip norėjau pasakyti, kad, skirtingai nei čia kažkas teigė, dėl sociofijos biuletenius duoda - netgi pakankamai lengvai ir pakankamai ilgam laikui.
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Pen. 11 23, 2012 3:44 pm

    buroke2 rašo:o kaip galima persistengti darant gerus darbus?

    Labai paprastai, kad ir kavos puodeli atnesant, beje kaiptik cia is mano patirties ir yra, kai dar dirbau vienas 'kolega' paprase atnesti puodeli jam, o kai atnesiau, tiek jis tiek kiti pradejo juoktis is manes SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 330634557
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Pen. 11 23, 2012 4:49 pm

    [quote="ShyOne"]
    buroke2 rašo:o kaip galima persistengti darant gerus darbus?

    Labai paprastai, kad ir kavos puodeli atnesant, beje kaiptik cia is mano patirties ir yra, kai dar dirbau vienas 'kolega' paprase atnesti puodeli jam, o kai atnesiau, tiek jis tiek kiti pradejo juoktis is manes SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 330634557 [/
    ne apie ta kalba eina, apie zmogu kuris visa save atiduoda darbui, idejai, profesijai. Na o del kavos darymo , tai tu jam kavos puodeli atnesei ne todel kad jis be kojos, tu jam atnesei todel ,kad nemoki atstoveti saves, bijai pasakyti ne, cia jau tavo problema....
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by vilistelis Pen. 11 23, 2012 5:45 pm

    Buroke, labai gražus tavo naujasis paveiksliukas Smile

    O kalba eina ir apie tuos kurie kavą neša Smile Visi dideli darbai susideda ir prasideda nuo mažų. Tiesiog nuo geros valios konkretaus žmogaus atžvilgiu.

    Aš tai sakyčiau, kad Shyone viską padarė nepriekaištingai, tiesiog norėjo būti geras. Čia kolegų problema kurie nusprendė pasityčioti. Manau normalūs žmonės tokioje situacijoje padėkotų ir tikiu, kad Lietuvoje dar tokių dauguma.
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Pen. 11 23, 2012 6:35 pm

    Na tada ir namo gali patys pareiti jeigu kojas turi, kam tada laukia kad as visus isveziociau kaip koks taxi... Idomu tai kai nenori vezti nes zmones nemalonus tai lenda pro langus visur, niekaip natsikratysi, taciau jeigu nori kamnors gera padaryti ir pavezti tai atsisako, nors pinigu ir neprasau uz pavezima. Toks ispudis kad Lietuvoje zmones kurie man patinka bega nuo manes o tuos kurie nepatinka kaip magnetas traukiu. Visa laime kad bent jau uzsienyje priesingai, bent ten galiu normaliai pabendrauti su zmonemis kurie man patinka, tai nors vilties suteikia kad nera visur taip blogai kaip cia...
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Pen. 11 23, 2012 7:05 pm

    vilistelis rašo:Buroke, labai gražus tavo naujasis paveiksliukas Smile

    O kalba eina ir apie tuos kurie kavą neša Smile Visi dideli darbai susideda ir prasideda nuo mažų. Tiesiog nuo geros valios konkretaus žmogaus atžvilgiu.

    Aš tai sakyčiau, kad Shyone viską padarė nepriekaištingai, tiesiog norėjo būti geras. Čia kolegų problema kurie nusprendė pasityčioti. Manau normalūs žmonės tokioje situacijoje padėkotų ir tikiu, kad Lietuvoje dar tokių dauguma.
    o man atrodo jis nenorejo buti geras, jis tiesiog negalejo pasakyti ne...
    Smile
    Aciu ,cia Grace Kelly,patinka ji man labai Smile
    Anonymous
    nesvarbu
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by nesvarbu Št. 11 24, 2012 4:55 pm

    GK rašo:[quote="buroke2]...tu vaikstai i vasaros penki , kad i darba neiti? Facepalm idomiai zmones skirsto prioritetus.... SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 919568

    Ne, aš vaikštau į Vasaros 5, kad pasigydyti. Ir, kadangi ten reikia pabūti pusę dienos, tenka imti biuletenį, nes su darbu per sunku būtų suderinti.
    O šiaip norėjau pasakyti, kad, skirtingai nei čia kažkas teigė, dėl sociofijos biuletenius duoda - netgi pakankamai lengvai ir pakankamai ilgam laikui.[/quote]
    O nebaisu, kad darbe žinos kur tu lankaisi? Ar sugebi kažkaip nuslėpti? Smile Visai ir aš norėčiau palankyti tokius užsiėmimus, tik nežinau ar Kaune tokių būna.Smile
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by GK Št. 11 24, 2012 6:33 pm

    nesvarbu rašo:O nebaisu, kad darbe žinos kur tu lankaisi? Ar sugebi kažkaip nuslėpti? Smile Visai ir aš norėčiau palankyti tokius užsiėmimus, tik nežinau ar Kaune tokių būna.Smile
    Na, į melagystes dėl šios įstaigos lankymo aš gana giliai įsivėlusi, ir tikiuosi, kad jos neišlįs. Šiaip dabar prisisteigę poliklinikose visokių Dienos stacionarų, kurie teoriškai galėtų padėti, bet nežinau, ar praktiškai ten būna kas gero.
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Tylenis Antr. 11 27, 2012 8:56 pm

    Ambicijos nesutampa su galimybėmis. Iškilo man toks klausimas. O kaip padaryti, kad jos sutaptų?
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Antr. 11 27, 2012 10:35 pm

    Tylenis rašo:Ambicijos nesutampa su galimybėmis. Iškilo man toks klausimas. O kaip padaryti, kad jos sutaptų?
    cia nieks nepades jau Sad
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Tylenis Tr. 11 28, 2012 8:43 pm

    Žmogus visada nori daugiau. Bet iš tikro kaip žinoti ribas kiek galima užsibrėžti. Kaip įvertinti savo sugebėjimus ir galimybes? Bent jau aš dažniausiai nepataikau, tai šoku aukščiau, tai per daug žemai.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Kv. 11 29, 2012 2:32 am

    Tylenis rašo:Žmogus visada nori daugiau. Bet iš tikro kaip žinoti ribas kiek galima užsibrėžti. Kaip įvertinti savo sugebėjimus ir galimybes? Bent jau aš dažniausiai nepataikau, tai šoku aukščiau, tai per daug žemai.
    bet cia gal is tos serijos - jei neturiu ko noriu,tai nereika nieko-
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Tylenis Kv. 11 29, 2012 6:07 pm

    buroke2 rašo:
    Tylenis rašo:Žmogus visada nori daugiau. Bet iš tikro kaip žinoti ribas kiek galima užsibrėžti. Kaip įvertinti savo sugebėjimus ir galimybes? Bent jau aš dažniausiai nepataikau, tai šoku aukščiau, tai per daug žemai.
    bet cia gal is tos serijos - jei neturiu ko noriu,tai nereika nieko-

    Mmmm čia gal jau sekanti fazė. Galvoju, kad į ją dar nenusiritau. Dar yra noro. Ir netgi dėl kai kurių dalykų atsirado noras po kurio laiko. Ir kažkokie veiksmai ir judesiai...
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by GK Kv. 11 29, 2012 7:11 pm

    Tylenis rašo:Žmogus visada nori daugiau. Bet iš tikro kaip žinoti ribas kiek galima užsibrėžti. Kaip įvertinti savo sugebėjimus ir galimybes? Bent jau aš dažniausiai nepataikau, tai šoku aukščiau, tai per daug žemai.

    Man kažkada seniau taip būdavo su pokalbiais dėl darbo - tai nueidavau, kur tikrai ne mano jėgoms, tai kažkur, kur visai prastas pasiūlymas - kol daugmaž, atrodo, pajutau savo realią vertę. Ir manau, jog neretai situacija būna iš tos serijos, kur nepabandęs nesužinosi.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke2 Pen. 11 30, 2012 12:40 am

    GK rašo:
    Tylenis rašo:Žmogus visada nori daugiau. Bet iš tikro kaip žinoti ribas kiek galima užsibrėžti. Kaip įvertinti savo sugebėjimus ir galimybes? Bent jau aš dažniausiai nepataikau, tai šoku aukščiau, tai per daug žemai.

    Man kažkada seniau taip būdavo su pokalbiais dėl darbo - tai nueidavau, kur tikrai ne mano jėgoms, tai kažkur, kur visai prastas pasiūlymas - kol daugmaž, atrodo, pajutau savo realią vertę. Ir manau, jog neretai situacija būna iš tos serijos, kur nepabandęs nesužinosi.
    kartais blogi pasirinkimai atveda mus i tinkamas vietas Smile

    Sponsored content


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? - Page 4 Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 6:21 pm