Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+5
anafoj
LyjaPaukštukais
oryktis
niekas
Aisling
9 posters

    Aisling

    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Aisling

    Rašyti by Aisling Tr. 02 15, 2012 10:52 pm

    1. Tavo tikrasis vardas - Monika, ot būtu įdomu turėti ką nors tokio keisto ir neįprasto, kaip kad Aisling afro

    2. Tavo ūgis - esu mažas žmogeliukas, gal apie 165cm ir siekia ūgis, bet bijau matuotis, kad mažiau neparodytųscary

    3. Tavo amžius - Kasmet vis keičiasi...

    4. Tavo gyvenimo tikslas - tikslas... nepasakyčiau, kad tokį turėčiau... tiesiog gyvent gyvenimą, kuriuom galėčiau didžiuotis, kuris būti įdomus ir kažko vertas, kuris leistų man turėt svajonių ir jas pildyti, būti apsuptai mylimų žmonių ir t.t.

    5. Tavo pomėgiai - daaaug laiko atima filmų žiūrėjimai, mėgstu muziką (kaip turbūt ir dauguma normalių žmonių), tiesiog šiaip domėtis įvairiais dalykais, susijusiais su kultūra, su architektūra, su istorija, su žmonėmis, su filmais; dalykais, kurie yra keisti ir t.t. Kartais paimu pieštuką ar teptuką į rankas, kartais rašau, kai užplaukia įkvėpimas, kartais sėdžiu/guliu ir visikai nieko neveikiu... Patinka keliauti, tik žinoma tas nėra labai jau reguliarus užsiemimas, nes reikalauja daugiau, nei tik laiko ir noro. Mėgstu dėlioti puzles Embarassed

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė - kaip ir nerasta, avatarą užsidedu pagal nuotaiką, vat šiandien buvo mėlynų plaukų nuotaika, o parašas, tiesiog šiaip citata iš filmo "Four Weddings and a Funeral".

    7. Ar vartoji keiksmažodžius? - ... Deja, deja...  Aisling 330634557 Bet gyvenimas juos išspaudžia iš manęs, tačiau stengiuosi keiktis tik gražiai - riebiais lietuviškais keiksmažodžiais.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų? - Ai, įvairiausių nesamonių tekę išgirsti iš žmonių, kurie nelabai ką turi turbūt veikti...

    9. Ar esi tikintis į Dievą? - Ne.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau? - Hmmm... Suvokimas, kas smarkiai susimovei... Paženimimas, ypatingai viešas... Kai supranti, kad labai smarkiai įskaudinai žmogų, kuris tau daug reiškia...

    11. Ar rytais valgai pusryčius? - Kartais.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime - Nepasakyčiau, kad toks yra... Yra įvairių moto, kurie man rodos turi prasmę, bet vieno konkretaus, kurie remčiausi gyvenime nėra.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę? - Nemanau, kad dėl ko aukočiau... Aišku, populiariausias atsakymas yra - dėl mylimo žmogaus, tačiau jei ir tas žmogus tave myli, tai jam dar didesnė kančia turėtų būt gyvenimas be tavęs...

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka - Oi, daaaug tokių yra, nesu didelė žmonių megėja :wife:Erzina žmonės, kurie visuomet galvoja, kad yra geresni už kitus, kurie niekuomet nieko nedaro ir tik laukia kada jiems bus viskas patiekta ant lėkštutės. Žmonės, kurie nagalvoja... ypatingai apie savo veiksmų pasekmes. Nepatinka per daug išsišokantys, specialiai norintys būti pastebėti. Tų, kurie mėgsta žeminti kitus, tų, kurie visuomet tik protingai ale šneka (aišku čia turbūt todėl, kad prie jų itin kvaila pasijaučiu).
    Patinka žmonės, kurie yra įvairiapusiški... turi ir gerą humoro jausmą, bet ir moka rimtai kada reikia į gyvenimą pažiūrėti. Kurie nebijo būti savimi, kurie turi charizmą... Patinka žmonėse paprastumas, supratingumas, domėjimasis bent kažkuo. Mokėjimas pasijuokti iš savęs.  

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje - Tokią pat mažą, su tokia pat kumpa nosimi ir turbūt vis dar nenutuokiančią apie ką yra šis gyvenimas. Bet jei rimtai, tai žiūrint ant kiek tolimoje ateityje. Kad ir kokioje gilioje, niekuomet nematau savęs ištekėjusios ir su vaikais, tačiau... kas čia žino kaip bus iš ties... Tikiuosi būt kažką pasiekusi, ar bent jau daryti kažką, kas mane teiktų džiaugsmo...  

    16. Arbata ar kava? - Ir tas ir tas. Gal arbata dažniau.

    17. Mėgstamiausias valgis? - Oi, čia tai jau galiu vardyt ir vardyt, nes maistą aš didžiai gerbiu :hungry:Sakykime, kad avienos kauliukai, kiaulienos šonkauliukai, pasta carbonara, spaghetti bolognese, šokoladinis sūrio pyragas ir t.t.

    18. Koks gėrimas skaniausias? - Dažniausiai geriu tiesiog vandenį, bet jis kaip ir neturi labai jau skonio... Iš tų su skoniais :Ptai - raudonas vynas, proseco, braškinė margarita, alus, viskis... juoda arbata, cappuccino, įvairios maišytų vaisių sultys (smoothies) ir t.t.

    19. Kokias knygas skaitai? - Įvairias, lengvus romanus, detektyvus ir t.t. study

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai? - Daugiausiai turbūt rock'o, bet esu ir kitiems žanrams atvira. Dievinu grupes - U2, Def Leppard, INXS, Queen, Keistuolių Teatrą ir t.t. Atlikėjus - Bryan Adams, Tom Petty, Rod Stewart, Marijoną Mikutavičių ir t.t. Kompozitorius - Hans Zimmer, John Williams ir t.t. music

    21. Mėgstamiausias žurnalas? - Nepasakyčiau, kad labai juos skaitau. Pavartau National Geography, Moteris, Žmones ir pan žurnalus

    22. Mėgstamiausias kvapas? - Eee.... Ką tik nupjautos žolės kvapas, švarių skalbinių kvapas, kvapas po didelės audros, magnolijų kvapas ir t.t.

    23. Mėgstamiausia spalva? - Mėlyna viena mėgstamiausių, bet šiaip priklauso nuo to kur ir kada tą spalva :Ptik baltos nelabai laikau spalva.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas? - Salvador Dali, Edgar Allan Poe, Kazys Šimonis, Marcelijus Martinaitis, Šekspyras....

    25. Tavo apranga - Dabartinė, ar šiaip ką mėgstu rengtis, nes mėgstu beveik viską - kombinezonai, liemenės, kaklaraiščiai, mini sijonai, švarkai, auliniai batai, aukštakulniai, apdribusios kelnės, klasikinės kalnės, pieštukiniai sijonai, ilgi sijonai, trumpos suknutės, ilgos suknelės, šortai ir t.t. Spalvos tai ryškios, tai tamsios, blankios... Viskas man priimtina :joker:

    26. Žalingi įpročiai - Eee... na, to, kad pavartoju alkoholio, tai nelaikau jau toookiu žalingu įpročiu alusŠiaip labai to nenoriu, bet jaučiu, kad tuoj pradėsiu rukyti :-{:stresas su mokslais iki to gali privesti...

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų. - Hongkongas

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl? - Daug pasaulio vietų traukia. Kodėl? Todėl, kad įdomu. Įdomu pamatyti kitokią gamtą, susipažinti su kita kultūra. Tiesiog pamatyti, kaip žmonės ten kitur guyvena, kur jie gyvena ir t.t. Tad traukia, tiek ir Graikija, tiek ir Australija, tiek ir Marokas, Kalifornija, Teksasas, Meksija, Kanada, Norvegija, Islandija, Airija ir t.t.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius? - Tim Burton, Martin Scorsese, Steven Spielberg, Robert Zemeckis, Ridley Scott ir t.t. Filmai tai patinka turbūt daugiausiai dramos, komedijinės dramos, romantinės dramos, romantinės komedijos, šiaip komedijos, kartais šis tas iš veiksmo srities, ar su trupučiu priimtinos man fantastikos, kažkas su skoningu siaubu, ar šiaip tiesiog kažkas su geru muzikiniu takeliu. Taip pat animacija... biografiniai, istoriniai filmai ir ... t.t. thumbs up

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai? - O vat ne jūsų nosiai :yes:nes šiaip tai buvo gal kokių 16-os metų, bet su žmogumi, kuris man nepatiko, tataigi... Facepalm

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą? - Bet kur... bet kur kur būtu įdomu ir man ir jam. Tinka ir kašio rungtynės, tinka ir miuziklas, tinka ir kinas, tinka ir pasivaikščiojimas po miestą ir teatras ir... na, žodžiu daug kas. Nereikia man ten tų tradicinių pasisedėjimų prie žvakių šviesios šnekučiuojantis, ar vaikščiojimų pajūry saulėlydžio metu ir t.t. :S

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis? - Kartais ir antras dalykas yra ok, tačiau žinoma, kad galiausiai vis tiek norisi turėti tikrą draugystę... nelabai kas nori mirti vienas Suspect

    33. Ką veiki, kai tau liūdna? - Galiu sedėti/gulėti ir nieko neveikti... galiu gulėti vonioje ilgai, galiu žiūrėti filmus, klausytis muzikos, vaikščioti mieste, spoksoti į vieną tašką, bet dažniausiai, kai man liūdna, aš daug valgau pig

    34. Koks garsas maloniausias ausiai? - Eee... Man patinkančių atlikėjų ir grupių muzika... kai kurių žmonių knarkimas cyclopsŠiaip gražios melodijos... kartais bangų mušos garsas patinka... šiaip kai ugnisa dega ir spragsi man labai patinka, taip ramina...

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje? - Dažniau vienai, bet jei kompanija man priimtina ir su ją smagu, tai ir kompanija gerai.

    36. Kokį alų vartoji? - Švyturį, Tuborgą, Hainekeną, Fosters, Guinnesą...

    37. Turi merginą ar vaikiną? - Nea... forever alone Aisling 2805904139

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi) - šita praskipinsim What a Face




    Cha, na vat, tai tiek apie mane :twisted:sorry, aš visuomet visuose forumuose prirašau labai daug


    Paskutinį kartą redagavo Aisling, Antr. 07 23, 2013 11:22 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Sve?ias Tr. 02 15, 2012 11:01 pm

    Kūūūūūl tu, moterie :o NewYears
    avatar
    niekas


    Aisling Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by niekas Tr. 02 15, 2012 11:09 pm

    Labas. Mielas žmogus pasirodei. Gyvenanti... Kodėl dabartistai nesąmonė tau?
    Ką čia veiki? Aisling 919568
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Svečias Tr. 02 15, 2012 11:14 pm

    Guinness :sirdis: . siaip tokia ivairialype bei rafinuota asmenybe pasirodei, tad keista, kad cia uzsiregistravai. gal sociofobija pasireiskia tik tam tikrais aspektais? jei taip, tai butu idomu suzinoti kokiais Smile
    btw welcome aboard.
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by oryktis Tr. 02 15, 2012 11:19 pm

    Sveika prisijungusi Smile

    Ką reiškia "dabartizmas"? Aisling 3925848005
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Tr. 02 15, 2012 11:34 pm

    Dėl dabartistų, tai... nesamonė, nes... na, man tai nesamonė... Na, jei kitam žmogui gerai taip gyventi, tai tegul gyvena sau, bet man asmeniškai, žiūrėjimas į ateitį yra labai svarbus dalykas. Tai ką dabar darai, ateityje visuomet atsispindės.
    Dabartistai, tai tie, kurie gyvena šia sekunde, negalvoja apie ateitį ir apie nieką kitką... bent jau taip aš esu susipažinus su šiuo terminu.

    Sociofobija manęs nekankina tik kai bendrauju per internetą Razz Tada labai laisvai bendrauju, laisvai lieju savo mintis ir t.t. Bet realybėje... žinoma, kad aišku ne visais atvejais pasireiškia tą fobiją... pastaruoju metu blogiausiai būna kai noriu, ar kai reikia šnekėti kokios paskaitos metu... tada būna prastokai... Blogai su tą fobija ir tuom, kad ji reikalauja daug laiko man norint prisileisti žmones arti, leist jiems pažinti mane, tad... nevisi išlaukia tą ilgą laiką... :S

    Dėkui visiems už komentarus ir priemimą welcome
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Svečias Kv. 02 16, 2012 12:12 am

    beja, is kokio miesto busi? Smile
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by LyjaPaukštukais Kv. 02 16, 2012 12:18 am

    Aisling rašo:Dėl dabartistų, tai... nesamonė, nes... na, man tai nesamonė... Na, jei kitam žmogui gerai taip gyventi, tai tegul gyvena sau, bet man asmeniškai, žiūrėjimas į ateitį yra labai svarbus dalykas. Tai ką dabar darai, ateityje visuomet atsispindės.
    Dabartistai, tai tie, kurie gyvena šia sekunde, negalvoja apie ateitį ir apie nieką kitką... bent jau taip aš esu susipažinus su šiuo terminu.

    Sociofobija manęs nekankina tik kai bendrauju per internetą Razz Tada labai laisvai bendrauju, laisvai lieju savo mintis ir t.t. Bet realybėje... žinoma, kad aišku ne visais atvejais pasireiškia tą fobiją... pastaruoju metu blogiausiai būna kai noriu, ar kai reikia šnekėti kokios paskaitos metu... tada būna prastokai... Blogai su tą fobija ir tuom, kad ji reikalauja daug laiko man norint prisileisti žmones arti, leist jiems pažinti mane, tad... nevisi išlaukia tą ilgą laiką... :S

    Dėkui visiems už komentarus ir priemimą welcome

    Labas! Jums blogai dėl to, kad negreit prisileidžiate kitus žmones prie savęs?
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Kv. 02 16, 2012 12:24 am

    Originaliai tai iš Vilniaus esu, bet ten leidžiu dabar gal pusę metų, kitą pusę kitur, dėl studijų.

    Žmogau - mhm, man dėl to blogai... kartais galvoju, kad tai nėr jau taip blogai, nes vat turiu sesę, kuri visiška mano priešingybė ir jai žmonės draugais tampa labaaai jau greitai ir ... kiek man matoma, tai tas kartais tikrai nesibaigia su 'ilgai ir laimingai'...

    Šiaip ne tik todėl blogai Razz Bet šiandien šita tematika sunkiai liejas žodžiai...
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by oryktis Kv. 02 16, 2012 12:35 am

    Aisling rašo:Dėl dabartistų, tai... nesamonė, nes... na, man tai nesamonė... Na, jei kitam žmogui gerai taip gyventi, tai tegul gyvena sau, bet man asmeniškai, žiūrėjimas į ateitį yra labai svarbus dalykas. Tai ką dabar darai, ateityje visuomet atsispindės.
    Dabartistai, tai tie, kurie gyvena šia sekunde, negalvoja apie ateitį ir apie nieką kitką... bent jau taip aš esu susipažinus su šiuo terminu.

    Negyvenu šia sekunde, gyvenu šia diena Very Happy Save laikau pasiekusiu gyvenime tai, ko noriu. Visokie mokslai ir karjera man gali eiti nebent tik kaip malonumas, bet ne ateities planai. Nematau jokio tikslo žiūrėti į ateitį, ji vistiek užsibaigs gana nemaloniai - mano mirtimi Sad Tad, vadinasi, esu dabartistas? Smile
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by anafoj Kv. 02 16, 2012 12:58 am

    sveika welcome smagu, kad nepatingėta išsamiai atsakyti į klausimus, tada aprašymas atrodo gyvas ir nenuobodus sunny o ir komentarų kiek iškart!
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Kv. 02 16, 2012 1:19 am

    Na, Orykti, čia jau kaip tu save pavadinsi. Bet, kaip ir paminėjau ankščiau, tai kiekvienam pasirinkt kaip jam gyventi... ir ne man visus suprast Razz ir ne man aišku ir kritikuot Razz
    Bet man nuo mano dabartinių poelgių, tai ir priklauso tas ilgumas to gyvenimo ir to nemalonaus įvikio - mirties - artumas...
    Na, sakau, čia kaip kam... Aš visuome galvosiu apie tą ateitį, kaip man ją apturėti gerą, prasmingą ir kad joje mažiau reikėtų rūpintis dėl kai kurių dalykų...
    Ir tik dabar pastebėjau, kad tas 14 klausimas klausia ir apie patinkančias žmonių savybes... Pasigilnsiu į tai gal vėliau Razz
    Mane keistai šiaip žmonės kartais žavi savo bruožais, jie atrodo protingi, įdomūs, unikalūs, tačiau... kažkas juose kartu ir erzina Razz Nežinau kaip tiksliai išsireikšti ir ar neskambu kaip visai pablūdus kažkokia Razz

    Anafoj - dėkui Wink
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by oryktis Kv. 02 16, 2012 4:23 am

    O kai pasieksi tą ateitį, kuri bus gera, prasminga ir nereikės rūpintis dėl kai kurių dalykų, tada jau gal bus galima pagyventi ir šia diena? Aisling 530983
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Kv. 02 16, 2012 6:16 am

    Tada jau gal Razz Razz Razz
    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by 0felija Sk. 03 04, 2012 7:21 pm

    Toks prisistatymas atgaiva sielai, atrodo, kad štai va mūsų gretas papildė gyvas žmogus, o ne žmogbotai(neisižeiskit, čia tik pirmas įspūdis). Malonu sussiapžint Aisling - Monika. Aš dievinu Tą serialą beje, bet tas gifas... negaliu žiūtrėt, aš taip nenoriu Sh... matyt virstant Mr. Sexy Aisling 489489
    lialialia
    lialialia


    Pranešimai : 367
    Užsiregistravo : 2012-02-27

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by lialialia Sk. 03 04, 2012 9:06 pm

    0felija rašo: mūsų gretas papildė gyvas žmogus, o ne žmogbotai
    Aneee, ne žmogbotai mes :> tik gal forume nelinkę dauguma tuščiažodžiaut, bet asmeniškai pabendravus pasimato, kad faini žmonės.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by kryptis Antr. 03 06, 2012 10:41 pm

    0felija rašo:Toks prisistatymas atgaiva sielai, atrodo, kad štai va mūsų gretas papildė gyvas žmogus, o ne žmogbotai(neisižeiskit, čia tik pirmas įspūdis). Malonu sussiapžint Aisling - Monika. Aš dievinu Tą serialą beje, bet tas gifas... negaliu žiūtrėt, aš taip nenoriu Sh... matyt virstant Mr. Sexy Aisling 489489

    Kokie dar žmogbotai??? kas čia per požiūris? manyčiau didžioji dalis šiame forume bendrauja tik sociofobijos tema, nepasakoja apie savo hobius, pomėgius, požiūrį ir t.t. kaip tik šiame forume susirinkę įdomūs žmonės su savitu mąstymu, kitokie nei daugelis.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Antr. 03 06, 2012 11:14 pm

    Ofelija - ačiū už nuomonę Wink

    Bet šiaip aš tik forumuose, tokia... realybėje, tai manau, kad kaip ir dauguma, tokią problemą, dėl kurios čia susirinkę esam, turintys žmonės, tai nesu tokia... gyvybingai atrodanti, o ir kadangi realybėje mažai šneku, tai ir forume išsilieju Razz

    Dėl Sherloko Razz tai man jis iš pabaisiuko koks visad buvo, pradėjo tapti toks... sexy visai Razz kai dar ir kituose filmuose jį mačiusi, tai nesieju jo vien su Sherlocku, bet nesunku pasikeisti Razz mėgstu atsišviežint savo avą ir parašą dažnai.

    Bet gal vertėtų, žmonėm, kurie turi sociofobijos problemą, kaip tik labiau bendrauti kitom temom, manau tai padeda labiau, nei ištisinis šnekėjimas apie tai kas blogai...
    Bet negalvoju apie save kaip apie tuščiažodžiaujančią scratch
    Na, bet čia tik man taip atrodo...
    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by 0felija Antr. 03 13, 2012 10:53 pm

    Musų politinis rėžimas demokratija, ekonominė santvarka kapitalizmas, pasaulis globalus... esame kaip niekad laisvi, bet gyvename savanoriškai suvaržyti, pagal schemas, ir net mastome pagal jas. Išsilaisvinimas - maištas= inovacija= kūryba. Aisling buvo kūrybinga schemoje. Mano atitinkama išvada sekė... pagyriau jos kūrybingumą(ir savitumą, nechematiškumą) jums pasirodė, netinkamai... Vadinti jos polėkį, kūrybiškumą tuščiažodžiavimu man reiškia susilaikymo pateisinimą. Susilaikymas - man yra nuostata stengtis ateityje, kuri kai pagalvoji gal niekad ir neateis, ne, ne dėl mirties, tiesiog gal niekad kaikurie mūsų dėl nieko ir nesistengsime... Žinau didelės išvados. "Čia tik forumas", bet ir ką parašiau tiesiog mintys. Atsiprašau tų , kurie liko įžeisti, mano pavartota terminija(žmogbotai) buvo peršiurkšti, bet tikiuosi neprašysite teisinties dėl minčių, ir mūsų konfliktas išspręstas.

    Aisling, kai pradėjau studijuoti, vieną vakarą chatinau su kursioke skype, ji pasakė, kad jei nepatinka šypsenėlės aš pasisiūliau jų nenaudoti ir ji man to neleido.. pasakė, kad ne karalienė yra. Aš irgi. Tas komentaras apie gifa, buvo ne paskatinimas jį pašalint tiesiog bandžiau normaliai bendrauti. Man trigdymas yra gerai. Tai stimulas mąstyti, svajoti...

    Ir dar dėl Sherloko... spirgu sužinot ar tau patinka aisling? Aš taip noriu trečio sezono...
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Aisling Antr. 03 13, 2012 11:32 pm

    Aš dažnai būnu užsipulta už nevisai teisingai pavartotus žodžius :S
    Ypatingai kai skubu šnekėti, tai nesustoju ieškoti geresnio išsireikšimo ir pasakau kas ant liežiuvio galo ir po to sulaukiu nekokių komentarų :S

    Dėl parašo tai nieko Razz sakiau, kad patinka dažnai profilį atsinaujint.

    Apie "Sherlock" rodos šnekėjau kažkurioj temoje jau.
    Sakiau, kad šiaip esu didelė knygų ir senesnių ekranizacijų (Kaip kad Granada televizijos, su Jeremy Brett, serialo, kuris ėjo tarp 80-tųjų ir 90-tųjų) gerbėja, tai labai norėjau šito serialo niekada neregėti savo akyse, o kai deja sužinojau, kad per vieną paskaitą reikės jį žiūrėti, tai norėjau labai jo nekęsti pažiūrėjus... Bet teko gėdingai pripažinti tą tiesą, kad jie ganėtinai gerai perkėlė Sherlocką į 21-mą amžių... Ne viskas ten patinka, bet šiaip ir pagrindinis aktorius (Cumberbatch'as) pradėjo galiausiai labai patikti, kai galiausiai su juo ir per kitur susipažinau ir t.t.
    Smile
    Tai šiaip taip, patinka ;P
    Taip gana šmaikščiai pasatatyas jis ir su įdomiom užuomimom į originalias Doyle'io istorijas.
    Ir trečio sezono irgi laukiu ir tikiuosi, kad jis vis dėlto pasirodys šiais metais, nes ankščiau buvo iš kūrėjų užuominos, kad tik sekančių metų pradžioje :S Bet kažkur skaičiau, kad gal kažkada į šių metų galą pasirodys... Tai dar vis tiek ilgai laukti :/
    Bet čia UK televizija. Pas juos taip būna... sezonai labai trumpti ir kartais tarp jų gan ilgos pertraukos būna.

    Aš netgi po to galiausiai vienai paskaitai rašiau darbą susijusi su šiuo serialu Razz

    O šiaip tai pradžioje buvau didelė gerbėja Ritch'io filmo pirmojo, pažiūrėjus jį buvo didelė Sherlock'o manija užėjus Razz
    Bet antras filmas mažiau patiko :S reikia gal antrą kart jį pažiūrėti, gal bus geriau. Bet žinoma vis tiek kai bus trečias žiūrėsiu ir trečią (filmą).
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by oryktis Pen. 11 02, 2012 4:10 am

    Netyčia radau Smile

    Aisling Dsc00522ns
    Linaaa
    Linaaa


    artistiškas
    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2012-10-24
    Miestas : vilnius

    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Linaaa Pir. 11 05, 2012 5:46 pm

    veiki forumo dalyviai ,
    šiuo metu labai domiuosi sociofobija. Nesenai radau jūsų forumą ir čia nemažai informacijos.
    Pati esu stutentė Lina, iš Vilniaus.
    Sociofobija jaučiu aplinkui labai stiprią, bet niekas nenori apie tai kalbėti garsiai, jei kur ir aprašoma tai sausais faktai.

    Kas labiausiai įtakoja sociofobijos atsiradimą. Ir kaip tai pasireiškia, kaip jūs manote ?
    Būtų labai ačiū jei man papasakotumėt .
    : ]

    Visai nesvarbu kas rašysit noriu apie tai pakalbėti, beja manęs galit klausti ko tiktai norit pasistenksiu atsakyti : ]

    ps. negalvokite nesu kokia statistiniu duomenų rinkėja, daugiau žmogus kuris nori parašyti novelę apie baimę. O rašyti noriu todėl, kad man rūpi tokia nejaukus svetimas pasaulis, gal pati kažkiek sergu sociofobija.

    Sponsored content


    Aisling Empty Re: Aisling

    Rašyti by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 9:12 am