Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+5
GK
atkaklumas
Monster
kryptis
Samme
9 posters

    Susipažinkime

    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Samme Antr. 09 18, 2012 9:57 pm

    Tylenis rašo:Kitas lygis būtu susikurti sau pasaulį. Panašiai kaip kažkokiam filme su Di Caprio. Patiko man tas filmas. O aš dar net pirmo nepasiekiau, reiks pasistengti ir įsitaisyti bent jau netikrą draugą.

    galima tiesiog paerzinti save.išeiti į miestą,pasikankinti pavaikščioti.Nuotaika gal pakils. Gal baimė sumažės What a Face
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Aisling Antr. 09 18, 2012 10:21 pm

    Čia apie Shutter Island, su DiCaprio?
    Geras jis buvo.

    Aš tai kartais galiu būti visiškoje realybėje, ir man viskas gerai, einu ir man viskas gerai, nėr problemų, bet kartais, tai tik įlysti į savo pasaulėlį norisi ir neišlysti.
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Samme Sk. 09 23, 2012 12:03 pm

    Gal kas žinote ar šioje klinikoje nemokamai gydo? Psichiatrai ir psichologai. Vytenio filialas. Kauno g. 37. Nes kainos neparašytos ir šiaip neparašyta,kad mokamai. Bet kai aš su tom baimėm. Kai nepaklausiau ar mokamai,. Tai dabar aplankė mintys jei nueisiu ir pasirodys,kad mokamai. Bijau eit dabar.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Dream Sk. 09 23, 2012 1:06 pm

    Dėl psichologo neaišku, bet psichiatro pasalaugos čia(http://www.pylimas.lt/documents/2011%2004%2007%20paslaugos%20komp.pdf) rašo, kad valstybės finansuojamos. study
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Samme Sk. 09 23, 2012 1:56 pm

    Na,tikiuosi,kad nemokamai.Very Happy ai bet,koks skirtumas mokamai tai išeisiu.:DD O psichiatras jei nemokamas tai gr.Smile

    Sponsored content


    Susipažinkime - Page 2 Empty Re: Susipažinkime

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 8:08 am