Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


4 posters

    As ^^

    Anonymous
    Saulele
    Svečias


    As ^^ Empty As ^^

    Rašyti by Saulele Tr. 10 27, 2010 9:07 pm

    1. Raminta
    2.
    3. 17, na kita menesi 18 sukakoja Smile
    4. Turiu daugybes tikslų. Na bet šeip visada svajojau studijuoti psichologiją ir dirbti psichologės darbą.. padėti žmonėms, domėtis jais man visada patiko, bet kažkas mano gyvenime atsitiko, kad atitolau nuo žmonių ir šita svajonė man slysta iš rankų.. manau, kad nebesugebėsiu, nes pati turiu psichologinių problemų..
    5. Pomėgiai.. keista , bet net jų paskutiniu metu nebeturiu.. televizoriaus žiūrėjimas patapo mano pagrindiniu pomėgiu.. Sad
    6.
    7. Hm retai.. nebent kada labai susinervuoju ir niekam negirdint riebiai nusikeikiu ;D
    8. Aš stengiuosi jų neklausyti, bet labai užkliūva tie kurie yra susiję su mano bendravimu.. daug kas sako, kad esu nedrasi, nešneki ir aplamai, kad aš nenoriu bendrauti... Tai mane labai liūdina, nes visada buvau labai plepi.. galima sakyti kompanijos siela, bet dabar užsidariau savyje .. neturiu valios net ką pasakyti ar paprieštarauti kai man kas pasako, kad aš labai tyli ir nekalbi.. nuleidžiu galvą ir tyliu sau toliau...
    9. Tikrai Taip.. Tiesa pasakius vien dėl šio stipraus tikėjimo į jį aš vis dar stoviu ant šios žemės ir ketinu ištverti visas negandas, ir nepalūžti Smile
    10. Sėdėti šalia žmogaus, kuris tave stengiasi prakalbinti ir nori su tavim susibendrauti ir neturėti jam ką pasakyti...
    11. Retai Smile
    12. Elkis su žmogumi taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtūsi Smile
    13. Dėl mylimo žmogaus.
    14. Mane erzina - labai pasikėlę, pikti ir irzlūs žmonės, tada būna tiesiog baisu tokiam žmogui ką nors pasakyti.. Beto labai nemėgstu veidmainių kurie prie akių apsimeta draugais, o už akių apšneka tave tarsi nieko jiems nereikštum. O patinka aišku šilti žmonės, kurie stengiasi mane suprasti, kurie sugeba išklausyti, kurie yra paprasti taip sakant Smile
    15. Gražus namas, vyras , gera mašina, daug vaikų ir nenuobodus darbas ... Smile)))
    16. Priklauso nuo nuotaikos. Vakare niekada kavos negeriu, ryte, jei einu į mokyklą geriu arbatą, jei niekur neinu tada kavą Smile
    17. Na kažkaip net nežinau.. gal.. pica:)
    18. Ananasų sultys:))
    19. Deja knygų neskaitau.. psichologines tik, bet ir tai perverčiu tik įdomius straipsnius.. iš eilės neskaitau visko:)
    20. Na klausau visokiausią muziką, čia irgi žinoma nuo nuotaikos priklauso.. dabar mylimiausias atlikėjas gal.. Bruno mars .. Smile
    21. Neskaitau aš jų.Smile
    22. Oi nežinau Very Happy
    23. Žalia, geltona:)
    24. Kad gal nelabai poezija ir daile domiuosi Smile))
    25. Neesu neformalė.. oj tikrai ne.. Smile Man svarbu patogu ir , kad tiktų man, šeip dažniausiai juoda, mėlyna spalvos, mėgstu kaspinėlius plaukuos nešioti:)
    26. Na neturiu tokių... Negeriu visiškai, neūkau narkotikų irgi ne ne.. sveika gyvensena man visada buvos svarbu.. niekad man nebuvo priimtinas bandos jausamas.. vengiu vakarėlių kur alkoholio daug.. na dėl to matyt ir neturiu "draugų".... Smile)
    27. Lenkija Very Happy
    28. Egiptas, visados norėjau tas piramides pamatyti Smile
    29. Patinka - komedijos. Kad pakeltų nuotaiką toki, siaubo filmų vengiu Smile) režisieriais nesidomiu:)
    30.
    31. Oj nežinau.. negalvojau apie tai niekad.. man norėtūsi, kad būtų kokia nors staigmena iš vaikino pusės:))
    32. DraugystėSmile
    33. Geriu arbatą, arba kavą .. muzikos klausau.. arba tiesiog - verkiu Very Happy
    34.
    35. Draugų kompanija.. Smile
    36. Negeriu:)
    37. Nope.
    38.
    Saulele
    Saulele


    Female Pranešimai : 8
    Užsiregistravo : 2010-10-27

    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Saulele Tr. 10 27, 2010 9:27 pm

    Šeip niekada nemaniau , kad turiu kažkokių bendravimo sutrikimų, bet pasirodo turiu .. vis guodžiu save, kad tie žmonės kurie mane supa tiesiog nesupranta manęs, kad visdėlto čia aš nekelta dėl to. Na aš draugų turiu . 1 labai labai gerą ir dar pora tokių kaip čia pasakius.. Very Happy Bet aš vis pavydžiu tiem kurie drasiai jaučiasi didelėje kompanijoj drąsiai prieina pasako "labas , kaip sekasi" .. paskutiniu metu galvojau kas man darosi.. Galvojau kaip tų draugų susirasti daugiau.. maniau, kad aš vienintelė tokia "nedraugiška" kaip kaikurie mėgsta sakyti, bet pasirodo ne aš viena tokia.. ir lyg akmuo nuo širdies nusirito:)) Labai norėčiau su čia esančiais susipažinti ir realiai pabendrauti Smile) Na galiu pasakyti dar apie save, kad tikrai neesu nedraugiška, man tik reikia daugiau laiko pažinti žmogui, kad galėčiau juo pasitikėti, kad suprasčiau ar man pakeliui su juo, negaliu kalbėti apie bet ką su nepažystamu ir nesijausti nejaukiai.. Aš tiesiog tokia.. o kai jau bendrą kalbą randu tada problemų kaip ir nebūna.. bet retai kas turi tiek kantrybės su manimi, jei kas prieina ir pamato, kad nedrasi, nekalbi .. susidaro tokią nuomonę ir daugiau nekalba su manim, o aš prieit nedrįstu.. Manau, kad suprantat apie ką ašSmile))
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Dream Sk. 10 31, 2010 3:44 am

    Labas saulele, gražus nickas ir avataras. Smile Suprantam aišku ir labai panašiai jaučiamės. Smile Sėkmės įgyvendinant svajonę tapti psichologe ir nesvarbu, kad turi psichologinių problemų, kaip tik gal net galėsi ir sau padėti ir klientus bus lengviau suprasti, kai pati tą būsi išgyvenusi. Smile
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Tylenis Pir. 11 01, 2010 8:13 pm

    Sveika atvykus, naujokas naujoką supranta Smile Sėkmės tampant psichologe, galbūt tau bus kaip tik geriau studijuot psichologiją, geriau suprasi kitus žmones turinčius bėdų. Kad ir kaip būtų sunku vis tiek gali pabandyti. Neapleisk šių bėdų Smile
    Saulele
    Saulele


    Female Pranešimai : 8
    Užsiregistravo : 2010-10-27

    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Saulele Antr. 11 02, 2010 1:55 pm

    Na gal ir sugebėsiu, duok Dieve, kad tas problemas pavyktų išspręsti Smile Baisiausia būna tada kai kas nors paklausia, ką ketini ar nori studijuot .. tada iškart pagalvoju.. tiesą sakysiu - pasmerks , tai vis sakau dar nežinau :/ Galvoju, kad iš manęs tikrai niekas nesitiki , kad galėčiau būti gera psichologė, tik artimieji, kurie mane gerai pažįsta drąsina ir sako, kad tikrai sugebėsiu, pamenu puseserė sakė kad man tiktų tokį darbą dirbt .. na galbūt, aišku pabandyt būtina, nes paskui nepabandžius galiu gailėtis visą likusį gyvenimąSmile
    Zetsu
    Zetsu


    As ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Zetsu Antr. 01 11, 2011 12:07 pm

    Skaitant tik su tokiais eitų bendrauti...skaitant tavo aprašymą/pasipasakojimus daug panašybių atrandu.

    Psichologija, norėjau ir norėčiau studijuoti. Bet kaip mini apie darbą, kiltų didelių sunkumų. Reiktų visų pirmą pačiam susitvarkyti su savimi, tada teikti pagalbą kitiems.

    Sponsored content


    As ^^ Empty Re: As ^^

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 11:53 am