Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+6
Monster
oryktis
LyjaPaukštukais
0felija
niekas
vitaz
10 posters

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by vitaz Tr. 11 21, 2012 10:23 pm

    Sveiki, jei kas nori susirasti normalią merginą Kaune, galiu padėti, pasakysiu ką ir kaip daryti, kaip pralaužti ledus, galiu ir pabūti "wingmanas"
    https://www.youtube.com/watch?v=f1HCN_rKZuk

    Yra žmonės, kurie padeda ir už pinigus pvz patrauklusvyras.lt - teko su pačiu sokeju susipazinti, bet jis moka ne nuo to ko reikia ir ima pinigus...
    As galiu padėti uz alaus bokalą Very Happy
    avatar
    niekas


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by niekas Tr. 11 21, 2012 10:49 pm

    Shocked Tu.. Tu čia rimtai?
    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by 0felija Tr. 11 21, 2012 11:22 pm

    O lesbietei padėtum? Su drauge, su kuria vasarą susipažinau tolom viena nuo kitos, kol prieš pora savaičių išsiskyrėm Galiu pabūti "wingman" Kaunas 1833292821
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by LyjaPaukštukais Tr. 11 21, 2012 11:57 pm

    Et, neturiu pinigų ant alaus, tai liksiu be pagalbos ir liksiu vienas dar ilgai ilgai :[

    P.S. Šiaip už alų taip pat reikia mokėti pinigus, tai ši pagalba tampa kaip ir už pinigus

    P.P.S. O jei kalbama netyčia apie tuščią alaus bokalą, tai pas mane namie jų daug mėtosi, galėčiau tada su Vitaz pagalba daug merginų susirasti Galiu pabūti "wingman" Kaunas 530983
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by vitaz Kv. 11 22, 2012 12:27 am

    to: rimtai


    lesbiečių santykis nėra didelis, bet kiek esu kalbėjęs su merginu nors viena kita pažįsta lesbietę Smile tai turbut geriausia per pažįstamus...




    Tinka ir tuščias bokalas Smile
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by oryktis Kv. 11 22, 2012 1:43 am

    Man reikėtų kokios nors, kuri domisi biologija ir fotografija, bei mėgsta keliauti ir bastytis po gamtą. Geriausia nuo pavasario Smile
    Anonymous
    bevardis
    Svečias


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by bevardis Kv. 11 22, 2012 3:17 am

    patrauklusvyras.lt - nepyk bet... cha cha cha iki pat mielos komos. O iš jo šokėjas toks pats kaip iš Minedo dainininkas - vargšas klaunas pats to nesuprasdamas. Nuo tokių (beje, visiškai nemokančių taisyklingai sakinio suregzt) reik skuosti kuo toliau, o tai išmokys tokių briedų, kad kiti kvatot nesustos... blemba, juos gal izoliuot reiktų, nes nors ir nepiktybiškai, bet kenkia visuomenei ;D

    O aš dar norėjau jį tau "ant prikolo" užrodyt. Bet matau ir pats radai (: Ech, vitaz, vitaz, nu ir papuoliai tu. Belieka palinkėt sėkmės - panų su ant kaklo styrančiais tuščiais kevalais tikrai pasitaiko Wink
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by vitaz Kv. 11 22, 2012 6:51 pm

    Jis vienintelis lietuvoje tokiais dalykai uzsema, bet ima litus Very Happy kaip minejau teko sneketi su juo, atsitiktinai buvau sutikes ...
    Kas del tustumo jis labiau konkreitizuojasi i normalias merginas, univeruose ir panasiose vietose nei kiauras klubuose
    Monster
    Monster


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by Monster Pen. 11 23, 2012 3:39 pm

    Kai paziurejau ta video tai ir nenoreciau as buti tuo alfa vyru, eiti per zmones ir i akis lysti tai cia kaip liaudiskai tariant i nosi prasytis...
    0felija
    0felija


    įsimylėjęs
    Female Pranešimai : 122
    Užsiregistravo : 2011-10-07
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by 0felija Št. 11 24, 2012 12:37 am

    Kaip jum pick up gurus tendencija - mizoginiškos, seksistinės pažiūros:"Merginos turi prisižiūrėt", "kiekviena, parodžius iniciatyva turi duoti", poravimosi lygtis- "nepatinku? lesbietė, ligonė, o ne aš atgrasus ar tik šiaip jai nepatrauklus". Čia žiūrint jų(anglakalbių) portalus pastebėjau.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by buroke2 Št. 11 24, 2012 3:39 am

    kam kurti tokias bukas temas............ Facepalm
    Afraid to live
    Afraid to live


    sumišęs
    Male Pranešimai : 69
    Užsiregistravo : 2012-09-27

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by Afraid to live Št. 11 24, 2012 9:20 am

    cha,cha ,cha.. pritariu burokei2. eik velniop su tokia tema. kiekvienas zmogus yra atskiras individas ir as sugebesiu savaip kabint pana.neva kazkas to moko. cia isvis nesociofobams sis reikalas. kazkoks iskrypeliu,krutu bachuriuku reikalas,kur patys pries tai nevykeliai buvo,o dabar tipo super vyriokai.muachachachaaaaaaaaaaaaaaaa.shudteme:DDD
    Anonymous
    nesvarbu
    Svečias


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by nesvarbu Št. 11 24, 2012 4:13 pm

    Keista, kokie čia visi savimi pasitikintys, aš nelabai tikiu, kad net ir su temos autoriaus pagalbos man kas nors gautųsi. Galiu pabūti "wingman" Kaunas 530983
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by vitaz Št. 11 24, 2012 5:22 pm

    na viskas yra taip pirma karta buna labai prastai, dreba rankos ir t.t Very Happy
    Praeita vakara drebejo rankos, snekejau nesamones ir t.t antra karta labai ramus.

    P.S As nezinau kitokiu budu kaip susipazinti su merginomis, be online dating
    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by tangeni Pen. 11 30, 2012 8:59 pm

    Gal galėtum plačiau paaiškint, ką reiškia 'normalios merginos'? Aš, matyt, kažkaip kitaip jas įsivaizduoju, nes netikiu, kad tokie "kabinimo" būdai veiksmingi su normaliom Smile Rimtai, dabar pagalvojau, kad maždaug numanau, kas patinka 'vyram-ereliam', bet niekada nesusimąsčiau, kas turėtų patikt sociofobam. Papasakok, prašau. Embarassed
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by vitaz Št. 12 01, 2012 11:06 am

    tangeni rašo:Gal galėtum plačiau paaiškint, ką reiškia 'normalios merginos'? Aš, matyt, kažkaip kitaip jas įsivaizduoju, nes netikiu, kad tokie "kabinimo" būdai veiksmingi su normaliom Smile Rimtai, dabar pagalvojau, kad maždaug numanau, kas patinka 'vyram-ereliam', bet niekada nesusimąsčiau, kas turėtų patikt sociofobam. Papasakok, prašau. Embarassed

    Man patinka, kurios domisi knygom Smile i kluba einu tik todel, kad susipazinciau su naujais zmonemis nebutinai merginomis
    Anonymous
    V?
    Svečias


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by V? Kv. 12 13, 2012 3:26 pm

    Sudominai, vitaz, kad ir tam alaus bokalui sukrapštyčiau.. Bėda tame, jog gerai nesijausčiau su tokiu draugu, kuris daug daugiau patyręs nei aš. Ar ir pas tave panaši situacija buvo?
    P.S. Man 21 m.
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by Linum Tr. 03 13, 2013 1:43 pm

    Paziurejau viena video tam psl . Galiu pabūti "wingman" Kaunas 919568 ziauriu Galiu pabūti "wingman" Kaunas 3022355415

    Sponsored content


    Galiu pabūti "wingman" Kaunas Empty Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 2:11 am