Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+3
nulis
Linum
Eseth
7 posters

    Eseth

    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Eseth

    Rašyti by Eseth Antr. 03 12, 2013 8:07 pm

    1. Tavo tikrasis vardas
    Iš E raidės (pasakysiu, jei panorėsi susipažint).
    2. Tavo ūgis.
    ~190cm
    3. Tavo amžius
    21
    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Gyventi atsikračius nuoskaudų, nesigailėti praeities, dalintis gerumu su artimu žmogumi.
    5. Tavo pomėgiai.
    Daugelis mano pomėgių dažnai keičiasi, bet jau ilgai mėgstu įvairius video ir stalo žaidimus (dažniausiai tokius, kurie verčia mąstyti), domiuosi muzika, psichologija, fizika ir kitais mokslais. Mėgstu sportuoti, bet retai turiu su kuo.. Smile Gali būti, kad kažko nepaminėjau. Bet kokiu atveju, mėgstu išbandyti naujus dalykus ir susirasti naujų pomėgių.
    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Avatare šiuo metu yra begalybės simbolis. Jis man artimas, nes manau, kad begalybių yra visur... Kiekvienas žmogus yra be galo sudėtingas, savitas. Beveik viską galima ilgai ilgai analizuoti ir vis kažką naujo atrasti. Deja, kartais per daug analizuoju, kur to nereikia Very Happy Nesu užsiciklinęs ant begalybės, bet ji žavinga.
    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Kartais taip. Bet paprastai vengiu keiktis.
    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Gandai man kelia pasibjaurėjimą. Jei pats kada kalbėsiu apie gandus - įspėkit mane, kad taip nedaryčiau. Very Happy
    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Nesu įsitikinęs ar Dievas yra, ar ne. Šiuo metu tai manęs nelabai domina.
    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Net nežinau, o ir nematau reikalo dalintis savo didžiausia silpnybe Smile
    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Beveik visada.
    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Neturiu savo moto, man patinka Konfucijaus, Nyčės ir kitų frazės, kurias kartais pritaikau gyvenime.
    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl mylimo žmogaus, dėl ko dar?
    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Platus klausimas... Pabandysiu išrinkt esmines.
    Erzina: nesimokymas iš klaidų, neracionalumas, impulsyvumas, liežuvio nevaldymas, kaprizingumas.
    Patinka: entuziazmas, šiltas bendravimas, proto ir logikos vertinimas, atvirumas!
    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Sunku įsivaizduoti tai. Nuo daug ko priklausys, koks būsiu ateityje.
    16. Arbata ar kava?
    Arbata.
    17. Mėgstamiausias valgis?
    Toks vienas makaronų patiekalas, išrinktiesiems jį pagamint galiu Very Happy
    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Daug yra skanių gėrimų, dažniausiai geriu arbatas ir mineralinį vandenį.
    19. Kokias knygas skaitai?
    Dažniausiai apie psichologiją ar filosofiją.
    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Šiaip muziką mėgstu įvairią, turiu mėgstamų atlikėjų ar grupių iš daugumos man žinomų žanrų. Pastaruoju metu daugiausiai klausau chillstep'o ir japoniškos sunkiosios muzikos.
    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    "Oho" serijos žurnalai Very Happy
    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Vienas toks, keliantis nostalgiją, nežinau, kaip jį apibūdinti.
    23. Mėgstamiausia spalva?
    Tamsios spalvos. Jei išskirti vieną.. tikriausiai tamsiai mėlyna.
    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Neskaitau kitų poezijos. Nesidomiu daile.
    25. Tavo apranga.
    Dažniausiai tamsi. Bet svarbiausia man yra patogumas, o ne išvaizda.
    26. Žalingi įpročiai.
    Sociofobija.. Very Happy Overanalyzing (nežinau, kaip lietuviškai).
    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Klaipėda arba Vilnius...
    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Sunku išskirti vieną. Norėčiau aplankyti kada nors: Japoniją, Suomiją, Egiptą, Prancūziją. Kodėl? Kiekvieną šalį dėl skirtingų priežasčių.
    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Filmai man patinka įvairūs. Mėgstamiausias režisierius galbūt Akira Kurosawa, bet sunku išskirti vieną.
    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Nepamenu.
    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Į kokią ramią, jaukią vietą Smile
    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugystė.
    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Daug ką.. Klausau muzikos, pasakojuosi draugams, ką nors žaidžiu arba tiesiog mąstau.
    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Kai aplinkui tiek triukšmo, mane dažnai labiau malonina tyla. Arba paukščių čiulbesys.
    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Šiek tiek kompanijos, šiek tiek laiko sau vienam.
    36. Kokį alų vartoji?
    Alų geriu retai. Mėgstamiausio neturiu.
    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Šiuo metu ne.
    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/76465_521354197876028_2063948011_n.jpg Nežinau, kiek laiko ji čia bus Very Happy


    Papildoma informacija:
    Ieškau bendraminčių, kurie dalintųsi su manimi pomėgiais ir/ar vertybėmis. Galbūt pasirodžiau, kaip robotas, kuriam svarbūs tik faktai, bet turiu jausmus. Tiesiog logika ir protas man atrodo daug lengviau pasiekiami ir suprantami, nei sudėtingi, komplikuoti, kartais net žalingi jausmai ir emocijos.

    Gal kas parašys, lauksiu. Smile

    Eseth


    Paskutinį kartą redagavo Eseth, Tr. 03 13, 2013 11:40 am. Redaguota 1 kartą
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Linum Antr. 03 12, 2013 8:09 pm

    O is suvalkijos krastietis ,sveikas welcome
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Tr. 03 13, 2013 11:38 am

    welcome

    Bet šiaip turbūt nedaug mūsų kraštiečių yra šiam forume? Smile
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Linum Tr. 03 13, 2013 12:31 pm

    Nelabai ju yra ,net depresijos klube ,kur tikrai daug zmoniu renkasi is musu krastu nera , sveikuoliu krastas Juokiasi
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by nulis Tr. 03 13, 2013 9:51 pm

    Ką šiaip gyvenime veiki - studijuoji, mokaisi, poilsiauji?
    Minėjai, kad domiesi psichologija - gal turi kokį mėgstamą autorių ar teoriją?
    avatar
    Cookie


    Female Pranešimai : 35
    Užsiregistravo : 2013-02-15

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Cookie Kv. 03 14, 2013 12:16 am

    Labas Smile Sakyčiau, išsamus ir inteligentiškas prisistatymas.
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Kv. 03 14, 2013 9:40 am

    nulis rašo:Ką šiaip gyvenime veiki - studijuoji, mokaisi, poilsiauji?
    Minėjai, kad domiesi psichologija - gal turi kokį mėgstamą autorių ar teoriją?

    Šiuo metu esu bedarbis. Štai, po kelių minučių išeisiu į darbo biržą, kažkoks pasiūlymas yra. Nuo rudens galvoju pradėti studijuoti (geriau vėliau, nei niekada), bet dabar galvoju, kad gal studijos, į kurias laisvai įstočiau iš tikrųjų nėra man tokios įdomios. O gal tiesiog per daug analizuoju ir viskas ten bus gerai.

    Psichologija domiuosi, bet gan paviršutiniškai, ar bent kol kas ne pavienių rašytojų darbais. Atrodo, kad pradėjęs domėtis psichologija, greitai nuklystu link filosofijos. Nors psichologija ir atrodo praktiškesnė. Kaip suprantu, tamsta ir tuo domitės. Kai sugalvosiu, kokia psichologijos tema tikrai domina, gal paklausiu jūsų/tavęs, į kokio psichologo raštus man reiktų pasigilinti.

    O šiaip šiuo metu mane labai domina Slavoj Zyzek idėja, kad žmogus iš tikrųjų nenori to, ko galvoja, jog trokšta. Bandau rasti daugiau medžiagos apie tai. Bet jis iš esmės filosofas.

    Cookie rašo:Labas Smile Sakyčiau, išsamus ir inteligentiškas prisistatymas.

    Labas, ačiū už komplimentą. Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Kv. 03 14, 2013 9:44 am

    Linum rašo: sveikuoliu krastas Juokiasi

    Kurgi ne Very Happy gal veikiau suvalkiečiai dar uždaresni. Kas juos žino, bet pats nesijaučiu esantis tipiškas suvalkietis, nebent kai kas prisikabina prie kalbėjimo, tam tikrų raidžių tarimo ar pan. Very Happy
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by nulis Kv. 03 14, 2013 3:02 pm

    Ar tai reiškia, kad stosi ten, kur pavyks įstoti, tačiau ne visai ten, kur labiausiai norėtųsi?
    Kaip biržoj sekėsi?

    Na, psichologija ir filosofija iš tiesų labai susiję dalykai... Į mane tai kreipkis "tu", aš dar nesijaučiu tokia sena, kad būčiau "jūs". Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Kv. 03 14, 2013 3:29 pm

    nulis rašo:Ar tai reiškia, kad stosi ten, kur pavyks įstoti, tačiau ne visai ten, kur labiausiai norėtųsi?
    Kaip biržoj sekėsi?

    Na, psichologija ir filosofija iš tiesų labai susiję dalykai... Į mane tai kreipkis "tu", aš dar nesijaučiu tokia sena, kad būčiau "jūs". Smile

    Taip. Mokykloj pritingėjau ir tikrai ne pagal savo galimybes išlaikiau egzaminus.. Tik anglų neblogai. Dabar taip gaila, pažvelgiu į mokslus ir matau, kad įdėjęs šiek tiek daugiau darbo, galėjau daug geriau, gal net puikiai išlaikyti ir kitus egzaminus.

    Bet gavosi taip, kad dabar patikimai galiu įstoti tik į kažką su ekonomika, finansais, bankininkyste. Netrykštu džiaugsmu ir entuziazmu, pagalvojęs apie finansų analizes ir panašiai, bet.. Su matematika nesipykstu, ir šiaip būna, kad pamėgstu dalykus pradėjęs juos daryti, o ne tik žiūrėdamas į juos iš tolo.

    Esmė, kad nežinau, ko tikrai trokštu, ką tikrai noriu studijuot. Na, fizika, astronomija dabar labai įdomu, bet fiziką mokykloje atmestinai mokiausi, tai sunkiai...

    Biržoje gavau rekomendaciją ir rytoj eisiu į pokalbį dėl darbo statybinių prekių parduotuvėje. Maža bėdelė ta, kad aš nieko nenusimanau apie tokias prekes ar statybas apskritai, tai daug vilčių neturiu, o net jei ir įsidarbinčiau, tai bent iš pradžių jausčiausi ne vietoj. Bet ne laikas būti išrankiam. Jei priims ir teiksis pamokyti, tai pasistengsiu. Nors darbas su daugybe žmonių kasdien taip gąsdina... Bet geriau jaučiuosi, kai bent pabandau, kai priimu kokį iššūkį, kartais net pačio savęs sau sukurtą.

    Ir aš pastebėjau, kad šie dalykai (psichologija bei filosofija) dažnai labai glaudžiai susiję.

    Gerai, ir į mane kreipkis "tu". Esu jaunas ir tuo džiaugiuosi. Smile
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by nulis Kv. 03 14, 2013 4:03 pm

    Ir velniop tą mokyką, mano atestato priedas irgi labai gėdingas (irgi dėl tam tikrų priežasčių ne pagal galimybes išlaikiau egzaminus), bet dabar bent žinau, kad baigus universitetą galėsiu paslėpt tą juodą gyvenimo dėmę, niekas į jį nežiūrės, žiūrės tik į gražų universiteto diplomą.

    Tik į nemokamą nori? Išmokt tai viską įmanoma, kai noro yra, tau tik 21, tad negalėjo būti tokia ilga pertrauka po mokyklos. Žinau nemažai žmonių, kuriems jau 40+, bet nusprendžia, jog reikia ką nors baigti ir jiems sekasi net geriau nei tiems, kurie iškart po mokyklos atėjo su virš 80% išlaikytais egzaminais. O iki stojimų laiko dar yra, manau, spėsi sugalvoti ko nori. Tad didelės sėkmės tau.

    Gal apmokys, nemanau, kad labai daug žmonių ten eina viską žinodami. Na, pranešk kuo čia baigsis.
    Darbas su žmonėmis gali būti ir naudingas, jei sunku bendrauti. Tik, kad bendravimo galima išmokti. Neseniai mačiau dokumentinį (gal BBC), ten kalbėjo apie teoriją, kad sociofobikų smegenims baisus ne tiek bendravimas, o naujos situacijos. Taip išeitų, kad jei ta situacija tau pasidaro nebe nauja, tai būtų lengviau.

    Aš irgi džiaugiuosi KOL jauna, nebelaukiu gimtadienių, o toks jausmas, kad jie dažnėja. Very Happy
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Tylenis Kv. 03 14, 2013 7:31 pm

    Na į diplomo priedą nežiūri, bet esu gavęs klausimų koks buvo vidurkis ir panašiai. Ir šiaip esu girdėjęs, kad viena didelė įmonė žiūri į priedą, nes jiems svarbu ar žmogus mėgsta mokytis naujus dalykus. Tad nereikia spjauti į šulinį. Darbinantis viskas svarbu, nes tu konkuruoji su kitais ir gali pabrėžti, kad puikiai mokeisi ir nebijai toliau mokytis.
    Taigi teorija skamba labai gražiai, bet savo diplomo priedą taip pat norėčiau paslėpti Very Happy
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by nulis Kv. 03 14, 2013 8:43 pm

    Aš nesakau, kad nežiūri į diplomo priedą (nors dažnai girdžiu, kad nežiūri, dėl to gaila), aš sakau, kad jei, pavyzdžiui, baigsiu magistrantūrą, tai į tą diplomą ir žiūrės, o ne į mokyklos atestatą. Jeigu ten geri įvertinimai, tai manau, mažai kam bus įdomu kaip man mokykloje sekėsi. Žiūri į paskutinį turimą. Ar teigi, kad kai žmogus, baigęs aukštąjį, ateina darbintis, jo prašo ir mokyklos atestato priedo?
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Tylenis Pen. 03 15, 2013 9:11 pm

    Mokyklos priedo nesu girdėjęs, kad prašytų. Ypač jei jau turi universiteto diplomą. Man labai patiko Danske reklama. Pasaulis keičiasi ir dabar konkuruoji su labai daug žmonių tai manau kiekvienas elementas svarbus darbinantis. Aišku kitas dalykas viską tą turėti, ypač tokiems kaip mes sociofobams sunku... Aš kartais paskaitinėju vieną tokį moksliukų puslapį kuriame kartais verda karštos diskusijos. Ir visai nesenai skaičiau diskusiją apie darbą IT. Žmonės ten susirinkę labai rimti, ne vienas dirbęs HP, IBM, Microsoft ir panašiai. Ir visi skundėsi, kad dabar praėjo tie laikai kai baigi koledžą ir tave iškart paima kokia nors garsi korporacija. Dabar patys amerikiečiai baigę prestižinius univerus konkuruoja su indais kurie dirba kelis kartus pigiau(nors ir kelis kart prasčiau). Tas pats ateis ir į Lietuvą. Bet nenukabink nosies, viskas bus gerai Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Št. 03 16, 2013 12:25 pm

    Pokalbyje sekėsi normaliai. Esu pakviestas į tolimesnį atrankos etapą. Minėjau, kad nebijau naujų iššūkių ir tikrai išmoksiu, ko reikės Very Happy Bet realiai žiūrint, tai manau, kad neturiu daug šansų, mačiau vedėjo, su kuriuo šnekėjausi, užrašus su pavardėmis kitų kandidatų.

    Nieko tokio, atsiras to darbo anksčiau ar vėliau. Aa, pamiršau paminėt, kad nesijaudint prieš pokalbį padėjo kvėpavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai. Jaučiausi ramus kaip belgas ir galėjau lengviau bendraut. Aišku, padėjo labai ir tai, kad vedėjas buvo malonus žmogus.
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Tylenis Št. 03 16, 2013 7:41 pm

    Sociofobų bendruomenė laiko kumščius Smile
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by kryptis Sk. 03 17, 2013 10:07 pm

    Eseth rašo:Pokalbyje sekėsi normaliai. Esu pakviestas į tolimesnį atrankos etapą. Minėjau, kad nebijau naujų iššūkių ir tikrai išmoksiu, ko reikės Very Happy Bet realiai žiūrint, tai manau, kad neturiu daug šansų, mačiau vedėjo, su kuriuo šnekėjausi, užrašus su pavardėmis kitų kandidatų.

    Nieko tokio, atsiras to darbo anksčiau ar vėliau. Aa, pamiršau paminėt, kad nesijaudint prieš pokalbį padėjo kvėpavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai. Jaučiausi ramus kaip belgas ir galėjau lengviau bendraut. Aišku, padėjo labai ir tai, kad vedėjas buvo malonus žmogus.

    Papasakok, kas per ''kvepavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai''. Labai įdomu būtų išgirsti Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Sk. 03 17, 2013 11:25 pm

    Tylenis rašo:Sociofobų bendruomenė laiko kumščius Smile

    Malonu, tikrai Smile

    kryptis rašo:Papasakok, kas per ''kvepavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimai''. Labai įdomu būtų išgirsti Smile

    Na, paprasti. Iš palengvo pratampai galūnes, kaklą, giliai kvėpuoji darydamas pasikartojančius rankų judesius. Nors iš tikro be reikalo šitaip smulkiai pasakočiau, nes nėra tobulos mankštos, kuri visiems tiktų. Pagal poreikius. Bet gerai yra rankom lengvai pastimuliuoti didžiuosius kūno raumenis, po to kraujotaka geriau veikia. Kuo geresnis kūno skysčių pratekėjimas kūne, kuo mažiau įsitempimo raumenyse, tuo geriau.

    Jei nori pavyzdžių, tai siūlyčiau šitą video pažiūrėt: https://www.youtube.com/watch?v=_xnsT6ukqM8
    pasvaliete
    pasvaliete


    Female Pranešimai : 9
    Užsiregistravo : 2013-03-18
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius/Pasvalys

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by pasvaliete Antr. 03 19, 2013 2:14 am

    Eseth,rašei apie kvapą keliantį nostalgiją. Žinau tą kvapą, vadinu jį kvepiančiais prisiminimais Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Antr. 03 19, 2013 12:28 pm

    Na ką, šio darbo negavau, nepavyko prasimušt pro kitus kandidatus su ilgesne patirtimi, bet nesiruošiu pasiduot ar susigniuždyt Smile Reikės tęst paieškas.

    pasvaliete rašo:Eseth,rašei apie kvapą keliantį nostalgiją. Žinau tą kvapą, vadinu jį kvepiančiais prisiminimais

    Man patinka toks pavadinimas Smile
    Eseth
    Eseth


    harmoningas
    Male Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-03-12
    Amžius : 32
    Miestas : Vilkaviškis

    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Eseth Antr. 04 02, 2013 10:00 pm

    O visgi mane priėmė Shocked

    Nebuvau čia kurį laiką, tai gal papasakosiu šiek tiek, kas naujo Very Happy

    Šiandien buvo pirma oficiali darbo diena man, santechnikos prekių parduotuvėje. Kad mane priims, sužinojau jau aną savaitę, kelias dienas jau buvau savo būsimoj darbo vietoj, mane šiek tiek apmokė. Su kasa elgtis tai moku, bet apie santechniką nieko nenusimaniau, galvojau, kad baisu bus. Bet aš net nustebau. Manęs nekaltina, jei dar ko nerandu ar nesuprantu, patyręs bendradarbis mane pamažu mokina.

    Klientų nelabai daug, neina vienas po kito nuolat, tai gerai.. Po vieną galima susitvarkyt Very Happy žodžiu, net nustebau, kaip man čia pasisekė, kaip kolegos mane ramiai mokina ir nereikalauja nebūtų dalykų iškart.

    Džiaugiuosi, kad nereiks (bent kol kas) dirbti supermarkete, kur nuolatinis stresas ir didžiulis darbo tempas, eilių galų nematyt ir t.t. O čia galima ramiai, nedega niekas Very Happy

    Džiaugiuosi. Mažiau laiko namie - mažiau laiko apmąstymams ir prisigalvojimams. Man pradeda patikt aktyvus gyvenimas.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Svečias Tr. 04 03, 2013 8:58 am

    sveikinu inesus naudingu pokyciu i gyvenima. ilgainiui turetum kaip zuvis vandeny nardyt savo parduotuveje. ir pamatysi, sociofobijos reikalai tikrai pasitaisys i gera Wink

    Sponsored content


    Eseth Empty Re: Eseth

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 9:42 am