Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


5 posters

    DARLING

    darling
    darling


    Female Pranešimai : 5
    Užsiregistravo : 2013-05-25
    Amžius : 26

    DARLING Empty DARLING

    Rašyti by darling Št. 05 25, 2013 5:53 pm

    1. Tavo tikrasis vardas - Justina

    2. Tavo ūgis. 167

    3. Tavo amžius - man 15 tik

    4. Tavo gyvenimo tikslas. - kai baigsiu mokytis, darysiu kas man patimka. ta prasme dirbsiu ir ir, nu šiaip, būsiu aš!

    5. Tavo pomėgiai. mėgstu piešti, bet nenuostabiai sekasi...

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.

    7. Ar vartoji keiksmažodžius? užeina, kad normalaus žmodžio nepasakau, vien keiksmažodžiai. :l

    8. Kokių girdėjote apie save gandų? nelabai girdėjau, bet labai jaučiu, kad aš kitiems nepatinku dėl išvaizdos, tai matyt kalba kažką, nors į galvą labai neimu, vis tiek po kelių metų jų visų nebematysiu, tai nereikia nertis iš kailio.

    9. Ar esi tikintis į Dievą? kažkaip neišeina netikėt.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau? aš labai raudonuoju, ką tik pasakau, visada. nu su pažįstamais žmonėm nelabai. tarp kelių žmonių ir šeimoje neraustu, bet jeigu kas nors mane pakalbina, toks nepažįstamas, aš iškart pakeičiu spalvą...

    11. Ar rytais valgai pusryčius? kaip spėju, bet dažniausiai valgau

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę? man atrodo, neaukočiau dėl nieko. gyvybė tai mano, kodėl turiu aukot dėl kažkieno..?

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka. erzina, kai apsimeta durnais, ir bando kažką juokingai pasakyt, bet nesiseka. arba negirdi. arba kai žino kas man nepatinka, vistiek daro. o patinka žmonės kurie daug kalba ir apie belenką. aš, šiaip, daug kalbu, bet ne prie nepažįstamų, nesiseka kalbos užmegzti, tai prie jų tyliu.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje? gyvensiu kažkur toli, kažkur ne mieste, viena, dideliam name!

    16. Arbata ar kava? arbata

    17. Mėgstamiausias valgis? makaronai su sūriu. :l

    18. Koks gėrimas skaniausias? dabar pradėjau gerti mineralinį!

    19. Kokias knygas skaitai? skaitau tokia kaip ir gyvenimiškas labiau.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai? klausau beveik visko. rusiškos muzikos ne ir popso ne. toliau viskas tinka.

    21. Mėgstamiausias žurnalas? kad neskaitau jų. o.o

    22. Mėgstamiausias kvapas? cukraus vatos, neseniai nupjautos žolės ir mano kvepalų!

    23. Mėgstamiausia spalva? juoda, pilka.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas? haruki murakami, rašytojas.

    25. Tavo apranga. paprasta... nelabai išsiskiriu kuo nors.

    26. Žalingi įpročiai. nežinau. o.o

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų. anglija.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl? norvegija, meksika, suomija, indija, o kodėl, tai nežinau. traukia ir tiek.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius? psichologiniai.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai? žiūrint kaip... gal kokioj 6 klasei. bet ir tai per žaidimą.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą? net nežinau. kur ramu. prie prie upės kokios. :l

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis? draugystė

    33. Ką veiki, kai tau liūdna? guliu, muzikos klausau ir svajoju! bet viską darau, kad man nebūtų liūdna. :l

    34. Koks garsas maloniausias ausiai? medžių ošimas vasarą ir žiema, kai eini per pusnis ir dėdi koją, tas traškėjimas sniego.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje? labiau patinka vienai.

    36. Kokį alų vartoji? jeigu geriu, tai geriu utenos... bet retai geriu. labai retai. ir tai kelias stiklines, man nedaug užtenka... :DD

    37. Turi merginą ar vaikiną? nioo

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by Dream Št. 05 25, 2013 11:50 pm

    sveika DARLING 530983
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by Svečias Sk. 05 26, 2013 11:14 am

    helou. kokias umiausias sociofobines savybes izvelgi savyje?
    darling
    darling


    Female Pranešimai : 5
    Užsiregistravo : 2013-05-25
    Amžius : 26

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by darling Sk. 05 26, 2013 2:03 pm

    sveikii.

    gal kad pradėdu neaiškiai kalbėti. man tik su savo amžiaus žmonėm taip. o su vyresniais sekasi kalbėti. nežinau kodėl čia šitaip... :l
    beta
    beta


    DARLING Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by beta Sk. 05 26, 2013 5:58 pm

    Sveika! :)Ai žinok ir man dažnai būna, kad su vyresniais žmonėmis lengviau kalbėt. Čia tikriausiai todėl, kad subrendę žmonės tolerantiškesni būna ir nesikabins dėl nesąmonių. Na sėkmės tau:)
    darling
    darling


    Female Pranešimai : 5
    Užsiregistravo : 2013-05-25
    Amžius : 26

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by darling Sk. 05 26, 2013 6:55 pm

    ačiū. bet seniau kažkaip kai kalbėdavau, visada į akis žiūrėdavau, o dabar neišeina. net su vyresniais. dkfjghsdfkh
    kas aš užaugus būsiu..?
    beta
    beta


    DARLING Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by beta Sk. 05 26, 2013 7:32 pm

    Man ir būna, kad nežinau kur akis dėt. Ypač kai reikia praeiti gatvėje pro kokį žmogų. Bet manau nėra čia toks baisus dalykas. pakankamai daug žmonių nemėgsta žiūrėt vieni kitiems į akis, nes tai gan intymu(kaip juokingai beskambėtų).O kas tu užaugus būsi tai nuo tavęs priklauso.Smile
    darling
    darling


    Female Pranešimai : 5
    Užsiregistravo : 2013-05-25
    Amžius : 26

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by darling Sk. 05 26, 2013 8:26 pm

    vis dar turiu vilties, kad pasikeisiu!
    beta
    beta


    DARLING Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by beta Sk. 05 26, 2013 8:29 pm

    Tai puiku. Viską galima pakeist. Tik nereikia pasiduoti. thumbs up
    avatar
    Cookie


    Female Pranešimai : 35
    Užsiregistravo : 2013-02-15

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by Cookie Pen. 05 31, 2013 9:43 pm

    Sveika atvykus Smile Graži nuotrauka. Gerai suprantu, kaip drovu kalbėti su žmonėms....Bet tu jauna, ir gali būti, kad ateityje bus lengviau ir daugiau pasitikėjimo savim įgausi, ypač jei daugiau stengsies bendraut Smile Pagal save sakau, nes būdama 18 jaučiuosi normaliau nei 15.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by Aisling Št. 06 01, 2013 12:31 am

    Kodėl "neišeina netikėt"?
    Jei nepernelyg įžūliai čia klausiu...
    darling
    darling


    Female Pranešimai : 5
    Užsiregistravo : 2013-05-25
    Amžius : 26

    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by darling Sk. 06 02, 2013 4:09 pm

    man atrodo, jau truputį man geriau, ta prasme kažkas vyksta! gal man nedąsu kalbėt todėl, kad esu keista. aš keistai kalbu, keistus žodžius vartoju, viskas taip keista...
    o į dievą netikėt neišeina, gal todėl, nes... kad ir ką daryčiau ar galvočiau, man jis viduj yra, ta sąžinė, dievas, manau čia tas pats. kažkaip, kad ir kaip norėčiau netikėt, man neišeina. aukščiau mūsų gal nieko ir nėra, bet mūsų viduj tikrai kažkas yra! kažkoks jausmas. nu neišeina aiškiai paaiškinti...

    Sponsored content


    DARLING Empty Re: DARLING

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 11:09 am