Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+4
beta
kryptis
Monster
NaktisNaktine
8 posters

    NaktineNaktis

    Poll

    NaktineN

    [ 0 ]
    NaktineNaktis Bar_left0%NaktineNaktis Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    NaktineNaktis Bar_left33%NaktineNaktis Bar_right [33%] 
    [ 0 ]
    NaktineNaktis Bar_left0%NaktineNaktis Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    NaktineNaktis Bar_left0%NaktineNaktis Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    NaktineNaktis Bar_left67%NaktineNaktis Bar_right [67%] 

    Iš viso balsų: 3
    Anonymous
    NaktineN
    Svečias


    NaktineNaktis Empty NaktineNaktis

    Rašyti by NaktineN Št. 06 01, 2013 11:02 pm

    Sveiki visi.
    Tik neseniai atradau si foruma ir ieskau kur cia ta anketa uzpildymui...

    Kadangi niekur nerandu anketos, tai parasyiu trumpai cia:
    Esu 169cm.
    29m.greit.
    Esu sociofobe, bet apie tai nezino mano seima, nes is to tik pasijuoktu.
    Esu istekejusi, turiu faina vyra, kuris yra aktyvus, draugiskas, nesociofobas, optimistas, turi draugu ir jam viskas sekasi, o as kaip sedziu toje pacioje stadijoje, taip ir sedziu.
    Anonymous
    NaktineN
    Svečias


    NaktineNaktis Empty NaktineNaktis

    Rašyti by NaktineN Št. 06 01, 2013 11:15 pm

    Asmeninė informacija

    1. Vardas

    Gal kada pasakysiu, kai rasiu su kuo bendrauti.

    2. Pavardė

    Iene

    3. Gimimo metai ir amžius

    28m.liepa bus 29m.

    4. Ūgis

    169cm.

    5. Svoris

    54kg

    6. Sudėjimas
    lieknas

    7. Jūsų nuotrauka

    nedesiu, kol kas

    8. Šalis/valstybė

    Lietuva

    9. Miestas, rajonas, tikslus adresas

    Vilnius

    10. Telefono/mobilaus numeris

    666
    11. El. paštas

    Paslaptis

    12. Skype

    Nemegstu skype kazkodel.

    Šeimyninė informacija

    13. Turi mama ir tėti?

    Turiu mama invalide, tevas gyvena atskirai.Mnao tevai issiskyre, kai man buvo keli menesiai.

    14. Turite brolį(-ius) ir/ar seserų?

    Turiu sese, sekminga sese is tevo pirmos santuokos, kuriai buvo viskas padeta ant lekstutes tevo ir jos mamos, o ne taip, kaip man.
    15. Gyvenate su tėvais ar savarankiškai?

    Gyvenu tai pas mama savo kambaryje, tai pas savo vyra, tai pas senele su teta, 10 metu taip tasausi is vienur i kitur.

    16. Kokie jūsų santykiai su tėvais?
    Su mama blogi, mes nuolat barames ir keikiames.

    17. Kokie jūsų santykiai su broliais ir seserimis?
    Maciau savo sese viena karta.
    18. Ar jūsų tėvai ir broliai/seserys supratingi, sulaukiate palaikymo, paguodos?
    Nesulaukiu paguodos isvis.
    19. Kokie Jūsų ryšiai su giminėmis?
    Nera rysiu.
    Esu gimines apkalbu objektas, kaip nevykele tupinti nuolat darbo birzoje, neturinti darbo stazo, nemokanti gyventi, negudri, parazite ir t.t.

    20. Ar turite gyvūnus? Kokius? Koks jų amžius? Veislė?

    Turiu katina, juoda, miela. Jau 6 metai.Visada auginu katinus.

    Materialinė informacija

    21. Jūsų šeimos pajamų pragyvenimo lygis?

    Mama invalide, tevas pensininkas. Vyras normaliai dirbantis. As bedarbe.

    22. Jūsų asmeninės pajamos?

    Kartais ju net nebuna, o kartais uzsidirbu kelis simtus internetu.

    23. Kiek per mėnesį Jūs išleidžiate pinigų?
    Tik maistui.

    24. Jūsų pirkimo įpročiai?

    Mesgtu apsipirkti, megstu vaiskcioti po parduotuves, tik nervina i mane spoksantys zmones.
    Anonymous
    NaktineN
    Svečias


    NaktineNaktis Empty NaktineNaktis

    Rašyti by NaktineN Sk. 06 02, 2013 12:10 am

    1. Tavo tikrasis vardas
    Kol kas nesakysiu.

    2. Tavo ūgis.
    169cm

    3. Tavo amžius
    28m

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Tureti padoru darba, kuriame ant manes nesauktu ir nedirbtu klimaksines bobos kam per 50m.kurios nepakencia jaunu moteru.
    Noreciau tureti daugiau pinigu, geresne sveikata, ismokti padoriai bendrauti, gal tureti daugiau pasitikejimo savimi. Noreciau buti tokia, kaip mano vyras,

    5. Tavo pomėgiai.
    Internetas, filosofija, psichologija, TV, sms, knygos, komentavimas, grafomanija, muzika, filmai, floristika, okultizmas.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Kai bus tada ir galesiu parasyti.

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Taip. Keikiuosi tik rusiskai, nuolat, jei ne viesai tai mintimis. Keikiuosi tik namie su mama, teta, senele. Kitur mano keiksmazodziu lygis - o.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Girdejau daug ir tebegirdziu: Is mamos: tu tokia pat netikele, kaip ir tevas.Ispera, parazite suedusi mano sveikata ir figura, duok pinigu, eik dirbt, vampyre tu ir pan.
    Is tevo: tavo tokia bloga karma(jis ezoterikas) tu to nusipelnei, eknti ir kentesi daugiau, tai normalu.
    Is tetos ir seneles: Ir kur tokia kvaile deti, nei darbo, nei pinigu turi, ir kam ja pagimde, kad mums ant sprando sedetu. Nemoska, chame, durna neformale, amzinai juodai rengiasi, nepanasi i padoria moteri savo metu, amzina pacanke ir t.t.
    Buvusiam darbe: sitai jauna k, cia nepadirbs, is manes darbo vietos neatims, sugadinsiu jos produktu partija ot bliaus durnele - taip sake mano kolege vyr.vireja - as turiu irgi virejos specialybe, kvalifikacija, bet po patirties siame darbe kur mane istisai zemino, sauke, keikesi - meciau darba ir 6m.desusiduriau su sia profesija, bet jauciu uztat neapykanta virejom ir konditerem - pypyt paskutines.

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Nezinau.Tikiuosi, kad kazkas yra, bet jei yra kitas gyvenimas ir bus blogesnis nei mano dabartinis, tai geriau jo isvis nebutu.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Kai ant manes rekia, keikiasi, zemina. Ejimas pas gydytoja, dantista, ginekologe. Kai mylimas zmogus padaro kazka del ko noris venas persipjauti.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Jei rytas tada kada as atsikeliu - tada taip. Esu visiskai PELEDA ir nekenciu vyturiu, mano pusryciau 13 dienos.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Kol dar man ne taip blogai pagyvensiu, paziuresiu kas toliau bus, nes nusizudyti visada susipesiu.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Kazkada maniau, kad del meiles, bet dabar manau, kad is meiles galeciau ir nuzudyti. Paaukociau savo gyvybe tik tada jei tektu sesti i kaleima arba uzdarytu i psichuske.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Erzina: Issisiepimas, optimizmas, pletkai, melas, keiksmai, zeminimas, nieko nepasiekusio zmogaus ujimas, sekmingumas, turtingumas, gera sveikata, hiperaktyvumas, mokejimas visur ir visada jaustis lyg ant pagalves, kaip kad sakoma toki nors ir i viena vieta kisk, jam vis tiek viskas gerai.Labai erzina zmones pasimaise ant LT gramatikos, taisyklingos rasybos - negaliu pakesti lituanistu - pypyt.

    Patinka: ramus, depresuoti, aistringi, jautrus, drovus, draugiski, muzikalus, filosofiski, kalbus, mieli, paslaugus zmones. Labai patinka zmones, kurie gali sakyti viska ka tik nori man ir aptarti su manimi ka tik nori, nes manimi galima pasitiketi 100%, o as kitais isvis netikiu - patirtis parode ko pasiekiau tikedama.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Gera ateitis: turiu gera darba, esu kuo nors garsi, visada geros figuros(nenoriu but panasi i svao 130kg sveriancia mama), laimejusia loterijoje ir darancia ka nori.Turincia dukra, kuria isaukleciau, kad butu mano priesingybe ir is gyvenimo gautu viska ko tik nori.

    Bloga ateitis: As kaleime, nes pazeisiu kokius nors istatymus del savo pykcio priepuoliu internetineje erdveje. Vyras nueis i kaire ir as uzmusiu jo meiluze, o gal ir abu, busiu stora, kaip mano motina, susirgsiu veziu ir vyras paliks mane del mano nepatrauklumo, tapsiu frigidiska, invalide ar pan.

    16. Arbata ar kava?
    Tik arbata. Nekenciu kavos, man tai durpes kazkokios, nors kavos kvapas man patinka.Man kava primena storas nuolat ja lakancias virejas eks darbe.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Cili picerijos kepti koldunai su suriu ir mesa, mano kepti kibinai, tortai.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Arbata, sultys, degtine su sultim.

    19. Kokias knygas skaitai?
    Filosofija, psichologija, IT, ezoterika, knygas is mano kito darbo specialybes. Dievinu Artura Sopenhaueri, Erika Froma, Foida, Anne Rice, Dostojevski, E.A.Po,Nyce, ir dar labai daug galiu isvardinti.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Metalas, rokas, Gotika. Patinka Evanescence ir pan.grupes. Megstu Kornus, cradlus ir pan. Esu Eurovizijos gerbeja virs 10 metu, visada lazynuosi is Eurovizijos, tai buna mano pajamu saltinis jei lazybu punkte laimiu.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Ivairus netiniai zurnalai, nete skaitau kasdie apie 10 valandu tikrai.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Azijietisku leliju, kurios kitiems floristems smirda laidotuvemis. Vanile, cinamonas, karameles kvapai. Mazu kaciuku kvapas.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Juoda, violetine, pasteline zydra. negaliu pakesti raudonos spalvos, ji man su homosovietikem ir prostem tik surista.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    E.A.Po. J.Aistis. Patinka Anabel Ly eilerastis. Dailininkas: Ciurlionis.

    25. Tavo apranga.
    Juoda. kitus gazdinanti, paaugliska, kartais vulgari. Nekenciu dzinsu ir ryskiu spalvu drabuziu, treningu.

    26. Žalingi įpročiai.
    Neturiu, nerukau, narkotiku nevartoju, geriu retai.
    Tad zalingi iprociai: sedejimas nete istisai ir tv ant fono ziurejimas, nuolatinis rasymas ko nors nete, ilgas miegojimas ir kelimasis velai.Rasymas su klaidomis, nes nekenciu LT gramatikos.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Danija, Airija, Kaunas. Palanga.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Niu Orleanas, nes ten mano mylimos rasytojos Anne Rice aprasytos grazios vietos. Kipras, Arzebaidzanas, ten kur silta yra daug smelio, bet nera pavojingu musulmonu. Tik ne Indija ar Paryzius. Man patinka Airija.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    rezisierius - Nel Jordan. Filmai: mistika, siaubo, komedijos, biografijos, dramos. Esu siaubiaku ir mistiniu filmu gerbeja. Patinka: Interviu su vampyru, Drakula 2000, Orfhan, Andzelos pelenai, Zalia milia, Pianistas, ir labai daug kitu filmu.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Nepamenu, nes buciniai man niekada nebuvo sureiksminti. Bet matyt kokiu 19m.nes labai daug savo simpatiju atstuminedavau, buvau visada isranki, mane kabino ne tie kas man patiko, tad pirmo bucinio teko laukti ilgai.


    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    I kapines, restorana kur nors atokiau kampe, kad butu mazai apsviestas staliukas. Bet geriausia namie prie tv ir filmu.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugyste. Vienos nakties nuotikiai nieko gero neatnestu.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Pykstu, keikiuosi, klausau muzikos, verkiu ir dainuoju su man patinkanciais moteru vokalais. Ziuriu tv, skaitau nete info ir ka nors komentuoju isliedama piktas emocijas istisai.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Lietaus, teleloto terminalo laimejimo, telefono. Geri ir grazus zodiai man.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Buti ir vienai, ir tarp savo svajoniu zmoniu/draugu. Nezinau kas reiskia buti draugu kompanijoje, nes niekada neturejau draugu. Geriausia pazistama isdave, apsmeize mane, nuo tada 15m. neturiu draugu. Man sunku gerai jaustis tarp zmoniu, nes per daug save kontroliuoju, nepasitikiu ir netikiu zmonemis. Tie, kurie norejau, kad butu mano draugai mane atstume, o tie, kurie patys i draugyste siulesi buvo ne mano lygio, t.y.:visokie nerimti zmones, kurei turi bloga reputacija.

    36. Kokį alų vartoji?
    Kazkada megau svyturio eksta, kalnapilio grand. Skaniausias mano ragautas alus - tamsus Varniuku alus. Bet gydytojai uzdraude gerti alu, suzinojau, kad turiu alergija mielems ir pagerus alaus atsiranda siokiu tokiu moterisku bedu. Tad geriu degtine su sultimi. Labai patinka kokteilis zydroji laguna - kazkada Cili buvo toks kokteilis.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Turiu vyra. Nieko pries ir merginos turejimas, esu biseksuale. Patinka man blondines merginos siek tiek apvalesniu formu, o vyrai tik ilgaplaukiai, kaip mano vyras.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).

    Patinka atsakyneti i klausimus ir pildyti anketas, rasyti komtarus - jei man kas zu tai moketu jau buciau turtinga verslininke.

    Matyt esu cia vyriausia pagal metus.

    Esu keistuole, nepritampu niekur, esu tingine, miegale, kartais labai pikta, depresuota, nuolat nemigos kankinama.
    Tie kas uz mane jaunesni ir dar tik iolikos - darykite ka nors, kad nebutumete, kaip as, nes kai esi beveik 30m.jau imi visur jaustis, kaip nurasyta.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by Svečias Sk. 06 02, 2013 10:42 am

    sveika prisijungus. daug issamios informacijos pateikei apie save :o nemanau, kad 30m yra kazkoks atskaitos taskas gyvenime. svarbu kaip pats priemi save. maziau reikia galvoti ka aplinkiniai mano Wink
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 1:03 pm

    Labas. Stengiuosi maziau galvoti, bet kad jau metai spaudzia. Sedziu be darbo ir vegetuoju, o namiskiai tik ir sneka kokia netikusi esu, kad nedirbu, mat visi darbus turi, o tu ne.
    Paskutini karta dirbau su kitais zmonemis - 2007m.liepa, istveriau 15 dienu ir pabegau.
    Dabar visur siuntineju cv, ir nezinau kam tai darau, nes bijau darbo pokalbio, bijau tokiu slyksciu kolegu, kurias teko pazinti:(
    Monster
    Monster


    NaktineNaktis Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by Monster Sk. 06 02, 2013 1:39 pm

    welcome
    As paskutini karta 2009 dirbau, irgi ta pati situacija su kolegomis buvo todel ir isejau. Siaip gal ir gerai kad anksciau isejai nes prastas kolektyvas galejo dar daugiau zalos padaryti...
    Siuo metu darbo lyg ieskau lyg neieskau nes pries naujus buvau i gaisra pakliuves ir dabar siokiu tokiu problemu turiu...
    Kas zino kiek teks taip be darbo sedeti tai pradejau svetainiu kurimu siek tiek dometis nes kas belieka...
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 2:12 pm

    Bet mano namiskiai netiki, kad man darbe blogai buvo, sako issigalvoju, kad pati gal problemas pasidariau, gal chamavojau. Bet papasakosiu kokia buvo mano pirma diena darbe Trakuose, kavineje Salos:
    Atejau tvarkinga su uniforma, pasisveikinau, o man vireja nei pasisveikinus pasake: eik ble, atnesk morku is sandelio, o as pirma diena tik atejau nezinau nei kur sandelys, nei ka.
    Po to, kai pagaminau maista ir ismeciau isnaudota kibireli nuo majonezo - vireja liepe eiti ji ir atnesti is siuksliadezes kur as ji ismeciau, verte raustis po siuksles del vienkartinio majonezo kibirelio.
    Buvau apsaukta ir visaip isvadinta del to, kad ismeciau is saldytuvo 4 dienas jau pasibaigusia grietinele su kvapeliu.

    Stai tokios mano dienos buvo darbe. As kadangi nerukau, tai darbe viska sukraudavo ant manes, pacios rukydamos dar mane aplodavo darbuotojos kam per 50m.
    Vadino durna sveikuole, kvaila svaruole. Joms nepatiko, kad as atejau tvarkingai apsirengusi, su specialiu vireju galvos apdangalu, kad plaukai nepatektu i maista, as visada plaudavau rankas, o jos: neplauna ranku, kas nukrito ant zemes pakliuna zmonems i maista, nuolat ruko, keikiasi istisai, senus produktus sumaiso su naujais ir tai patenka zmonems, per pietus bambali ar sidra laiko saldytuve ir darbe geria - as darbe gyvenime negeriau.

    Po darbo virtuveje nieko nevalgau kur parsyta ranku darbo, ne siskart issivaizduoju apsileidusia sene vireja, kuri neplauna ranku, senus produktus sudeda ir trucina zmones.

    Virtuveje labai sunku isdirbti butent del piktybisku kolegu. As darbe nei karto net nusikeikusi nesu, o namiskiai mano, kad jei namie as visus siuntineju ir rekiu tai ir darbe tokia uz tai ir liepe iseiti.
    Dar melavo, kad as mesa 2kg pavogiau prie tetos, kai atejau algos 125lt uz 15 dienu atgauti, tai kai pasakiau tegu irodo, kad pavogiau, nes virtuveje kameros yra, tai tegu kviecia policija ir parodo irasa kur as ta ju pasvinkusia mesa vagiu, tai tos kavines savininke man prie tetos pasake, kad tokias, kaip as darbuotojas reikia musti, ir kad Trakuose darbo niekada negausiu, - grasino prie mano tetos.

    O, ta pati vadove, budama gal jau 7 men.tada nescia ateidavo isgerusi su vyno bonke i virtuve ir siulydavo visiems po darbo pirteleje lebauti, kai as atsisakiau, nes skubedavau 23h namo, nes norejau miegoti atsikelusi 4 ryto, tai labai ant manes pyko. O, ten vakarais pirtelese visokios administratores, kambarines persirengdavo sexy rubais, eidavo i pirteles, ten vyrai rinkdavosi, kaip supratau tai vos ne prostitucija budavo, nes man viena padaveja pasake, kad as durna nemoku uzsidirbti, tereikia gerai apsirengti ir uz nakti ir tukstanti gausiu - niekada nepasilikau vakarais po darbo, tad nezinau kas ten vyko ir uz ka tokie pinigai mokami pasiliekancioms po darbo.

    Esu dirbusi ir maximoje akropoli su dar viena jauna mergina, tai is musu brigadininkes visaip tyciojosi, ten tokios niekses dvi Andzelos dirba, tai liepe: is saldiklio atsildyti ir virs 100tortu saldytom braskem, kurios istizusios, papelijusios, prarugusios ispuosti tortus, o tada jau klaru aplieti, tai kai ispuosem pasibaisejusios tuos tortus, tada demonstratyviai nuo tortu numete visus papuosimus ant grindu ir liepe valyti - cia pirma darbo diena man ir mano pazistamai akropolio maximos konditerijos ceche.

    As turiu pilna senam telefone nuotrauku, vaizdo irasu su higienos ir darbo pazeidimais, norejau i spauda tai priduoti, bet kai pamaciau, kaip maximoj atejo inspektore tikrinti tvarkos ceche ir su vedeja kavute pagere ir parase, kad ''viskas gerai'' tai supratau, kad teisybes nerasiu.

    Bet pagal namiskius as vis tiek kalta, kad man nesiseka darbe.

    Maximoj isdirbau apie menesi, pabegau, algos negavau, o man grasino, kad sugadins mano darbo knygele ir as darbo gyvenime negausiu vedeja, bet laimei as net neturejau darbo knygeles isvis, tad nebuvo ka gadinti.

    Neapkenciu ir iki dabar prisimenu tas visas bobas, kurios man kenke darbe ir pagalvoju, kad jei susirgciau ir pasakytu, kad as mirsiu tai as visas tas bobas pagal sarasa, kurios darbe is manes tyciojosi nusauciau butinai.

    Neapkenciu vireju, isgamos paskutines neleidziancios dirbti ir nekenciancios visu nauju darbuotoju, kurie ateina dirbti. Ir gali buti mandagi, draugsika, net lysti i viena vieta vis tiek tave zemins ir darys viska, kad iseitum:(
    Nebezinau ka galeciau dirbti, nieko nemoku, bijau zmoniu, po tokiu patirtciu, kurias aprasiau:(



    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 2:17 pm

    Beje, as mokykla baigiau eksternu, o paskui suaugusiuju mokykloje kur karta per savaite penktadieni nuo 9 iki 21 teko mokintis, as tik taip galejau, netveriu ejimo i mokykla kasdien, taip pat negaleciau dirbti darbo kur reikia nuo pirmadienio iki penktadienio dirbti, galiu dirbti tik slenkanciu grafiku, nes nervai neatlaiko kasdien matyti kolegas ar dar kazka, as tada tampu isiblaskiusi ir pamirstu ka darau:(

    Monster
    Monster


    NaktineNaktis Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by Monster Sk. 06 02, 2013 4:45 pm

    O varge... Shocked Tai tu ten ne i ta vieta pakliuvai, jos ten turbut jau savo chebryte surinkusios ir pasaliniu jom nereikia, galbut nori kokia pazystama prastumti i ta vieta o tokiu kaip tu jom nereikia. Gerai kad isejai, nujauciu kad gerai ten nebutu tau pasibaige, o jei suzinotu kad vyra turi tai po tokiu pasibuvimu su bernais dar ir santazuot tave tos gyvates butu pradejusios.
    Teko girdeti kad didieji prekybos centrai nesikaito su zmonemis bet kad nuo pat pirmos dienos sitaip butu... Man visai priesingai buvo, pacia pirma diena labai maloniai prieme, pamoke ka daryt, isvis is pradziu labai gerai priimtas buvau net sociofobija kazkaip sumazejo, bet poto viskas ejo tik blogyn kol pagaliau turejau iseiti...
    Cia su tuo tortu tai nieko nereikejo valyti jeigu specialiai numete. Su tokiom ne mandagiai ir draugiskai reikia buti bet i vieta tokias pastatyti NaktineNaktis CDcR2
    Na aisku sociofobija trugdo pabuti naglesniam...
    O Vilnius toks normalus mistas man atrode... Galbut cia taip tik kur nekvalifikuotas darbas, jei pavyzdziuj kokia gera specialybe turi tai galbut ten kitoks kolektyvas...
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 5:24 pm

    Kad tu zinotum su kokiu optimizmu ejau i pirma darbo vieta, nes mama nuo mazens snekejo, kad va kai gausi darba, turesi savo alga bus taip gera, tave vertins jei gerai dirbsi, neveluosi ir t.t.
    O, po pirmos darbo dienos, verkiau visa nakti ir neuzmigau, o i darba su baime ejau, kaip dar pasitycios, ka dar brigadininkes sugalvos.

    Tai as ir tiek ta mergina kur su manim ceche buvo nufotkinom, filmavom viska, kad irodymus tureti, ji galvojo i spauda priduoti kas cechuose darosi.

    Namie kam rodziau nuotraukas ir video kas ten vyksta, tai visi i teisma paduoti uz higienos pazeidimus, bet PC galingi, jie daro ka nori ir kazkokios vienos bobos niekas neklausys, kaip kad mano teta pasake.

    Padirbau maximoj tada 2 savaites, ir atejo naujos 4 praktikantes, o tos viresnes tingejo jas apmokyti, tai man liepe: pasake prie ju, va sitai mergse tegu jus apmoko.O, mano kolege su raudonais plaukais raudona karve vadino.

    Tai as, kai apmokinejau tas 4 merginas, man tai labai patiko nors niekas nervu negadino, bet dziugiausia buvo ir iki dabar prisimenu, kaip nuejau i sandeli paimti riesutu sumalti ir girdziu, kaip tos 4 merginos apie mane sneka: as noriu dirbti tik(mano vardas), ji tokia faina, nerekia, nesikeikia, su ja labai faina visko mokintis, man ji labai patinka.
    Tai buvo graziausi zodziai, kuriuos darbe isgirdau apie save is dar naujai atejusiu zmoniu, o kai ta ju pokalbi isgirdo viena is tu brigadininkiu Andzela tai toms pasake: ko cia giriat ta mergse, ji cia niekas, ir tokia pat netikus, kaip ir jus, radot ka girti durnes.

    Man susidare ispudis, kad darbas cechem virtuveje tik klauso ir ten gerbia tas, kurioms kam per 45m., o jei esi jauna tai iskart ima keikti ir zeminti tave.

    Svajoju apie jauna kolektyva, nes su jaunais zmonemis geriau sutariu, nekenciu homosovietikiu, bjaurybes jos paskutines.

    Mazoje kavineje kur Trakuose dirbau tai ten priespensijines dirbo ir jauciu bijojo, kad ju uztikrinta darbo vieta uzimsiu, tad kasdien mane keikdavo, zemindavo.
    Jei man teko gaminti dienos pietus ir kotletu mase buvo ne mano daryta, o as tik suformavau kotletus ir turejau iskepti, o jie isejo kazkokie mazi ir isejau as kalta nors as farso neruosiau, o paskui man vireja pasake, kad sugadins visus man pietus, nes cia malakasoskiu nereikia, tad ji i farsa matyt kiausiniu ar ko nors nedadejo uztai jis susitrauke, o kalta likau as.
    Ten dirbdama valgydavau tik tai ka as gaminu, nes bijodavau apsinuodyti kitu bet kaip gamintu maistu, nes pries iseinant is darbo as ten suvalgiau kitos pamainos kibina,( nes visi ten juokesi is manes, kad durne dirba su maistu ir visa diena nieko nevalgo, beprote kazkokia ir pan, o as nevalgydavau, nes bijojau, kad is algos atskaiciuos,tad net paliesti ka bijojau), o pamirsau ji pakaitinti krosneleje ir vakare jau negera pasidare, o kita diena buvo pektadienis ejau i poliklinika man apsinuodijima nustate, o pirmadieni nuejus i darba jau parasiau prasyma iseiti, tai is manes juokesi, kad net nemoku biliotenio imti, nes uz isiegines niekas nemoka - mane, kad susimuliavau apsinuodijima, tada kai su teta ejau algos atsiimti, nes bijojau viena eiti pas sefe:(

    o, del tu kazkokiu pasileidimu po darbo kur ten vykdavo, tai as begdavau is virtuves, net su uniforma esu grizusi namo, kai pamaciau, kad ten jau girti vyrai slampineja kavineje ir masinos visokios atvaziavo, muzika ijungdavo, sviesas diskotekines ir t.t. tai as, kai tik pamatydavau, kad ten taip vyksta iskart nusimuilindavau.

    Man paskui seneles kaimyne sake, kad ten kur as dirbau kazkas narkotikus prastuminedavo tusuose, kad policija ten buvo, kazka sueme.Tai galvoju gerai, kad is ten isejau, nes dar butu man kokiu rimtu problemu

    As ir noreciau, kad ateiciau kur darbintis ir man butu malonus zmones ir nerektu, nesiuntynetu manes, tada tokiam darbe galeciau ir metu metus dirbti - bet tokio neturejau, svajoju apie toki darba. Dabar po daugel metu CV siuntinejau ir su nerimu laukiu pirmadienio gal kas paskambins ar laiska parasys.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by kryptis Sk. 06 02, 2013 5:36 pm

    sveika prisijungus i si foruma. smagu, kai prisijungia nauju zmogeliuku Smile

    labai daug negatyvumo atsakymuose.. baisu net skaityt kai artimiausi zmones sitaip elgiasi. liudna Sad o nebandei kazko keisti gyvenime? isbristi is sitos duobes? juk turi gera vyra, gal nera viskas taip blogai...
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 5:51 pm

    Tai tik vyras mano parama. Is seimos manes niekas nesupranta:( Is tetos iskart gaunu pasiulyma: gulkis i psichuske darykis invaliduma, bent turesi uz ka valgyt nusipirkti - jos man taip ir sako.

    Bet as nuolat bijau, kad vyras mane paliks, kad darbe ras kokia kita sekminga, jaunesne, turincia darba, pinigu, masina, o as taip ir liksiu be nieko.

    Kad nezinau, kaip pakeisti savo gyvenima, juk nieko neturiu, kur man detis: pas vyra daznai gyvenu, bet jauciuosi vienisa, nes jis dienu dienas po darbo tik geimina istisai, taip nuo 13m.jam priklausomybe nuo geiminimu ir anime, Pas save namie su mama nesutariu, mes kasdien barames.
    Pas teta ir senele vos tik iseinu i virtuve ar wc iskart girdziu, kaip jos mane apkalba, kad as tokai netikus ir tokios netiksos geriau butu negimdziusi mano mama ir t.t.
    Palaikymo nulis. Vyras man sako, kad veltui parinuosi, gyvenu pas ji ir galeciau dziaugtis, kad dirbti nereikia ir galiu miegoti, kaip noriu. Bet buna, kad bet kada ateina anyta, o as jos bijau, man ima sirdis permusineti, as nervinuosi, visa nakti nemiegu jei cia ji nakvoja. O, dar, kai cia tik vienas kambarys tai neturiu kur pasislepti nuo jos. As anksciau, maniau, kad ji faina ir jai patinku kol budama kituose anytos namuose kur ji su savo sugyventiniu gyvena neuzgirdau, kaip jie kalbasi, kad sunus issirinko kazkokia bedarbe k, visai idiotas yra, kam jam tokia reikalinga, kad rengiuosi, kaip sektante sataniste, juoda istisai, kaip ligone ir t.t. Ta vakara as susikroviau daiktus ir isvykau is anytos namu nieko jiems nesakius ir nuo tada nesu niekada vaziavusi i kitus anytos namus. Vyrui pasakiau ka girdejau ka apie mane jo mama ir jos sugyventinis snekejo, bet vyras liepe nekreipti demesio.
    APie mane dar tada jie snekejo, kad as darmajede, nes valgau ju maista, bet anyta pati savo noru maista nese, jei buciau zinojusi, kad man gaili buciau net nevalgiup nieko.
    Pati tuomet susitaupius pinigu turejau ir pirkau sau maista, nes as nelabai valgau ta ka anyta valgo, nes as silkes, raugintu agurku, kopustu, ir astruas maisto nemegstu, man patinka pieno produktai, koldunai, suris. Tad budavo, akd vyras suvalgydavo ka ji man atnesdavo, o ji manydavo, kad as viska suvalgydavau.

    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by kryptis Sk. 06 02, 2013 6:11 pm

    is vyro irgi mazai palaikymo... na ir seimynele Smile o nebandei lankytis pas psichiatra?

    turetum gauti pasalpa 300 litu kaip bedarbe.
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 6:16 pm

    Negaunu, nes pas mane stazo nera isvis, tik keli menesiai ir stoviu birzoje jau 4 metus, pas vyra per didele algam, tad man niekas nieko nemokes. Tai teta pasiule issikirti, tada gauciau vienkartine keliu simtu litu pasalpa is seniunijos. Nes bedarbio pasalpa gauna tik tie, kurie bent puse metu ar metus turi darbo staza ir vieno asmens pajamos neturi virsyti 500lt su kazkiek, o mano vyro alga apie 2tukst.

    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 6:21 pm

    Pas psichiatra neisiu, nes mano poliklinikoje pati psichiatre 20 metu su alkoholiku gyevno ir buvo musama, visi aplink zino, kaip ji gyveno.
    Psichiatrams zmones isvis nerupi, jie dar pakalba savo pacientus, jiems taip zmoniu kalbos atsibode, kad kaip i syzas i visus ziuri istisai.
    Zinau busima psichiatra, kuris jau dirba priklausomybes centre, tai pats eina per visas mergas ir jas durnina, kolekciuonuoja kvaileles, kaip kad jis sako - tad psichiatru kompetencijom as abejoju isvis.

    SU tuo psichiatru nete susipazinau ir realiai pazistu, tai man apkalba savo pacientus.

    Ir kuo man pades psichiatras, kad paziures, kaip i durne, jis man darbo neduos juk, nepakeis kolektyvo.

    Mano mama ir pas psichiatrus buvo, ir gulejo tose ligoninese, nuo tu visi vaistu tik isstorejo labai baisiai, sutriko kalba, isvis darzove tapo ir visi juokiasi aplink, kad gulejo psichuskeje, tik saiposi kaimynai pastoviai:(
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by kryptis Sk. 06 02, 2013 6:57 pm

    lankiausi pas psichiatre du metus, vaistu beveik nevartojau. zinoma privaciai lankiausi, mokejau nemazus pinigus. nuo savo pagrindines ligos neisgijau bet padariau labai didele pazanga.. kokia buvau seniau ir kokia esu dabar - manau kad smarkiai skiriuosi. tarkim pavyzdys: kai pradejau lankytis pas ja turejau gal vos dvi drauges ir tai ne artimas, o kiek turiu dabar draugiu, draugu, biciuliu, visokiu pseudo-bernu net nebegaliu suskaiciuoti. net pati nezinau is kur tokie skaiciai. vos ne kiekviena diena galiu eiti su kazkuo susitikti, tik sunkiai prisiverciu tai daryti.
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 7:13 pm

    Na, as kazkaip tokiu draugu su kuriais galeciau bet kada kazkur nueit galeciau bet kada tureti, bet as tokiu zmoniu savo gyvenime nenoriu, jie palieka tik tustuma, o tie susitikimai sukelia tik liudesi, kad kitam viskas sekasi, o tu esi tik priedas, nes tas zmogus is neturejimo ka veikti susitiko su tavimi, arba kiti atsisake tai pasirinko tave. Seniau taip eidavau su bet kuo susitikti, o budavo tik nuostolis : talonams. alui ir be nieko gryzdavau su tustuma. Tad pseudo draugu atsikraciau, nes nenorejau girdeti, kaip mano pusdraugei viskas sekasi, gauna 2tukst,alga, nes tevukas idarbino, ir ji darbe tingyniauja ir daro ka nori, o kiti mat durniai darbu neranda.

    As ieskau draugu nelaimeje, kuriems taip pat blogai, nes tik tas kam negera supranta irgi nesekminga zmogu.

    As realaus bendarvimo vengiu, bet netinis tai pas mane jau patologija, galiu litanijas rasyt istisai, visada dazniausiai turiu ka pasakyti.

    Realiai man bendrauti sunku, nes su kuo nors susitikus ima siutinti kalbos apie tusus ir gerimus. Man patinka zmones be zalingu iprociu labiau.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by kryptis Sk. 06 02, 2013 7:34 pm

    galeciau ivardyti dvi drauges kurias laikau tikrai artimom. vienai niekas nesiseka, o kitai gerai sekasi. jos labai skirtingos, bet abi yra man artimos. man svarbiau ne kaip zmogui sekasi, o ar jis yra nuosirdus, kaip bendrauja, kaip i mane ziuri. o visokiu tustuciu seniai esu atsikraciusi, neprasidedu su bet kuo, atsirenku atsargiai, nes esu turejusi skaudziu pamoku.
    o kad susitikti su kazkuo, tai nebutina eiti gerti, galima ir kitaip laika praleisti.
    nereikia saves sitaip nuvertinti kad visi kvieciasi tik is neturejimo ka veikti ar kad nera ka kviestis. aisku ir sitaip buna bet manau jei kvieciasi tai nori tave pamatyti, pabendrauti su tavim. nera viskas taip blogai kaip atrodo... daugiau optimizmo..

    reikia moketi pasidziaugti ne tik kitu nelaime, bet ir laime. neretai laimingas zmogus ir tave pacia gali uzkresti optimizmu, tikejimu, gera nuotaika ir pan.

    o ir ta laime salygine. tarkim drauges turi bernus, darbus bet manau kad ju bernai lievi, darbai nuobodus, as net nenoreciau tokiu dirbti. tai ko cia pavydeti... reikia zinoti savo kelia ir juo eiti, kuo maziau zvalgytis i kitu gyvenimus.
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 8:08 pm

    As kazkada turejau drauge is kito miesto, mes susirasinejome apie 6 metus, ji pas mane i VLN atvaziuodavo visada nakvodavo, as ir bilietus jai nupirkdavau, ir taxi as mokejau, ji sirgo ilgai depresija, lankesi pas psichiatra atsikrate jodos spalvos, baige lituanistika, dabar dirba maximoj pagalbine kitam mieste, neturi vaikino ir man pavydi, o kazkada as jai pavydejau, kad ji studijuoja, nes pati svajojau studijuoti, istojau, bet neturejau net uz ka ta zymini mokesti tuomet moket(man daznai buvo, kad tai turiu pinigu, tai isvis sedziu be nieko).
    Na, bet musu draugyste baigesi tada, kai as pakabinau savo busima vyra, susipazinau su jo draugais, ten ir ja atvedziau, ji gavo vyro draugo nr,ji kabino, ten rasesi su juo ir po keliu men. suzinojau, kad ji mano vyro draugui raso, kad as esu k, miegu su visais, esu nerimta ir t.t. nors as buvau iki tol isvis vienisa, niekur viena isvis net neidavau, o ji apie mane isgalvotas istorijas vyro draugui rase, laimei man vyro draugas parode jos sms ir dar pasake jei tavo geriausia drauge apie tave taip raso tai kokia tu is tiesu esi?
    Po to ivykio as jos nekenciu, nustojau su ja bendrauti, nieko jai nesakiau. Ji prie mano vyro ir jo draugu sake koks jis fainas, kokie jo draugai faini, o laiske man parase apie mano busima vyra ir jo draugus, kad jie degradai, isproteka animesnikai, suvaikeja urodai ir t.t. o as skonio neturiu ir toki baisu vyra pasikabinau, jis mane tikrai paliks ir t.t. tai as ta jos laiska parodziau savo vyrui ir jo draugams.

    Tuo mano draugyste ir baigesi. Visos moterys mane istisai apkalbinejo, man pavydejo, prie akiu geros, snekames normaliai, o paskui suzinau, kad mane apvare kiek tik galejo. Anksciau buvau naivi ir pasitikejau kitais, o dabar nebetikiu.

    Galiausiai manau, kad vis tiek numirsime vieni, o zmones tik pakeleiviai, bet dziugu sutikti geru zmoniu gyvenime ir kam nors paciai padeti. Man patinka padeti kitiems, geriau pasijuntu, kai kitam pasidaro geriau su manimi pabendravus. Man beveik visada iseidavo padeti kam nors kitam, bet sau neiseina kazkaip.
    beta
    beta


    NaktineNaktis Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by beta Sk. 06 02, 2013 8:36 pm

    Aš labai nekenčiu dviveidžių žmonių, kurie tik apsimeta draugiškais, o už akių daro nesąmonės. Niekada nesupratau ir nesuprasiu kokio velnio reikia taip elgtis...Net neverta nervintis dėl tokių žmonių, anokie čia draugai.
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 8:46 pm

    O, kaip tycia ant tokiu zmoniu vis uzkliudavau, irgi nesuvokiu kam tos vaidybos, viena sakyti, kita daryti, kas per malonumas tycia kenkti, vaidinti drauge.

    Ta mano buvusi drauge iki dabar neturi draugu tik pusesere, nes ir su kitais turbut taip elgesi.
    O, as manau, kad neturiu draugu tik todel, kad nebenoriu jog mane isnaudotu, nepakenciu paskalu, nenoriu zmogaus su kuriuo jausciausi suvarzyta ir, kuris is manes pasijuoktu, tad ir esu be draugu.

    Pati manau, kad buciau gera drauge, nes nesu nei ko nors isdavus, nei apmelavus, nes man tam nera prasmes.
    beta
    beta


    NaktineNaktis Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by beta Sk. 06 02, 2013 9:39 pm

    Dėja tikrų draugų rasti sunku. Man asmeniškai nėra malonu bendrauti su žmogumi jeigu negaliu pasitikėti ir turiu nešioti kaukę. Kadangi atmetu visus tuo netikrus draugus, tai tų draugų beveik ir neturiu.(tai yra turiu tik vieną draugą ir tai bendrauju tik per telefoną.) Man irgi atrodo , kad aš būčiau, arba būdavau gera draugė, visada sąžiningai ir nuoširdžiai elgdavausi, bet mažai ką tai reiškia. Tiesiog esu pernelyg keista savo mąstymu ir dažniausiai lieku nelabai suprasta. Sorry , kad čia apie save išsiplėčiau. Tiesiog nesinervink dėl tų žmonių, kurie su tavimi blogai elgiasi , nes jie to neverti.
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 10:48 pm

    Tai ir buna liudniausia, kad atrodo va pagaliau radai tikra drauga, taip viskas faina buna, o veliau suzinai, kad apie zmogu per gerai galvojai ir islenda yla is maiso. Liudniausia tada buna nusivilimas ir tos mintys, kad niekada nesutiksi to su kuo galesi apie viska sneketis, pasipasakoti ir zinoti, kad nepasijuoks, neapmeluos, neisduos, nepletkins. Ech:(
    NaktisNaktine
    NaktisNaktine


    Vienatvė ne savo noru - tik kančia.
    nemiga
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2013-06-01
    Miestas : Vilnius

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by NaktisNaktine Sk. 06 02, 2013 11:16 pm

    Va, ka as draugui galeciau pasakyti:

    Jei širdį suspaus tau sunki nedalia,
    Tu ateik pas mane, atsisėski šalia,
    Aš surasiu tau žodį paguodos
    Švelnios, tavo širdžiai ramybę jie
    Dovanos.
    Tu ateik pas mane nors nakties
    Vidury, tik manęs neieškok
    Jei širdies neturi...
    avatar
    Cookie


    Female Pranešimai : 35
    Užsiregistravo : 2013-02-15

    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by Cookie Pir. 06 03, 2013 3:46 pm

    Labas :] Labai daug negatyvumo jaučiasi...Bet kai paskaičiau toliau, tai suprantama, kaip sakoma neteisk žmogaus nepabuvęs jo vietoj. Įdomu paskaityt, ką pasakoji, bet taip baisu ir liūdna, kad šitaip su žmonėm gyvenime nepasisekė..kokios bjaurios kolegės, ir 'draugė', ir net giminaičiai...Pikta, kad darbe tu buvai teisesnė, o tave už tai niekino. Aš jauna, 19, ir man irgi gyvenime buvę, kad domindavo liūdni, o erzindavo optimistiški, išsišiepę žmonės...bet dabar jau nebe taip, pasikeitė padėtis. Ta fobija tau turbūt ne tiek dėl to, kad nemokėtum bendraut, bet dėl to, kad tiek tave įskaudinę buvo.
    Norėtųsi paguost, bet nežinau kaip. Norėjau tokį įdomų dalyką pasakyt. Žinoma, kad didžiąją dalį žmogas kūno sudaro vanduo. Ir gal tau teko girdėti, kad vanduo labai sugeria informaciją, ir nuo negatyvių minčių, žodžių jis tampa blogos struktūros, o nuo teigiamų - geros struktūros, maždaug kaip šventas, ir ko gero geresnį poveikį turi. Tai pagal tai, jei mes labai negatyvūs esame, tai kenkiame savo ląstelių vandeniui, ir nuo to mums blogiau. Šią mintį radau vieno bioenergetiko knygoje, nežinau, kaip reaguoji į tai. Sakoma, apskritai viskas nuo minčių, bet nežinau, ką manai apie pozityvų mąstymą, minčių materializavimąsį...pati nesu tikra, tik visgi manau, pyktis viskam prie gero nenuves.
    Aš irgi mėgstu metalą. Ir dievinu kates. Degtinė su sultim turėtų būt skanu. Ir manau, kad geras, inteligentiškas knygas skaitai... Dar galvoju, iš tiesų kaip sunku susirast darbą kai mažai patirties...baisūs tie interviu...bet galgi pasitaikytų bent kartą normalūs bendradarbiai. O šiaip tai bent vyrą turi. Aš tai kai neturiu draugų, nežinau, kaip vyrą rasiu, ir ar jis iš manęs nesišaipys už tai. Man irgi kartais atrodo, kad pavydi man žmonės, tai dar dėl to sunkiau.

    Sponsored content


    NaktineNaktis Empty Re: NaktineNaktis

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 10:34 am