Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+6
beta
Samme
Dream
Monster
Aisling
Edo
10 posters

    Edo

    Edo
    Edo


    Female Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2013-10-13
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Edo

    Rašyti by Edo Sk. 10 13, 2013 2:04 pm

    Sveiki Smile 

    Vardas. Savo tikro vardo viešame forume skelbti nenorėčiau, nes labai retas - pavardės tikrai nereikia, kad mane bet kas iš karto atpažintų. Smile  Tačiau tai negalioja asmeniniams pokalbiams ar susitikimams, kuriuose prisistatysiu savo tikruoju vardu.

    Amžius. 32

    Lytis. Moteris

    Gyvenimo tikslas. Kiek įmanoma, išsigydyti traumas ir realizuoti save.

    Pomėgiai. Kinas, knygos, mokslinė fantastika, geek culture, įvairūs fendomai

    Avataras ir parašas susiję su naujai pamėgtu serialu... Smile 

    Ar vartoji keiksmažodžius? Neformalioje aplinkoje.

    Kokių girdėjote apie save gandų? Gandų apie save nelabai girdžiu, nes, matyt, jie iki manęs "neateina". Be to, kadangi gyvenu labai izoliuotai (dirbu namuose, bendrauju tik su šeima, nebeturiu draugų, retai teišeinu į viešumą), tai nelabai ir yra kam mane apkalbinėti...

    Ar esi tikintis į Dievą? Agnostikė.

    Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau? Gėda. Šito emocinio mėšlo - gėdos - teko patirti, ypač vaikystėje, labai daug. Buvo ir yra gėda savęs, savo išvaizdos, savo elgesio, savo praeities, visų, net ir pačių mažiausių, savo klaidų ir t. t. Viena universiteto dėstytoja, su kuria teko truputį artimiau bendrauti, sakydavo: "Vaikeli, tu valgai save gyvą". Tiksliai pasakyta.

    Ar rytais valgai pusryčius? Taip, sveikus ir sočius. Edo 2267440690 

    Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime. Neturiu pastovaus moto. Pirma mintis, kuri atėjo į galvą paskaičius šitą punktą, buvo "I'm still alive, bitches". Šiuo momentu, matyt tai ir bus Edo 3022355415

    Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę? Daug ko. Mylimų žmonių. Savo įsitikinimų.

    Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka. Labiausiai nekenčiu tų, kurie jaučia malonumą tyčiodamiesi iš kito. Patinka: smalsūs, tolerantiški žmonės. Pesimistai su humoro jausmu arba atsargūs optimistai. Labiausiai žavi tie, kurie išgyvenę pačias didžiausias negandas ir traumas, kažkaip sugeba atsitiesti ir nemiršta.

    Kaip įsivaizduoji save ateityje? Tikrai nebežinau... anksčiau turėjau visokių fantazijų apie tai, bet kadangi tos fantazijos yra tokios fantastiškos ir niekaip nesipildo, gal tikrai geriau gyventi šia diena ir žiūrėti, kas bus toliau.

    Arbata ar kava? Daug daug žalios arbatos.

    Mėgstamiausias valgis? Suši.

    Koks gėrimas skaniausias? raudonas vynas žalia arbata

    Kokias knygas skaitai? Įvairias, bet kažkaip daugiau negrožinę (populiariojo mokslo ar pan.) negu grožinę.

    Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai? Daugiausia gal elektroninės ir klasikinės. Jei kas irgi mėgstate klasikinę muziką, galėtume pabandyti kartu vaikščioti į koncertus. Keliese būtų drąsiau ir nesijaustume tokie vieniši publikoje, kurioje dauguma žmonių yra atėję su savo antrosiomis pusėmis arba draugais.

    Mėgstamiausias kvapas? Kai kurie vyriški kvepalai Edo 3022355415 

    Mėgstamiausia spalva? Mėlyna.

    Mėgstamiausias poetas? Dailininkas? Dailininkas gal Van Gogas, o apie poetą nesusimąsčiau.

    Tavo apranga. Būtų daug geresnė, jei nebijočiau vaikščioti po parduotuves. 

    Žalingi įpročiai. Alkoholizmas. Bet užtat nerūkau

    Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų. Indiana, JAV.

    Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl? Japonija. Patinka japonų kultūra.

    Dabar tenka baigti, nes savo siaubui turiu važiuoti į Akropolį su reikalais. Vėliau pratęsiu. Malonu susipažinti.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Aisling Sk. 10 13, 2013 2:38 pm

    Sveika prisijungsi welcome 

    Smagu matyti taip laisvai ir lengvai dėstomas mintis (o ką dar didžiai dievinu, kai žmonės rašo taisyklingai, tvarkingai, su visais skyrybos ženklais ir pan. ko žinoma pati galbūt kartais nedarau, gal ne tiek kiek iš skubėjimo, bet kartais paprasčiausio nežinojimo kaip taigyklingai suformuoti sakinį).

    Dėl klasikinės muzikos Edo 2130051942 visuomet galiu prisijungti į koncertus. Nesu neapsakoma jos gerbėja, bet mielai pasiklausau. Ypatingai tokia muzika padeda dirbant prie kokio darbo, rašant straipsnius ar atsiskaitymus ir pan. Vis kalbimu šeimos narius, kad nueiti kada kur pasiklausyti, bet niekas nenori Edo 2443769293 
    Kartais į tokias vietas nueinu ir viena, bet dažniau tą darydavau kai gyvenau užsienyje. Lietuvoje jaučiuosi lyg žmonės kreivai žiūrėtų į mane dėl to, kad viena einu į teatrą, kiną ar koncertą...

    Žiūriu ne pirmai moteriai patinka vyriškų kvepalų kvapas Razz Man kartais jie geresni nei moterų būna... Kartą pati įsigijau vyriškus ir kvėpinausi su jais... Embarassed 

    Na, nesijaudink Akropolis man irgi siaubas Very Happy Dar ypatingai savaitgalį, kai ne tik visas Vilnius ten susigrūda, bet ir žmonės iš Baltarusijos ar iš Lietuvos kitų miestų, kaimų ir tada jau reikia ten panaudoti visus savo išgyvenimo instinktus, kad tik neprapulti ir nebūti sutryptam.




    And yes, I'm Sherlocked too xexe 
    Monster
    Monster


    Edo Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Monster Sk. 10 13, 2013 3:56 pm

    welcome 

    Kaip pavydziu (ne blogaja prasme) kad JAV buvai, as noreciau kada ten nukeliauti. Ar tiesa kad ten isilaipinus pristoja pareigunai ir su kvailais klausimais neatstoja?

    O su parduotuvem man irgi tas pats, ypac kai rubus reikia pirkti, man kazkaip maziau streso pirkti rubus is turgaus nei is parduotuviu, prisimenu kai dzinsus pries kelis metus pirkau vede pasimatuoti, nors sakaiu ir prisidet uzteks, o dabar jeigu reiktu matuotis kai kojos apdegusios tai kazkoks nightmare butu man... Visa laime kad yra eBay, gal ten kartais ir brangiau gaunasi, bet uztat jokio streso, o atsiimant tai irgi minimaliai streso, siuo metu kito budo pirkti rubam as neisivaizduoju.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Dream Sk. 10 13, 2013 10:40 pm

    welcome 
    Edo
    Edo


    Female Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2013-10-13
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Edo Pir. 10 14, 2013 11:18 am

    Aisling, Monster, Dream, sveiki welcome 

    Paskaitinėjau truputį kitas forumo gijas (dar nedaug) ir esu sužavėta draugiško, protingo bendravimo jame. Gaila, kad jūsų neradau anksčiau! Kita vertus, anksčiau nenorėjau pripažinti savo sociofobijos... Edo 3022355415 Man nepatiko pats žodis "fobija", kuris mūsuose gal turi tokią kažkokią truputį per daug plačią reikšmę su neigiama konotacija... Suspect Tai kaip tik nebandžiau paaiškinti savo būsenos, kad tik nereikėtų jos fobija vadinti - vienu metu buvau įtikėjusi, kad turiu lengvą Aspergerio sindromą, kitu - kad PTSD Edo 3022355415nors ką gali žinoti o gal visgi ai gal visgi NE

    Mano problema kyla iš to, kad vaikystėje patyriau labai žiaurias ir daug metų trukusias patyčias mokykloje. Tai buvo labai seniai, baigėsi ir nepasikartojo, po to buvo daugybė gerų dalykų, kurie padėjo man atsitiesti ir kažkiek atgauti savivertę. Tačiau kas bebūtų, būdama viešumoje, bendraudama su žmonėmis nesijaučiu saugi, jaučiu didelę įtampą ir nerimą. Tarsi man nuolat grėstų pavojus, tarsi bet kas bet kuriuo momentu gali mane užkabinti, pajuokti, pažeminti ir aš nesugebėčiau pasipriešinti. Man išeiti į gatvę - kaip į karą Smile

    Kadangi labai labai LABAI nenoriu, kad šitos pasekmės mane lydėtų visą likusį gyvenimą, visaip stengiuosi jas mažinti, gydyti Smile Štai jau daugiau kaip dešimt metų su pertraukomis lankausi pas psichoterapeutę, ir jeigu ne tie seansai, dabar man būtų kur kas blogiau. Tikiu - turiu tikėti - kad esu nuolatinio gijimo procese ir kad tikrai kada nors ateis toks metas, kai mano pasąmonėje nebeaugs šungrybiai.

    Aisling rašo:Smagu matyti taip laisvai ir lengvai dėstomas mintis
    Ačiū už komplimentą! Smile Deja, mintys sklandžiai dėstosi tik raštu... Edo 3022355415 o kai reikia gyvai kalbėti, tai visos mintys kažkur pasislepia.
    Tikrai labai smagu sutikti taip pat aukštą rašto kultūrą palaikančią, klasikinei muzikai pritariančią and Sherlocked pašnekovę. Edo 405032626 

    Puiku, spalio gale galutinai grįšiu iš kaimo į Vilnių ir tada mielai nueičiau į koncertą drauge! Reikės pasižiūrėti į programą, kokie koncertai kada vyks.

    Aisling rašo:Kartais į tokias vietas nueinu ir viena, bet dažniau tą darydavau kai gyvenau užsienyje.
    Kur teko gyventi užsienyje? Smile Man neteko niekada.

    Aisling rašo:Lietuvoje jaučiuosi lyg žmonės kreivai žiūrėtų į mane dėl to, kad viena einu į teatrą, kiną ar koncertą...
    Man lygiai tas pats...

    Aisling rašo:Žiūriu ne pirmai moteriai patinka vyriškų kvepalų kvapas :PMan kartais jie geresni nei moterų būna... Kartą pati įsigijau vyriškus ir kvėpinausi su jais... Embarassed
    Ir aš, ir aš Edo 3022355415 Nors žinai, dar smagiau būtų uostyti patinkančius vyriškus kvepalus ne ant savęs, o ant simpatiško vyriškio Edo 3022355415

    Mons✟er rašo:Kaip pavydziu (ne blogaja prasme) kad JAV buvai, as noreciau kada ten nukeliauti. Ar tiesa kad ten isilaipinus pristoja pareigunai ir su kvailais klausimais neatstoja?
    Aš ten buvau tik savaitę, šiais metais. JAV kaip JAV - viešėjau pas pažįstamus mažam miestely, tai gyvenimas jame manęs kažkaip per daug nesužavėjo. Žinoma, norėčiau JAV daugiau pakeliauti. Ne, pareigūnai tikrai nesikabinėjo. Per muitinę tai visai greitai praleido, net netikrino, ką turiu bagaže Smile

    Beje, ne į temą, galbūt Tavo nickas Mons✟er kaip nors susijęs su to paties pavadinimo manga/anime? Nepaprastai mėgstu tą kūrinį.

    Mons✟er rašo:Visa laime kad yra eBay, gal ten kartais ir brangiau gaunasi, bet uztat jokio streso, o atsiimant tai irgi minimaliai streso, siuo metu kito budo pirkti rubam as neisivaizduoju.
    Aš niekad nemėginau pirkti drabužių internetu - o ką daryti, kai gauni ir paaiškėja, kad netinka? Supakuoji ir siunti atgal? scratch
    Monster
    Monster


    Edo Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Monster Pir. 10 14, 2013 2:22 pm

    Manau geriausia apsisaugoti nuo to tai atsargiai issirinkti dydi pries perkant, nebent sumaisytu ir ne ta issiustu, bet tas manau labai retai nutinka, ten kiekvienas pardavejas savo grazinimo policy turi, tai ka daryti tokiu atveju manau reiketu informacijos ieskoti pas ta pardaveja.

    Deje mano nickas su kaikuo kitu susijes... Edo 3925848005 
    Edo
    Edo


    Female Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2013-10-13
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Edo Pir. 10 14, 2013 2:39 pm

    Mons✟er rašo:Manau geriausia apsisaugoti nuo to tai atsargiai issirinkti dydi pries perkant, nebent sumaisytu ir ne ta issiustu, bet tas manau labai retai nutinka, ten kiekvienas pardavejas savo grazinimo policy turi, tai ka daryti tokiu atveju manau reiketu informacijos ieskoti pas ta pardaveja.
    Su dydžio rinkimusi internetu turėtų būt sudėtinga, nes tie "M", "L", "S" skirtingų firmų tai gali gana skirtingi būti... scratch 

    Bet kokiu atveju, ačiū už idėją, reikės pasidomėt kaip tai vyksta. Nes vaikščiojimas po drabužių parduotuves rimtai labai išvargina. Gal paradoksalu, bet galiu eiti tik į tas, kuriose būna daug žmonių, nes tada pardavėjos nekreipia į tave jokio dėmesio. Nes jei pardavėja paklausia "ar galiu kuo padėti", aš paprastai numykiu ką nors neartikuliuoto ir skubiai pasišalinu Smile

    Mons✟er rašo:Deje mano nickas su kaikuo kitu susijes... Edo 3925848005 
    Aišku... Ką padarysi Very Happy
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Aisling Pir. 10 14, 2013 3:37 pm

    Puiku, spalio gale galutinai grįšiu iš kaimo į Vilnių ir tada mielai nueičiau į koncertą drauge! Reikės pasižiūrėti į programą, kokie koncertai kada vyks.
    Kaip tik į paštą buvo įmetę lankstinuką, su filharmonijos programėle, kas kada vyks, tai aš ten keletą buvau užmačiusi kas įdomiau skamba.

    Aisling rašo:Kartais į tokias vietas nueinu ir viena, bet dažniau tą darydavau kai gyvenau užsienyje.
    Kur teko gyventi užsienyje? Smile Man neteko niekada.
    Studijavau Anglijoje.
    Norėčiau ir dar kada išvažiuoti kuriam laikui. Ar tik keliems mėnesiams, ar kokiem metam. Buvo dabar planuose Hongkongas, bet deja nesigavo su juo :S Tad žiūriu į kitas vietas, galbūt Italiją. Kokiem keturiems mėnesiams.

    Aisling rašo:Lietuvoje jaučiuosi lyg žmonės kreivai žiūrėtų į mane dėl to, kad viena einu į teatrą, kiną ar koncertą...
    Man lygiai tas pats...
    Labai gaila, kad taip yra, nes pabuvus užsienyje ilgesnį laiką, kad ir kokie ten būtu privalumai, bet vat vis tiek linksta ta durna širdis link Lietuvos, ir taip norėtūsi čia irgi pilnai gerai jaustis, tad stengiuosi vis tiek elgtis taip kaip noriu, ir negalvoti, kuom čia kam užkliūnu, nes turbūt net niekam ir neužkliūnu, čia tik toks jausmas yra, kad žmonės ar tai smerkia, ar tai neduok dieve gailisi manęs Razz

    Aisling rašo:Žiūriu ne pirmai moteriai patinka vyriškų kvepalų kvapas :PMan kartais jie geresni nei moterų būna... Kartą pati įsigijau vyriškus ir kvėpinausi su jais... Embarassed
    Ir aš, ir aš Edo 3022355415 Nors žinai, dar smagiau būtų uostyti patinkančius vyriškus kvepalus ne ant savęs, o ant simpatiško vyriškio Edo 3022355415
    Kažkaip tie vyriškai, su kuriais susiduriu, tai nesikvepina paprastai... Bet jei koks kvapnus simpatiškas praeina pro šalį, tai pauostau Razz Gerai, kad dar nepradėjau tokių sekti iš paskos, kad ilgiau uostyt tą kvapą... :S
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Samme Pir. 10 14, 2013 9:25 pm

    Sveika.welcome  Mano problema irgi kyla iš to pačio kaip ir tavo. Daug laiko nenorėjau to propažinti ir niekam pasipasakoti. Vis kažkur išėjus atrodo,kad prie manęs prisikabins ir taip pat ras iš ko pasityčiot. Nors pati suprantu,kad dabar jau taip nebeatsitiks. Vos kažką pasako vos vos įžeidžiančio ir aš jau prisimenu senus laikus.Very Happy
    beta
    beta


    Edo Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by beta Pir. 10 14, 2013 10:30 pm



    Sveika, Iš viso to ką perskaičiau  pasirodei įdomi asmenybė. Dėl tos gėdos tai man tai pažįstama iki kaulų smegenų. Labai žiaurių patyčių nesu patyrusi, tačiau visada buvau nepritapelė, keistuolė ir atstumtoji. Tiesiog visada buvau kitokia, kitaip mąstydavau, kitaip elgdavausi.  Paskui prisidėjo nepasitikėjimas savimi ir neužtikrintumas, kuris padarė savo. Kartais būna taip kad jaučiuosi drąsiai, bet ta drąsa tokia trapi ir subliūkšta ties pirma nesėkme. Ir tada vėl jaučiuosi nesaugi ir pažeidžiama. Kvailiausia, kad mane gąsdina ne pati vienatvė. Tie žmonės, ar bent dauguma jų yra gana paviršutiniški ir aš pati nejaučiu didelio troškimo su jais bendrauti. Bijau to diskomforto, to atstūmimo, to kai kiti žiūri į mane kaip į silpną ir prastesnę į juos. Blogiausia tai, kad aš tada pradedu jaustis menka. Mane gasdina tai kad kiti  žmonės nulemia mano vidinę būseną, o aš jaučiuosi tokia bejėgė.
    Beje man patiko , kad parašei kad esi agnostikė, nes pagalvojau , kad aš irgi tikriausiai tokia esu.Very Happy Juk nežinau ar yra Dievas ar ne. Bet vis dėlto esu linkusi juo tikėti.
    Firex
    Firex


    angeliškas
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2012-02-07
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Firex Antr. 10 15, 2013 10:22 pm

    beta rašo:

    Sveika, Iš viso to ką perskaičiau  pasirodei įdomi asmenybė. Dėl tos gėdos tai man tai pažįstama iki kaulų smegenų. Labai žiaurių patyčių nesu patyrusi, tačiau visada buvau nepritapelė, keistuolė ir atstumtoji. Tiesiog visada buvau kitokia, kitaip mąstydavau, kitaip elgdavausi.  Paskui prisidėjo nepasitikėjimas savimi ir neužtikrintumas, kuris padarė savo. Kartais būna taip kad jaučiuosi drąsiai, bet ta drąsa tokia trapi ir subliūkšta ties pirma nesėkme. Ir tada vėl jaučiuosi nesaugi ir pažeidžiama. Kvailiausia, kad mane gąsdina ne pati vienatvė. Tie žmonės, ar bent dauguma jų yra gana paviršutiniški ir aš pati nejaučiu didelio troškimo su jais bendrauti. Bijau to diskomforto, to atstūmimo, to kai kiti žiūri į mane kaip į silpną ir prastesnę į juos. Blogiausia tai, kad aš tada pradedu jaustis menka. Mane gasdina tai kad kiti  žmonės nulemia mano vidinę būseną, o aš jaučiuosi tokia bejėgė.
    Beje man patiko , kad parašei kad esi agnostikė, nes pagalvojau , kad aš irgi tikriausiai tokia esu.Very Happy Juk nežinau ar yra Dievas ar ne.  Bet vis dėlto esu linkusi juo tikėti.
    Tai ka parasei man taip pazistama Smile 
    Edo
    Edo


    Female Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2013-10-13
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Edo Tr. 10 16, 2013 8:46 pm

    Aisling rašo:Labai gaila, kad taip yra, nes pabuvus užsienyje ilgesnį laiką, kad ir kokie ten būtu privalumai, bet vat vis tiek linksta ta durna širdis link Lietuvos, ir taip norėtūsi čia irgi pilnai gerai jaustis, tad stengiuosi vis tiek elgtis taip kaip noriu, ir negalvoti, kuom čia kam užkliūnu, nes turbūt net niekam ir neužkliūnu, čia tik toks jausmas yra, kad žmonės ar tai smerkia, ar tai neduok dieve gailisi manęs Razz
    Aha, arba jei nesmerkia, tai bent jau stebi ir vertina. Bent man taip atrodo. Ir dar, čia, Vilniuje ir Lietuvoje, tiek daug žmonių, kurie mane pažįsta, bet nėra mano draugai ir kuriuos tikrai ne visada ir ne visus norisi susitikti!

    Teko kažkada kelias savaites gyventi Londone, tai jaučiausi kaip nuo grandinės nutrūkusi -- kadangi ten žmonių tiek daug, kad jie paprastai neapžiūrinėja vieni kitų gatvėje ar metro Smile  ir minia tokia be galo įvairi, kad net ir aš nesijaučiau balta varna ar kad kam nors užkliūčiau.

    Samme rašo:Sveika.welcome  Mano problema irgi kyla iš to pačio kaip ir tavo. Daug laiko nenorėjau to propažinti ir niekam pasipasakoti. Vis kažkur išėjus atrodo,kad prie manęs prisikabins ir taip pat ras iš ko pasityčiot. Nors pati suprantu,kad dabar jau taip nebeatsitiks. Vos kažką pasako vos vos įžeidžiančio ir aš jau prisimenu senus laikus.Very Happy
    Sveika welcome

    Štai šiandien važiavau autobusu iš Vilniaus į kitą miestą ir teko sėdėti šalia grupelės jaunimo, kurie gana garsiai ir grubiai bendravo tarpusavyje, keikėsi, žvengė ir pan. Man jų balsai sukėlė didelę baimę (kurią bandžiau paneigti) ir diskomfortą ir visą kelią prasėdėjau su vienintele mintim: kad tik jie manęs neužkabintų, nes aš nesugebėsiu jiems atsikirsti. Pati suprantu, kaip ir Tu, kad tokios mintys ir baimės dabar mums, suaugusiems žmonėms, yra dažniausiai visiškai nepagrįstos, ir mes kartais visiškai neadekvačiai suvokiam situaciją ir lengvai įsiskaudinam dėl savo neigiamos patirties. Bet tai ką daryti, kad mes tokios esam??? Evil or Very Mad Niekas, kas nėra pabuvęs mūsų kailyje, neturi teisės mūsų laikyti silpnomis už tai, kad iki šiol visiškai neįveikėme patyčių pasekmių.

    Tiesą sakant, iki šiol dar neteko kalbėtis su kitu suaugusiu žmogumi, kuris turėtų tokios pačios patirties ir tai pripažintų, ir išdrįstų apie tai atvirai kalbėti. Todėl labai džiaugiuosi susipažinusi su Tavimi. Man atrodo, kad galimybė pasikalbėti apie tai, kaip toji praeitis veikia mūsų dabartį, galėtų būti labai naudinga mums abiems ir padėti tą traumą įveikti.

    beta rašo:Sveika, Iš viso to ką perskaičiau  pasirodei įdomi asmenybė. Dėl tos gėdos tai man tai pažįstama iki kaulų smegenų. Labai žiaurių patyčių nesu patyrusi, tačiau visada buvau nepritapelė, keistuolė ir atstumtoji. Tiesiog visada buvau kitokia, kitaip mąstydavau, kitaip elgdavausi.  Paskui prisidėjo nepasitikėjimas savimi ir neužtikrintumas, kuris padarė savo. Kartais būna taip kad jaučiuosi drąsiai, bet ta drąsa tokia trapi ir subliūkšta ties pirma nesėkme. Ir tada vėl jaučiuosi nesaugi ir pažeidžiama. Kvailiausia, kad mane gąsdina ne pati vienatvė. Tie žmonės, ar bent dauguma jų yra gana paviršutiniški ir aš pati nejaučiu didelio troškimo su jais bendrauti. Bijau to diskomforto, to atstūmimo, to kai kiti žiūri į mane kaip į silpną ir prastesnę į juos. Blogiausia tai, kad aš tada pradedu jaustis menka. Mane gasdina tai kad kiti  žmonės nulemia mano vidinę būseną, o aš jaučiuosi tokia bejėgė.
    Sveika! welcome Man irgi taip pažįstama tai, ką parašei!
    Pastebiu, kad dažnai trokštu pripažinimo žmonių, kurie patys savaime manęs net nedomina ir netraukia, tačiau aš juos suvokiu kaip viršesnius už save, nes jie yra populiarūs, daugelio mėgstami, pasitikintys savimi ar pan. O jeigu to pripažinimo nesulaukiu, eilinį kartą pasijaučiu atstumtoji. Tai taip absurdiška... confused bet vėl ir vėl įklimpstu į tą patį pažįstamą scenarijų. O kadangi esu nebe vaikas, o suaugusi moteris, tai komplikuoja dar ir mano santykius su vyrais. Facepalm 

    Manęs irgi negąsdina vienatvė - netgi patinka pabūti vienai - bet gąsdina priverstinė izoliacija. Manau, kad tie menkumo, bejėgiškumo jausmai - bent jau mano - yra didele dalimi kurstomi to, kad nėra savos, nors ir mažos, draugijos, kuriai nereikėtų nieko įrodinėti, prieš kurią nereikėtų apsimetinėti, stengtis slėpti savo nerimo ir įtampos, kad gink dieve "nenormalia" nepalaikytų. Tiesiog galėčiau būti savimi, lygia tarp lygių. Tada gal ir nebebūtų tokio troškimo būti pripažintai tų, kuriuos kažkodėl suvokiu kaip "viršesnius" už save, nors ir suprantu, kad tarp mūsų nėra nieko bendro. Neutral
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Samme Kv. 10 17, 2013 10:11 pm

    Sakoma,norint nugalėti baimę,reikia susidurti su ja. Bet tai čia tokia ta baimė.Very Happy Daugiausia nerimas ir pastovus mastymas. Susidūrimas kartais net pablogina viską. Tuomet dar labiau nesinori eiti ten kur tai patyrei ir kaip tik įmanydama vengti to.Very Happy Visada vengiu,kaip tik galiu,viską darau,kad pavyktų išvengti nemalonios situacijos. Jau geriau pasirinkčiau ilgesnį kelią kai autobuse mažai žmonių,negu su persėdimais per grūstynes trinčiausi.Very Happy O ten kur grūstynės,ten ir daug žmonių,ten kur daug žmonių - galimybė būt užkalbintam,nužiūrėtam.Žodžių, gal čia tik aš,o gal ir kiti galvoje susidarau galimybių medį. Kas galėtų man atsitikti darant tai ir tai.Very Happy Vat,jei tik nebūtų to medžio,būčiau ir jūs būtumėte labai laimingi.Rolling Eyes 
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by nesvarbu Pen. 10 18, 2013 3:56 pm

    samme negaliu jau taves daugiau klausyt viska ka sakai lygiai tas pats ir man Very Happy 
    Medis
    Medis


    Pranešimai : 13
    Užsiregistravo : 2013-08-19

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Medis Pen. 10 18, 2013 7:41 pm

    Samme rašo:... Vat,jei tik nebūtų to medžio,būčiau ir jūs būtumėte labai laimingi.Rolling Eyes 
    Ir kuo jau tas Medis nusikalto ... ? Sad Very Happy
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Samme Pen. 10 18, 2013 10:07 pm

    Medis rašo:
    Samme rašo:... Vat,jei tik nebūtų to medžio,būčiau ir jūs būtumėte labai laimingi.Rolling Eyes 
    Ir kuo jau tas Medis nusikalto ... ? SadVery Happy
    Very Happy Jeigu galvoji,kad čia apie tave,tai atleisk man,tikrai ne.cat Čia apie galimybių medį,ant jo pakabintą milijonai dalykų,kurie gali nutikti,o nutikti gali bet kas.alien
    škac
    škac


    Female Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2013-10-27
    Miestas : Vilnius

    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by škac Sk. 10 27, 2013 5:22 pm

    Edo rašo:
    Manęs irgi negąsdina vienatvė - netgi patinka pabūti vienai - bet gąsdina priverstinė izoliacija. Manau, kad tie menkumo, bejėgiškumo jausmai - bent jau mano - yra didele dalimi kurstomi to, kad nėra savos, nors ir mažos, draugijos, kuriai nereikėtų nieko įrodinėti, prieš kurią nereikėtų apsimetinėti, stengtis slėpti savo nerimo ir įtampos, kad gink dieve "nenormalia" nepalaikytų. Tiesiog galėčiau būti savimi, lygia tarp lygių. Tada gal ir nebebūtų tokio troškimo būti pripažintai tų, kuriuos kažkodėl suvokiu kaip "viršesnius" už save, nors ir suprantu, kad tarp mūsų nėra nieko bendro. :|
    Kaip viskas pažįstama. Ir „autoritetai“, ir izoliacija, ir „į ateitį“ modeliuojamos situacijos.
    Apskritai - skaitai čia kitų komentarus, ir galvoji, kad ir tu taip, ir tau panašiai. Tik geriau suformuluota, tiksliau išreikšta...

    Labas.:)

    Sponsored content


    Edo Empty Re: Edo

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 10:28 am