Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+3
Clamoadte
TheBlueSun
Tadas
7 posters

    Tadas

    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Tadas

    Rašyti by Tadas Kv. 01 27, 2011 8:24 pm

    Sveiki visi. Buvo malonu sužinoti kad yra tokia bendruomenė lietuvoje, nors ir tik virtuali. Praleidau klausimus kurie per sunkūs. ;D

    1. Tavo tikrasis vardas
    Tadas

    2. Tavo ūgis.
    ~186cm

    3. Tavo amžius
    20

    5. Tavo pomėgiai.
    Kinas, bet dabar stengiuosi riboti šita pomėgį.

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Taip, bet netikiu nei viena religija.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Nusivilimas savimi.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Dažniausiai

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Nemėgstu teisiančių kitus, todėl to ir nedarysiu Smile

    16. Arbata ar kava?
    Abu

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Sirnikai, nežinau kito pavadinimo ;D

    19. Kokias knygas skaitai?
    Beveik neskaitau, nes man sunku tam susikaupti, bet mėgstu orginalias istorijas, kuriose gali rasti ir kažką apie save.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Mėgstu roka ir įvairius jo žanrus, dabar dažniausiai klausau- Franz Ferdinand ir The Hives. Tai pat mėgstu filmų garso takelius ar kita instrumentinę muziką.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Šiek tiek esu priverstas menu domėtis, tai idomūs dailininkai: Andy Warhol, Jackson Pollock.

    25. Tavo apranga.
    Paprasta, tingiu ir nemėgstu ieškoti mandresnių rūbų, nors manau reikėtų Smile

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?

    Filmai kaip ir knygos - mėgstu orginalias istorijas, kuriose gali rasti ir kažką apie save, bet tai pat mėgstu ir tiesiog smagius filmus pramogai. Mėgstu Martin Scorsese, Quentine Tarantino, Paul Thomas Anderson, David Fincher, Stanley Kubrick filmus.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Dar nežinau

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Bet kur, svarbu su kuo.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    neturėjau nei vieno taigi nelabai galiu palyginti Smile

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Abu

    36. Kokį alų vartoji?
    Šaltą Smile

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne

    Tadas 13598018410922493880310.th


    Paskutinį kartą redagavo Tadas, Kv. 03 03, 2011 6:10 pm. Redaguota 1 kartą
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Tadas Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by TheBlueSun Kv. 01 27, 2011 8:48 pm

    Labas, Tadai Smile Pati esu naujokė dar čia, bet drįstu pasveikint atvykus į forumą, tikėkimės, kad mums visiems, čia besilankantiems, bus naudos iš bendravimo su vienas kitą suprantančiais ir vertinančiais žmonėmis, linkiu ir tau to paties.
    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Tadas Kv. 01 27, 2011 8:58 pm

    Ačiū už šilta priėmimą ir įžvalgų palinkėjimą TheBlueSun Smile
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Clamoadte Pen. 01 28, 2011 12:35 am

    Sveiks, Tadai Tadas 530983 Na, vėžlio žingsniukais stengiamės, kad ši bendruomenė nebūtų tik virtuali...Bent jau vienas realus susitikimas įvyko ir tai jau šis tas. Žmonių čia vis apsilanko, forumas dar visai nemirė. O ar transformuosis ši virtuali bendruomenė į kažką realaus, gyvo priklauso nuo visų čia besilankančių iniciatyvos.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 12:36 am

    sveikas ! tikiuosi,kad čia esama informacija bei parama bus naudinga ^^
    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Tadas Pen. 01 28, 2011 11:09 am

    Labas deLiriOusIndiViduaL ir Clamoadte. Smile Man aišku reikėjo perskaityti forumą prieš rašant Embarassed . Labai šaunu, kad turėjote susitikimą, čia tikrai didelis žingsnis. Tikiuosi ateityje ir pats išdrysiu tokiame sudalyvauti. Smile
    Tiesa sakant, kas man dabar įdomiausia tai ar yra čia Šiauliečių? Kol kas aptikau tik vieną, bet atrodo kad ir tas emigravo Very Happy . Taigi jeigu esate parašykite čia arba į privatą. Gal išeitų padaryti susitikimą čia vietoj, ir negalėtumėm pasiteisinti, kad į Vilnių toli. Tiksliau aš negalėčiau pasiteisinti Very Happy
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Tadas Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 03 02, 2011 5:36 pm

    Gal Kaune įvyks susitikimas greitu laiku, o juk arčiau už Vilnių, ar ne? xexe

    Norėjau pasidomėt, kodėl sakai, kad stengies riboti kino pomėgį pastaruoju metu? Dėl laiko stokos ar kas nors įtikino, kad tai - nevertingas dalykas :citata: ?

    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Tadas Tr. 03 02, 2011 7:39 pm

    Kai vyks tikrai stengsiuosi sudalyvauti, Smile tik reikės prašyti pagalbos iš jūsų kas esat vietiniai, kad papasakotų kaip nusigauti į susitikimo vieta iš autobusų ar traukinių stoties, nes net Šiauliuose dar pasiklystu su viešuoju transportu, ką jau kalbėt apie kitą miestą. Smile

    Kino pomėgį stengiuosi riboti todėl, kad manau jog jis kliudo kovojant su sociofobija, na bent man asmeniškai. Apskritai televizija, internetas, kompiuteriniai žaidimai, kinas manau didele dalimi kalti dėl mano baimių, nes paauglystei daugiau laiko praleidau šitose terpėse, nei realem pasaulį. Kūrį laika buvo pavykę visiškai atsiriboti nuo šitų dalyku, ir jautėsi stiprus pagerėjimas. Tikrai nemanau, kad tai nevertingas pomėgis ir kinas turbut vienintelis mano pomegis šiuo metu, be to šis pomėgis man nekartą stipriai pravertė studijuojant. Tiesiog buvau per daug juo absėstas, žiūrėdavau po filma ar net kelis per diena, o likusį laiką skaitydavau apie kiną, dabar žiūriu koki viena ar du filmus i savaite.

    Ačiū, kad pasidomėjai Tadas 1594517283 apskritai tavo dalyvavimas tavo dalivavimas šitame forume labai aktyvus ir naudingas, kuo pats negalėčiau pasigirti Very Happy
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by skaitmuo Tr. 03 02, 2011 8:22 pm

    Tadas rašo:
    paauglystei daugiau laiko praleidau šitose terpėse, nei realem pasaulį.

    Gal nėra taip jau blogai gyventi paauglystėje savame pasauly? Tie, kurie gyveno "realybėje", aišku, turi daug. Bet ar tikrai norėtumėte su jais keistis vietomis? Jei nebūtum per dienų dienas žiūrėjęs filmų (ir skaitęs apie juos - retai tokių žmonių gali sutikti Smile ), bet kieme su draugeliais mėtęs į krepšį, ar tiesiog pliurpęs visokius paistalus iš dyko buvimo (tai nėra blogi dalykai, tik pirmi į galvą šovę kaip pavyzdžiai), tikrai būtų geriau?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Tadas Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 03 02, 2011 8:51 pm

    Ačiū už malonius žodžius, na, šiuo metu toks etapas, kad stengiuos naudotis geresne nuotaika ir kuo daugiau sau ir gal kažkiek kitiems padėti šito forumo dėka Smile

    Dėl filmų, tai, rodos, ir Tadas, ir kišeninis turi tiesos savo pasisakymuose Smile Gal visgi iš savo patirties panašumo į minėtą tavo, Tadai, turiu pripažinti, kad ta realybė, filmų ir panaši, į kurią gera pabėgti, visgi yra neblogas dalykas, bet, žinoma, kad tik tada, kai ji tėra šalia tikrovės. O tam reikia turėti kuo joje džiaugtis ir ką nuveikti.

    Kita vertus, bent man, yra toks dalykas, kad būtent per filmus, nesugebėdama kitaip iš arčiau pažinti pasaulio, 'pačiupinėti savom rankom', išmokau ir tebesimokau visko, ką žinau apie gyvenimą. Nors ir skamba patetiškai, bet tai bent saugus būdas tapti bent kažkiek nuovokesniam, vėlgi, reik pabrėžti, neperžiangiant saiko ribų, ką aišku yra lb nesunku padaryt; ir taip iš gero dalyko ir užsiėmimo mes, sociofobai, padarom ydingą ir dar užburtą (ratą).. Facepalm
    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Tadas Tr. 03 02, 2011 9:11 pm

    Na tie kurie taip kaip tu apibudinai ar pan. praleido paauglyste atrodo daug laimingesni už mane. Smile Bet tai pat manau, kad laimingas gali buti ir visa gyvenima nuo ekrano akiu neatitraugdamas, jeigu toks yra tavo pasirinkimas ir tai ištikrūjų daro tave laiminga. Taigi klausimas turbut ne "Ar gerai dariau", o "Kodėl dariau". Ir atsakymas mano atveju- nes bijojau, bijojau realaus pasaulio, todel atradau virtualu, taigi nebebuvo reikalo nugaleti baime. Ir aišku baimė ne priežastis daryti niekam.

    Tai pat sutinku su TheBlueSun, manau ir man filmai padėjo šiek tiek geriau pažinti pasaulį ir save.

    Zetsu
    Zetsu


    Tadas Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Zetsu Kv. 03 03, 2011 7:15 am

    Atsiprašau, kad kišuosi, bet galiu pasitikslinti. Ar tau virtualiame kelią baimę? Tarkim reiškiantis, esant joje?
    avatar
    Tadas


    Male Pranešimai : 27
    Užsiregistravo : 2011-01-12
    Amžius : 33
    Miestas : Šiauliai

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Tadas Kv. 03 03, 2011 5:58 pm

    Jei tu kalbi apie virtualų bendravima, tai aišku lengviau, ypač tokiuose forumuose kaip tarkim šitas, kur nieko gyvai nepažysti, kitu atveju juk ir nerašyčiau tokiu asmeniškų dalykų. Bet su pažystamais tai ir virtualiai bendrauti sunkoka, nes kažkaip nepatogu kai gyvai susitikes beveik nieko nekalbi, o per skype jau erelis Very Happy . Bet ir šeip kaip jau rašiau stengiuosi kiek imanoma mažiau virtualiai bendrauti, kad būtų daugiu noro susitinkus su žmonėm išsikalbėti, čia vienintelė vieta kurioje per ilga laiką internete reiškiausi.

    P.S. Nusprendžiau pasekti TheBlueSun pavyzdžiu ir įsidėjau šiokia tokia savo foto. Smile
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Tadas Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by TheBlueSun Kv. 03 03, 2011 9:42 pm

    Gal daugiau kas šituo pavyzdžiu paseks kada Smile

    Super foto thumbs up

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by FreaK Kv. 03 03, 2011 9:44 pm

    blyn,visks, ryt ikelsiu savo ft gal XD
    Zetsu
    Zetsu


    Tadas Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Zetsu Pen. 03 04, 2011 7:15 am

    Realiai susitikt galiu ir atsiskleisiu koks esu, bet foto nekelsiu savo. Virtualiai labai laikausi saugumo sumetimais. Šis forumas laisvai bet kam pasiekiamas. Aš net nesu jokiuose facebookuose ir kituose tinklapiuose. Yra vienas tinklapis kur mano sena foto, neatitinka dabartinės išvaizdos, bet gal tą ir nurodysiu linką. Dar yra senų forumų kur mano seni foto išlikę, bet vis tiek jau niekas manau nebekreipia dėmesio. Tik dabar naujai nededu jokių foto.
    LightClouds
    LightClouds


    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2011-09-15
    Miestas : Panevėžys

    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by LightClouds Kv. 09 15, 2011 7:07 pm

    Jisatsu, sorry bet tai panašu į paranoją ;D Tadai, Franz Ferdinand jėga! ;D

    Sponsored content


    Tadas Empty Re: Tadas

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 2:36 pm