Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+2
DeliveringTheMessage
RandomStranger
6 posters

    RandomStranger

    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Kv. 04 03, 2014 10:29 pm

    Sveiki. Galima, aš prie Jūsų?

    1. Tavo tikrasis vardas
    Turiu, čia nesidalinsiu (kas norės, sužinos asmeniškai).

    2. Tavo ūgis.
    193 cm

    3. Tavo amžius
    26 ant nosies. Nosyje 25 Juokiasi .

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Šiuo metu - pradėti gyventi, po galais!  RandomStranger 330634557 

    5. Tavo pomėgiai.
    Darbas, profesinis tobulėjimas. Na, o laisvalaikiu, kurio dėl savo psichologinių problemų vengiu (darbas padeda užsimiršti), esu apsiribojęs užsiėmimais, kuriuos galiu atlikti neišeidamas iš namų (čia dėl tų pačių psichologinių problemų), kaip antai: dykinėjimas, tinginiavimas, gulinėjimas su muzika fone, visiškai man neaktualių internetinių puslapių naršymas (doh!), filmai, kartais (labai kartais) knygos. Kai pastarieji dalykai pabosta, kažkodėl pasiimu į rankas gitarą, bet gana greit, prisiminęs, jog aš gi ne muzikantas, vėl padedu ją į saugią vietą (stengiuosi išsaugoti ją iki pensijos ir vis žadu sau, kad tada tai jau tikrai išmoksiu groti Smile).

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Atsitiktinis nepažįstamasis - todėl, kad viešoje erdvėje mėgstu likti tiesiog nepastebėtu nepažįstamuoju.

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Retai. Dažniausiai mintyse. O keikiu dažniausiai save Smile

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Negirdėjau. Matyt buvau užsiėmęs kuo nors svarbesniu Smile

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Jei klausimas apie religiją - nesu religingas, poterių nemoku, o ir bažnyčios vengiu (nejauku man ten). Tačiau kita vertus, dažnokai užduodu sau klausimą - kas gi iš tikro yra tai, ką tikintieji vadina Dievu? Kad jau tokį klausimą sau užduodu, tai taip išeina, kad kažkuo tikiu - tik nežinau kuo Smile

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Susikaustymas, įtampa, neturėjimas ką pasakyti.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Stengiuosi, nors ne visada randu tam valios.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Never look back unless you are planning to go that way.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl brangių žmonių. Bet šiaip esu nusistatęs PRIEŠ tas aukojimo apeigas RandomStranger 2267440690 

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Erzina žmonės brukantys savo nuomonę, manantys, jog viską žino ir supranta geriau už kitus.
    Patinka žmonės, galintys įveikti bet kokius sunkumus.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Fobijos - užmarštyje, gebu atsipalaiduoti, lengvai bendrauti. Aplink mane geri draugai, šeima, nuosavas verslas, kelionės po pasaulį. Vienatvė tik tada, kai pats jos noriu.

    16. Arbata ar kava?
    Arbata.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Vaisiai, salotos, troškiniai.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Vanduo.

    19. Kokias knygas skaitai?
    Knygų, bent jau iki šiol, esu perskaitęs labai mažai, tad negaliu nieko išskirti.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Prog/post rock, death/thrash/prog metal, jazz, blues, reggae. Paskutiniu metu beveik visi muzikos stiliai (netgi pop) "sueina". Senstu, tsakant Smile

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Žurnalų neskaitau.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Gaivaus oro.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Dangaus.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Su poezija susidurti kol kas teko tik per prievartą (mokykloje). Iš vizualinių menų patinka siurrealizmas.

    25. Tavo apranga.
    Džinsai, marškinėliai, bliuzonas.

    26. Žalingi įpročiai.
    Tinginystė, internetas.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Ryga.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Kur nors į rytus. Tam, kad pamatyti kažką kito nei visur beišsikerojanti vakarietiška kultūra.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Dramos, paremti tikrais įvykiais, apie keliones.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Niekada.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Kur nors, kur mažiau žmonių. Juk pastarųjų bijau Facepalm 

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugystė.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Miegu.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Niekad nesusimąsčiau. Nemaloniausias tai žadintuvo. Tai maloniausias turbūt migdintuvo Rolling Eyes 

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Vienam nusibodo.

    36. Kokį alų vartoji?
    Tą, kuriam akcija Smile

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    O jeigu nenoriu?
    avatar
    DeliveringTheMessage


    ?
    Female Pranešimai : 110
    Užsiregistravo : 2013-10-18
    Amžius : 34

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by DeliveringTheMessage Kv. 04 03, 2014 10:37 pm

    Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Kv. 04 03, 2014 11:07 pm

    DeliveringTheMessage rašo:Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    Taip! Iš tavo reakcijos galima pagalvot, kad tai yra kažkas juokingo Smile. Šiaip forumą atradau gal prieš kokius metus ir vis kirbėjo noras užsiregistruoti ir susipažinti su žmonėmis, kurie galbūt mane suprastų. Pagaliau tam ryžausi ir štai išdygo mano anketa  Awesome
    avatar
    DeliveringTheMessage


    ?
    Female Pranešimai : 110
    Užsiregistravo : 2013-10-18
    Amžius : 34

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by DeliveringTheMessage Kv. 04 03, 2014 11:17 pm

    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    Taip! Iš tavo reakcijos galima pagalvot, kad tai yra kažkas juokingo Smile. Šiaip forumą atradau gal prieš kokius metus ir vis kirbėjo noras užsiregistruoti ir susipažinti su žmonėmis, kurie galbūt mane suprastų. Pagaliau tam ryžausi ir štai išdygo mano anketa  Awesome

    Nu nepyk gi, matai aš pati esu panašių dalykų dariusi ir tiesiog visada savęs klausiau kodėl bandau save kažkaip paslėpti, net gi tokiam internete, kur jau  atrodo anonimiškumas garantuotas, nes atskleidi apie save tiek info kiek norėtum, kad kiti žinotų. Šiaip juokiuosi, nes man linksmma, jog aš ne viena tokia  Awesome Ir šiaip drąsu, nes aš kiek rašiau, vėliau ištryniau savo anketas.  thumbs up
    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Kv. 04 03, 2014 11:56 pm

    DeliveringTheMessage rašo:
    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    Taip! Iš tavo reakcijos galima pagalvot, kad tai yra kažkas juokingo Smile. Šiaip forumą atradau gal prieš kokius metus ir vis kirbėjo noras užsiregistruoti ir susipažinti su žmonėmis, kurie galbūt mane suprastų. Pagaliau tam ryžausi ir štai išdygo mano anketa  Awesome

    Nu nepyk gi, matai aš pati esu panašių dalykų dariusi ir tiesiog visada savęs klausiau kodėl bandau save kažkaip paslėpti, net gi tokiam internete, kur jau  atrodo anonimiškumas garantuotas, nes atskleidi apie save tiek info kiek norėtum, kad kiti žinotų. Šiaip juokiuosi, nes man linksmma, jog aš ne viena tokia  Awesome Ir šiaip drąsu, nes aš kiek rašiau, vėliau ištryniau savo anketas.  thumbs up

    Nepykstu  RandomStranger 835604426  . Tiesiog džiaugiuosi, kad į savo topic'ą ne tik aš pats rašau Very Happy . O kodėl ištrynei anketas? Juk tai puikus būdas daugiau ar mažiau sužinot apie žmogų kitam laido gale Smile. Kaip man dabar susidaryt pirmą įspūdį apie tave jei tavo anketos ištrintos, a?  Embarassed
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by Svečias Pen. 04 04, 2014 7:29 am

    sveikas prisijunges Wink kokioje srityje darbuojiesi?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    RandomStranger Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by TheBlueSun Pen. 04 04, 2014 10:55 am

    Malonu 'susipažint', iš kokio Lietuvos kampelio būsi? Smile
    avatar
    DeliveringTheMessage


    ?
    Female Pranešimai : 110
    Užsiregistravo : 2013-10-18
    Amžius : 34

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by DeliveringTheMessage Pen. 04 04, 2014 2:07 pm

    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:
    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    Taip! Iš tavo reakcijos galima pagalvot, kad tai yra kažkas juokingo Smile. Šiaip forumą atradau gal prieš kokius metus ir vis kirbėjo noras užsiregistruoti ir susipažinti su žmonėmis, kurie galbūt mane suprastų. Pagaliau tam ryžausi ir štai išdygo mano anketa  Awesome

    Nu nepyk gi, matai aš pati esu panašių dalykų dariusi ir tiesiog visada savęs klausiau kodėl bandau save kažkaip paslėpti, net gi tokiam internete, kur jau  atrodo anonimiškumas garantuotas, nes atskleidi apie save tiek info kiek norėtum, kad kiti žinotų. Šiaip juokiuosi, nes man linksmma, jog aš ne viena tokia  Awesome Ir šiaip drąsu, nes aš kiek rašiau, vėliau ištryniau savo anketas.  thumbs up

    Nepykstu  RandomStranger 835604426  . Tiesiog džiaugiuosi, kad į savo topic'ą ne tik aš pats rašau Very Happy . O kodėl ištrynei anketas? Juk tai puikus būdas daugiau ar mažiau sužinot apie žmogų kitam laido gale Smile. Kaip man dabar susidaryt pirmą įspūdį apie tave jei tavo anketos ištrintos, a?  Embarassed

    Jeigu yra noras mane pažinti, visuomet galima susitikti ir esant progai susipažinti (sociofobų meetai). Aš asmeniškai nesusidarau jokio įspūdžio kol nesusitinku su tuo žmogumi, todėl kad internetinis bendravimas labai skiriasi nuo gyvo kontakto su žmogum  ir susidaryti kažkokią nuomonę apie žmogų net nebendravus gyvai, tai tas pats kas ''nurašyti'' kai kuriuos žmones jų net nepažinus, nes perskaitei anketoje, jog jie rūko, o tave erzina rūkantys, todėl tu net nerašysi tam žmogui ,nes turi kažkokių išankstinių nusistatymų. Čia aišku tik pavyzdys. Aš jau geriau nueisiu drebančiom kinkom į tą meetą, negu sėdėsiu vienatvėj iki kol pasidarysiu sau galą iš to liūdesio, aišku jeigu žmogus nėra toks beviltiškai vienišas, tai tegul bendrauja internetu ir t.t. ir pnš.. bet tikrasis bendravimas ir tikri įspūdžiai mano nuomone yra tik pasimačius akis į akį. alus Tai va lyskit į lauką visi pašildyt smilkinių ir pabendraut  xexe
    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Pen. 04 04, 2014 7:12 pm

    yulus rašo:sveikas prisijunges ;)kokioje srityje darbuojiesi?
    Labas Smile . Darbuojuosi IT.

    TheBlueSun rašo:Malonu 'susipažint', iš kokio Lietuvos kampelio būsi? Smile
    Nuo 18m. - iš Kauno. Prieš tai gyvenau mažam miestuky.

    DeliveringTheMessage rašo:
    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:
    RandomStranger rašo:
    DeliveringTheMessage rašo:Sukūrei naują anketą, kad prisistatytumei?  RandomStranger 3022355415
    Taip! Iš tavo reakcijos galima pagalvot, kad tai yra kažkas juokingo Smile. Šiaip forumą atradau gal prieš kokius metus ir vis kirbėjo noras užsiregistruoti ir susipažinti su žmonėmis, kurie galbūt mane suprastų. Pagaliau tam ryžausi ir štai išdygo mano anketa  Awesome

    Nu nepyk gi, matai aš pati esu panašių dalykų dariusi ir tiesiog visada savęs klausiau kodėl bandau save kažkaip paslėpti, net gi tokiam internete, kur jau  atrodo anonimiškumas garantuotas, nes atskleidi apie save tiek info kiek norėtum, kad kiti žinotų. Šiaip juokiuosi, nes man linksmma, jog aš ne viena tokia  Awesome Ir šiaip drąsu, nes aš kiek rašiau, vėliau ištryniau savo anketas.  thumbs up

    Nepykstu  RandomStranger 835604426  . Tiesiog džiaugiuosi, kad į savo topic'ą ne tik aš pats rašau Very Happy . O kodėl ištrynei anketas? Juk tai puikus būdas daugiau ar mažiau sužinot apie žmogų kitam laido gale Smile. Kaip man dabar susidaryt pirmą įspūdį apie tave jei tavo anketos ištrintos, a?  Embarassed

    Jeigu yra noras mane pažinti, visuomet galima susitikti ir esant progai susipažinti (sociofobų meetai). Aš asmeniškai nesusidarau jokio įspūdžio kol nesusitinku su tuo žmogumi, todėl kad internetinis bendravimas labai skiriasi nuo gyvo kontakto su žmogum  ir susidaryti kažkokią nuomonę apie žmogų net nebendravus gyvai, tai tas pats kas ''nurašyti'' kai kuriuos žmones jų net nepažinus, nes perskaitei anketoje, jog jie rūko, o tave erzina rūkantys, todėl tu net nerašysi tam žmogui ,nes turi kažkokių išankstinių nusistatymų. Čia aišku tik pavyzdys. Aš jau geriau nueisiu drebančiom kinkom į tą meetą, negu sėdėsiu vienatvėj iki kol pasidarysiu sau galą iš to liūdesio, aišku jeigu žmogus nėra toks beviltiškai vienišas, tai tegul bendrauja internetu ir t.t. ir pnš.. bet tikrasis bendravimas ir tikri įspūdžiai mano nuomone yra tik pasimačius akis į akį. alus Tai va lyskit į lauką visi pašildyt smilkinių ir pabendraut  xexe
    Susimatysim myte thumbs up
    avatar
    Hannibal


    vilkinantis
    Male Pranešimai : 58
    Užsiregistravo : 2014-03-07

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by Hannibal Antr. 04 08, 2014 8:57 pm

    ismok dabar gitara grot tada neatsiginsi merginu demesio
    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Tr. 04 09, 2014 8:45 pm

    Hannibal rašo:ismok dabar gitara grot tada neatsiginsi merginu demesio
    Pirmiau noriu išmokt būti savimi.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by Emocija Tr. 04 09, 2014 9:06 pm

    Gerai mąstai, bet nepamiršk bendrauti ne tik virtualiu būdu, čia labai gera galimybė ir gyvai susitikti, save labiausiai pažinsi ir galėsi tobulinti buvimą savimi bendraujant gyvai, sėkmės tau Wink
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by nulis Pen. 04 11, 2014 7:06 pm

    Juokingas prisistatymas (gerąja prasme). Very Happy
    avatar
    Hannibal


    vilkinantis
    Male Pranešimai : 58
    Užsiregistravo : 2014-03-07

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by Hannibal Št. 04 12, 2014 7:49 pm

    RandomStranger rašo:
    Hannibal rašo:ismok dabar gitara grot tada neatsiginsi merginu demesio
    Pirmiau noriu išmokt būti savimi.

    nu jo sitas gal svarbiau negu gitara
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    RandomStranger Empty Gimadienis

    Rašyti by Svečias Št. 04 19, 2014 11:18 am

    Sveikinu su Gimtadieniu!  RandomStranger 592502337 Stiprybės ir daugiau ryžto bei sveikatos, žmogau  Like a Star @ heaven
    RandomStranger
    RandomStranger


    pavargęs
    Male Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2014-04-03
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas

    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by RandomStranger Pen. 04 25, 2014 9:38 pm

    Ačiū, svety Smile . Ir kitiems ačiū už komentarus  RandomStranger 530983
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    RandomStranger Empty RandomStrangerIsAwesome

    Rašyti by Svečias Pen. 04 25, 2014 10:09 pm

    Tai ner uz ka..  RandomStranger 540489 

    Sponsored content


    RandomStranger Empty Re: RandomStranger

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 8:28 am