Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+3
nesvarbu
RVJ
Caprittarius
7 posters

    Na tai pristatau save :)

    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Št. 05 10, 2014 10:02 pm

    1. Tavo tikrasis vardas

    Net nežinau ar tai svarbu Smile

    2. Tavo ūgis.

    1,68 ryte, 1,67 vakare Razz

    3. Tavo amžius

    34 - turiu nemažą depresijos stažą ir tuom patenkintas Smile

    4. Tavo gyvenimo tikslas.

    Neturiu tokio. Kaip šiandien kažkam rašiau - kartais pasvajoju apie šeimą, veikus, o šiandien nenoriu būti atsakingas už nieką, nei už kitą, nei už save. Tiesiog ramiai vegetuoti, gulėti, spoksoti į youtubą..... Spjauti į kitus žmones, nereikia nei jiems manęs, nei man jų - ir nėra ko draskytis Smile Juk galima ir vienam nugyventi visą gyvenimą (nors užplaukia ilgesio nuotaikos ar gamta reprodukcijai pašaukia....būna), ypač kai toks vakaras išsigiedrijęs - veikia nuotaiką. Matyt geriausia būtų gyventi ten, kur daugiausia giedrų dienų, ten kur šiltą, nėra gyvačių ir meškų, barakudų ir marozų... Maistas ant medžių, būstas medyje, rūbų nereikia....bet kaip dėl youtubo.. ?????  affraid  ar interneto apskritai??? Nors gal virtualybę galėtų pakeisti fantazijos? Juk ir mūsų pirmykščiai protėviai daug fantazavo, legendas, mitus kūrė... Sukurčiau ir aš legendą tada Wink iškalčiau akmenyje, o jūsų palikuoniai atplaukę į šį Dievo užmirštą, o gal ir apsaugotą kampelį, perskaitytų Very Happy

    5. Tavo pomėgiai.

    Kad nieko ypatingo neturiu. Internete gyvenu. Patinka ledai, riešutai. Vėl pradėjau alkoholį vartoti, jau net ir parūkau kartais.... brrrrr fe..... O keletą metų ramiai buvo. Kažkoks perversmas vyksta manyje vėl. Reikia tik manau impulsų naujų. Gal tai prieš gerą Smile Skaitydavay knygas - na va, psichologija ir astrologija (gaminu žvaigždėlapius ir interpretacijas) mano pomėgiuose... Kažkada maistą mėgau gaminti....Masažą daryti.... Iš tiesų daug kas užspausta manyje yra kompleksų, emocijų nepaleistų, įsitikinimų, įtikinimų, tad net neįsivaizduoju kas manyje dar yra.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.

    Tai kad neturiu dar avataro. Manau esmė yra po tuo avataru Smile

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?

    Nemėgstu besikeikiančių, riboto mąstymo žmonių, beprasmiškai vulgarių, nesusivokusių kad jiems reikalinga psichologo pagalba ir besielgiančių iššaukiančiai. Nemėgstu rūkančių, dūmijančių.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?

    Girdėjau, kad esu ped***stas, gėjus, neįgalus, alkoholikas....na nenormalus tiesiog..... Bet ką ten... - provincijoj gi gyvenu Smile

    9. Ar esi tikintis į Dievą?

    Tikiu kažkuo galingu ir ko gero jokia religija dar nesugebėjo paaiškinti santykių su ta galia principų, sielų buvimo materialiame pasaulyje prasmės ar pan. Patinka budizmas.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?

    Kaltė, gėda, baimė gal kiek mažiau, prie nerimo pripratau... panika dar įtakoja...

    11. Ar rytais valgai pusryčius?

    Kaip kada - vienais metais valgau, kitais ne, vasarą nevalgau, žiemą valgau. Įvairiai. Dabar tenka AD rytais vartoti, tad valgyti ar užkąsti esu priverstas.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.

    Tie motai gi keičiasi pagal tai kaip keičiasi poreikiai, asmenybė.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?

    Kaip tai aukoti?  affraid  Neblūdykit Very Happy

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.

    Erzina neargumentuotumas, nepatinka kai turi problemų, bet nesigydo... VA! - nepatinka pataikavimas, veidmainiavimas, agresija, melavimas, manipuliavimas, liežuvavimas, intrigos - nu negi nieko rimčiau nėr gyvenime, jei liaudis užsiima tokiu ššš....

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?

    Ot tas ir yra problema, kad neįsivaizduoju tenai savęs. Nebent atsitokėčiau kaip reikiant, atsiskleisčiau, tai.... Parašyčiau knygą, gaučiau Nobelio premiją, sukurčiau depresijos ir kt gydymo metodus, pakeisčiau visuomenę, būčiau įtakingas žmogus, turėčiau gražią žmoną, šešis vaikus, gražų namą, kiemą, sodą.... užsiimčiau joga, tai-či, šiaip sportu...meditacija, masažais, reiki....psichologija, astrologija....bendraučiau su žmonėmis - kiek gi galima vienam tarp keturių sienų Smile Norėčiau pakeisti žmonių mąstymą, požiūrį, įsitikinimus, kad gyventi, elgtis, save ir kitus matyti galima visiškai kitaip Smile Ir kad pokyčiai yra kelias į laimę, kad viskas prasideda nuo savęs Smile Bet tai tik fantazija.... Alternatyva tam - senelių namai, konteineris, morgas.

    16. Arbata ar kava?

    Kavos šiaip atsisakiau prieš kokius 9 metus, bet jau po truputį atsigeriu, bet kapučino, lattė, makiato...

    17. Mėgstamiausias valgis?

    Net nežinau.... įvairiai.... tai ant laužo kepta mėsa, tai daržovės, tai jūros gėrybės... kažko vieno man atrodo neturiu.

    18. Koks gėrimas skaniausias?

    Vanduo ko gero Smile Ypač kai ištroškęs Wink

    19. Kokias knygas skaitai?

    Daug esu fantastinių perskaitęs. Turbūt mokslinės patinka....

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?

    Rokas, industrial rock, bigbeat, jazz, blues....bet tai sunku, kartais vargina.... kai sugebu atsipalaiduoti, kai nepuola panika atsipalaidavus, tai tinka ambient, chillout, lounge, piano, meditacinė muzika....

    21. Mėgstamiausias žurnalas?

    Neskaitau jokių.

    22. Mėgstamiausias kvapas?

    Alyvų Smile ir moters  Na tai pristatau save :) 405032626 

    23. Mėgstamiausia spalva?

    Kadaise buvo juoda, bet tai matyt toks periodas buvo... paskui dangiška mėlyna... žalia.... Dabar gal prie šiltų spalvų pereinu - pvz., oranžinė, nors gal tai budistinių atvaizdų įtaka Smile Ryškiai raudona veža (patinka ir raudonplaukės). Balta visai nieko. Ko gero džinsų spalva labiausiai Very Happy

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?

    Kadaise V.Mačernis, bet trumpam. Įtakojo mano mintis, parašiau kažką pats. Ne poetas, bet šiaip rašytojas man visai Jurgis Kunčinas priimtinas, japonų rašytojai. Kadaise S.Dali atrodė įdomus dailininkas. Bet paskui sumąsčiau, kad jo fantazija biški nesveika, reikia kitu keliu eiti - paskutiniu metu, gal įtakojamas budizmo, savo išvadų, psichologijos sumąsčiau, kad visas menas yra fantazijos, iliuzijos ir tai atitolina žmogų nuo realybės. Tai ir kuria žmonės atitolę nuo realybės. Tad pakol kas menas man lyg tarp kitko. Net muzika ko gero.

    25. Tavo apranga.

    Priimtina nudistų pasaulėžiūra Very Happy Džinsai, maikutė, batukai.... kelnaitės... nieko naujo, nieko ypatingo Smile

    26. Žalingi įpročiai.

    Tai va, vėl pradėjau po 4-5 metų pertraukos rūkyt ir gert. Ššš.... kaip nors atsiribosiu, bet matyt nerimas veikia ar dar kas. Gal artėja koks perversmas vidinis.... Niekas šiaip sau nevyksta.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.

    Vienkiemis Norvegijoje - braškes skyniau.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?

    Australija - ten saulės daug, šilta. Kita vertus realiau ko gero būtų Europoje kur nors - gerovės šalys Skandinavijoje, Britanija, Olandija, gal dar Vokietija. O šiaip, jei nepasiseks man socializuotis ir būtų galimybių - išmaučiau kur į budistinę šalį - Tailandą, Balio salą, gal dar Indijos šiaurę, kur Tibeto pabėgėliai prisiglaudę ir skirčiau gyvenimą ir save kokiai nors dvasinei prasmei.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?

    Įvairūs filmai. Komedijos (juokingų paskutiniu laiku mažai temačiau), fantastiniai, istoriniai, dramos, neholivudiniai. Mėgstamo režisieriaus kaip ir neturiu. Kažkada Q.Tarantinas buvo ant bangos.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?

    Gal man 13 buvo, gal kiek daugiau, bet atrodo iki pilnametystės įvykdžiau šią visuotinę socialinę pareigą.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?

    Dabar į kopas traukia Smile Nenoriu didelių, triukšmingų susibūrimo vietų. Arba į mišką Very Happy

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?

    Ir tai, ir tai. Abu variantai yra normalu.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?

    Bėgu nuo liūdesio.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?

    Tikrai ne knarkimas. Merginos aimana? Very Happy O gal....upės šniokštimas.... VA! - toli važiuojančio traukinio dundėjimas, garso signalai.... Jūros ošimas.... Perkūnija.... Kūdikio juokas Smile

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?

    Kaip kada, kaip su kuo.

    36. Kokį alų vartoji?

    Alkoholinį. Įvairų. Mėgstu išbandyti naujus skonius - juodą alų, maišytą su gira, baltą alų... šiaip nestiprų vartoju.

    37. Turi merginą ar vaikiną?

    Vienišas.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).

    Dėjau (skersą). Ne, nededu Very Happy
    RVJ
    RVJ


    Male Pranešimai : 70
    Užsiregistravo : 2014-05-04
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by RVJ Sk. 05 11, 2014 1:22 am

    Super anketa! Smile Aš irgi esu didelis Youtube vartotojas palikęs Very Happy negaliu pavalgyt normaliai nepasidėjęs telefono ant stalo su Youtube klipais Very Happy Ką žiūri iš youtubo? aš tai keletą komikų, keletą elektronikos, kompiuterinių blogų ir žaidimų blogus.
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Sk. 05 11, 2014 9:07 am

    Aš savo "peržiūrėti vėliau" turiu susidėjęs dokumentiką - apie karus, apie psichologiją, kosmosą, tai-či, keletą vaidybinių filmų su rytų kovų menais, muzikos Smile
    Šiaip kai naktį prabundu telefonas iškart į rankas ir į faisbuką Smile nors jei neimčiau telefo, galbūt vėl nulūžčiau. Priklausomybė... Virtualybė.... Tai bėgimas nuo realybės.
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nesvarbu Sk. 05 11, 2014 10:02 am

    capritariau kiek tau metu ?
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Eimis Sk. 05 11, 2014 10:04 am

    YOUTUBE VALDO!! Very Happy liux prisistatymas! P.S Sveikas atvykęs
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nesvarbu Sk. 05 11, 2014 10:05 am

    o jus kanors dirbat ar ne nesuprantu kaip jums tevai nk nesako  Very Happy 
    RVJ
    RVJ


    Male Pranešimai : 70
    Užsiregistravo : 2014-05-04
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by RVJ Sk. 05 11, 2014 10:40 am

    nesvarbu rašo:o jus kanors dirbat ar ne nesuprantu kaip jums tevai nk nesako  Very Happy 
    O kiek tau metų įdomu? m? Smile
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nesvarbu Sk. 05 11, 2014 11:20 am

    22 Very Happy 
    RVJ
    RVJ


    Male Pranešimai : 70
    Užsiregistravo : 2014-05-04
    Amžius : 33
    Miestas : Vilnius

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by RVJ Sk. 05 11, 2014 1:53 pm

    M, pagalvojau mažiau biški bus.
    o jus kanors dirbat ar ne nesuprantu kaip jums tevai nk nesako Very Happy
    Man šitas skamba kažkaip įžeidžiančiai ir kvailai. Visokių žmonių su skirtingais gyvenimais yra, nereikia skubėti teisti, kad dirba ar nedirba, su tėvais gyvena ar atskirai... Nėra vieno matavimo pagal kurį galima sustatyti visus žmones ir lyginti (kaip pvz. pagal ūgį aukštesnis, žemesnis) geresnis, blogesnis.. Visi mes unikalūs ir turim + ir -. T Nepažįsti žmogaus o užsipuoli, toks įspūdis man susidarė :/
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Sk. 05 11, 2014 4:30 pm

    Taip, kiekvieno gyvenimas unikalus, kiekvieno kelias į ligas savitas, savitas ir kelias iš jų Smile
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Emocija Sk. 05 11, 2014 5:28 pm

    nesvarbu rašo:capritariau kiek tau metu ?

    Žmonės pildo tas anketas, derinasi prie jūsū taisyklių, o jos pasirodo neįdėmiai perskaitytos, kam klaust tų pačių klausimų, jei anketoje yra parašyta. Aš tai jokios net anketos nepildžiau bet dėl to kad nepaklusau forumo taisyklėms, pasijuntu nereikšminga ir neverta iš vis čia būt. Kažkoks priėmimas ne toks turėtų būti.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Emocija Sk. 05 11, 2014 5:29 pm

    Kad nebūtų ne į temą, labas Caprittariau, sveikinu nepatingėjai Smile
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Sk. 05 11, 2014 7:30 pm

    Sigitutė rašo:Kad nebūtų ne į temą, labas Caprittariau, sveikinu nepatingėjai Smile

    Ačiū, Saule Smile
    Gyvename ir mokomės, ar ne tiesa? Wink
    O savęs pažinimas yra didžiausias mokslas visam gyvenimui Smile
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by anafoj Sk. 05 11, 2014 11:28 pm

    nekreipkit dėmesio į nesvarbu Very Happy"geras" fruktas
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nulis Sk. 05 11, 2014 11:47 pm

    nesvarbu rašo:o jus kanors dirbat ar ne nesuprantu kaip jums tevai nk nesako  Very Happy 
    Tau nieko vaikystėj tėvai nesakė apie mandagumą? Man tai papasakojo. Na tai pristatau save :) 530983 
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nesvarbu Pir. 05 12, 2014 11:55 am

    nuli o tu dirbi ar mokaisi ?
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Pir. 05 12, 2014 12:33 pm

    Na nesusipratėliai iš išmuša iš vėžių dažniausiai Smile Bet tame yra svarbiausia tai, kaip save suvokiu, pateikiu ir kokio atgalinio ryšio tikiuosi. Šiandien pas psichologę sėdėjau ir mąsčiau, kad pakeitus santykį su kai kuriais esminiais žmonėmis, pasikeistų savęs suvokimas, tuo pačiu ir savęs pateikimas aplinkai. O darbas.... taip pat su psichologe palietėm tą temą, tai atsakė, kad toks jausmas, lyg man lieptų tapti kosmonautu - pas ją ateina klientų ir su dviem aukštaisiais ir vienu ir šiaip, visų viena pagrindinių problemų yra darbo neturėjimas. Bet esmė vis tik yra manyje, mano santykiuose, savęs vertinime, suvokime, pasaulio suvokime. Kai visas tas paveikslas pasikeis, manau ir įkvėpimo daugiau atsiras, kitaip jausiuos, kitko norėsiu, kitką galėsiu Smile Arba viena draugė kaip rašė - susirask žmoną, į mano sms, kad nežinau ko noriu, bet noriu kažko motyvuojančio, įkvepiančio, ilgalaikio, teikiančio pasitikėjimo..... O maža kas ant ko užšoksi Smile Šiaip nieko rimto dar lyg negalvoju, nes yra baimių - o kas, jeigu ne TA? Baimė yra suklysti.... apskritai vertinimas santuokos, santykių - juk tai visam gyvenimui, tai kaip taip būna, kad beveik bet kokia pasitaikiusi - iš tos pačios aplinkos daugmaž, kai tuo tarpu pasaulyje tarkim daugmaž 4 milijardai moterų ko gero.... Bet dabar pagalvojau, o kai aš atrasiu santykį su pačiu savimi, kai būsiu arčiau realybės, tai gal atitinkamą realų mane realią merginą ir rasiu...? Bet vis tiek - 4 milijardai dar!!! Very Happy Ot įdomu, jei liksiu čia, kur esu, gal rasiu iš čia merginą, jei išvyksiu kitur - iš ten... kaip ir jokio skirtumo, su kokia ir iš kur susieji savo gyvenimą. Galbūt esmė yra kaip susieji, kaip visa tai išgyveni, kaip vaikus paruoši suaugusiųjų gyvenimui.... Iš tiesų, juk koks skirtumas???? Na daugmaž atitinkančią išvaizdos skonį atsirenki, pagal charakterį ar pomėgius, tikslus, bet tokių savybių kombinacijų žmonėse gali būti ir daugiau... Smile įdomu Wink
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Na tai pristatau save :) Empty Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Svečias Pir. 05 12, 2014 1:52 pm

    Caprittarius rašo:Ot įdomu, jei liksiu čia, kur esu, gal rasiu iš čia merginą, jei išvyksiu kitur - iš ten... kaip ir jokio skirtumo, su kokia ir iš kur susieji savo gyvenimą. Galbūt esmė yra kaip susieji, kaip visa tai išgyveni,
    Įdomūs pamastymai, atviri.. Aš pritariu šitai minčiai, jog svarbu,kaip, o ne su kuo, bet vedamas to kaip, gali mylėti visas moteris, daugiau ar mažiau vienodai, kaip ir visus žmones... o mylėti vieną ir kurti šeimą su ta vienintele, na tai jausmai turėtų pranokti tą elementarią trauką, kuri dėka tos reprodukcijos šauksmo atsiranda. Manau kuo daugiau pamatai viename žmoguje, tuo tau jis įdomesnis, labiau traukia ir tu labiau nori tik su juo būti. Tarkime norint ilgalaikių santykių manau neužtenka, kad moteris būtų tik moterim, nes tada ją mylėsi, kaip myli bet kurią kitą moterį, bet jei ji tau geriausia draugė, kompanjonė, tavo asmeninė palaikymo komanda ir tu joje matai dar daugiau, o ne tik moterį, tai atsiranda didesnis jausmas. Nors yra tokių vyrų, kurie linkę visą gyvenimą nepasitenkinti viena moterimi, tik nežinia ar tokiems vyrams išvis reiktų tuomet kurti šeimas ir paskui skaudinti vaikus, žmoną ir t.t.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Emocija Pir. 05 12, 2014 2:49 pm

    Caprittarius rašo:Arba viena draugė kaip rašė - susirask žmoną, į mano sms, kad nežinau ko noriu

    Susirasti žmoną ne problemos sprendimas, nes kitas žmogus neišpildys tavo lūkesčių ir neišgelbės, taip norint išspręst problemą jų padidės Smile Ir kitas nepasakys ko tu nori, nes jei sakytų, o tu darytum, tai eitum prieš savo valią, nebent taip galimybė atsirinkt ko nori. Žmona taip pat turbūt neduos tau besąlygiškos meilės, kurią turėjo duot mama. Kurti gyvenimą su kitu žmogumi reik pirma sustiprėt, reik išmokt prisiimt už save atsakomybę, kaip aš gyvenu, kaip aš jaučiuosi, nes mano manymu kitu atveju tiesiog bus lemta žlugti santykiams.
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Antr. 05 13, 2014 9:48 am

    Galbūt elementari trauka virstų į kažką daugiau, jei ta antra pusė turėtų ką pasiūlyti, turėtų kuo sudominti, kad žmogus liktu su ja. Tai turi būti tai, ko reikia antram žmogui, bet ne laikinai, pagal nuotaiką, bet kažką ilgalaikio, esminio. Visi turime turėti kažką savyje, ką būtų galima pasiūlyti kitam, o tai reiškia reikia esi savęs paieškų link, šitaip save praturtinant, kad atsiskleistume, kad būtume pilni, o ne užsisklendę, patys savęs nepažįstantys, galintys pasiūlyti tik materialius dalykus, ką gali pasiūlyti bet kas. Na dar savo išvaizdą ir genų rinkinį galima pasiūlyti. Ir tiek. Na o tie, kurie nepasitenkina viena moterimi gyvena taip pasakius seksualiniame lygmenyje, jiems nesvarbu nei ką moteris, nei ko gero ką jis pats turi viduje.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Emocija Antr. 05 13, 2014 12:49 pm

    O tu turėtum ką pasiūlyti antrai pusei, ar tik ji turi tave sudomint?
    Caprittarius
    Caprittarius


    Atsiribojęs
    galvojantis
    Male Pranešimai : 20
    Užsiregistravo : 2014-05-10
    Amžius : 44
    Miestas : Kaimas

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Caprittarius Antr. 05 13, 2014 12:52 pm

    Sigitutė rašo:O tu turėtum ką pasiūlyti antrai pusei, ar tik ji turi tave sudomint?

    Nežinau ar turiu. Kiti sako, kad turiu, bet matyt aš neadekvačiai save vertinu ir nusivertinu. Tai didelė problema nematyti savęs realaus, objektyviai, vietoj to menkinant, skaudinantis ir pan. Nežinau ką aš savyje turiu, nežinau ką pasiūlyčiau, nežinau ką manyje rastų. Kaip kartais yra pasakoma "Ką tu manyje radai?", "ką tu tame žmoguje radai?"... tai gali būti netikėta... galiu kažko nepastebėti, nes savo visumos, o kažkas pastebės, kažkam tai bus reikalinga, naudinga, ar bent įdomu.
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by nesvarbu Antr. 05 13, 2014 3:28 pm

    ar kas nors yra kvietes piku dama nes kiek skaitau nete visi raso kasd geriau tokiais dalykais nejuokaut nes gali mirti gali vaiddentis ir pns o jus tikit dvasiomis ? Very Happy 

    Sponsored content


    Na tai pristatau save :) Empty Re: Na tai pristatau save :)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 7:39 am