Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+8
Doriankerry
lietutis
Bailiukas
nendre
Zetsu
Knyaz Myshkin
raindrop
Wrong
12 posters

    Wrong

    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Wrong

    Rašyti by Wrong Tr. 05 14, 2014 1:22 am

    3. Mano amžius

    24m.

    4. Mano gyvenimo tikslas.

    Neturėti jokių tikslų. Kol kas šis tikslas pildosi puikiai.


    5. Mano pomėgiai.

    Muzika (nesveika melomanija - genetiškai paveldima liga), kinas, fotografija, festivaliai, televizija, teatras, knygos. Taip pat patinka keliauti, ypač domina dviračių turizmas, ir ilgai trunkantys naktiniai pasivaikščiojimai kalnais.


    6. Mano avataro, parašo reikšmė.

    Bereikšmis suokalbis.


    8. Kokių girdėjote apie save gandų?

    Mane vadindavo (ir retkarčiais tebevadina) keistu. Nežinau ką tai reiškia, nes pats sau visada atrodžiau normalus. Dar pabrėžiami šie epitetai: Ekscentriškas, nemandagus, pernelyg mandagus ir nesuprastas.


    9. Ar esi tikintis į Dievą?

    Esu kosmonautas. Tikiu į kosmosą, naktinį dangų su visomis žvaigždėmis, ir šiaurės pašvaistėmis. Ir šuneliu Laika.


    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?

    Jausti kaip mirštu. Čia nejuokas. Tikrai.


    11. Ar rytais valgai pusryčius?

    Jei ant nakties ''užėdu'' tada ryte nevalgau, o jei nuėjau gulti pustusčiu skrandžiu tada ryte norėsiu valgyti.


    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.

    Nekenčiu visų tų moto ar posakių - nesuprantu kodėl žmones taip jie traukia - gal jie taip pasirodo protingesniais nei yra iš tikrųjų? čia lyg ir tam tikra kaukė.


    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?

    Menininkė lesbietė surrealistė gyvenanti sename kaime Vokietijoje su savo žmona kantri dainininke - priklausoma nuo alaus alkoholike, 5 šuniukais ir 32 katėmis. Ir puikiu vaizdu pro namelio langą į aguonų darželį.


    16. Arbata ar kava?

    Kava. Paskui arbata. Paskui gira. Paskui alus. Paskui vėmalai. Daug vėmalų...


    17. Mėgstamiausias valgis?

    Žali arba sūdyti lašiniai. Česnakai.


    18. Koks gėrimas skaniausias?

    Kava, Alus, Gira, likeris (labai retai), pusiau sausas arba saldus vynas (gana retai), naminė degtinė (tik ypatingomis progomis).


    19. Kokias knygas skaitai?

    Skaitau negrožinę literaturą tai yra: Istorija, politika, kinas, muzika, autobiografijos ir t.t...



    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?

    Depeche Mode, New Order, Rush, Foje. Mėgstami stiliai: New Wave, Alternative Rock, Post Punk, Synth Pop, Gothic Rock, Prog Rock, Hard Rock, Avantgarde Rock, Punk Rock, Jazz, Trip Hop, Funk (rock & metal), Alternative Pop, Alternative Punk, Folk (rock & metal), Alternative metal.
    Visada jaučiau potraukį tamsesnei muzikai.



    22. Mėgstamiausias kvapas?

    Bravoro. Šlapio šuns.


    23. Mėgstamiausia spalva?

    Juoda. Kaip nakties. Kaip tamsių plaukų. Kaip juodo, tiršto alaus (Porterio arba Stouto).


    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?

    S.Dali. Patinka slampinėti po paveikslų galerijas. Nepatinka dailios poetinės metaforos ir visi tie standartai. Nelabai patinka dainuojamoji poezija - man poezija yra skaitoma, o ne klausoma. Geriausias poetas esu aš sau pats - rašau tą poeziją, rašau.


    25. Tavo apranga.

    Kuo paprastesnė - ne duok dieve, kas nors pagirs mano apdarus...


    26. Žalingi įpročiai.

    Nerūkau. Reiškia neturiu.


    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.

    Sao Miguel, Azores. (Azorai - salynas esantis pakeliui tarp Europos ir Amerikos, priklausantis Portugalijai)


    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?

    Lengviau pasakyti, kas netraukia: Šiaurės Amerika, Indija, Skandinavijos šalys, Turkija, Egiptas. Daugelis nuvalkiotų turizmo objektų. O į Azorus dar sugryžiu ir ne kartą.



    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?

    Esu filmomanas, bet mėgstamiausių neturiu. Visada kreipiu dėmesį į europos kinematografą. Nesu Q.Tarantino filmų gerbėjas. Nesakau kad tai blogi filmai, tačiau ne mano skonio.



    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?

    Oi, tai buvo seniai. Tik su šunimi, ne su žmogum. Nes šunys dažniausiai yra geresni.


    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?

    Vilioja kapinės.... arba geležinkelio stotys. Ypatinga romantika valstybių sienoms - ypač senoms ir nebekontroliuojamoms.


    33. Ką veiki, kai tau liūdna?

    Liūdžiu. Ir jūs liūdite. Kartu su manimi, nes aš to noriu.


    34. Koks garsas maloniausias ausiai?

    Alaus čiurlenimas į bedugnę.


    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?

    Kadangi niekada neturėjau draugų kompanijos tai nežinau. Geriausia būti dviese. Arba tryse, kai per vidurį šuo.


    36. Kokį alų vartoji?

    Tikrą, juodą, tamsų, tirštą kaip smala.


    37. Turi merginą ar vaikiną?

    Turiu merginą, vaikiną ir hermafroditą. Po pagalve.

    38. Wrong 484578_402425596436105_1436847751_n p.s. šioje nuotraukoje esu dar jaunas ir negražus. Ir dar nemiręs.

    Esu Aspergeris ir buvęs sociofobas. Beje, nemanau kad tai liga - tai gyvenimo būdas.


    Paskutinį kartą redagavo Wrong, Tr. 04 29, 2015 3:12 am. Redaguota 13 kartus(ų)
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Wrong Empty Wrong

    Rašyti by Svečias Tr. 05 14, 2014 11:07 am

    Graži svajonė. Kaip ir kažkada jau sakiau, reikia nepamiršti savo svajonių, dažniausiai visi prisimenam tik pareigas ir užsisukam tam pareigų atlikimo rate. Lauksim visų miestų meetuose tavęs   Smile Beje sveikinu įveikus sociofobiją. PS:Tavo nick asocijuojasi man su Depešų daina kažkodėl.
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Tr. 11 12, 2014 3:40 am

    Perskaičiau savo anketą ir ji man labai nepatiko, galbūt todėl kad ją rašiau išgėręs, todėl nusprendžiau atnaujinti. Šį kartą rašiau blaivas.
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by raindrop Tr. 11 12, 2014 5:31 pm

    Wrong rašo:Perskaičiau savo anketą  ir ji man labai nepatiko, galbūt todėl kad ją rašiau išgėręs, todėl nusprendžiau atnaujinti. Šį kartą rašiau blaivas.

    iš šios anketos pasirodei įdomus ir turintis ką pasakyti žmogus Smile
    dar tas arogancijos prieskonis, kurį aš įžvelgiau Cool
    Knyaz Myshkin
    Knyaz Myshkin


    misty
    šėtoniškas
    Female Pranešimai : 322
    Užsiregistravo : 2013-07-19
    Miestas : Vilnius

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Knyaz Myshkin Kv. 11 13, 2014 6:01 pm

    Tai koks buvo ankstesnis variantas, jei čia blaiviai? Shocked
    Zetsu
    Zetsu


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Zetsu Kv. 11 13, 2014 8:23 pm

    Sveikas, teko anksčiau skaityti anketą, bet buvo sudėtinga, nes buvo be klausimų. Dabar pastebėjau, kad dar ir nuotrauką įdėjai savo. Kaip matau nesi labai patenkintas savimi ir savo gyvenimu. Rašai, kad esi nemiręs toje nuotraukoje. Dabar jautiesi kitaip? Kodėl? Kas per tą laiką taip pasikeitė?

    Pats labai mėgstu pasigilinti, pasidomėti, bet atsakyti nereikia jei nesinori. Smile
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by raindrop Kv. 11 13, 2014 8:31 pm

    Jei save vadina mirusiu tai mažų mažiausia depresija :/
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Kv. 11 13, 2014 10:18 pm

    O, nesitikėjau, kad viskas bus suprasta tiesiogiai ir be užuolankų. Tai tiesiog ironiška filosofija: Gyventi yra gerai, bet mirti dar geriau, nes gyvendamas čia niekada nesijausi toks gyvas kaip gyvendamas tenai. O kad patektum tenais, turi numirti. Wrong 530983 Wrong 3022355415


    Paskutinį kartą redagavo Wrong, Pen. 11 14, 2014 3:25 am. Redaguota 1 kartą
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by raindrop Kv. 11 13, 2014 11:00 pm

    Wrong rašo:O, nesitikėjau, kad viskas bus suprasta tiesiogiai ir be užuolankų. Tai tiesiog ironiška filosofija: Gyventi yra gerai, bet mirti dar geriau, nes gyvendamas čia niekada nesijausi toks gyvas kaip gyvendamas tenai. O kad patektum tenais, turi numirti. Wrong 530983 Tuo aš ir vadovaujuosi gyvenime.

    iš ko sprendi, kad ten geriau?
    nendre
    nendre


    slegiantis
    Female Pranešimai : 24
    Užsiregistravo : 2014-09-26
    Miestas : Kaimas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by nendre Sk. 11 16, 2014 9:48 am

    tu tik ramini save,kad mirus bus geriau,tu to nežinai,aš to nežinau,to niekas nežino. Nes nebuvę.O kai pateksim nesuprasim iš kur atėję.Gal tikrai gyvename kelis gyvenimus,ir nežinosi į kokį likimą įlipsi Neutral
    Spėlioti galime daug,ir įvairiai.O kaip suprantu savu tu įsitikinimu tu geriau jautiesi,todėl taip ir galvoji.
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Sk. 11 16, 2014 2:31 pm

    raindrop rašo:
    Wrong rašo:O, nesitikėjau, kad viskas bus suprasta tiesiogiai ir be užuolankų. Tai tiesiog ironiška filosofija: Gyventi yra gerai, bet mirti dar geriau, nes gyvendamas čia niekada nesijausi toks gyvas kaip gyvendamas tenai. O kad patektum tenais, turi numirti. Wrong 530983 Tuo aš ir vadovaujuosi gyvenime.

    iš ko sprendi, kad ten geriau?

    Aš nieko nesprendžiu - flirtuoju su mirtimi, šaipausi iš jos Awesome.Tai man jau labai padėjo - padeda ir toliau. Aš tuo džiaugiuosi - sėkmingai tvarkausi su depresija. žudausi Wrong 405032626
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Sk. 11 16, 2014 3:02 pm

    nendre rašo:tu tik ramini save,kad mirus bus geriau,tu to nežinai,aš to nežinau,to niekas nežino. Nes nebuvę.O kai pateksim nesuprasim iš kur atėję.Gal tikrai gyvename kelis gyvenimus,ir nežinosi į kokį likimą įlipsi Neutral
    Spėlioti galime daug,ir įvairiai.O kaip suprantu savu tu įsitikinimu tu geriau jautiesi,todėl taip ir galvoji.



    Aš sapnuoju save gyvą ir žinau kad ten pakliūsiu tada, kai mano misija baigsis šičia. O mes visi jau mirėme vieną kartą. Taip kad jokios nežinomybės iš tiesų nėra.


    Paskutinį kartą redagavo Wrong, Pir. 11 24, 2014 1:47 am. Redaguota 1 kartą
    nendre
    nendre


    slegiantis
    Female Pranešimai : 24
    Užsiregistravo : 2014-09-26
    Miestas : Kaimas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by nendre Sk. 11 16, 2014 5:01 pm

    Kaip mes mirę kartą ? Paaiškink,nesuprantu aš . Ir kur tas ten,kur pakliūsi po savos misijos ?
    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Bailiukas Št. 11 22, 2014 10:56 pm

    Labas. As gyvenu gan netoli taves Anglijoje Smile
    Bet nezinau ar tu Anglijoj dazniau buni, ar Lietuvoj
    lietutis
    lietutis


    ne vertas
    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-05-03
    Amžius : 34

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by lietutis Sk. 11 23, 2014 12:10 am

    Tikiuosi numetei svorio ir pyksti ant gyvųjų ne dėl to, kad ir vėl nenusisekė dietos planas..
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Pir. 11 24, 2014 1:45 am

    nendre rašo:Kaip mes mirę kartą ? Paaiškink,nesuprantu aš . Ir kur tas ten,kur pakliūsi po savos misijos ?

    Taip, mes visi mirę. Tik ne visi apie tai pagalvojame. Aš taip manau, bet ir neperšu savo nuomonės. O apie misiją - mes visi ją turime, tik kiekvienas skirtingą. Kai ji būna baigta nebelieka prasmės gyventi (būti mirusiems) ir mes pradedame tik egzistuoti, kol numirštame - tiksliau gimstame vėl. Tai yra lyg gyvybės-mirties ratas. Iš tiesų viskas yra šiek tiek kitaip nei daugumą yra linkę galvoti ar nusistatyti ribas tarp tarkim mirties ir gyvenimo.  Tikiuosi dabar bus šiek tiek aiškiau. Arba priešingai. Wrong 530983


    Paskutinį kartą redagavo Wrong, Pir. 11 24, 2014 1:48 am. Redaguota 1 kartą
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Pir. 11 24, 2014 1:48 am

    lietutis rašo:Tikiuosi numetei svorio ir pyksti ant gyvųjų ne dėl to, kad ir vėl nenusisekė dietos planas..

    Nežinau, kodėl tau pasirodė kad aš ant kažko pykstu. Wrong 530983
    Wrong
    Wrong


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Wrong Pir. 11 24, 2014 1:51 am

    Bailiukas rašo:Labas. As gyvenu gan netoli taves Anglijoje Smile
    Bet nezinau ar tu Anglijoj dazniau buni, ar Lietuvoj

    Anglijoje. Ir jau seniai. Lietuvoje dažniausiai būnu vasarą.
    avatar
    Doriankerry


    Male Pranešimai : 42
    Užsiregistravo : 2014-04-14

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Doriankerry Pir. 11 24, 2014 2:01 am

    Man apmaudu pasidaro, kai pagalvoju, kad niekaip negaliu istrukt is to gyvybes-mirties rato. As tai noreciau mires siame gyvenime daugiau niekada nebeatgimt, paprasciausiai isnykt Wrong 2267440690

    Ir isvis pagalvojus man ta sistema nepatinka, o jeigu as nenoriu tobulet ir atgimt po 100 kartu... alien
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by raindrop Antr. 11 25, 2014 9:06 pm

    Doriankerry rašo:Man apmaudu pasidaro, kai pagalvoju, kad niekaip negaliu istrukt is to gyvybes-mirties rato. As tai noreciau mires siame gyvenime daugiau niekada nebeatgimt, paprasciausiai isnykt Wrong 2267440690

    Ir isvis pagalvojus man ta sistema nepatinka, o jeigu as nenoriu tobulet ir atgimt po 100 kartu... alien

    o aš tai turiu viltį, kad atgimsiu kitoje planetoje, galaktikoje ar pan, todėl kodėl gi ne? tongue
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by nirvana Kv. 11 27, 2014 10:09 pm

    Matau megsti alu...daug Alaus Cool
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Svečias Kv. 11 27, 2014 10:48 pm

    Arba daug žolės rūkai, labai daug... Very Happy
    itami
    itami


    vienišas
    Male Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2014-01-01
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by itami Pen. 11 28, 2014 1:33 am

    Man tai baisu atgimt kuo nors, nenoriu tiket bet lenda mintys i galva jog galiu atgimt po mirties, sita mintis kazkiek stabdo nuo savizudybes.
    Zetsu
    Zetsu


    Wrong Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Zetsu Pen. 11 28, 2014 5:07 pm

    Kas yra po mirties - nežinoma. Gali įvairiai būti, bet kokiu atveju vis tiek visi mirsime. Tik nereikėtų mirties skubinti, ji savaime atkeliaus. Kad ir kas bus po mirties mes nieko dėl to padaryti negalėsime. Tad mėgaukitės šią akimirka. Smile
    jolaika
    jolaika


    snobiškas
    Female Pranešimai : 30
    Užsiregistravo : 2015-03-22
    Miestas : kaunas

    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by jolaika Pir. 04 20, 2015 4:07 pm

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?

    Menininkė lesbietė surrealistė gyvenanti sename kaime Vokietijoje su savo žmona kantri dainininke - priklausoma nuo alaus alkoholike, 5 šuniukais ir 32 katėmis. Ir puikiu vaizdu pro namelio langą į aguonų darželį.
    Ekstrasensas tu, kaip taip mano ateities planus nuspejai?

    Sponsored content


    Wrong Empty Re: Wrong

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 1:01 am