Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


4 posters

    Sveiki :)

    saulės kirminėlis
    saulės kirminėlis


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2014-09-19

    Sveiki :)  Empty Sveiki :)

    Rašyti by saulės kirminėlis Pen. 09 19, 2014 3:07 pm

    Sveiki,
    nelabai man tie klausimynai, tai sugalvojau prisistatyti savo nuožiūra. Tai štai.. kol kas būsiu saulės kirminėlis, o kai susitiksim tai ir susipažinsim. Esu studentė, dabar jau magistrantūros, man 25 metai. Aistra mokytis nedegu, bet vis bandau save motyvuoti, kad reikia. Laisvalaikiu mėgstu lankyti kultūros ir meno renginius, t.y. koncertus, paskaitas, susitikimus su menininkais. Dar teatrą mėgstu, bet niekaip nenueinu iki jo. Smile Šiaip esu nemaža tinginėlė ir gerai įgudusi švaistyti laiką. Oi ne, reikėtų kažkaip čia gražiau apie save. Na bet dėl didelio nepasitikėjimo geriau žinau savo trūkumus ir neigiamas savybes nei privalumus. Taip pat dėl savo baimių neturiu darbo. Tai irgi visai nedžiugina. Dar apie sutrikimą. Pastaruoju metu labai pablogėjo emocinė savijauta. Drąsiai galiu bendrauti tik su šeimos nariais, bendraudama su visais kitais jaučiu įtampą. Pabaigai ką nors linksmesnio paduokim. Mane dar džiugina roko muzika ir modernus šokis. Panašu, jog pavyko čia man kažkoks minčių kratinys. Tikiuosi ką nors suprasit. Smile Galiu pradėti teisintis, kad mažai miegojau šiąnakt, galva išsibarsčius. Naaah, neverta. Jei kuom nors susidomėsite, lauksiu klausimų. Beje aš ir apsidžiaugiau atradus šį forumą. Šokia tokia paguoda rasti bendraminčių. Smile
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by anafoj Pen. 09 19, 2014 3:40 pm

    Sveiki :)  2540377994
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by Svečias Pen. 09 19, 2014 5:35 pm

    sveika prisijungus, is kokio lietuvos kampelio busi?
    saulės kirminėlis
    saulės kirminėlis


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2014-09-19

    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by saulės kirminėlis Sk. 09 21, 2014 5:24 pm

    yulus rašo:sveika prisijungus, is kokio lietuvos kampelio busi?


    Iš Kauno būsiu ir vakar buvau. Smile
    avatar
    Doriankerry


    Male Pranešimai : 42
    Užsiregistravo : 2014-04-14

    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by Doriankerry Kv. 09 25, 2014 8:21 pm

    Klausimu neturiu, viska labai aiskiai isdestei Very Happy Very Happy
    Zetsu
    Zetsu


    Sveiki :)  Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by Zetsu Kv. 09 25, 2014 9:19 pm

    Klausimus galiu nemažai iškelti. Bet taip gražiai parašei, kad geriau tos teigiamos atmosferos negadinti. Smile Malonaus dalyvavimo ir bendravimo čia Wink

    Sponsored content


    Sveiki :)  Empty Re: Sveiki :)

    Rašyti by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 7:46 am