Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+7
buroke2
TheBlueSun
Zetsu
Clamoadte
skaitmuo
Zebra
Monster
11 posters

    ShyOne

    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty ShyOne

    Rašyti by Monster Antr. 03 15, 2011 4:15 pm

    Manau pribrendo laikas ir man prisistatyti, nors labai nemegstu prisistatineti, bet pabandysiu i kaikuriuos klausimus atsakyti Smile

    1. Tavo tikrasis vardas
    Nelabai kas sako cia, tai nelauzysiu tradicijos taip sakant.

    2. Tavo ūgis.
    Neturiu idejos *begu pasimatuot* ~1.75

    3. Tavo amžius
    24

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Gagos koncerta gyvai pamatyt Juokiasi

    5. Tavo pomėgiai.
    Muzikos klausyt, runescape zaist, google street view'e "keliaut", gaga kolekcionuot (jeigu kam reikes ko(muzikos, nuotrauku, video) su sita atlikeja susijusiu galit kreiptis i mane, visada smagu kazkam nudingu but Very Happy) (toks jausmas kad man vaikiski dalykai patinka Neutral)

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Avataras reiskia kad noriu veikti, bet nera ka veikti, nes tam reikia socialiai interaktinti su zmonem, o man tai perdideli stresa sukelia scary

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Kartais

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Kad mano balsas "permyzes" silent

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Nelabai

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Sociofobija

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Nevisada

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Siaip daug ivairu zmoniu citatu man patinka, ir bandau as jas pritaikyti savo gyvenime nesekmingai... Vieno megstamiausio posakio negaleciau isskirti.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Kas cia tokius klausimus sugalvojo scratch anyway, del mylimo zmogaus manau butu galima paaukot, arba del to kas pasauli pakeitu i geraja puse

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Labiausiai nepatinka kai zmones buna netolerantiski ir siauro mastymo (tai nereiskia kad zmogus turi buti protingas) o patinka megstantys pajuokaut, bet ne izeidzianciai, daug kalbantys ir aktyvus zmones, bunant prie tokiu zmoniu geriau jautiesi ir sociofobija ima pamazu trauktis, tik kad tokie zmones nenori su sociofobais buti.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    As isivaizduoju save ateityje dviem budais:
    Realiai: gyvenanti kokiam nedideliam nuosavam namuke miesto pakrasty su didele tvora nuo kaimynu ir nuostabiu sodu su baseinu su kur galeciau atsipalaiduoti.
    Fantastiskai: keliaujanti 3-5 draugu kompanijoje po pasauli, aplankanti vis kitas salis, patirianti vis nauju ispudziu, nuotykiu, zodziu imanti viska ka gyvenimas gali suteikti

    16. Arbata ar kava?
    Arbata

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Kaskada prisipirkau ledu kruva, tai paskiau nebegalejau i juos ziuret, megstamiausias valgis man tas kuris maziausiai atsibodes.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Pieno gerimas "miau"

    19. Kokias knygas skaitai?
    Dabar nebeskaitau

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Megstu su bumcikais muzika, bet buna kad isimti padaru kaikuriom dainom ar atlikejams.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Neskaitau as ju

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Laisves kvapas

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Ne nuo pacios spalvos priklauso ar ji man patiks ar ne, bet nuo spalvos suderinamumo su aplinka, tarkim kokiam kencerte raudoni prozektoriai, raudona scena, rukas, viskas suderinta, gerai artodo raudona spalva megstamiausia, o atlikejas ateina zaliai apsirenges, fui. O dabar tarkim gamtoj kur isvaziavus aplinnk zalia grazu, zole, medziai zali, o koks vienas raudonas (realiai taip nebus aisku, bet geresnio pavzdzio nesugalvojau Very Happy) ir ta raudona spalva sugadintu visa zalia visuma, nors gali but ir daug spalvu sumaisyta skoningai irgi graziai atrodytu, taip kad man tapati spalva gali buti tiek megstamiausia tiek nemegstamiausia. (Tai va kaip gavosi, turbut i maziausiai sarbu klausima issamiausia atsakyma parasiau Juokiasi)

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Nezinau nei vieno ShyOne 489489

    25. Tavo apranga.
    Paprasta turgine, nera nei drasos nei pinigu eit i geresnes parduotuves.

    26. Žalingi įpročiai.
    Negatyvus mastymas

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Klaipeda

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Negaleciau issirinkti vienos salies, bet jeigu taip bandant susiaurinti regiona i kuri labiausiai noreciau aplankyti tai butu pietu amerika, todel kad gamta ten patinka, ypatingai po kalnus noreciau pakeliauti, flamingus pamatyti, labai grazus spalvoti pauksciai, o ir patys namai ten spalvoti labai buna kaip is pasakos kokios atrodo.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Pirma vieta skirciau komedijosms, antra sci-fi trecia siaubo filmams, megstamiausias aktorius Jim Carrey, o rezisieriais prisipazinsiu nelabai as domiuosi.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Praeitam gyvenime Very Happy

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    I gagos koncerta ShyOne 919568

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugyste aisku

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Liudziu

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Kai kasnors pagiria arba gera zodi pasako

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Valdyti vien maista ar gerti vien vandeni?

    36. Kokį alų vartoji?
    Nevartoju jokio dabar

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Neturiu

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    Nenoriu
    Zebra
    Zebra


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 178
    Užsiregistravo : 2010-09-09
    Miestas : Vilnius

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Zebra Antr. 03 15, 2011 4:55 pm

    Iš kokio miesto esi? Studijuoji? Dirbi?
    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Monster Antr. 03 15, 2011 9:07 pm

    Is Panevezio, siaip nei dirbu nei studijuoju dabar, tai beveik visas dienas namie kiurksau, ziema taip ar taip nesinori nosies is namu kisti, bet va pavasaris ateina, tai labai nemalonu namie sedeti kai geras oras uz lango.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by skaitmuo Antr. 03 15, 2011 10:16 pm

    Labai mėgstu tavo avatarą Very Happy
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Clamoadte Antr. 03 15, 2011 10:23 pm

    Patiko skaityti, vietomis toks šmaikštus pasirodei:)
    Zetsu
    Zetsu


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Zetsu Tr. 03 16, 2011 6:38 am

    ShyOne rašo:ziema taip ar taip nesinori nosies is namu kisti, bet va pavasaris ateina, tai labai nemalonu namie sedeti kai geras oras uz lango.

    O ar pavasaris neturėtų neigiamai veikti? Bent jau mane neigiamai jis labai veikia. Nors žinoma tikrai gera, kai šilta, gražu kai žydi viskas. Gerai, kad ne mieste aš gyvenu, tai man gamta šalia, geriausiai po gamtą pasivaikščioti. Mėgsti gamta? Ar geriau tau būti tarp žmonių, mieste?
    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Monster Tr. 03 16, 2011 1:21 pm

    kišeninis rašo:Labai mėgstu tavo avatarą Very Happy

    Dekui, ne tu vienas megsti, ziuriu gera avatara issirinkau Smile

    Clamoadte rašo:Patiko skaityti, vietomis toks šmaikštus pasirodei:)

    As stengiuosi zvelgti linksmesniu kampu i savo problemas, nes kas linksma tas negali buti baisu, ideja kilo beklausant audio kursu kuriuos ir idejau sitame forume. Kai uzplusta neigiamu minciu srautas, man labai sunku ji sustabdyti, tai pradedu galvoje kurti visokius kvailus juokelius susijusius su tom mintim, ir nors minciu srauto nepavyksta sustabdyti, jis praranda galia itakoti mano mastyma neigiama linkme, nes negatyvios mintys transformuojamos i linksmas (pozityvias) nors nevisada tai pavyksta.

    Jisatsu rašo:O ar pavasaris neturėtų neigiamai veikti? Bent jau mane neigiamai jis labai veikia. Nors žinoma tikrai gera, kai šilta, gražu kai žydi viskas. Gerai, kad ne mieste aš gyvenu, tai man gamta šalia, geriausiai po gamtą pasivaikščioti. Mėgsti gamta? Ar geriau tau būti tarp žmonių, mieste?

    Jeigu gera ir grazu kodel tada tai neigiamai veikia nesuprantu? Pavasaris labai geras motyvarotius is namu iseiti. Kai ateina pavasaris pradeda nuotaikos dazniau keistis ir ju skirtumai "sokineti" didesneje skaleje pvz. Gali buti super bloga arba super gera nuotaika, as tai laikau naturaliu biologiniu signalu kad dvasinam ir emociniam "organizmui" siuo metu ypatingai reikia permainu, aisku jeigu sedeti visalaik namuose, ziureti pro langa ir pavydeti zmonems besidziaugentiems siltu vejeliu, atgyjancia gamta tai naturalu kad kad tai neigiamai veikia (jei tokie dalykai veiktu teigiamai tai dar rimciau uz sociofobija cia kazkas butu)
    Dekim ant svarstykliu sociofobija ir ir baime is namu iseiti, kai uz lango grazu, traukia i laukia, o sociofobija stabdo, bet tas noras iseiti is namu vis dideja ir dideja, kol tampa "sunkesnis" uz sociofobija, tada svarstykles persisveria ir ivyksta luzis, tada einu pasiimti dviracio ir vaziuoju pasivazineti, galiu pasakyti kad isejus i lauka baime smarkiai sumazeja, didziausia baime buna dar namie bunant ir besiruosiant is ju iseiti.
    Taip as megstu gamta, po miesta irgi megstu pasivaiksciot, bet tik jei yra su kuo, o vienam nesmagu. Kaip jau minejau buna su dviraciu isvaziuoju truputi uz miesto kur ramiau pavazinet, turiu net megstama vieta prie ezeriuku tokiu (istikto tai ten buves smelio karjieras bet nesvarbu) nuvaziuoju, isitaisau ir jei kas nesutrugdo buna kad po pora valandu prasedziu tiesiog i vandeni beziuredamas, kaip saules atspindziau vandeny blyksi, kaip zuvytes smulkios plaukioja, labai hipnotizuojanciai tai veikia, atrodo kad aplinka isnyksta, o lieka tik tai i ka demesi sutelkiu. Netgi manyciau galetu tai pavadinti meditacija savotiska, visada po tokio pasibuvimo gamtoje nuotaika zymiai geresne buna, depresija sumazeja.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    ShyOne Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 03 16, 2011 11:22 pm

    Pavasarį depresija daug kam atsiranda / paūmėja, nes atsiranda kontrastas tarp gražaus oro išorėj ir šlykščios nuotaikos viduj. Bent man kažkas panašaus būna.
    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Monster Kv. 03 17, 2011 11:28 am

    Keistai cia, as kaiptik truputi geresnes nuotaikos tuo metu bunu nei iprastai, tik ta nuotaika nebuna pastovi, bent jau man, kaip minejau buna momentu kad jauciuosi dar blogiau nei iprastai arba atvirksciai, bet bendrai paemus tai daugiau teigiamu dalyku pavasaris atnesa nei neigiamu kas savijauta liecia, cia apie save kalbu, nes ziuriu kitiems priesingi procesai vyksta. Rolling Eyes
    Zetsu
    Zetsu


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Zetsu Kv. 03 17, 2011 4:52 pm

    Tai gerai tau, kad teigiamų dalykų būna pavasarį...pavydėt galima. Cool
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by buroke2 Pen. 08 31, 2012 2:33 am

    Su gimtadieniu cheers Judek dideliais zingsniais pirmyn thumbs up
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Svečias Pen. 08 31, 2012 8:12 am

    Sveikinimai Rimai! paminek kuo smagiau sia diena.
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by anafoj Pen. 08 31, 2012 10:33 am

    prisidedu prie sveikinimų banana
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Dream Pen. 08 31, 2012 7:22 pm

    Happy Birthday Mr. ShyOne welcome
    ShyOne Happy-birthday-to-you-lol-lady-gaga-10346676-493-5732
    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Monster Št. 09 01, 2012 10:40 am

    Na ir greitai laikas bega, jauciu kad senti pradedu affraid
    Didelis dekui uz sveikinimus visiems ShyOne 1dtfz Ir uz dovanas tongue Sakiau jau paliksiu jus su geru pranesimu skaicium ShyOne 7S5cZ bet...
    eklampsija
    eklampsija


    kosmose
    Pranešimai : 350
    Užsiregistravo : 2011-10-18
    Amžius : 34

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by eklampsija Št. 09 01, 2012 2:38 pm

    hm, tu jau įvykdei savo gyvenimo tikslą Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Svečias Sk. 08 31, 2014 9:34 am

    sveikinimai gimimo dienos proga! Very Happy
    Monster
    Monster


    ShyOne Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Monster Antr. 09 02, 2014 12:50 am

    Dekui uz sveikinimus Smile
    plüsch
    plüsch


    Male Pranešimai : 8
    Užsiregistravo : 2017-01-30

    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by plüsch Tr. 04 12, 2017 5:07 pm

    sveikas Monster. kaip sekasi? esu cia anksciau prisiregistraves kitu slapyvardziu, tad zinau si ta apie tave. idomu kaip laikaisi.

    Sponsored content


    ShyOne Empty Re: ShyOne

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pir. 05 06, 2024 10:09 pm