Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Smurtas vaikystėje ir pasėkmės

    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    Smurtas vaikystėje ir pasėkmės Empty Smurtas vaikystėje ir pasėkmės

    Rašyti by sauroman1 Kv. 12 08, 2016 7:42 pm

    Man smalsu ar čia esantys nariai su psichikos sutrikimais buvo iš smurtaujančių šeimų ir kaip tvarkėtęs su problemomis?
    Neseniai praėjau diagnoze pas psichologą dėl kognityvinių sutrikimų ir bendravimo problemų jis patvirtino, kad patirtas smurtas vaikystėje galėjo turėti rimtas pasekmes psichiniai sveikatai. Ilgą laiką kentėjau nuo nerimo, depresijos, buvau labai užsidaręs, turiu bendravimo problemų, turiu mažai draugų ir vis dar neturėjęs merginos, dėl dėmesio sutrikimo sunku dirbti ir jau teko būti išmestam iš darbovietės, neretai prarandu norą gyventi. Labiausiai tikėtina, kad tam įtakos turėjo patirtas smurtas, nuolatinis stresas ir šalti santykiai šeimoje.

    Vaikystė buvo sunki, nes gyvenau su tėvu alkoholiku, kuris buvo agresyvus ir nuolat smurtaudavo šeimoje. Dažniausiai būdavo psichologinis smurtas - triukšmavimas, tėvas trūkdė miegoti, laužė daiktus, rėkdavo, grasindavo ir keikdavosi, gyveno asocialiai, nešvariai ir tai kėlė diskomfortą. Būdavo neretas ir fizinis smurtas, tėvas mušdavosi ir griebdavosi net peilio, kuriuos turėjome slėpti. Jis versdavo daryti nemalonius darbus, o nepasisekus, atsisakius jam paklusti, ar užstojant motina vėl griebdavosi smurto. Fizinį smurtą patirdavo daugiau motina, bet mes dar nepilnamečiai viska matydavome ir girdėdavome, o buvo ir tokiu dalykų kaip pvz. galvos praskėlimas mamai vazonu iki kraujų. Nors ir maldavome jį deja išsiskirti ir paduoti į teismą jo negalėjo dėl to, kad ir taip gyvenome skurde. Policija niekuo padėti negalėjo, tik laikinai išvesti prasiblaivyti ir skirti absurdiškas baudas. Gyventi buvo taip sunku, kad mąsčiau ir apie savižudybę.
    Tokiomis sąlygomis gyvenant neįmanomas normalus asmenybės vystymasis ir tai sugadina psichika, ir kiek teko skaityti net prie smegenų pakitimo.
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Smurtas vaikystėje ir pasėkmės Empty Re: Smurtas vaikystėje ir pasėkmės

    Rašyti by anafoj Sk. 12 11, 2016 11:47 pm

    mano šeimoj nebuvo tiek daug smurto, bet vis tiek teko matyti ir pagąsdinimų peiliais, ir rėkavimų, ūbavimų prisilakus. Savijauta žymiai pagerėjo, nustojus gyventi tokioj aplinkoj
    firefly
    firefly


    niekam tikęs
    Female Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2014-03-11
    Amžius : 27

    Smurtas vaikystėje ir pasėkmės Empty Re: Smurtas vaikystėje ir pasėkmės

    Rašyti by firefly Tr. 03 14, 2018 10:47 am

    Pas mane vaikystėje taip pat panašiai buvo, manau dėl to irgi turiu bendravimo problemų ir sunkia depresija. Parašyk man jei nori pabendrauti ????

    Sponsored content


    Smurtas vaikystėje ir pasėkmės Empty Re: Smurtas vaikystėje ir pasėkmės

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 3:37 pm