Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


    SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS

    avatar
    nnn


    nuobodžiaujantis
    Male Pranešimai : 32
    Užsiregistravo : 2017-03-20

    SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS  Empty SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS

    Rašyti by nnn Pir. 03 20, 2017 9:13 pm

    Sveiki,

    Ieškau introvertiškų asmenybių bendravimui. Vieną jau pavyko surasti, gal pavyktų ir daugiau Smile.
    Buvimas be aplinkinių žmonių arba tik su maža pažįstamų grupele yra priimtiniau nei masiniai susibūrimai? Drovumas ir nepasitikėjimas savimi pažįstami ir nuo kasdienybės neatsiejami dalykai? Jei į šiuos klausimus atsakymai teigiami, tuomet ieškau būtent Tavęs Smile Parašyk/prisijunk ____kontaktai____ (paryškintu tekstu). Geriausia būtų gmail el.paštas. Būtų šaunu pabendrauti su bendraminte asmenybe ar net susiburti į didesnę grupę ir bendrai pakalbėti bei padiskutuoti introvertiškomis temomis, jei atsirastų daugiau žmonių Smile Lauksiu Tavo laiško arba komentaro čia. Paulius SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS  405032626
    Anonymous
    Rolanda
    Svečias


    SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS  Empty Re: SKELBIMAS SKELBIMAS GRUPĖS ATGAIVINIMAS

    Rašyti by Rolanda Kv. 03 23, 2017 5:04 pm

    Sveikas,butu malonu susipazinti,as taip pat ieskau zmoniu su panasiom problemom kadangi esu drovi ir sunku rast nauju draugu,jei noresi parasyk,man 20m. Mano gmail rolandaa.rolanda@gmail.com

      Dabar yra Pir. 05 06, 2024 2:44 pm