Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    MoonShine

    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    MoonShine Empty MoonShine

    Rašyti by MoonShine Št. 04 09, 2011 1:10 pm

    Sveiki, čia aš, į akis lendu kaip MoonShine nors tai ir neturi nieko bendra su manimi – aš nei išbalęs, nei švytintis ir aplinkui nėra tiek daug žvaigždžių. Tačiau esu be galo unikali ir nešabloniška asmenybė, todėl tos anketos pirmoje temoje aš nemačiau. Vat. Užtat mačiau daug daugiau nei dvidešimt vasarų... irgi vat.

    Ar neminėjau, kad čia bus pilstymas iš pilno į pilną? Prašom, prašom, esu savimi labai patenkintas, kad bent jau dabar perspėjau.

    Gyvenime gyvenu – prisigalvoju visokių „pokštų“ ir.. turiu pripažinti, juos po truputį didvyriškai įgyvendinu. Tiesa, ne visad gaunasi taip kaip norisi, bet visad geriau nei nenorint – svarbu niekam garsiai nesakyti, kaip turėjo būti.

    O iki forumo atsibeldžiau irgi per vieną iš tų pokštų, dėl kurio teko pakeisti gyvenamąją vietą, sutikt naujų žmonių ir rimtai susimastyt, ar neturiu aš tos kvailos fobijos (čia viena iš tų dalių, kurios nesinorėjo). Kadangi didelis ego neleidžia to pripažint, vis galvoju, kad gal ne į tą forumą pataikiau. Nors realybė... ai, realybė tegu lieka realioj ekrano pusėj. Apskirtai ir kampuotai, aš džiaugiuosi ir tuo naudojuosi, kad nesu vieša persona ir galiu savo asmeninę informaciją pasilaikyti sau.

    Baisiniai nustebintas fakto, kiek įvairiausių žmonių visam pasaulyje susiduria su panašia problema ir ne itin sužavėtas tuo, kad ši „dovana“ pati niekur savaime nedingsta su metais (!), nematau kito kelio kaip imtis kažkokių aktyvių veiksmų. Ne, ne kažkokių, o duodančių daugiausiai naudos... todėl būsiu retas forumo lankytojas, bet tikėkimės dažnas susitikimų dalyvis.

    Beje, esu labai teigiamas – negeriu (kibirais), nerūkau (rūkytą mėsą perku), nesikeikiu (lietuviškai), neįžeidinėju (nes tyliu), lengvai toleruoju kitokybes (geri ignoravimo įgūdžiai) ir nemeluoju žmonėms į akis (šiuo metu akių nematau). Taip pat turiu nuostabų hobi – nieko doro neveikti ir švaistyti laiką – bet, kaip įprasta visiems hobiams, pastaruoju metu nėra kada to daryti.

    Gal gana? Jei ką domina asmens kodas, banko kortelių duomenys ar kada nebūnu namie, tai... jūs turite teisę klausti...


    Hmmm... kažkaip be smailų gavosi... pasimėtykit patys, kur labiau patinka MoonShine 919568
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by Sve?ias Št. 04 09, 2011 1:19 pm

    Tada pasinaudoju savo teise, paklaust asmens kodo ir tt Awesome
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by MoonShine Št. 04 09, 2011 1:33 pm

    4930123xxxx ...bet teisės abipusės Wink
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by skaitmuo Št. 04 09, 2011 3:06 pm

    Smagiai čia suskėlei, Moonshine Wink Ir toks optimizmas trykšta iš eilučių, kad nejučia imi šypsotis Cool O to šiai erdvei labai reikia... Smile
    Monster
    Monster


    MoonShine Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by Monster Št. 04 09, 2011 3:32 pm

    Malonu Smile
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by MoonShine Antr. 04 12, 2011 11:11 pm

    Aciu, rodos jusu teigiami komentarai suteikia daugiau malonumo nei as galejau pagalvot Cool
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by Sve?ias Antr. 04 12, 2011 11:19 pm

    Uoj uoj, koks mandruolis MoonShine 919568 pavardink kokią muziką klausai, o gal turi last.fm ? scratch
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by MoonShine Tr. 04 13, 2011 12:21 am

    Pirma kas sauna i galva tai Late Night Alumni ir Cicada. Ir dar paskutiniu metu tenka paklausyt Klaas - Our Own Way, bet cia laikina Wink
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by Sve?ias Tr. 04 13, 2011 12:47 am

    Ai, visai norma. Seniau būčiau sakius, oj fuuu, ne mano stilius, bla bla bla, bet dabar jau visai patinka MoonShine 919568 O kodėl our own way laikina? Pvz aš Gagos - Alejandro dar ir dabar pasiklausau kartais Juokiasi Kažkaip aš vistiek, jei atsibosta kada daina, po kiek laiko vėl jos klausau, nenurašau dainų. MoonShine 530983
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by MoonShine Št. 04 16, 2011 4:07 pm

    Na gerai, gerai, atsibambėsiu. Nurašau aš dainas. Visas! Kas čia per nesamonė jas po kelių metų klausyt? Fuuuu... Ką, naujų nėra? Absurdas... cha, apgavau MoonShine 919568
    Laikina todėl, kad neparsipūsiu šios dainos, tai kiek gi gali klausyti per forumą? O nesisiunčiu todėl, kad prieš porą metų po trečio nesėkmingo bandymo įvesti tvarką fonotekoje, teko priimti kraštutinį sprendimą "laikinai" nepumpuot muzikos, ko pasekoje - nei dainų nei tvarkos. Užtat radiją pradėjau klausyt Juokiasi

    Sponsored content


    MoonShine Empty Re: MoonShine

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 12:09 pm