Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+7
Andy
Austuke
skaitmuo
niekas
MoonShine
Zetsu
TheBlueSun
11 posters

    Meet'as Kaune 2011 05 07

    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Austuke Sk. 05 08, 2011 10:01 pm

    Jisatsu rašo:Po kavinės vaikščiojant buvo noras taip pat dingti, bet vis dėlto susilaikiau. Bet nuo ilgo vaikščiojimo jau nuovargis man jautėsi, kad su vilniečiu patraukėm į akropolį. Po salos sakant gretos sumažėjo. O likusieji dar daug vaikščiojote? Ar jau skirstėtės greitai?

    visi issiskirstem Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 530983
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Dream Pir. 05 09, 2011 1:22 am

    vilistelis rašo:Dar norėčiau paprašyti, Dream, jeigu gali ir nori, parašyk, kaip tu matei susitikimą. Nors kalbėjai mažai, bet man pasirodei paslaptingas ir įdomus žmogus. Tiesiog įdomi tavo nuomonė, tu įdomiai rašai Smile
    Na ir užduotį man davei.. Smile Ok, pamėginsiu parodyti, kad aš netoks ir įdomus.. Smile
    Jeigu nuoširdžiai, truputį jaučiau prislėgtumą, dėl to, kad sunkiai sekėsi pačiam pasireikšti. Embarassed Bet gi tai man įprasta, jūs čia niekuo dėti. Wink
    Ir daugiau buvo džiaugsmo turėjus galimybę su jumis pasibūti. Smile Labai patiko visus pamatyti, pasiklausyti jūsų įdomių pokalbių, bei sužinoti daugiau apie jus. Smile
    Ir kiti, kam taip pat buvo truputį sunkiau reikštis leido nepasijusti labai išsiskiriančiu. Smile Viliuosi, kad ir jiems neteko jaustis labai nejaukiai.. Embarassed
    Be individualių susitikimų tikriausiai kaip nors apsieisiu, nes nesu tikras, kad sugebėčiau daug daugiau bendrauti, bei neversčiau dėl to jaustis nejaukiai kitų.. Smile
    Bet į bendrą susitikimą norėčiau labai vėl ateiti. Embarassed
    avatar
    Andy


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Andy Pir. 05 09, 2011 3:19 pm

    Tai va, gana daug galvojau apie šį susitikimą. Manau, kad ėjau susitikti ieškodamas kažkokio malonumo, tačiau jo nepatyręs, nusprendžiau pasišalinti. Kaip minėjau, grupinis sėdėjimas prie stalo yra pati nemėgiamiausia mano veikla. Ypač, jeigu pramogą reikia darytis vien tik iš bendravimo.

    Šiandien buvau pirmam vizitui pas psichoterapeutą. Papasakojau apie susitikimą. Jo nuomone, tokie susitikimai yra labai naudingi. Tačiau! Reikia lyderio, kuris nuramintų, suteiktų susitikimui struktūros. Manau, kad Laura ir norėtų ir sugebėtų ja būti. Smile

    Taigi, jeigu tęsim susitikimų idėją (o aš tikiuosi, kad tęsim), eisiu su mintimi terapintis. Taip, neieškosiu pramogos, o eisiu tobulintis.

    Mano nuomone, reikėtų patobulinti šiuos elementus:
    - iš karto numatyta ir saugesnė aplinka... pvz, santakoje geru oru (mažiau aplinkinių žmonių, daugiau laisvumo)
    - kažkokia susitikimo struktūra ir tikslai...
    - tvarkaraštis? manau galėtume bandyti susitikti kas savaitę, kad susikurtų kažkokia sistema...

    Pasiieškosiu informacijos, kokiu formatu vykdomos grupinės terapijos. Manau, kad bendromis jėgomis sugebėtume susikurti ramią, ugdančią atmosferą.

    Ką aš noriu pasakyti, kad galėtume pabandyti meet'o idėją pakeistį į terapijos. Ką manot?
    Death Rider
    Death Rider


    Laikas gydo tikinčiuosius
    harmoningas
    Male Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2011-04-23
    Miestas : Vilnius

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Death Rider Pir. 05 09, 2011 3:37 pm

    Prieš tai pasidomėk kokiu principu veikia CBT.
    avatar
    Andy


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Andy Pir. 05 09, 2011 4:00 pm

    Death Rider rašo:Prieš tai pasidomėk kokiu principu veikia CBT.
    Na tai teko domėtis ir net labai. Ir manau daug kam teko to bent užgriebt.
    Aišku, nesam sertifikuoti ekspertai, bet tikiu, kad bendrom jėgom galime sukurti naudingą, terapinį planą. Be to, ilgainiui tik tobulėtume.
    Zetsu
    Zetsu


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Zetsu Pir. 05 09, 2011 4:15 pm

    AndyLT, idėja man patinka. Galbūt tai būtų į naudą. Aplinka aišku reiktų ramesnę susirasti ir žiūrėti pagal orų galimybes. Kad naudingumas būtų, reiktų bent jau kartą per savaitę daryti tuos susitikimus. Bet prieš tai įgyvendinti tokius planus reiktų kitų pritarimams ir nuomonių. Nors gal ir ne visi galės, bent jau nuo mažesnės žmonių skaičiumi galima kažką padaryti. Nemanau, kad vien tik Laura sugebėtų dalyvauti ir užimti lyderio postą. Bet ji tam labai tinkanti. Ir viskas turėtų būti nuo jos norų. Taip pat reiktų galvoti, kad kažkas taip pat sugebėtų visą tai vesti, lyderiauti, ar kaip terapeutui kokiam. Pats labiau galiu individualiems dalykams, bet grupiniams ne man.
    avatar
    Andy


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Andy Pir. 05 09, 2011 4:26 pm

    Tai žinoma, kad čia viskas būtų laisvoje formoje. Smile Nieks nieko neverčia. Perduodu tai ką sakė terapeutas - teisingai sumoderuoti grupiniai susitikimai yra labai naudingi.

    O detalės tai čia jau visų turi būti derinamos. Smile

    Dėl moderatoriaus vaidmens, tai jei neklystu, kažkur skaičiau, kad vienas iš pratimų yra vis keisti moderatorių.

    Jo, moderatorius yra teisingesnis pavadinimas, lyderis kažkaip labai jau prašmatniai skamba. Smile))
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by vilistelis Pir. 05 09, 2011 9:48 pm

    Dream rašo:Na ir užduotį man davei.. Smile Ok, pamėginsiu parodyti, kad aš netoks ir įdomus.. Smile

    Na tau sunkiai sekasi atrodyti neįdomiu Smile Ne viename tavo pasisakymų matau rūpestį kitais. O tai yra gražu ir labai gali būti, kad turi didelę širdįSmile
    Ačiū už pasidalinimąSmile Smagu , kad nors ir jautei įtampą, tau visai patiko.
    Monster
    Monster


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Monster Antr. 05 10, 2011 12:35 pm

    O nenorite per susitikimus pazaisti imrovizaciju zaidimo, tokio kaip "kitas kampas" manu butu ir idomu ir naudinga Smile Galetumet susigalvot ivairiu situaciju ir veikeju. Tarkim vienas kazkuris tai butu pardavejas o kitas pirkejas, pirkejo tikslas grazinti nepatikusia preke ir atgauti pinigus, pardavejo tikslas nepriimi prekes, o visi kiti galetu but nekantrus kliantai raginantys greiciau eile pajudet. Zinau kad tokios situacijos nerima keliancios, bet cia butu kaip praktika, viskas ne is tikruju vyktu. Manau daug paprasciau pradeti nuo to pratintis negu kad tikrovej tokia situacija papultu.
    Arba galetumet kur nuosaliau paeje sustot ratu pavyzdziui 10m vienas nuo kito ir bandyt kalbetis, esme cia tokia kad reiktu balsa pakelti norint kad kiti isgirstu, cia butu tokios kaip garsaus kalbejimo treniruotes, nes kai garsiai ir aiskiai kalbi, o ne kazka po nosim burbuliuoji, tai ir pasitikejimo savi tada daugiau buna.
    Nepagalvokit kad nurodineju as jum ka daryti, tiesiog siaip kelios mintys cia mano tokios, jeigu norit galit kazka kita sugalvoti arba nieko nedaryti.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Sve?ias Antr. 05 10, 2011 1:21 pm

    Su improvizacijom, tai gal per anksti scratch Pati stengčiaus daugiau nebeit į tuos susitikimus, sužinojus, kad reiks improvizuot Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 489489 O tas su ratu, tai jėėėga, tikrai gera idėja thumbs up
    Monster
    Monster


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Monster Antr. 05 10, 2011 3:20 pm

    Tai niekas neverstu, savanoriskai viskas butu. Sugalvoja kasnors situacija ir jei neatsiranda norinciu ja atlikti, tada galvojama paprastesne, kol atsiras savanoriu, o kiti kurie nenori joje dalyvauti galetu buti stebetojais, manau stebedami kitus ir tie nedrasesni po truputi issidrasintu. Ivairiu situaciju galima prigalvoti, ideja tokia kad jos apimtu baimes kurias mes turime ir visa tai vyktu saugioje aplinkoje, labiau pazengusiems butu galima daugiau drasos reikalaujancias uzduotis sugalvoti, drovesniems paprastesnes, arba jie galetu tik stebeti kitus, na ivairiai galima, kaip sakiau as nekisu jum sito dalyko, cia tik pamastymui.

    Sponsored content


    Meet'as Kaune 2011 05 07 - Page 3 Empty Re: Meet'as Kaune 2011 05 07

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 5:54 pm