Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+13
buroke2
Tyla
kryptis
GK
niekas
soledada
lol
vilistelis
oryktis
LyjaPaukštukais
Linasl
Monster
buroke
17 posters

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 4:05 am

    Sociofobija yra pati geriausia atmazke:
    As nedirbu – kalta sociofobija
    As nesimokau – kalta sociofobija
    As nieko neveikiu - guliu, valgau,sedziu prie kompo- kalta sociofobija
    As neturiu draugu – kalta sociofobija
    Su manimi nieks nenori bendrauti –kalta sociofobija
    Man nesiseka ,nes man sociofobija
    As niekur neinu - kalta sociofobija
    Mane visi stebi – taip taip, nes as sociofobas
    As nemoku bendrauti – man trukdo sociofobija.
    AS NEKALTAS KAD MAN SOCIOFOBIJA ,KALTA APLINKA( tevai,klasiokai,grupiokai,gimines,kasininkes,pardavejos.


    Juk jei ne sociofobija , turetumet gera darba,pasiektumete karjeros aukstumu ,uzkaltumet daug pinigu, garsiai ir nevarzomi reikstumete savo nuomone. Taip taip jus visiems patiktumete,visi su jumis noretu bendrauti. Kas varbiausia – pasiektum savo laime,kurios tau neleidzia tureti sociofobija.

    O GAL JUS TIESIOG INTRAVERTAS NEVYKELIS,KuRIO AMBICIJOS NESUTAMPA SU GALIMYBEMIS? O SACIOFOBIJA TIK PASITEISINIMAS… Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy





    Paskutinį kartą redagavo buroke, Pir. 01 16, 2012 7:15 pm. Redaguota 1 kartą
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Pir. 01 16, 2012 9:55 am

    Na dabar tai suvalgys tave sociofobai uz tokius zodzius...
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Svečias Pir. 01 16, 2012 10:15 am

    geras pastebejimas ir kritiska nuomone. manau kiekvienas paskaites, gerai pagalvos apie save ir galbut kazkam atversi akis Very Happy as asmeniskai del saves esu visiskai ramus.
    Linasl
    Linasl


    Pranešimai : 42
    Užsiregistravo : 2012-01-07

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Linasl Pir. 01 16, 2012 10:21 am

    Eina sau , as ir toks SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? 2267440690
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pir. 01 16, 2012 1:12 pm

    Kaip piktai ir kritiškai(ir savikritiškai?), bet nieko naujo Sad
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Sve?ias Pir. 01 16, 2012 3:49 pm

    Šiaip gali būt mano atvėjis Very Happy Socio kaip pasiteisinimas... pačiai sau. Bet šiaip tiksliai nežinau ... :?
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by oryktis Pir. 01 16, 2012 6:17 pm

    Žiūriu žmonės mėgsta įvardijimus ir apibrėžimus Smile O koks realus skirtumas tarp sociofobo ir "intraverto nevykelio"?
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 6:55 pm

    oryktis rašo:Žiūriu žmonės mėgsta įvardijimus ir apibrėžimus Smile O koks realus skirtumas tarp sociofobo ir "intraverto nevykelio"?
    cia joks ne apibrezimas, cia mano pamastymai,as pati nezinau kur yra ta riba kai jau ne intravertas o sociofobas,nes zmones megsta viska perdeti....
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 7:02 pm

    tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by vilistelis Pir. 01 16, 2012 8:24 pm

    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.

    Buroke, man labai patiko ši tavo sukurta tema ir tai, ką tu norėjai ja pasakyti, kaip ryžtingai ieškai sprendimo. Tikrai pažvelgiau į save kritiškiau, norisi ištirti tą reikalą savyje ir šiek tiek pasitempti Smile Didelis palaikymas tau iš mano pusės Smile

    Šią savaitę, kai turėsiu laisvenio laiko, parašysiu tau į PM Smile
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 8:27 pm

    vilistelis rašo:
    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.

    Buroke, man labai patiko ši tavo sukurta tema ir tai, ką tu norėjai ja pasakyti, kaip ryžtingai ieškai sprendimo. Tikrai pažvelgiau į save kritiškiau, norisi ištirti tą reikalą savyje ir šiek tiek pasitempti Smile Didelis palaikymas tau iš mano pusės Smile

    Šią savaitę, kai turėsiu laisvenio laiko, parašysiu tau į PM Smile
    aciu uz palaikyma Smile butinai parasyk,pabendrausime.
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by lol Pir. 01 16, 2012 10:05 pm

    manau, kad tikrai nevisi forume sociofobai, o siaip nepritapeliai ar atsiskyreliai. Ir kokios tu motyvacijos tikiesi? Man gali rasyti kiek nori, vistiek niekas nepades su tokiais patarimais 'gi nesvarbu ka kiti galvoja' ar 'tiesiog daryk nors ir bijai' ar 'tiesiog prieik ir uzkalbink ja'. Gi cia paprasciausios frazes motyvuot kai kas suabejoja, bet kai mes, sociofobai, abejojam beveik kiekvienu savo sprendimu tai tokios motyvacijos visiskai nepadeda. Kritikuot sitam forume maziausiai reikia, nes dauguma is musu turbut cia ateina vien del to, kad niekas bent cia nekritikuoja ir gali visi pasipasakot ir visi supranta.
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 10:25 pm

    lol rašo:manau, kad tikrai nevisi forume sociofobai, o siaip nepritapeliai ar atsiskyreliai. Ir kokios tu motyvacijos tikiesi? Man gali rasyti kiek nori, vistiek niekas nepades su tokiais patarimais 'gi nesvarbu ka kiti galvoja' ar 'tiesiog daryk nors ir bijai' ar 'tiesiog prieik ir uzkalbink ja'. Gi cia paprasciausios frazes motyvuot kai kas suabejoja, bet kai mes, sociofobai, abejojam beveik kiekvienu savo sprendimu tai tokios motyvacijos visiskai nepadeda. Kritikuot sitam forume maziausiai reikia, nes dauguma is musu turbut cia ateina vien del to, kad niekas bent cia nekritikuoja ir gali visi pasipasakot ir visi supranta.

    NEPRIIMK TAIP ASMENISKAI,as tiesiog mastau garsiai,as nezinau del ko cia renkasi kiti,bet as cia atejau del to ,kad man truksta bendravimo,del to kad as noriu atsikratyti sios gyvates,as noriu dalintis patarimais,kurie galbut nepades daugeliui,bet gal atvers akis nors vienam zmogui...Sis postas yra ne tiek kritiskas,o kiek ironiskas...
    Tavo fraze "kad tau gali rasyti kiek nori,vistiek tau niekas nepades" su tokiu isitikinimu tai ka as zinau....Kai nenori tai ne tik, kad kiti nepades,bet ir sau nepadesi....simta kart klupau ir simta kart bandau atsikelt..
    Motivacijos man reik tokios,kad zmones rasytu KA JIE DARO NOREDAMI ATSIKRATYTI SOCIOFOBIJOS? KAS JIEMS PADEDA. Nes to savitarpio supratimo per daug.
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by lol Pir. 01 16, 2012 10:44 pm

    buroke rašo:
    lol rašo:manau, kad tikrai nevisi forume sociofobai, o siaip nepritapeliai ar atsiskyreliai. Ir kokios tu motyvacijos tikiesi? Man gali rasyti kiek nori, vistiek niekas nepades su tokiais patarimais 'gi nesvarbu ka kiti galvoja' ar 'tiesiog daryk nors ir bijai' ar 'tiesiog prieik ir uzkalbink ja'. Gi cia paprasciausios frazes motyvuot kai kas suabejoja, bet kai mes, sociofobai, abejojam beveik kiekvienu savo sprendimu tai tokios motyvacijos visiskai nepadeda. Kritikuot sitam forume maziausiai reikia, nes dauguma is musu turbut cia ateina vien del to, kad niekas bent cia nekritikuoja ir gali visi pasipasakot ir visi supranta.

    NEPRIIMK TAIP ASMENISKAI,as tiesiog mastau garsiai,as nezinau del ko cia renkasi kiti,bet as cia atejau del to ,kad man truksta bendravimo,del to kad as noriu atsikratyti sios gyvates,as noriu dalintis patarimais,kurie galbut nepades daugeliui,bet gal atvers akis nors vienam zmogui...Sis postas yra ne tiek kritiskas,o kiek ironiskas...
    Tavo fraze "kad tau gali rasyti kiek nori,vistiek tau niekas nepades" su tokiu isitikinimu tai ka as zinau....Kai nenori tai ne tik, kad kiti nepades,bet ir sau nepadesi....simta kart klupau ir simta kart bandau atsikelt..
    Motivacijos man reik tokios,kad zmones rasytu KA JIE DARO NOREDAMI ATSIKRATYTI SOCIOFOBIJOS? KAS JIEMS PADEDA. Nes to savitarpio supratimo per daug.

    nieko asmenisko ir su tuo "kad tau gali rasyti kiek nori,vistiek tau niekas nepades" as netai visai turejau omenyje. Man nepades tos nuvalkiotos motyvacines frazes, kurias pateikiau kaip pavyzdi. Daugiau jokiu patarimu is sito forumo negavau ir nemanau ar kas galetu kazka protingiau pasakyti. Savo sekmes istoriju cia niekas nepostina.
    Ir del to kritiskumo tai as tavo posta cituoju 'o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.' (nezinau, gal as netaip supratau apie ta kritiskuma, bet tiesiog parasiau savo nuomone kodel jo nereikia forume). As tikrai nebuvau nei piktas nei ka kai rasiau, tiesiog man sunku isreiksti savo mintis ir delto daznai nepavyksta pasakyta butent tai ka norejau. Butent del to ir stengiuosi rasyti kuo reciau ir kuo trumpesnias zinutes.
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 10:50 pm

    O is kur zinai ,kad nepades tos nuvalkiotos motyvacijos?bandei?O ka tu darai noredamas atsikratyti sociofobijos,bet saziningai ,man labai idomu Smile
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Pir. 01 16, 2012 11:18 pm

    Intravertiskumas tai tik asmenybes tipas, neturetu del jo kilti tokiu problemu kaip baime socialinese situacijose ar ju vengimas del baimes.
    Pritariu lol kad cia nevisi sociofobija turi.
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Pir. 01 16, 2012 11:29 pm

    del intavertiskumo tikrai gali kilti daug problemu,nes intavertu yra mazuma,o ekstavertu dauguma,ekstravertai daro spaudima intravertams,ir jei intravertas yra silpnas,pazeidziamas,tai jis dar labiau uzsisklendzia...


    Paskutinį kartą redagavo buroke, Antr. 01 17, 2012 3:07 am. Redaguota 1 kartą
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Pir. 01 16, 2012 11:43 pm

    Sutinku kad intravertai labiau pazeidziami, bet intravertiskumas nera liga, o jegu zmogus uzsisklendzia tiek kad tai jau pradeda trukdyti gyventi, tai tam turetu buti vartojamas kitas terminas, nes intravertiskumas jau pereina i liga.
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Antr. 01 17, 2012 6:36 am

    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.
    Įdomu, kuom susijusi kritika ir motyvacija? Negi ką nors motyvuoja, kai pasako, kad esi nevykėlis? Ar kai pasako, kad turi daryti tą ir tą? Pirmiausia turi pats norėti ką nors keisti ar daryti, taip, kad sugebėtum įveikti savo baimes. Tik bėda ta, kad radus savy jėgų ir noro, keisti ir daryt, dažniausiai(bent jau aš) gaunu tokių smūgių į paširdžius, kad nuo streso visą kūną raižo. Na, ir automatiškai gaunas, kad pagilėja sociafobinė duobė. Per daug jautriai reaguoju
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Antr. 01 17, 2012 7:20 am

    Žmogus rašo:
    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.
    Įdomu, kuom susijusi kritika ir motyvacija? Negi ką nors motyvuoja, kai pasako, kad esi nevykėlis? Ar kai pasako, kad turi daryti tą ir tą? Pirmiausia turi pats norėti ką nors keisti ar daryti, taip, kad sugebėtum įveikti savo baimes. Tik bėda ta, kad radus savy jėgų ir noro, keisti ir daryt, dažniausiai(bent jau aš) gaunu tokių smūgių į paširdžius, kad nuo streso visą kūną raižo. Na, ir automatiškai gaunas, kad pagilėja sociafobinė duobė. Per daug jautriai reaguoju

    as nesakiau ,kad tai susija,bet sio posto esme buvo ta, kad kai kurie kartais manipuliuoja sociofobija,pasiteisina ja,kai kazko nesugeba, per daug su ja uzsizaidzia...Kritika reikalinga kiekvienam zmogui.....o mano pasakymas "pazvelgti i save kritiskiau",tiesiog saziningai pamastyti ar tikrai yra taip blogai,ar tikrai as idedu pakankamai pastangu, noredama iveikti sia problema? Nes as ranka prie sirdies pridejus galiu pasakyti,kad ne....
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Sve?ias Antr. 01 17, 2012 9:22 am

    Kai forumo čiate manęs paklausė ar aš tikrai sergu socio ar aš šiaip apsimetu tokia liksmuolė ar kažką tokio,tai haaaa, keista, kad tarkim jei aš socio, tai aš negaliu linksmai bendraut. Mėgstu aš šiaip šnekėt kartais daug, bet mane riboja gi socio labai realiam gyvenime, tarkim į jokius balius aš neinu, į jokius gimtadienius ar panašiai, nes bijauuuuuuu. SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? 919568
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Antr. 01 17, 2012 10:23 am

    buroke rašo:
    Žmogus rašo:
    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.
    Įdomu, kuom susijusi kritika ir motyvacija? Negi ką nors motyvuoja, kai pasako, kad esi nevykėlis? Ar kai pasako, kad turi daryti tą ir tą? Pirmiausia turi pats norėti ką nors keisti ar daryti, taip, kad sugebėtum įveikti savo baimes. Tik bėda ta, kad radus savy jėgų ir noro, keisti ir daryt, dažniausiai(bent jau aš) gaunu tokių smūgių į paširdžius, kad nuo streso visą kūną raižo. Na, ir automatiškai gaunas, kad pagilėja sociafobinė duobė. Per daug jautriai reaguoju

    as nesakiau ,kad tai susija,bet sio posto esme buvo ta, kad kai kurie kartais manipuliuoja sociofobija,pasiteisina ja,kai kazko nesugeba, per daug su ja uzsizaidzia...Kritika reikalinga kiekvienam zmogui.....o mano pasakymas "pazvelgti i save kritiskiau",tiesiog saziningai pamastyti ar tikrai yra taip blogai,ar tikrai as idedu pakankamai pastangu, noredama iveikti sia problema? Nes as ranka prie sirdies pridejus galiu pasakyti,kad ne....
    Aš tikrai nekaltinu nei sociofobijos, nei kitų žmonių, dėl to, kad kažko nepadarau. Ir į save žiūriu labai kritiškai, ir prieš kritiką aš nieko prieš, bet tegul kritika būna originali, tokia, kuria pats savęs nekritikavau
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by buroke Antr. 01 17, 2012 10:27 am

    Žmogus rašo:
    buroke rašo:
    Žmogus rašo:
    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.
    Įdomu, kuom susijusi kritika ir motyvacija? Negi ką nors motyvuoja, kai pasako, kad esi nevykėlis? Ar kai pasako, kad turi daryti tą ir tą? Pirmiausia turi pats norėti ką nors keisti ar daryti, taip, kad sugebėtum įveikti savo baimes. Tik bėda ta, kad radus savy jėgų ir noro, keisti ir daryt, dažniausiai(bent jau aš) gaunu tokių smūgių į paširdžius, kad nuo streso visą kūną raižo. Na, ir automatiškai gaunas, kad pagilėja sociafobinė duobė. Per daug jautriai reaguoju

    as nesakiau ,kad tai susija,bet sio posto esme buvo ta, kad kai kurie kartais manipuliuoja sociofobija,pasiteisina ja,kai kazko nesugeba, per daug su ja uzsizaidzia...Kritika reikalinga kiekvienam zmogui.....o mano pasakymas "pazvelgti i save kritiskiau",tiesiog saziningai pamastyti ar tikrai yra taip blogai,ar tikrai as idedu pakankamai pastangu, noredama iveikti sia problema? Nes as ranka prie sirdies pridejus galiu pasakyti,kad ne....
    Aš tikrai nekaltinu nei sociofobijos, nei kitų žmonių, dėl to, kad kažko nepadarau. Ir į save žiūriu labai kritiškai, ir prieš kritiką aš nieko prieš, bet tegul kritika būna originali, tokia, kuria pats savęs nekritikavau
    is kur zinot kas tau originalu,o kas ne....
    Monster
    Monster


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Monster Antr. 01 17, 2012 10:31 am

    Žmogus rašo:
    Įdomu, kuom susijusi kritika ir motyvacija? Negi ką nors motyvuoja, kai pasako, kad esi nevykėlis? Ar kai pasako, kad turi daryti tą ir tą? Pirmiausia turi pats norėti ką nors keisti ar daryti, taip, kad sugebėtum įveikti savo baimes. Tik bėda ta, kad radus savy jėgų ir noro, keisti ir daryt, dažniausiai(bent jau aš) gaunu tokių smūgių į paširdžius, kad nuo streso visą kūną raižo. Na, ir automatiškai gaunas, kad pagilėja sociafobinė duobė. Per daug jautriai reaguoju

    Teisingai sakai, tarkim man akys po burokes posto atsivere ir supratau kad as joks ne sociofobas o intravertas ir dar nevykelis, turbut tureciau buti motyvuotas situ zodziu... As apie tris metus tik ir tegirdejau kad as nevykelis ir tikrai kad tai mane motyvavo dar labiau save nuvertinti ir dar giliau i sociofobija klimpti.

    buroke rašo:tiesiog man atrodo kad daugelis per daug saves gaili(ir as)i,ir aplamai paciam forume kai paskaitai tai tik paguoda ir uzuojauta vienas kitam,pasiteisinimai....o tiek mazai motivacijos..Labai truksta to kritiskumo.

    Paguoda ir uzuojauta irgi motyvacija, jeigu zmogui sunku, jam kaiptik reikia kad kazkas butu salia ir nesmerkdasmas paguostu, nuramintu, pasakytu kad viskas bus gerai. Tada tam zmogui bus lengviau su savo sunkumais susidoroti.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Sve?ias Antr. 01 17, 2012 10:34 am

    Nah, čia kiekvienam skirtingai, vienam kaip tik reikia, kad jį guostų ir belekaip palaikytų kiekvienam žingsny, o kitam reikia, kad spirtų į subinę gerai ir supurtytų kažkaip.

    Sponsored content


    SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS? Empty Re: SOCIOFOBAS AR INTRAVERTAS NEVYKELIS?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 7:58 pm