Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+3
emilija
niekas
falco
7 posters

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by falco Tr. 03 14, 2012 9:54 pm

    Laikas: kovo 18d. 15h (lauksim 5min, paskui eisim į kurią nors kavinę).

    Vieta: Akropolio viduje prie Griunvaldo įėjimo (http://www.akropolis.lt/kauno-akropolio-prekybos-centro-planas-1-auksto-planas#plan_floors).

    Veikla: viešo bendravimo pratybos, sociofobų siūlomomis temomis. Tiesiog pabandysim padiskutuoti aktualiomis temomis apie sociofobiją, bendravimo problemas ir kaip išvengti nemalonių situacijų kasdieniniame bendravime.


    Numatomas temų sąrašas:

    1. Asmenybės unikalumas ir prisitaikymas prie visuotinai priimtinų standartų. Kaip rasti balansą?

    2. Kaip aš kovoju su sociofobiją ir kokią pažangą (ar pablogėjimą) pajutau pastaruoju metu?

    3. Ar materialinė gerovė gali išgydyti sociofobiją, depresiją ir kitas psichologines problemas?

    4. Kaip išmokti laisvai bendrauti su įvairiais žmonėmis, kad "nepritruktų žodžių" ir nekiltų nemalonių pauzių?

    5. Pažintys ir partnerės(io) paieškos turint sociofobiją. Kaip neleisti psichologinėms problemoms užgošti savo asmenybės gerųjų savybių?


    Siūlau ir kitiems prisidėti siūlant savo temas. Prieš susitikimą jas visas atspausdinsiu, kad būtų paprasčiau kalbėti susitikus.

    Tai nebus kažkoks priverstinis kalbėjimas ir nei vienas nebus verčiamas kalbėti per prievartą, tiesiog stengsimės natūraliai išvystyti diskusiją, kuri suteiktų naudingos patirties kiekvienam dalyviui Wink

    Kiekvienas ketinantis dalyvauti, parašykite šioje temoje, kad būtų aiškiau kiek žmonių susirinks.
    avatar
    niekas


    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by niekas Tr. 03 14, 2012 11:38 pm

    Koks aktyvumas! Šaunuolis! thumbs up
    emilija
    emilija


    Pranešimai : 41
    Užsiregistravo : 2011-10-29

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by emilija Kv. 03 15, 2012 8:33 am

    super! tikrai busiu:)
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by falco Kv. 03 15, 2012 9:12 am

    Šaunu Wink

    Jei norėsi pasiūlyt savo temų susitikimui, gali drąsiai rašyti šioje temoje, nes geriau jas turėti susitikime aiškiai užrašytas, kad nepamiršti jų visiems susitikus Smile
    emilija
    emilija


    Pranešimai : 41
    Užsiregistravo : 2011-10-29

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by emilija Kv. 03 15, 2012 9:36 am

    na tavo temos visos superines:) lb gerai suformalavai, pati bandziau kazka pan formaaluoti, bet susimakalavau:)
    scarlet ohara
    scarlet ohara


    nerimaujantis
    Female Pranešimai : 76
    Užsiregistravo : 2012-03-06
    Miestas : Kauno apylinkės

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by scarlet ohara Kv. 03 15, 2012 12:53 pm

    :idea: Aš negaliu ateit susitikt, bet gal kas nors pasidalins, kaip "nepritūkti žodžių" bendraujant silent
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by falco Pen. 03 16, 2012 2:50 pm

    Visos temos yra gana sudėtingos ir į jas sunku atsakyti keletu sakinių, todėl diskusija ir yra geriausias būdas jas gvildenti Wink
    avatar
    Andy


    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by Andy Št. 03 17, 2012 1:59 pm

    Galvoju ateiti. Visos temos liečia mane asmeniškai.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by Dream Sk. 03 18, 2012 3:07 am

    ot ir ateisiu, ir ką jūs man Razz
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by falco Sk. 03 18, 2012 5:55 pm

    Buvom penkiese ir tikrai naudingai padiskutavom Wink
    emilija
    emilija


    Pranešimai : 41
    Užsiregistravo : 2011-10-29

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by emilija Sk. 03 18, 2012 7:51 pm

    pritariu:)manau kitakart butu tikslinga kiekvienam tureti sioki toki pasiruosima, kaip tu, Lukai(falco)Wink
    scarlet ohara
    scarlet ohara


    nerimaujantis
    Female Pranešimai : 76
    Užsiregistravo : 2012-03-06
    Miestas : Kauno apylinkės

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by scarlet ohara Pir. 03 19, 2012 9:10 am

    Gal kažką papasakotumėt apie diskusijas? Gal kokių patarimų, kaip bendraujant rasti ką pasakyti? :?: Aš labai nemoku bendraut. Dažniausiai tyliu ir nieks nemato ar esu Sad
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by vilistelis Pir. 03 19, 2012 10:47 am

    scarlet ohara rašo:Gal kažką papasakotumėt apie diskusijas? Gal kokių patarimų, kaip bendraujant rasti ką pasakyti? :?: Aš labai nemoku bendraut. Dažniausiai tyliu ir nieks nemato ar esu Sad

    Labas Ohara Smile

    O su kuo susijes tavo "neturejimas ka pasakyti"? Tikriausia sau mintyse vis del to turi ka pasakyti. Ir tas "neturejimas" kyla is nerimo, baimes, ka apie tave pagalvos, kad ko netinkamo nepasakytum?

    Jeigu yra taip, tai dar niekas neisrado kito budo nugaleti baime, kaip dalyvauti baime sukelianciose situacijose. Konkreciai kalbant apie tave, tu galetum ateiti pvz i meetus ar susitikti su savo draugais ir pirmiausiai ismokti patogiai jaustis, kai tyli. t.y. jeigu nenori, tai ir neprivalai kalbeti. Kai susidorosi su siuo nerimu, gali bandyti kalbeti lengvomis, neutraliomis temomis. Kai jau jausiesi patogiau, tada kalbeti apie savo pomegius.
    scarlet ohara
    scarlet ohara


    nerimaujantis
    Female Pranešimai : 76
    Užsiregistravo : 2012-03-06
    Miestas : Kauno apylinkės

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by scarlet ohara Pir. 03 19, 2012 12:34 pm

    vilistelis rašo:
    scarlet ohara rašo:Gal kažką papasakotumėt apie diskusijas? Gal kokių patarimų, kaip bendraujant rasti ką pasakyti? :?: Aš labai nemoku bendraut. Dažniausiai tyliu ir nieks nemato ar esu Sad

    Labas Ohara Smile

    O su kuo susijes tavo "neturejimas ka pasakyti"? Tikriausia sau mintyse vis del to turi ka pasakyti. Ir tas "neturejimas" kyla is nerimo, baimes, ka apie tave pagalvos, kad ko netinkamo nepasakytum?

    Jeigu yra taip, tai dar niekas neisrado kito budo nugaleti baime, kaip dalyvauti baime sukelianciose situacijose. Konkreciai kalbant apie tave, tu galetum ateiti pvz i meetus ar susitikti su savo draugais ir pirmiausiai ismokti patogiai jaustis, kai tyli. t.y. jeigu nenori, tai ir neprivalai kalbeti. Kai susidorosi su siuo nerimu, gali bandyti kalbeti lengvomis, neutraliomis temomis. Kai jau jausiesi patogiau, tada kalbeti apie savo pomegius.


    Noriu padėkot už supratingumą, o mano bėdos tame ir yra, kad bijau kažką netinkamai ar neįdomiai pasakyt, todėl ir tyliu arba iš viso niekur neinu ir niekaip negaliu susitvrkyt su tom baimėm :sad_yes:
    emilija
    emilija


    Pranešimai : 41
    Užsiregistravo : 2011-10-29

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by emilija Pir. 03 19, 2012 3:47 pm

    suprantu tave,Scarlet Ohara,as taip pat lb pan jausdavaus, bet todel, jei nori su savo baimem sekmingai tvarkytis- turi iseiti ir visu pirma susitaikyti su savim tokia kokia esi dabar. daznai asmenine baime del saves, savo tylos buna didesne nei mano kiti- man asmeniskai, tas zmogus ,kuris tyli yra pagarbos vertas, nes jis arba zemo temperamento arba tiesiog neturi ka pasakyt tarp tam tikru zmoniu. bet kokiu atveju manau- kas iesko iseiciu jas butinai randa:)
    scarlet ohara
    scarlet ohara


    nerimaujantis
    Female Pranešimai : 76
    Užsiregistravo : 2012-03-06
    Miestas : Kauno apylinkės

    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by scarlet ohara Antr. 03 20, 2012 4:15 pm

    emilija rašo:suprantu tave,Scarlet Ohara,as taip pat lb pan jausdavaus, bet todel, jei nori su savo baimem sekmingai tvarkytis- turi iseiti ir visu pirma susitaikyti su savim tokia kokia esi dabar. daznai asmenine baime del saves, savo tylos buna didesne nei mano kiti- man asmeniskai, tas zmogus ,kuris tyli yra pagarbos vertas, nes jis arba zemo temperamento arba tiesiog neturi ka pasakyt tarp tam tikru zmoniu. bet kokiu atveju manau- kas iesko iseiciu jas butinai randa:)
    Kaip gera, kad yra žmonių, kurie supranta Yes

    Sponsored content


    Kaunas: kovo 18d (sekmadienis) Empty Re: Kaunas: kovo 18d (sekmadienis)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 05 17, 2024 1:46 pm