Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+14
Aisling
Valio_morkom
Mari
Zebra
Dream
shadow
Monster
anafoj
Tadas
skaitmuo
vilistelis
Zetsu
FreaK
TheBlueSun
18 posters

    TheBlueSun

    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Št. 01 22, 2011 4:53 am

    REDAGUOTA 2016 04 06

    1. Tavo tikrasis vardas
    Šiaip tai nėra svarbu, o ir ne itin savo vardą mėgstu, todėl galite mane kol kas vadinti simboliškai - pasirinktu mano nick'u Smile

    2. Tavo ūgis
    ~165 cm

    3. Tavo amžius
    27 m., nors kartais jaučiuosi daugiausiai 15-kos, o kartais ir 45-ių..

    4. Tavo gyvenimo tikslas
    Prieš mirštant pajusti, kad gyvenai.

    5. Tavo pomėgiai
    Daugybė filmų, serialų ir muzikos, internetas, ypač tumblr, youtube - tai, kas nukelia į virtualią realybę ir ištraukia iš nemalonių minčių ir jausmų srauto sujauktos kasdienybės. Mėgstu pasibūti su vienu kuriuo nors artimesniu žmogum ir pasidalint su juo savo laiku, bet tokių atvejų nebūna tiek, kiek norėtųsi.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė
    Ekspromtu sugalvotas vaizdelis ir asociacija, atėjusi į galvą: saulė, kuri yra mėlyna - ir paradoksas kaip spalvų negatyvas, ir žodžių žaismas kaip šviesą ir džiaugsmą simbolizuojanti saulė, kuri yra liūdna (blue). Bonus mano mylimiausia spalva tamsiai mėlyna Smile

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Iš esmės - taip. Sau po nosim ar mintyse nusikeikiu dažnai, ypač rusiškai, kai nesusitvarkau su pykčiu ar kitom nemaloniom emocijom. Angliškai daugeliu atveju keikiuos net nelaikydama to keiksmažodžiais, o tiesiog fun words to express oneself Very Happy Prie kitų žmonių keikimasis reguliuojamas taip, kad kiek įmanoma to žmogaus neįžeisčiau.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Kad esu keista, nenormali, "pasikėlus", nes nebendrauju ir, matyt, laikau save geresne už kitus Facepalm

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Trumpas atsakymas - ne. Iš esmės esu kažkur tarp agnostikės ir ateistės, kategoriškai nesiryžtu neigt minties, kad bent kažkokia aukštesnė jėga gali egzistuoti, o apytikriai tą gal išreikščiau per instinktyvų polinkį tikėti teigiamos ir neigiamos energijos srautų egzistavimu ir jų poveikiu. Laikau save, plačiąja prasme, dvasinga, moralia - ergo kvestionuojančia ir griežtai neigiančia būtent tokią religijos formą, kuri pasaulyje yra kone pagrindinė valdžios ir manipuliacijos priemonė.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Silpnumas negalint nugalėti savo baimių ir neryžtingumo, neradimas savyje jėgų Gyventi.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Taip, bet ne tada, kai reikia anksti keltis, kartais apsiriboju puodeliu kavos.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime
    "Nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau darytų."
    Actually, scratch that. Iš tikro labiausiai patraukė ir įtraukė paprasta ir esminė mintis: "It doesn't matter who you are, it only matters what you do."

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Ar paaukočiau iš tiesų, nežinau, nes gal tik toj situacijoj atsidūrusi suvokčiau, ar sugebu ryžtis, bet būtų galima, manau, dėl labai brangaus žmogaus gyvybės arba tokio tikslo, kuris pakeistų griaunančią žmonių prigimtį.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka
    Erzina kvailumas, nepakantumas ir priešiškumas, trumparegiškumas ir egocentriškumas, žiaurumas ir nesugebėjimas suprasti kitų ir/ar kitokių, - aiškiausiai tas apibūdintina žodžiu bigotry. Patinka viskas, kas priešinga minėtoms savybėms.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Mokančią gyventi nuolat nesigręžiojant į praeitį ir maniškai nedrebant dėl ateities, kitaip tariant, gyvenančią čia ir dabar. Dar labai svarbu būtų rasti balansą siekiant nekenkti/padėti kitiems ir taip pat sau pačiai.

    16. Arbata ar kava?
    Abi. Bet kava konkrečiau užveda, kai jauties low. Na, ir ji yra addictive..

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Bet kas iš vištienos ir daug kas - iš žuvies alkanas
    Ir ledai su amaretu.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Vieno nėra. Gali būti šviežios sultys, kava su daug pieno ar alkoholinis kokteilis Smile

    19. Kokias knygas skaitai?
    Turiu pripažinti, kad beveik neskaitau knygų jau daugiau nei šešerius metus, išskyrus turėtus privalomus universiteto skaitinius.
    Skaitymas vis dar man vienas iš pačių svarbiausių ir maloniausių užsiėmimų, kartais ir pats pačiausias, bet reading choice mano yra būtent fanfiction. Kalbant apie literatūros pobūdį, šiaip mėgstu psichologines istorijas arba fantastiką. O mėgstamiausia knyga ko gero būtų "1984-ieji".

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Klausau gana įvairios (that's the whole point), vis bandau plėst savo muzikinį 'akiratį'; gal mažiausiai mėgstu repą, r'n'b, jazzą, bliuzą,.. Mėgstamiausia grupė, užimanti ypatingą vietą mano širdyje - Muse I love you Mano klausomą muziką galima pamatyti čia Tikiuosi, yra kas nors dar šitame tinklalapyje? Smile Mylimiausi žanrai būtų indie, rock, synthpop, alternative, electropo, nu-disco ir pan.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Neskaitau jokio.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Ko gero, savo pagalvės Juokiasi Ryte atsikeliant ir prisimenant, kokie aplankė sapnai ar vakare, beužmiegant ir jaučiantis saugiai ir ramiai.. Taip pat pajūrio - kopų.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Mėlyna, ypač tamsesnė, mmmmm.. Dar kai kurie žalios atspalviai.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Neapsimesiu, kad tokie yra (meno žinovės prasme), bet pastaruoju metu nekart pastebėjau palankumą Aivazovskio jūros estetikai, o dėl metams bėgant išsivysčiusios meilės siurrealistikai žavi Rene Magritte.

    25. Tavo apranga
    Gal kažkas tarp plain/urban/chic?? Dažniausiai mano apranga koreguojama pagal pinigų stygių ir neatitikimą gražiais laikomų ir priimtinų visuomenėje pakabinių modelių stilių standartų (yes I'm bitter). Bet idealiai norėčiau išmėgint skirtingus stilius ir rasti kelis, kurie būtų labiausiai prie širdies. Pastaruoju metu jaučiu siekį išbandyti daugiau androgynous stiliaus.

    26. Žalingi įpročiai
    Per daug geriu kavos, leidžiu laiko prie kompiuterio, per ilgai sėdžiu naktimis, o dieną miegu. Nuolatinis persivalgymas ir užkandžiavimas. Dar per dažnai išgeriu, "kad būtų lengviau/drąsiau/mažiau skaudėtų/daugiau nerūpėtų", tikiuosi neįsivažiuot..

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų
    Latvija pre Estijos pasienio.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Daugelis, bet gal pirmiausia kažkur D. Britanijoje. Daug ką norėtųsi ten aplankyti, kas iki tol matyta tik filmuose ir angliškuose serialuose, o jau po to traukti į egzotiškesnius kraštus Very Happy Ir į Skandinavus dar, manyčiau.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Daugiausia psichologiniai, dramos, distopiniai, taip pat mokslinė fantastika. Mėgstamų labai daug, esu kinomanė. Režisierių ypač neišskiriu, bet pastebėjau, kad Darren Aronofsky, Danny Boyle, Christopher Nolan, Quentin Tarantino įsiminė kaip atskirą prasmę įgavę vardai.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Dėl asmeninio neatittikimo visuomenėje vyraujančio santykių aspektų dėliojimo į stalčiukus  yra trukdžių vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Man ir likti namie nebūtų blogai, prie mėgstamo filmo, muzikos, gėrimo Smile Galima ir į kiną, paklausyt roko, pavaikščiot gamtoj, ypač prie jūros.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Ko gero aišku, kad labiau norėtųsi draugystės.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Klausau liūdnos muzikos arba žiūriu liūdnus filmus, naršau internete. Jei labai labai blogai, išgeriu vyno ir stipriai išsiverkiu, tada griūnu miegoti. (don't do this kids..)

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Mėgstamos muzikos, kuri pažadina ypatingus jausmus ir pojūčius music Labai tikiuosi, kad kažkada tai papildys ir brangaus žmogaus juokas ar tiesiog balsas. Plius jūros ošimas. Kartais lietaus šniošimas ar ta tokia ne visai tyla, kai storai krenta sniegas.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Pabūti viena aš mėgstu ir netgi labai, bet tada, kai pati tą pasirenku. O kai nesirenku būti viena, bet vis tiek būnu, nėra nei malonu, nei gera.. Sad
    Draugų kompanijos atžvilgiu - apsiribočiau, geriausia, vienu ar vos keliais žmonėmis, daugiau aš 'nepavežu' dažniausiai.

    36.Kokį alų vartoji?
    Įvairų, daugiau šviesų, baltą, ypač pamėgau balto kokteilį su apelsinais ir vyšninį krieką.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    ?? [[what is love?..]]

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    --


    Paskutinį kartą redagavo TheBlueSun, Kv. 04 07, 2016 3:18 am. Redaguota 10 kartus(ų) (Reason for editing : redaguota, nes žmonės keičiasi, o su jais ir jų profilių aprašymai)
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Št. 01 22, 2011 9:15 pm

    ^^ kaip šaunu!savo ft įdėjai XD sveika atvykusi :3
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Sk. 01 23, 2011 12:59 am

    Skaitant matau tiek įdomybių, tiek nelabai...įvairumas žmonių gerai Smile Iš foto iš viso nieko nesuprasi...
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Sk. 01 23, 2011 3:05 pm

    na,bent jau įdėta yra,ne taip ,kaip pas mane anketoj XD
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 01 24, 2011 4:57 am

    Jisatsu rašo:Skaitant matau tiek įdomybių, tiek nelabai...įvairumas žmonių gerai Smile Iš foto iš viso nieko nesuprasi...

    Nesupratau, kas netiko..? silent
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Pir. 01 24, 2011 12:25 pm

    nesiparink, viskas normoj XD žmogus tiesiog išsakė savo požiūrį ^^
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 01 24, 2011 11:41 pm

    Na, ok Smile Šiaip aš mielai daugiau ką apie save papasakočiau, jei kažkam būtų įdomu, tai klauskit :>
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Antr. 01 25, 2011 11:20 am

    TheBlueSun rašo:Nesupratau, kas netiko..? silent

    Viskas gerai...
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 12:38 am

    Jisatsu, tu skype kada naudoji?
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Pen. 01 28, 2011 12:44 am

    Naudoju, bet sakant menkiausiai už jus visus, tai reiškias, kad man jis nebūtinas, bet yra, kad jo kaip ir prireikia kaikuriems atvejais. Aš nesinaudoju jokiais internetiniais socialiniais tinklais kaip facebookai ir t.t. Nes man asmeniškai tai yra didžiausią beprasmybė kuri įmanoma būt.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 12:50 am

    tai kaip nman tave žmogau pagaut? telepatiškai? Sad
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Pen. 01 28, 2011 7:27 am

    Dažnai būnu prisijungęs(online)...tik gal tuo metu nepastebi,ar tai pati nebūni. Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 12:06 pm

    gal,na bandysiu pagaut XD
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 11:16 am

    Tiesą darbo dienomis iš viso galiu retai būti online, vakarais dažnai nebūnu online. Tad atsiimu žodžius, jog dažnai būnu online. Seniau būdavau dažnai ar vos nepastoviai online.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 12:04 pm

    tai lieka savait galiai?
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 1:23 pm

    Savaitgaliais tam tikrą laiką būnu dažniausiai online.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 1:23 pm

    i see :3
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by vilistelis Pen. 02 04, 2011 9:44 pm

    TheBlueSun rašo:
    Mėgstu dainuoti, šokti, groti, bet realiai nieko iš šitų dalykų nedarau profesionaliai ar gerai.

    Bet tai drasūs tavo pomėgiai. O tau nebaisu, kai pasirodai kitiems?

    Aš irgi šiek tiek groju ir taip pat šiek tik gėdinuosi, kad ne labai gerai. Bet viena pažįstama sakė, kad savo pomėgių nebūtina daryti profesonaliai. Tiesiog gali daryti tai savo malonumui
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 02 06, 2011 3:45 am

    Būdama vaikas ir paauglė lankiau ansamblį - tai vykdavo repeticijos, įrašai, pasirodymai.. Viskas keldavo nemažą stresą, bet labiau su laiku priprasdavau prie tokių situacijų. Po to nebelankiau to ansamblio ir vėl atpratau nuo žmonių, juo labiau vyresniam amžiuj viskas sudėtingiau pasidarė..
    Šiaip kas dėl grojimo, tai būtent kad pati savo malonumui sintezatoriumi iš klausos groju, bet širdy visad buvo ir tebėra noras 'išlįst į šviesą', veikt, dirbt kažką susijusio su muzika. Kol kas nelabai panašu, kad tam būtų būdų; galbūt, jei išmoksiu žmonių nebijot ir pasitikėt savim, tada Smile
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 02 09, 2011 1:05 am

    EDIT:

    Neveltui esu sociofobė, bet nuoširdžiai kalbant jaučiu (gal ir nebūtą..) ignoravimą ir šaltumą forume. Tikiuosi, nieks nesupyks, kad taip sakau, bet taip jaučiuos. Norėjau parašyt tą anksčiau, bet vis nesiryždavau. Kažkodėl tikėjausi kažkokio kitokio priėmimo ar jausmo, kai prisijungiau prie šitos bendruomenės hmm

    Anyways, tiesiog manau, kad jei jau toks forumas yra, tai būtent tam, kad padėtume vieni kitiems, o vietų, kur būtų galima šiaip paplepėti apie ką nors, yra gausiau gausaus Smile Esu linkusi daugiau apie save papasakoti, lb laukčiau kitų narių pasidomėjimų; lygiai taip pat esu linkusi išgirsti daugiau ir apie kitus žmones.

    Asmeniškai aš nuo šito ir įsivaizduoju prasidedantį aktyvų forumo gyvenimą su prasme įveikti sociofobiją. Dalindamiesi sava ir bendra, ir unikalia patirtimi, patardami ir, svarbiausia, suprasdami, tikrai pasiektume daugiau, nei tyliai ir liūdnai sau dūmodami susisukę į kamputį rabbit

    Grįždama prie to, kad jaučiu kažkokį abejingumą ar nepalankumą savo atžvilgiu, pasikartosiu, kad lyg ir laukiu pasiteiravimų ir pasmalsavimų, nors galėčiau aišku ir pati inicijuoti savo pasakojimą, bet nenorėčiau, nes nemėgstu jaustis "lipančia ant galvos" - na, gal neįdomu visai niekam tai, ką pasakočiau Smile Dar tuo pačiu pakeičiu ir savo įdėtą foto, nes ji kažką net suerzino.. silent Ir dabar tai dar ne portretas stambiu planu, bet jau šiek tiek mažiau anonimiškumo..
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Tr. 02 09, 2011 8:27 am

    na, amerikietiškas sas(social anxiety support) - tikra besiskundzianciu kiauniu ir šaltumo jūra.Čia tikrai šauniau.^^

    tarp kokių gyvenimo tikslų pasirinimo kryzkelės esi? :3
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by skaitmuo Tr. 02 09, 2011 12:00 pm

    Nemanau, kad žmonės forume vieni kitus ignoruoja. Nereikia pamiršti, kad čia renkasi turintys problemų su bendravimu. Štai aš ne visada moku reikšti jausmus, kartais man tai atrodo bereikalinga ir net banalu. Tad stengiuosi rašyti tuomet, kai tikrai turiu ką pasakyti. Gal ir kiti panašiai mąsto? Ir dar: amerikiečiai savo forume aktyvesni, drąsiau reiškiasi, išsikalba, nes šalis milžiniška, žmonių daug ir tikimybė, kad tave pažins, labai maža. O Lietuvoj kažkaip nelabai saugu atrodo liet širdį. Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by FreaK Tr. 02 09, 2011 4:26 pm

    bet jie neblogi ignoruotojai XD
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    TheBlueSun Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by TheBlueSun Kv. 02 10, 2011 1:06 am

    deLiriOusIndiViduaL rašo:
    tarp kokių gyvenimo tikslų pasirinimo kryzkelės esi? :3

    Iš tikrųjų tai šiuo metu esminis pasirinkimas, svarbiausia kryžkelė būtent ir būtų realios kovos su sociofobija pradžia ir užsibrėžimas tikslo atgauti savo gyvenimą, neleisti baimėms daryti mano egzistenciją tokia apgailėitina.
    Zetsu
    Zetsu


    TheBlueSun Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Zetsu Št. 02 26, 2011 9:48 am

    Aš tai įpratęs, kad esu ignoruojamas. Bet šito nesureikšminu. Čia tikrai menkas aktyvumas, nors galėtų būti aktyvesnis. Žinoma užsienių forumai aktyvesni ir galima sulaukti didesnės pagalbos, dėmesio ir t.t. Nors mane patį slegia labiau depresija, nei sociofobija, nors esu šioks toks sociofobas. O padėti vieni kitiems čia tikrai būtų naudinga.

    Sponsored content


    TheBlueSun Empty Re: TheBlueSun

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 4:26 am