Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


2 posters

    Netgi kazkaip keista... :)

    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Antr. 08 19, 2014 3:29 pm

    1. Tavo tikrasis vardas

    Nesakysiu, bijau kazkodel.

    2. Tavo ūgis.

    Apie 1.79

    3. Tavo amžius

    23

    4. Tavo gyvenimo tikslas.

    Ilgai pasakoti

    5. Tavo pomėgiai.

    Miegoti man patinka

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.

    Niera

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?

    Labai retai

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?

    Blogu ir geru.

    9. Ar esi tikintis į Dievą?

    Taip

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?

    Kai skauda sirdis jei kas labai iskaudina

    11. Ar rytais valgai pusryčius?

    Taip

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.

    Na cia ir klausimai  Netgi kazkaip keista... :) 2267440690 

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?

    Del tikrai gero zmogau. Labai gero.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.

    Nepatinka pasipute ir pikti. Gerumas - pati geriausia savybe.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?

    Nenoriu galvoti dabar ir keliauti i depresijos pasauli.

    16. Arbata ar kava?

    Arbata

    17. Mėgstamiausias valgis?

    Niera gal tokio. Daug kas patinka. Klaipedos kebabai pavyzdziui

    18. Koks gėrimas skaniausias?

    Nezinau

    19. Kokias knygas skaitai?

    Visokias, bet siaubo, ezoterikos ir psihologijos daugiausia

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?

    Viktor Coj, Tipsi Tip, Oxxymiron, Kerry James.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?

    Niera

    22. Mėgstamiausias kvapas?

    Nerasta

    23. Mėgstamiausia spalva?

    Nedomina

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?

    Majakovskij

    25. Tavo apranga.

    Kas papuola

    26. Žalingi įpročiai.

    Oj

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.

    Siaip as is Klaipedos, bet dabar gyvenu UK  Smile 

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?

    Ispanija ir paplaukiot labai siltame ir svariame vandenyje

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?

    Labai labai daug visu

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?

    22

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?

    Niekur

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?

    Ziurint kokia mergina

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?

    Verkiu

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?

    Nezinau

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?

    Keleta draugu, bet labai patikimu ir geru

    36. Kokį alų vartoji?

    Jokio

    37. Turi merginą ar vaikiną?

    Ne

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).

    Nenoriu, nededu


    Sveiki. Siap as 18 metu gyvenau Klaipedoj, bet paskui persikrausciau i Anglija  Smile 
    Man kazkaip keistoka buti sitame forume, nepaisant to, kad as jau esu uzsiregistraves 3 kituose Angliskose forumuose (Atsiprasau del mano lietuviu kalbos, nes siaip mano pirma kalba yra rusu)
    Siaip labai noreciau surasti zmoniu is Klaipedos  Smile 
    Monster
    Monster


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Monster Tr. 08 20, 2014 2:39 am

    Sveikas, dabar labai neaktyvus forumas tapo kazkodel, pamaniau paminesiu nes kai prisistatai ir niekas neatraso tada kaip anglai sako that awkward moment...  Netgi kazkaip keista... :) 3022355415

    Speju dar nera taip blogai su sociofobija (arba reikalai cia blogesni nei sociofobija buvo) jei pasiryzai isvykti i kita sali, as irgi noreciau is cia isvykti gyventi kurnors kitur kur galeciau tureti darba ir normalu/esni gyvenima gyventi, bet man toli grazu dar iki to  scary
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Tr. 08 20, 2014 3:26 pm

    Sveikas Smile

    Aciu, kad atrasei. Siaip pastebejau siame forume galima labai vienisu pasijausti  Very Happy 

    Reikalai su sociofobija nebuvo blogi, jie buvo tiesiog ziaurus.

    Cia viska labai ilgai pasakot nenoriu, kaip ir kas buvo, bet tiesa sakant kartais nesuprantu, kaip as dar nenusizudziau.

    Gal ir gerai kad cia mazai zmoniu, gal tai reiskia, kad sociofobu yra mazai.
    Lietuviai siaip labai drasus ir agresyvus zmones  Very Happy  todel tiesa sakant, kazka ramu malonu pamatytit Smile
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Tr. 08 20, 2014 7:17 pm

    Sociofobų yra kur kas daugiau nei atrodo. Tik ne visi žino šį forumą, ne visi galintys būti aktyvūs dėl įvairiausių priežasčių.

    VisoGero rašo:kartais nesuprantu, kaip as dar nenusizudziau

    Suprantu, kad ne viską norisi pasakoti, atsiskleisti. Bet man smalsumas yra šiuo klausimu. Į kurį (kuriuos) gali tiesiog neatsakyti. Iš to ką parašei, galiu manyti, kad turėjai ne vieną kartą minčių apie savižudybę? o ar teko kada prie to prieiti? Tai yra bandyti? O gal turėjai visą tai sudaręs kokį planą kaip tą norėtum padaryti? Esi apie tai su kuo nors kalbėjęs? Kad turi problemų? Minčių apie savižudybę?

    Daug klausimų, bet mane domina tokios problemos. Primenu, gali ignoruoti ir neatsakyti. O pats tik domiuosi, ne daugiau.  Smile 

    O šiaip, sveikas atvykęs į forumą  Wink  Pats stebiuosi, kad dar toks gyvybingas forumas, nors aktyvumas mažas. Bet kaip jau pastebiu tau net forume norėtųsi mažiau žmonių. Tai kiek pastebiu tau pats tas  Smile 
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Tr. 08 20, 2014 10:28 pm

    Nekada ne bandziau, bet keleta planu turejau. Po 4 metu, kai supratau, kad pas mane sociofobija, sugebejau nusliauzti pas daktara ir va turejau psichoterapeutu, jiems viska ir pasakojau, savo mintis, apie savizudybe.

    Heh, negalvuoju, kad ilgam uzsilaikisiu siame forume
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Kv. 08 21, 2014 9:01 am

    O dabar? Nesilankai pas psichoterapeutus? Lankymasis pas juos padėjo? Geriau pasijautei?

    Kodėl manai, kad čia ilgiau neužsilaikysi? Kas nors čia negerai, jautiesi nejaukiai?
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Pen. 08 22, 2014 12:03 am

    Ne, beveik nepadejo. O tu buvai pas psichoterapeutus?

    Ne, tiesiog tu mane ne taip supratai. Man ne patinka, kad cia mazai zmoniu.
    As jauciousi vienisas tikrajam gyvenime ir i tokius forumus ateinu, kad nors kaip, per interneta pabuti su zmonem.
    Taip as ir darau angliskuose forumuose. Nors as ir ne daznai ten rasau, bet ramina ten tai, kad ten visuomet kazkas vyksta, kazkas kalba ir, atrodo, kad tie zmones kazkur netoli manes ir kartais tai nuema dali vienatves.
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Pen. 08 22, 2014 9:32 am

    Reiškiasi, kad kažkiek (truputi) tau naudos davė.  Smile Turėtum ir toliau lankytis. Wink Teko man gyvenime būti ne tik pas psichologus, psichiatrus ir psichoterapeutus (+ vartoti antidepresantus ir kitus vaistus), bet ir būti, lankytis psichiatrijos dienos stacionare (mėnesį) ir gulėti psichiatrijos klinikoje (mėnesį).

    Ar gerai suprantu, kad Tau nepatinka, jog čia mažai žmonių? Tai yra, reikia, kad būtų daugiau?

    O šiaip siūlyčiau ne tik, kad ateiti ir pabūti forume tarp žmonių (keistas dalykas tą daryti internete), bet ir pačiam įsitraukti į veiklą, diskusijas, pokalbį, bendravimą ir t.t. Taip būtų žymiai tau geriau, gal mažiau jaustumeis vienišas.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Pen. 08 22, 2014 12:13 pm

    As neturiu jokios fobijos bendraujant per interneta. As visa savo gyvenima bendravau internete ir daug kur buvau, kaip cia pasakius... pats garsiausias zmogus, gal. Ir mane tai labai nervina, kad as taip skiriousi internete ir tikrajam gyvenime. Viena diena nusprendziau niekada nerasyti chate, forume. Ir nerasau niekur, isskirus sociofobiju forumus.

    Man diskusijos per interneta niera idomios, va taip va. As nejauciu zmogaus ir taip isvis kazkaip netikra...

    O kodel paleidzia taip greitai is tos klinikos? As visada svajuojau atsigulti tokioj ligoninej ir blemba pabegti nuo tu normaliu zmoniu ir buti tarp tokiu, kaip as

    P.S.
    Man dabar tik vienas isgyvenimo variantas yra - susirasti draugu is va tokiu sociofobijos forumu ir susitikti realybej. Jus gi jauciat ta pati, ka ir as ir galesit mane suprasti, tai as galvuoju, kad gal ir galima buti susidraugauti
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Pen. 08 22, 2014 7:24 pm

    Internete/virtualiame galime laisviau jaustis, jame pasislėpti, todėl suprantamas dalykas, kad galėjai jame visą laiką bendrauti, kažką daryti ar kaip mini tapti garsenybę.  Smile Rašai, kad nusprendei nieko neberašyti daugiau. Šiame forume dar vis iki šiol organizuojami meetai (susitikimai), galbūt organizuojami ir ten kur lankaisi. Todėl, kodėl vietoje to, kad kažkur nerašytum, o bandytum sudalyvauti meetuose? Gali pradėti nuo čia, taip bus daug lengviau (nebūsi vienintelis, išskirtinis). O paskui gali kažkur iš kitur sudalyvauti. Gali padaryti savo realų gyvenimą koks yra virtualus.

    Šiek tiek nevisiškai pastebiu ir įsidėmiu. Esi sukūręs tema dėl klaipėdiečių, dabar matau, kad yra kažkas iš čia norinčių susitikti. Gali imtis iniciatyvos ir suorganizuoti meetą.  Smile 

    Matai, aš klinikoje atsiguliau dėl bandymo nusižudyti.  Rolling Eyes O šiaip, nežinau, terminas yra mėnuo. Jei gydytojai mato, kad nėra gerai, vis mato grėsmę, tai gali pratęsti. Jei dėl kitokių priežasčių, jau reikėtų gauti gydytojo siuntimą. Dabar nepamenu šios sistemos. Nežinau ar klystu ar tiesiog bijau suklaidinti. Tai negaliu tiksliai pasakyti kaip yra kas. Tau 23 metai, turi savo psichiatrą (-ę)? Ar dar apsilankai pavyzdžiui dėl vaistų? Ar apskritai geri vaistus? Kaip bebūtų gali pats tvarkyti šiuos reikalus anonimiškai nuo šeimos narių. Pats tą dariau ilgą laiką. Jei nesilankai pas gydytoją psichiatrą (-ę), turėtum apsilankyti pas šeimos gydytoją, kad gautum siuntimą pas psichiatrą (-ę). Įvertinęs tavo būklę, matydamas, kad reikia galbūt, gali gauti siuntimą į gydymo įstaigą (klinikas, ligonines).

    Ir pabaigai parašei norą susirasti draugų. Jau rašiau, kad tą gali padaryti per meetą, kuris organizuojamas arba gali pats organizuoti.  Wink 
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Pen. 08 22, 2014 10:02 pm

    Jisatsu rašo: ...kad galėjai jame visą laiką bendrauti, kažką daryti ar kaip mini tapti garsenybę.

     Very Happy  Ne, truputi ne taip supratai mane. Ne garsenybe, bet zinai, kai yra tokie zmones realiajam gyvenime, kurie labai daug sneka ir labai labai garsiai tai daro. Va kazkas chate pas mane buvo panasaus, tik nezinojau, kaip paaiskint, nes gi chatas garso nepraleidzia  Smile


    Jisatsu rašo:

    Šiek tiek nevisiškai pastebiu ir įsidėmiu. Esi sukūręs tema dėl klaipėdiečių, dabar matau, kad yra kažkas iš čia norinčių susitikti. Gali imtis iniciatyvos ir suorganizuoti meetą.  Smile 

    Hmm... as Anglijoj gyvenu. Bet apie meetus, as aisku zinau ir tai yra mano paskutine viltis. Bet niekuo gyvu nesugebeciau susitikti su grupe zmoniu, bandyt reikia su vienu is pradziu Smile



    Ir jo, as vartojau daug vaistu. Daug ko buvo, tiesiog nebenoriu tai jau viska pasakot, nes per daug kartu tai jau esu dares  Netgi kazkaip keista... :) 3119924344 

    O si foruma dar lankau todel, kad tu man rasai ir dar su vienu zmogum per PM susirasinejam.
    As negaliu tiesiog pabegti  Smile
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Pir. 08 25, 2014 12:55 am

    Garsenybę turėjau omenyje ne tiesiogine prasme. Tiesiog būti tarp kai kurių žmonių, kažkokios grupės. Kaip rašai chate ir pan. Jei norėtum, galėtum plačiau papasakoti ką tiksliau turėjai omenyje "kurie labai daug sneka ir labai labai garsiai tai daro".

    Tikriausiai lankaisi užsienio forumuose ar chatuose? Turbūt ten taip pat kažkas organizuojama? Galėtum bandyti tą daryti Anglijoje. Jei yra koks nors žmogus ar daugiau su kuriais bendrauji, palaikai ryšy, pabandyk pasiūlyti susitikti. O jei kada būsi Klaipėdoje, pabandyk suorganizuoti susitikimą ar bent kažkam pasiūlyk iš čia susitikti.  Smile 

    Daug kartų esi pasakojęs ir jau nebenori vėl tą daryti? Suprantu, tai tavo pasirinkimas Smile Bet jei panorėtum tą gali čia padaryti, kartais būna lengviau išsipasakojus, net dar karta.  Smile 

    Aš labai retai kažkam rašau, bet tai ką čia parašei, pasidarė įdomu, smalsu.  Smile Bet gerai, kad susirašinėji su žmogumi iš čia Smile 
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Antr. 08 26, 2014 11:00 am

    Na jo, kaip sakiau, tai yra paskutine mano viltis - rasti draugu is sociofobijos forumu. Tik niekaip negaleciau nueiti i susitikima su grupe zmonem, cia jau per daug man. Vat po viena zmogu butu gerai.

    Taip, ieskau zmoniu is anglisku forumu, bet jau beveik metai, kai taip darau ir dar su niekuo nebuvau susitikes.

    O galetum pasakyti, ar tu dabar vaikstai pas psichoterapeutus ir vartuoji kokius nors vaistus? Ar tau isvis kas nors padejo?
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Antr. 08 26, 2014 7:39 pm

    Pradžiai pabandyk susitikti su vienu žmogumi, paskui su grupe. Ieškaisi žmonių kaip metai iš angliškų forumų, bet dar su niekuo nebuvai susitikęs? Kodėl per tiek laiko nesusitikai? Kokios priežastys? Lengviausiai būtų jeigu pats pabandytum kažkam pasiūlyti susitikti. Smile

    Jau labai ilgas laikotarpis, kai nesilankau pas psichoterapeutus (gydytojus) ir nevartoju vaistų. Visą šį dalyką mečiau, nutraukiau. Negaliu atsakyti ar kas nors padėjo, bet taip, kažkiek geriau būdavo (jaučiausi) arba man tik taip atrodydavo. Toliau pats su savimi darbavausi (jei tą galima pavadinti), tą galiu daryti. Nes psichologija aš žinau, tad nesigydydamas nuo to mano būklė nepablogėjo. Ir negaliu sakyti, kad ji yra man pagerėjusi, bet galiu išlaikyti dar visai nebloga.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Antr. 08 26, 2014 11:33 pm

    Na ka, jei jau paklausiai, tai dabar isgirsi mano 1000 pasiteisinimu, kodel su niekuo ne susitikau.
    Aisku, kad as siuliau zmonems, bet
    Visu pirma, arti manes beveik nera zmoniu. Buvau rades is savo miesto tik 2 zmones. Su vienu planavom susitikima visai neseniai, as jam pasiuliau data, jis pasake, kad uzimtas ta diena ir isvis beveik visa menesi uzimtas. Na va taip jisai mane ir isgasdino. Pagal mane - uzimti zmones, ne sociofobai, arba jie netures laiko man ir as tik maisisiu. Tuo vat ir baigem.

    Antras zmogus penkiais metai vyresnis uz mane ir turi du vaikus. Nesiuliau jam susitikti, nes manau, kad toks zmogus yra daug labiau subrendes nei as ir as isvis kvailas su juo pasijausciau.

    Na ka, jau neblogi pasiteisinimai? Very Happy

    Toliau ieskojau zmoniu. Na, buvo kas gyveno 50-90 miliu no manes. Kai kurie nenorejo susitikti, kai kurie tiesiog ignoravo (taip, ir sociofobai tai daro, man net liudna).

    Viena diena suradau mergina. Mes susirasinejom. Jinai labai gera. Labai. Bet gyvena 180 miliu nuo manes. As vistiek norejau pas ja nuvaziouti, bet ji sake, kad nenori, kad as atvaziouciau, nes kelione labai daug kainuoja. Bet as vis bandziau ja ikalbeti. Paskui nusprendziau nupirkti bileta, jai nepasakius ir tada jau jai nebutu iseities, kaip sutikti mane Very Happy Bet paskutini momenta pastebejau, kad sia kelione neimanoma ivykdyti per viena diena (nes tada man reiketu viena nakti nakvoti traukiniu stotyje) ir taip as baigiau savo bandymus su ja susitikti.

    Na va, apie susitikima kalbejau gal su apie 10 zmoniu. Bet nieko. Gal tokia mano lemtis
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Pen. 08 29, 2014 9:13 pm

    Malonu, kad pasidalinai, pasisakei Smile

    VisoGero rašo:Su vienu planavom susitikima visai neseniai, as jam pasiuliau data, jis pasake, kad uzimtas ta diena ir isvis beveik visa menesi uzimtas. Na va taip jisai mane ir isgasdino. Pagal mane - uzimti zmones, ne sociofobai, arba jie netures laiko man ir as tik maisisiu. Tuo vat ir baigem.

    Kodėl manai, kad jis negalėtų turėti laiko su tavimi susitikti arba nenorėti? Galbūt jo gyvenimas yra įtemptas, turi darbą, turi kažkokių, galbūt rūpesčių. O ir turint sociofobija yra didelis iššūkis susitikti su nauju žmogumi kurio nesi matęs, jo nepažįsti. Šiems susitikimams reikia laiko. Ir nesutikčiau, kad turintis žmogus sociofobija negalėtų būti užimti. O tavo nuostata, kad gali kažkam maišyti, gali neprivesti prie norimų rezultatų (susitikti). Turėtum keisti neigiamas mintis į teigiamus, turėti kantrybės, galėtum ne pats siūlyti data, o leisti kitam nuspręsti kada norėtų susitikti.

    VisoGero rašo:Antras zmogus penkiais metai vyresnis uz mane ir turi du vaikus. Nesiuliau jam susitikti, nes manau, kad toks zmogus yra daug labiau subrendes nei as ir as isvis kvailas su juo pasijausciau.

    Tau pačiam 5 metai yra daug? Tave gąsdina, kad jis turi vaikus (šeimą)? Ir kodėl manai, kad turintis vaikus būtų daug labiau subrendęs, nei, kad Tu? Rašai, kad su juo būdamas pasijustum kvailas, o kur tas yra kvailumas? Kad jis yra vyresnis ir turi vaikus? O pats esi jaunesnis ir neturi ką jis turi?

    Jeigu už tave jaunesnis būtų penkiais metais ir dar tik baiginėtų vidurine mokyklą. Turėtų tokias ar panašias problemas kaip tu. Ir tau pasiūlytų susitikti, susimatyti. Gal net draugystę. Kaip į tai reaguotum? Jau mokyklą esi baigęs (tikiuosi neklystu), gal kažkur studijuoji (atsiprašau, dėl šios informacijos nepamenu) ar dirbi. Jau kažką kitką gyvenime darai. Ar sutiktum susitikti ir galbūt priimti jo siūloma draugystę? Kaip pats žiūrėtum į tokia situacija, kad turi galbūt didesnę patirtį, o kitas tarsi Tau atrodytų neturėtų?

    Tau reikėtų keisti neigiamus dalykus į teigiamus, nes tai prie gero neveda, o tik neša nesėkmę gyvenime. Turi labiau pasitikėti savimi, savo jėgomis. Tai nėra lengva, bet ir nėra nieko apskritai lengvo. Tas pats kaip...Ne dirbsi, negausi pinigų. Negalėsi nusipirkti maisto ir kitokių būtinų dalykų gyvenime, kad išgyventum. Nieko nedarant, niekas nieko nevyksta. Turi kaip duonai užsidirbti, taip ir su draugystę. Turi dirbti su savimi taip, kad įgautum pasitikėjimo, optimizmo daugiau. Galbūt tas yra sunkiau pačiam su savimi dirbti. Turėtum pagalvoti apie psichoterapija. Būtų kur kas lengviau, nei vienam tą daryti. Kad ir ką darysi, kad ir koks likimas tavo laukia, viskas priklauso nuo Tavęs, tavo priimamu sprendimų. Jei manysi, kad kiti yra brandesni už tave ir dėl tokių minčių kas kartą priimsi sprendimą nieko nesiūlyti ar tiesiog dėl to daryti. Tai niekada nesužinosi ką visą tai gali Tau duoti. Net jeigu neatneštų tau tas nieko gero, turėtum nenuleisti rankų ir bandyti toliau, su kitais žmonėmis.

    Džiugu, kad ir toliau ieškojai ir neturėtum nustoti ieškoti nepaisant, kad kažkas tave ignoravo ir t.t. Galbūt tau reikėtų pabandyti ieškotis žmonių ne tik tarp sociofobų, galbūt dėl kitokių turinčių problemų? Arba bandyti ir tarp neturinčių problemų? O pasiteisinimai, kad kažką darei, bandei, atrodo, kad tik nori pabėgti nuo visos tos atsakomybės, dėl savęs, savo problemos, gyvenimo...Bet nuo to deja yra nepabėgama, ji lieka ir liks jei kažko nedarysi. Ir tai tave kankins.

    Rašai, kad buvai susiradęs mergina, su kuria susirašinėjai, bendravai. Net pasiūlei jai susitikti ir net buvai nusprendęs nupirkti jai bilietą, kad ji pas tave atvažiuotų. Nori pasakyti, kad kur gyveni, negalėtų ji atvažiuoti tą pačią diena pas tave? Ir jeigu įmanoma atvažiuoti pas tave, tai nebūtų jai galimybės pas tave pernakvoti? Žinoma nereikėtų už kitą žmogų kažką daryti, jei to nenori. Bet dėl susitikimo reikia labai atvirai pasikalbėti, ar tikrai priežastis yra tą, kad kelias yra labai tolimas ir daug kainuoja. Bet iš to ką parašei, neatrodytų, kad bandei su ja atvirai kalbėtis ir ieškotis sprendimų būdų. Tiesiog ėmei ir priėmei sprendimą viską baigti nuo vieno dalyko, kad kelionė yra neįmanoma per vieną dieną ir Tau tektų nakvoti traukinių stotyje. Galbūt galimas dalykas, kad nuvykus pas ja, grįžti tau nebūtų galimybės namo tą pačią dieną, ir kaip galiu suprasti neturėtum galimybės pas ja pernakvoti. Bet dar kartą grįžtant ar ji pas Tave turėtų galimybę pernakvoti?

    Kaip jau rašiau, turėtum bandyti ieškotis draugijos ne tik tarp sociofobų, bet ir tarp kitokių žmonių turinčių arba neturinčių problemų. Ir labiau žiūrėti kas yra šalia tavęs. Kad nebūtų tokių kylančių problemų dėl atstumo, problemos grįžti. Ir turėtum save prisiversti daryti tai kas tau yra sunku, pavyzdžiui bendrauti su žmonėmis neturinčiais sociofobijos. Vis tiek yra visokios pažintys, galėtum kažką pagal kokius dalykus atsirinkti ir pabandyti užmegzti ryšius.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Svečias Kv. 09 04, 2014 7:44 pm

    Jisatsu, aciu, mano drauge, kad susirasinejai su manim Smile
    Iseinu is sio forumo, paprasiau administracija panaikinti mano anketa arba bent bana duot.
    O tam zmogui, kuris mane praignoravo per PM, linkiu kad viena diena kas nors ji taip pat praignoruotu, kai jam labaio svarbus bus atsakymas ir linkiu tam zmogui, kad jis taip pat pasijaustu, kaip ir as.
    Daugiausi sociofobu - tokie patys zmones, kaip ir visi kiti.

    Jisatsu, bet tau tikrai labai aciu. Tikiousi, kad tu busi laimingas greitai, iveiksi sociofobija. Ir kai iveiksi - niekada ne teisi tyliu, bet nepyktu zmoniu ir zinosi, kad toks zmogus gali turetu dideliu problemu.

    Taigi sekmes! Nezinau, ar cia istrina anketa, ar ne, bet vistiek as daugiau i si foruma ne grisiu.
    welcome
    Zetsu
    Zetsu


    Netgi kazkaip keista... :) Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Zetsu Pen. 09 05, 2014 6:38 pm

    Liūdnoka, kad kažkas nusprendžia palikti forumą, bet čia kiekvieno sprendimas Smile Buvo malonu susirašyti ir ačiū už palinkėjimus Wink Tau taip pat sėkmės gyvenime ir kad viskas judėtų gerąją prasme Wink

    Negaliu nepaliesti ir to ką parašei dėl susirašinėjimų. Su kuo susirašinėjai, tai gali būti ir tas, kad tiesiog nežinojo ką atsakyti. Žinoma, visiškas ignoravimas nėra gražus dalykas, bent jau nuoširdžiai atsakytų dėl ko negali atsakyti. Ir čia patarimas visiems būtų. Pats irgi neturėčiau į visus atsakymus, nors apskritai nežinau jokių atsakymų. Neutral

    Sponsored content


    Netgi kazkaip keista... :) Empty Re: Netgi kazkaip keista... :)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 7:54 am