Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Sveikimo programos kūrimas!

    Laurynas
    Laurynas


    Male Pranešimai : 38
    Užsiregistravo : 2012-05-04
    Amžius : 36
    Miestas : Vilnius

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by Laurynas Pen. 10 10, 2014 10:19 pm

    Sveiki,

    turiu (ne)paprastą mintį: bendromis pastangomis sukurti ir išbandyti programą, galinčią atvesti į sveiko ir tvarkingo gyvenimo kelią vienaip ar kitaip su socialiniu nerimu susidūrusius žmones. Kviečiu savanorius burtis. Jei idėja aktualizuotųsi, galiausiai turėtume būrį su sociofobija susitvarkiusių žmonių, kurie galėtų pagelbėti kitiems, mat nuodugniai išmanytų problemą. Tada tik liktų tikėtis grandininės reakcijos. Laukiu privačių žinučių.

    Laurynas
    lietutis
    lietutis


    ne vertas
    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-05-03
    Amžius : 34

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by lietutis Pen. 10 10, 2014 11:26 pm

    tai kas cia per sekta?
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by nulis Št. 10 11, 2014 8:33 am

    Man įdomu koks tavo planas, kaip žadi pasiekti to, kas nepavyksta net psichologams ir psichiatrams?
    Laurynas
    Laurynas


    Male Pranešimai : 38
    Užsiregistravo : 2012-05-04
    Amžius : 36
    Miestas : Vilnius

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by Laurynas Pir. 10 20, 2014 11:06 pm

    Aš nieko nesieksiu. Tai jūs sieksite. Smile
    Laurynas
    Laurynas


    Male Pranešimai : 38
    Užsiregistravo : 2012-05-04
    Amžius : 36
    Miestas : Vilnius

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by Laurynas Antr. 12 30, 2014 3:28 am

    ...viščiukus skaičiuok rudenį, bet... Nutariau duoti viešą šio skelbimuko pasekmių ataskaitą, o naujų metų išvakarės bus daugiau negu tinkama data šiam sumanymui. Taigi, išoriškai žiūrint beveik nieko ir neįvyko: kone viskas vien susirašinėjimų lygmeny. O jų būta įvairių: trumpų, trumpesnių ir visai trumpų. Turbūt čia esama nemažai ir mano kaltės: galbūt nelabai patraukli mano minčių formuluotė. Bet to ir pats dalykas turėtų rodytis atsumiančiu, o ir problema sufleruoja, kad atviraširdiško bendravimo nėra ko tikėtis... išsyk. Kai kurie susirašinėjimai užsitęsdavo ilgėliau, tačiau dėl man nežinomų priežasčių netikėtai nutrūkdavo. Na, tai visai natūralu. Įkyrus nebuvau: tarsi ne ir mano reikalas čia. Elementariai suformulavus būtų galima pasakyti: kiekvienam teks savo gyvenimą pačiam gyventi. Aš tik už vieną gyvent paskirtas. Kitiems taip pat už vieną duota gyvent ir rinktis... Tat nenorinčių nepuoliau įkalbinėt. Tiesa, buvo ir kurie ilgėliau ištvėrė mano draugystę. O su vienu jinai ir nenutrūko! Būta netgi vieno susitikimo. Kiek ir kokios apčiuopiamos naudos duoda bendravimas su manimi, nedrįsčiau spręsti. Gal net beveik jokios. Ir tai natūralu. Aš galiu vien papasakoti apie savo gyvenimo orientyrus, kurių sekimas yra neabejotinai mano atveju efektyvus. Ne-sekimas taip pat neabejotinai efektyvus. Viską patiriu savo kailiu. Smile Tik tiek, už sekimą ar ne-sekimą sprendimą daro pats besikreipiantysis. Na, dar vieną kitą knygelę galiu nurodyt iš savo literatūrinės patirties, jei atpažįstu kokią temą. Tik tiek. Kalbant apie programą bendrai ir atsietai nuo ją praktikuojančių, tai jokių naujovių neatsitiko. Kokį šabloną turėjau pradžioje, toks ir tebeliko. Nemačiau reikalo, nesant praktinio poreikio, net liesti tokį bendrą klausimą. Toks dalykas turėtų pats savaime "sukristi", save pasufleruoti, iš(si)duoti. Su šablonu visus norinčius supažindinsiu atskirai. Ir nemokamai! Smile Nors iki realaus jo įgyvendinimo dar metų n ne mažiau... Bet kol kas tai gali būt nebloga pokalbio pradžia...  Viešai skelbti nematau reikalo, mat nesinori tuščio temos tampymo. Ir dar: yra vienas neabejotinai pozityvus motyvas! Pastebėjau, kad idėja kurti savitarpio pagalbos grupę sklando ne pas vieną galvoje. Tiesa, tebesklando. Ir nežinau, ar įmanomas reikalas ją materializuoti į kažką konkretaus, mat taip pat neabejotinai kiekvienas turi savą įsivaizdavimą, pagal kokias taisykles toks reikalas turėtų būti tvarkomas. Mano kriterijus šiuo klausimu paprastas: problema turi būti sprendžiama tokiu būdu, kokiu tokia problema yra (iš)sprendžiama, o ne tokiu, kokiu norisi tą problemą spręsti. Tai savotiškas objektyvumo imperatyvas. Beje, nesakau, kad filosofinis akmuo surastas! Ir panašu, kad grupės ir programos pavidalo klausimas dar ilgai būtų nesibaigiančių diskusijų objektu... Ir te būna!... bent objektu. Tik aš būčiau linkęs orientuotis pradžioje į individualius atvejus, kad išvengti tuščių svarstymų "kaip turėtų būti". Čia toks apsidraudimas nuo "šnekalų", mat neretai už didelės gausos žodžių slepiasi baisiai mažas suinteresuotumas žodžius įgyvendinti. Gerai perpratus paskirus atvejus bendrybė save pati pasufleruos indukcijos būdu. Į jokius pašalinius asmenis konsultuotis šiuo klausimu dar nesikreipiau. Bet, esant poreikiui, būtų įmanoma gauti konsultacijų ir iš srities profesionalų. Tai tiek. Viskas tebegalioja po senovei. Laukiu privačiame sektoriuje. O dabar belieka laukti kitų naujų metų ataskaitos. Linkiu jos turiningesnės!.. ir padorių švenčių visiems Smile
    Anonymous
    December
    Svečias


    Sveikimo programos kūrimas! Empty Duski ir nesustok

    Rašyti by December Pir. 01 05, 2015 2:04 am

    Iš tuščio į kiaurą , iš tuščio į kiaurą Smile Taip puikiai rašai, kad net neina suprasti , žiū per durni ir per prasti bei paprasti būsim, kad anei žodžio nepagaunu

    ''mat neretai už didelės gausos žodžių slepiasi baisiai mažas suinteresuotumas žodžius įgyvendinti.'' Akurat čia apie tavo postą!
    Laurynas
    Laurynas


    Male Pranešimai : 38
    Užsiregistravo : 2012-05-04
    Amžius : 36
    Miestas : Vilnius

    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by Laurynas Pir. 01 05, 2015 7:34 pm

    Very Happy Ar tik nebūsi visais punktais į tiesą pataikęs!... Smile ...na, gal tik tiek, kad dar nei vieno paprasto nesutikau: visi "ponaičiai ypatingybės"... ir visi labiausiai! tik aš gal dar truputėlį labiau.. Smile

    Sponsored content


    Sveikimo programos kūrimas! Empty Re: Sveikimo programos kūrimas!

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 2:02 am