Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


    patycios ir tylejimas

    Anonymous
    patycios ir tylejimas
    Svečias


    patycios ir tylejimas Empty patycios ir tylejimas

    Rašyti by patycios ir tylejimas Kv. 07 16, 2015 7:30 pm

    Man uzknisa kai zmones klausia kodel nekalbi, lyg nesuprastu kad turiu sociafobia. Namuos turiu drasuos su mama vienintele sneket ji vienintele is manes nesisaipo, o su nepazystamais vaikais nesneku visai tik su mokytojiais biskuti nes nemoku gerai kalbet, bendraut ir as nesirodau renginuos, vengiu tokiu zmoniu kuria is manes saipuos nes smeginys liapia nesirodyt, nesneket nes arba gausi patyciu po kuriu kvailai jausias panasiai kaip neik i miska nes sutiksi vilka baime. Nemoku dirbt esu spec lygiu, kai dirbu ziurint kitiems susimaunu pvz rakto nrml neikisu, patyriu daug patyciu geriau bunu vienatviai greit isizaidziu, bijau patyciom atsikirst nes bijau gaut i duda o esu silpnas.. Per ta sociafobia atejo ir urofobia negaliu mizt salia esanciu zmoniu tai mane trigdo mintis kad neleis pabaigt veiksmais arba patyciom kad ilgai uztrunka kol begt pradeda arba visai nebega o pusle pilna tik galiu vienatviai mizt, o sikt betkada galiu, vadina lopu visi mane Sad, turiu drauge su kuria susipazinau fb ilgai rasemes ir as apie savo fobia pasakiau ji nesityciojo ir nebijojiau jiais atsiskleist tikroviai pradzioj buvo su je sunkiai kalbet poto kai apsikabinom, pasibuciavom su je drasiau pradejiau bendraut nes ji mano gyvenima zino kaip vargstu su visokiom problemom, bet su nepazystamais sunkiau Sad net nebandau bijau atkalbu, ir noriu urofobia iveikt gal turet kokiu pasiulymu? Patyret kazkas panasaus
    Monster
    Monster


    patycios ir tylejimas Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    patycios ir tylejimas Empty Re: patycios ir tylejimas

    Rašyti by Monster Št. 07 18, 2015 7:40 pm

    welcome

    Ir nereikia sneketis, buti, ar kaip kitaip bandyti kontaktuoti su zmonemis kurie is taves tyciojasi, jie neverti kad tu su jais kaip nors bendrautum.
    Aisku yra situaciju kai to neisvengsi, tokiu kaip darbe 'kolegos' bendraklasiai etc... Logiskai pagalvojus jeigu jie is taves tyciojasi tai jie turetu bijoti 'gauti i duda' nes jie daro kazka bloga o ne tu.
    Is patirties galiu pasakyti kad bobuciu patarimai nekreipti demesio ir jokiu budu nebandyti priesintis tam veda prie dar dinesniu patyciu o toliau ir prie fiziniu veiksmu... Sorry jeigu tai ne tai ka norejai isgirsi, bet tiesa ta kad vienintelis budas tapti gerbiamu zmoniu, kurie is taves tyciojasi tai parodyti kad tu nepriimi 'sudo' is ju ir gali uz save pastoveti, o tai reiskia kad gali tekti pasidarbuoti ir kumsciais... Ir visai nesvarbu kas laimes, esme cia ne laimejime, esme tame jog tu jiems siunti zine kad esi pasiruoses pakovoti uz save. Galbut busi su sulauzyta nosim ir be keliu dantu bet kiti tave gerbs ir svarbiausia issaugosi pagarba sau paciam. Priesingu atveju gali likti ir be dantu ir be pagarbos...
    Turbut tau kilo klausimas ar as pats vadovavausi siais patarimais gyvenime kad kitiems juos dalinu, atsakymas - ne, todel ir esu apdeges nevylelis be poros dantu... ir be pagarbos...
    Tam ka cia parasiau reikia 'kiausinius' tureti ir as ju neturejau... Manau tavo baime 'gauti i duda' kyla is psichologiniu prizasciu, kadangi teko matyti pagaliuku, o labai naglu... Jei tavo smegenys sako kad esi silpnas ir busi sumaltas i miltus, yra budas itikinti jas kitaip - sportas. Padarai kelis atsispaudimus, atsilenkimus kas diena, hantelius ar kad ir cukraus maisa 12kg pakiloji, ne tik fiziskai stipreji bet ir psichologiskai, nes jauti kaip tampi stipresnis, pajegesnis nei kad buvai priestai, ir pradedi geriau apie save galvot, geriau save vertint, jautiesi stipresnis, labiau uztikrintas savimi...
    Noreciau uzbaigti Lady Gagos citata:
    "Never be afraid to be kicked in the teeth. Let the blood and the bruises define your legacy."

      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 9:42 pm