Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+2
Wrong
Forgiver
6 posters

    Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Forgiver
    Forgiver


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 36
    Užsiregistravo : 2015-08-22

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Forgiver Antr. 04 12, 2016 7:24 pm

    Sveiki

    Pagalvojau, kad reiktų suorganizuot šį penktadienį susitikt šio forumo nariams. Visgi, čia vienas kitą daugiau/mažiau suprastų, tai kodėl nesusitikt ?

    Prašome pasirašyti, kas norėtų atsigert alaus, kavos, arbatos (kaip jum patogiau) šį penktadienį (savaitgalį) ?
    Wrong
    Wrong


    Ar būtų Klaipėdiečių ? Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Wrong Antr. 04 12, 2016 9:46 pm

    O kodėl būtent penktadienį? šiaip jau nemaža tikimybė kad lis ar bent jau atšals. Reikėjo galvoti apie praėjusį savaitgalį, nes manau tikrai ilgiau tęstis tokie orai negali, pats prabudęs pagalvoju - o jau šiandien tikriausiai apniuks ir lis. Bet ne... šiandien išvažiavau dviračiu iki parduotuvės, o gavosi taip kad apvažiavau aplink visą miestą. Dar negaliu atsigauti po ilgos žiemos. Atrodė, kad taip šilta kaip Liepos mėnesį.
    Gerai, gryžtu prie temos. Aš tai nieko prieš, nors jaučiu kad nebus merginų (įspūdis toks, kad Klaipėdos merginos yra drąsios ir jokios baimės joms neegzistuoja), tokia vyriška kompanija (kad ir kelių žmonių), o tai jau nežinau ar aš atminčiau... Neutral  
    REIKIA organizuotis su merginom iš Didžiosios Lietuvos, va į tokį meet'ą tai jau visai kas kita, o jei pavyktų surasti bendrą kalbą, galbūt paskui pakviesčiau pratęsti pas mane sodyboj (šalia miesto), kol čia tvarkausi vienas. Ir nors alų/alkoholį po naujų metų esu apribojęs, bet knaipių nelabai mėgstu ir labai retai ten lankausi kaip ir kavinių, man smagiau kavą ar alų gerti namie, ir gyvenantys butuose galėtų man pavydėti, nes pats pasirenku ką noriu klausyti - ar paukščių balsų sode ar kokį Smashing Pumpkins koncertą ne per ausines). Atsiprašau kad šiek tiek nuklydau - gryžtu prie merginų klausimo.
    Manau alaus gėrimas vienišų vyrų kompanijoje nieko gero neduos - na, taip pasiguosim vienas kitam ir panašiai, geresniu atveju pasidalinčiau savo patirtimi, kaip to kuris jau senokai susitvarkė su savo baimėmis/problemomis (galima pasirinkti sakyti kaip kam labiau tinka/patinka) ir žino ką reikia daryti, bet tai nieko neišspręs.  Todėl gal geriau suplanuoti kokį ilgiau trunkantį meetą su daugiau žmonių, ir kad būtų mišri kompanija, ypatingai kai čia Klaipėda, apsupta lietuvos perlų. Ar būtų Klaipėdiečių ? 2267440690  na, bet kokiu atveju jei penktadienį oras bus geras, tai tikriausiai atminsiu, o likęs savaitgalis jau suplanuotas...
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Ar būtų Klaipėdiečių ? Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 04 13, 2016 1:10 am

    Tai čia forumo meetus ar grupinius date'us planuojat? Prie ko ta lytis susirenkančių? O dėl išankstinio planavimo reikmės/palankesnio oro pritariu, nes bent Kauno patirtim, tai tik tokiu būdu daugiau šansų, kad susirinks keli bent žmonės.
    Nežinia
    Nežinia


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 187
    Užsiregistravo : 2015-02-26
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Nežinia Tr. 04 13, 2016 3:29 am

    [quote="TheBlueSun"]" Prie ko ta lytis susirenkančių?"

    taigi, pavasaris atejo. Ar būtų Klaipėdiečių ? 2267440690 o man, tai asmeniskai nera skirtumo, kokie lyties atstovai ateitu i meeta.Smile
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Kv. 04 14, 2016 12:48 am

    Aš ateičiau. Taip pat pabūčiau mergina, nes esu labai gražus. Labiausiai norėčiau alaus. Wrong yra totalus pagyrūnas ir alfa patinas - seksistas, patelių ieško nerausdamas
    Forgiver
    Forgiver


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 36
    Užsiregistravo : 2015-08-22

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Forgiver Pen. 04 15, 2016 3:18 pm

    Calm your tits, lads. Duokit savo nr. į privatą - susisieksiu.
    Murleen
    Murleen


    slegiantis
    Female Pranešimai : 18
    Užsiregistravo : 2016-04-21

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Murleen Pen. 04 22, 2016 2:51 pm

    Kaip jūs apskirtai sukaupiat drąsos eiti į tuos susitikimus  ;D  Norėčiau sudalyvauti, bet pamačiusi iš tolo išsigąsčiau ir nusukčiau kitu keliu.. ;D
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pen. 04 22, 2016 5:30 pm

    Senatvė leidžia daryt neįtikėtinus bei protu nesuvokiamus dalykus. Elgies kaip išprotėjęs, nes nedaug liko gyventi šioje šėtono žemelėje
    Murleen
    Murleen


    slegiantis
    Female Pranešimai : 18
    Užsiregistravo : 2016-04-21

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Murleen Pen. 04 22, 2016 6:11 pm

    Nu jau, senatvė.. Tokiame amžiuje gyvenimas dar tik įsibėgėja. cheers
    Forgiver
    Forgiver


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 36
    Užsiregistravo : 2015-08-22

    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Forgiver Sk. 05 01, 2016 5:08 am

    LyjaPaukštukais rašo:Senatvė leidžia daryt neįtikėtinus bei protu nesuvokiamus dalykus. Elgies kaip išprotėjęs, nes nedaug liko gyventi šioje šėtono žemelėje

    Atmosfera buvo labai šilta ir draugiška. Gaila, kad išėjai.

    Sponsored content


    Ar būtų Klaipėdiečių ? Empty Re: Ar būtų Klaipėdiečių ?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 6:44 am