Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


2 posters

    ProjektasGMA

    ProjektasGMA
    ProjektasGMA


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2017-06-12

    ProjektasGMA Empty ProjektasGMA

    Rašyti by ProjektasGMA Pir. 06 12, 2017 12:42 am

    Sveiki,

    Pristatau naują projektą, kurį geriausiai apibūdina Geishos sąvoka. Noriu akcentuoti šios profesijos teikiamas paslaugas: išklausymas, pokalbiai, patarimai ir kito tipo bendravimas. Geisha yra siejama ir su erotinėmis paslaugomis, bet šiame projekte jos neegzistuoja.

    Kokią naudą galima gauti iš šio projekto?

    Jei esi gyvenime pasimetusi asmenybė, šiuo metu turi sunkų gyvenimo laikotarpį, nori išsipasakoti ar šiaip trūksta atviresnio bendravimo, tuomet galima gauti pagalbą.

    Kodėl egzistuoja šis projektas?

    Esu tokio būdo žmogus, kuris turi norą padėti kitiems ir gauti papildomų karmos taškų. Viliuosi, kad ateityje projektas turės tęstinumą ir bus galima jį plėtoti. Šiuo metu esu tik aš vienas ir tai visiškai nemokama.

    Kas gali dalyvauti projekte?

    Pirmiausia pradėsiu nuo savęs. Esu 25 m. vaikinas. Projektas yra dar tik startavęs, todėl noriu apsiriboti atitinkamais kriterijais dėl per mažos patirties šioje srityje. Dalyviai turėtų būti iki 30 m. ir iš Kauno.

    Kur vyksta projekto veikla?

    Idealiausias variantas yra jaukiai namuose prie kavos puodelio, bet tai pusiau utopinis dalykas. Vietos gali būti įvairios, pradedant pasivaikščiojimais mieste ir baigiant pokalbiais kavinėje.

    Kaip susisiekti?

    Maloniai laukiu Jūsų laiškų el. paštu projektasgma@gmail.com su trumpu prisistatymu ir „problemomis“. Kodėl el. paštas? Manau šis būdas yra patogesnis konfidencialumo atžvilgiu ir nenoriu tel. nr. platinti internete. Taip pat galima užduoti klausimus apie projektą, nes šis aprašymas gali enatsakyti į visus rūpimus klausimus.
    avatar
    nnn


    nuobodžiaujantis
    Male Pranešimai : 32
    Užsiregistravo : 2017-03-20

    ProjektasGMA Empty Re: ProjektasGMA

    Rašyti by nnn Pir. 06 12, 2017 8:31 pm

    tu pats is kauno?
    ProjektasGMA
    ProjektasGMA


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2017-06-12

    ProjektasGMA Empty Re: ProjektasGMA

    Rašyti by ProjektasGMA Pir. 06 12, 2017 9:36 pm

    kas rašo:tu pats is kauno?

    Taip, pats esu iš Kauno ir dėl to vienas iš kriterijų yra Kauno miestas.
    avatar
    nnn


    nuobodžiaujantis
    Male Pranešimai : 32
    Užsiregistravo : 2017-03-20

    ProjektasGMA Empty Re: ProjektasGMA

    Rašyti by nnn Pir. 06 12, 2017 10:22 pm

    O tu turi sociofobijos problemu? Ar tu pabaiges cia koki psichologijos kursa ar tiesiog "is lempos"?
    ProjektasGMA
    ProjektasGMA


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2017-06-12

    ProjektasGMA Empty Re: ProjektasGMA

    Rašyti by ProjektasGMA Antr. 06 13, 2017 12:10 am

    Sociofobija man pažįstama kaip ir depresia bei kiti panašių sričių dalykai. Tariamuoju „iš lempos“ atveju man nebūtų prasmės kurti projekto ir aplamai rašyti tokio tipo post'o čia Smile

    Sponsored content


    ProjektasGMA Empty Re: ProjektasGMA

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 03 29, 2024 7:27 am