Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+7
MoonShine
Husky
shine18
buroke
Dream
TheBlueSun
Andy
11 posters

    Andrius

    avatar
    Andy


    Andrius - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Andrius - Page 2 Empty Re: Andrius

    Rašyti by Andy Kv. 12 15, 2011 11:39 pm

    Na čia susiję dalykai, aš ne akių kaip objekto bijau, bet patiriu nemalonių jausmų akių kontakto metu. Bet tai nereiškia, kad per meetą reik nežiūrėt į mane. Smile Tik pasakau, kad mano socfobija šiuo metu išsireiškia per tai.
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Andrius - Page 2 Empty Re: Andrius

    Rašyti by oryktis Kv. 12 15, 2011 11:57 pm

    Bet kai kažkas tyrinės Tavo žvilgsnį nuotraukoje, tai juk nebus akių kontakto, bet vistiek jauti nesmagumą.

    Sorry, kad kamantinėju, tiesiog įdomu Smile aš vaikystėje irgi vengdavau akių kontakto, bet tai buvo labiau iš drovumo. Kai supratau, kad nekaip atrodau su nuleista galva, tai ėmiau ir prisiverčiau bendraujant žiūrėti žmogui į akis. Pradžioje atsimenu reikalavo pastangų ir bendraujant nuolat sau mintyse kartodavau "žiūrėk į akis" Smile bet tai buvo labai seniai, dabar žiūrėjimas į akis man jau yra savaime suprantama, visada bendraujant žiūriu į akis ir net neįsivaizduoju, kaip galėjau kažkada nežiūrėti... Tačiau fotografuojantis man niekada nebuvo nieko panašaus. Objektyvas tai juk ne žmogaus akys Smile
    avatar
    Andy


    Andrius - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2011-05-05

    Andrius - Page 2 Empty Re: Andrius

    Rašyti by Andy Pen. 12 16, 2011 12:23 am

    Na jau nenoriu labiau detalizuot čia. Smile

    Sponsored content


    Andrius - Page 2 Empty Re: Andrius

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 10:23 pm