Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+4
LyjaPaukštukais
Colak
falco
tangeni
8 posters

    tangeni

    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    tangeni Empty tangeni

    Rašyti by tangeni Antr. 02 28, 2012 7:13 pm

    Sveiki. Esu naujokė čia, todėl atėjau ant prisirašymo Smile Malonu susipažint!

    1. Tavo tikrasis vardas
    Nesinori viešintis (kol kas), kad kas nors iš pažįstamų nesusektų.

    2. Tavo ūgis.
    171. Turbūt.

    3. Tavo amžius
    22

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Susigalvot kokį nors 'normalų' tikslą, kurio galėčiau siekt.

    5. Tavo pomėgiai.
    Slampinėjimas senamiesty, apleisti pastatai, knygos, muzika, ko nors įdomaus ieškojimas internete, ko nors įdomaus radimas ir ko nors įdomaus skaitymas, filmai, dviratis, vaikščiojimas gamtoj, senienos, gyvūnai, escape žaidimai, miegas, durnavojimas ir šiaip.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Neradau dar tinkamo avataro, o parašas reiškia tai, ką reiškia xexe

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Garsiai - retai. Mintyse - dažnai.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Būtų paprasčiau atsakyt, kokių negirdėjau. Kadangi daug kas manęs nemėgsta, apie mane nuolat skraido pletkų debesis. Liūdniausia, kad kartais gandai visgi pasitvirtina.

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Aš netikiu juo, o jis manim, nes kitaip man turbūt labiau sektųsi gyvenime Smile Kartais tikėjimas užklumpa staiga, kai sakau 'o Dieve!', bet dadar dažniau sakau 'o š..das', tai turbūt to negalima vadint tikėjimu.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Kai kas nors apkalba, jaučiu/girdžiu tai, bet nežinau, kaip sureaguot. Kai pasakau/padarau ką nors ir visi juokiasi. Kai ką nors padarius, visi aplinkui spokso. Kai ko nors nesuprantu ir nedrįstu paklaust. Ir dar daug daug visokių kitų.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Visada. Jeigu labai neturiu laiko, tai bent kavos išgeriu.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Ne moto, bet stengiuosi galvot, kad durniam kelią duot pageidautina ir būtina.

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl mylimo žmogaus (banalu, bet...) O dažniausiai turbūt paaukojama be prasmės - miršti ir tiek.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    + intelektualumas, vaikiškas džiaugimasis mažais dalykais (bet ne mažvaikiškumas), lankstumas, tolerancija, rimtumas, h(j)umoro jausmas, draugiškumas, individualumas, nebijojimas eit prieš minią...
    - visos priešingos savybės

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Pasenusią, bet tokią pat nesubrendusią. Ir (tikiuosi) laimingą, mylimą, etc.

    16. Arbata ar kava?
    Kava. Su pienu.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Iš sveikų - vaisiai. Iš nesveikų - labai riebus, labai kaloringas, labai saldus ir labai skanus šokoladinis tortas.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Kava su pienu. Apelsinų sultys.

    19. Kokias knygas skaitai?
    Skaitau daug, o daugiausia - klasiką, šiaip kokius nebanalius romaniūkščius, knygas, kurias kas nors rekomenduoja. Dabar skaitau Tolstojaus 'Aną Kareniną'.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Mano muzika - indie. Dar kartais klasikinis rokas, visokios senienos, pvz senas bliuzas. Labiausiai patinka atrast ką nors naujo, tada būna dvigubas efektas - atrasta muzika ir atradimo džiaugsmas.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Neperku žurnalų, o jeigu pasitaiko proga paskaityt, skaitau: IQ miestas, Istorijos, mokslo populiarinimo (Iliustruotas mokslas, Scientific American ir kt)

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Lietaus, miško, žolės, medžio, naujų knygų, asfalto, gumos.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Mėlyna.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Mėgstamiausio neturiu, nes mėgstu eilėraščius, o ne poetus. O iš dailės patinka impresionizmas ir siurrealizmas.

    25. Tavo apranga.
    Stengiuosi neišsiskirt iš kitų, bet ne visada pavyksta.

    26. Žalingi įpročiai.
    Rūkymas, sociofobija.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    USA.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Norėčiau nuvykt į kiek įmanoma daugiau šalių, norisi pamatyt visą pasaulį, jeigu turėčiau daug pinigų, galėčiau neturėt namų ir visą laiką keliaut keliaut keliaut.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Patinka realūs, 'iš gyvenimo', apie dalykus, kuriuos galiu atrast ir savo gyvenime, arba tokie, kurie labai sukrečia, 'mind-fuck', 'twist-ending' ir pan. Nemėgstu 90% animacinių pilnametražių, 99% amerikietiškų komedijų, 'siaubo', nuspėjamų ir tuščių.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Teko kažkada. Lyg tai.

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Kur nors, kur nedaug žmonių, ramu, šilta, arba pavaikščiot gamtoj, bet ne vidury miško, kur visiškai nėra žmonių, jeigu netyčia pasimatymo partneris pasitaikytų žudikas maniakas.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Draugystė!

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Einu miegot iškart, arba viską apmąstau, pradedu save graužt, kankintis, tada dar labiau nuliūstu, pradedu verkt, prakeikiu viską ir visus, ir galų gale vis tiek nueinu miegot.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Lietaus barbenimas, dar turėtų būt malonu išgirst 'aš tave myliu', bet šitas garsas pasitaiko laaaabai retai. Deja.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Geriausiai jaučiuosi viena arba dviese su kuo nors. Kuo didesnė kompanija, tuo prasčiau sekasi bendraut, ir jaustis laisvai.

    36. Kokį alų vartoji?
    Nemėgstu alaus. Geriausiu atveju, jeigu tenka išgert (arba pavaidint, kad geriu), renkuosi Corona su laimu.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Ne.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    funny gifs

    P.S. dabar paskaičiau, ką parašiau ir viskas atrodo taip depresyviai. Ne visada taip yra Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Svečias Antr. 02 28, 2012 7:35 pm

    cool, idomi asmenybe atrodai. smagu kad prisijungei. nuo kokio lietuvos krasto busi?
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by falco Antr. 02 28, 2012 7:36 pm

    Sveika prisijungus Wink

    Kai užsiminei apie šokoladinį tortą, tai net apetitas užkilo, vienas iš mėgstamiausių mano desertų Smile
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Sve?ias Antr. 02 28, 2012 7:43 pm

    hi
    Colak
    Colak


    Male Pranešimai : 115
    Užsiregistravo : 2012-02-22
    Amžius : 31
    Miestas : Kaunas

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Colak Antr. 02 28, 2012 9:30 pm

    Labas, 29. atsakymas patiko, pas mane jis toks pat tongue
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by LyjaPaukštukais Antr. 02 28, 2012 10:36 pm

    Labas! Mėlyna spalva tikrai yra pati nuostabiausia! tangeni 3925848005
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Antr. 02 28, 2012 11:16 pm

    Pasirodei įdomus ir fainas žmogelis Wink Nepasirode man depresyviai, netgi priešingai pasirodė, kad žmogus, kuris rašė turi humorojo jausmą Smile
    Sveika prisijungus.

    Žiūriu daugeliui čia mėlyna spalva yra priimtiniausia.
    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by tangeni Tr. 02 29, 2012 8:25 pm

    Colak, gal galėčiau gaut kokių rekomendacijų kalbant apie 29 klausimą? Wink

    Aš iš Kauno.

    O mėlyna spalva turbūt veikia raminančiai. (Spėju). Smile
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by oryktis Tr. 02 29, 2012 8:35 pm

    Labas Smile
    apleisti pastatai faina Smile
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Tr. 02 29, 2012 11:26 pm

    Dėl 'mind-fuck' filmų, tai kas mėgsta turbūt niekada nesuklys pažiūrėję Coen brolių kokį filmą, arba žinoma Tarantino...Charlie Kaufman'o parašytus filmus... Kubrick'as.
    Vat pvz į šitą list'ą gali užmesti akį, gal kas sudomins: http://www.listal.com/list/mindfuck-xiceser

    Bet man tai asmeniškai, filmai, kurie parodo kažką gyvenimiško, ką galima pajausti artimai, tai paprastai niekada nebūna su 'twist-ending' ar labai jau 'mind-fuckiniai'., netgi kaip tik tai labai priešingo tipo filmai.
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by falco Kv. 03 01, 2012 8:17 am

    Aisling rašo:Bet man tai asmeniškai, filmai, kurie parodo kažką gyvenimiško, ką galima pajausti artimai, tai paprastai niekada nebūna su 'twist-ending' ar labai jau 'mind-fuckiniai'., netgi kaip tik tai labai priešingo tipo filmai.

    Sutinku, tačiau tokiuose gyvenimiškuose filmuose man patinka, kad kartais parodoma "dažnai atsitinkanti realybė", o ne idealistinės istorijos, kaip kad daugumoje populiarių holivudo kūrinių, pavyzdžiui nelaiminga pabaiga (deje dėl to pas mane ilgą laiką paskui išlieka slogi nuotaika Rolling Eyes ).
    Colak
    Colak


    Male Pranešimai : 115
    Užsiregistravo : 2012-02-22
    Amžius : 31
    Miestas : Kaunas

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Colak Kv. 03 01, 2012 12:51 pm

    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Sve?ias Kv. 03 01, 2012 1:00 pm

    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Kv. 03 01, 2012 5:53 pm

    falco rašo:
    Aisling rašo:Bet man tai asmeniškai, filmai, kurie parodo kažką gyvenimiško, ką galima pajausti artimai, tai paprastai niekada nebūna su 'twist-ending' ar labai jau 'mind-fuckiniai'., netgi kaip tik tai labai priešingo tipo filmai.

    Sutinku, tačiau tokiuose gyvenimiškuose filmuose man patinka, kad kartais parodoma "dažnai atsitinkanti realybė", o ne idealistinės istorijos, kaip kad daugumoje populiarių holivudo kūrinių, pavyzdžiui nelaiminga pabaiga (deje dėl to pas mane ilgą laiką paskui išlieka slogi nuotaika Rolling Eyes ).

    Vat pas mane irgi, dėl to kartais mėgstu įsijungti ir kažką... kvailoko, kažką lengvo, kažką galbūt netikroviškai gero, bet tai bent jau leidžia nusišypsoti ir pagalvoti, kad gyvenimas gal nėra jau toks blogas.
    Bet kvaiša vis tiek kartais (gal netgi dažnai) žiūriu filmus, kurie... labai draminiai, labiau tikrai gyvenimiški ir po to sėdžiu dienų dienas ir kvaršinu sau galvą, apie tai koks tas gyvenimsa iš ties... :S :S :S
    O tie 'mind-fuckiniai', tai jų esu mačiusi ganėtinai, bet dabar kažkaip nebežiūriu tokių... jie palieka dar bjauresnį jausmą manyje, nei realistiiai, draminiai filmai... kažkokį tai beviltiškumą... kartais net rankos drebą nuo to ant kiek ten viskas kvail ir beprasmiškai ivyksta, kaip kad kokiame "Burn after Reading"... :S

    Čia kažkaip, Tangeni, temą pavertėm diskusijom apie filmus Razz
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by oryktis Kv. 03 01, 2012 6:23 pm

    Man patinka mind-fuckiniai filmai, nors šio termino pats nevartoju ir nežinojau, kad tokius filmus taip apibūdina. tangeni 3925848005 (tiesa pasakius ir dabar nesuprantu ką reiškia tangeni 3925848005 ) Bet iš Aisling duoto sąrašo dauguma filmų esu matęs ir iš matytų filmų didžioji dalis labai patiko Smile Ir ne šiaip patiko, bet tokius kaip 12 beždžionių, blade runner ar fight club priskiriu prie mėgstamiausių filmų.

    O dėl dramų, tai nelaikyčiau jų, atspindinčių realybę - priešingai, dažniausiai, iškreipia realybę. Dialogai juk yra dirbtini, sukurti tik tam, kad "stvertų už širdies". Nekalbant, kad visus "gyvenimiškus įvykius" tai sudėlija taip, kad kuo dramatiškiau pateikta būtų. O kai prirašo "paremtas tikrais faktais" tai dažnai su tais "tikrais faktais" susijęs tik tiek, kad "kažkada buvo kažkas kažkiek panašaus". Bet visą istoriją (įtraukiant ir dialogus) yra išgalvota, o tas prierašas skirtas tik tam, kad labiau už širdies stvertų Very Happy Bet, nepaisant to, kad nelaikau jų atspindinčių realybę, yra dramų, kur patinka. (žiūriu juk kaip meno kūrinį, o ne gyvenimo ekranizaciją Smile ) Ypač žaviuosi rytų (japonijos, kinijos, korėjos) filmais.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Kv. 03 01, 2012 6:50 pm

    Tai ne apie visas dramas šneku. Žinoma, kad jų irgi yra skirtingo tipo.

    12 Monkeys, tai man irgi vienas geriausių filmų, bet jis visai kitokio lygio, nei kiti tie 'mind-fuckiniai' Razz
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by oryktis Kv. 03 01, 2012 6:57 pm

    Žinoma, daug skirtingų tiek dramų, tiek tų "mind-fuck" yra Smile Ir apskritai kas tas "mind-fuck"? Smile Jei palyginus 12 Monkeys, Lyncho mulholando kelią ir Kubriko kosminę odisėją (pirmi trys iš sąrašo) tai juk visiškai skritingi filmai Smile Jei patiks ar nepatiks vienas, tai nereiškia, kad patiks ar nepatiks kiti du...
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Kv. 03 01, 2012 7:03 pm

    Vat būtent Wink
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Sve?ias Kv. 03 01, 2012 7:11 pm

    siulau paziuret Saw 1,2,3,4,5 dalis
    Nesveikai geras storylineas!
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by oryktis Kv. 03 01, 2012 7:14 pm

    Mačiau iki 4 berods Smile Man ten pasirodė kažkas panašaus į Kubą su siaubiakų elementais.


    P.S. tikiuosi tangeni labai neužpyks, kad pradėjom teršti jos temą? Very Happy
    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by tangeni Kv. 03 01, 2012 7:55 pm


    Tikrai panašūs skoniai tangeni 782496 Visi išvardinti - matyti ir patikę.

    oryktis rašo:Žinoma, daug skirtingų tiek dramų, tiek tų "mind-fuck" yra tangeni 782496 Ir apskritai kas tas "mind-fuck"? tangeni 782496 Jei palyginus 12 Monkeys, Lyncho mulholando kelią ir Kubriko kosminę odisėją (pirmi trys iš sąrašo) tai juk visiškai skritingi filmai tangeni 782496 Jei patiks ar nepatiks vienas, tai nereiškia, kad patiks ar nepatiks kiti du...

    Tai išvis tada neverta filmų skirstyt į visokius žanrus žanrelius, nes dauguma yra individualūs ("dauguma" gal per aštrus žodis, nes visgi tikroji dauguma yra panašūs, bet turiu omeny savo žiūrimų daugumą) ir juos vienus su kitais lygint netikslinga. Taip kad turbūt tas 'mind fuck' yra sąlyginis suskirstymas ir tiek. Žmonės nesugalvojo kiekvienam filmui atskiros klasifikacijos tangeni 782496

    Beje, ačiū kažkam už sąrašą, iš jo daug esu jau mačius, o dabar dar turėsiu darbo paieškot likusių ir peržiūrėt.

    Saw žiūrėjau iki kažkelintos dalies (5? 6?), bet visgi, kai senis atgijo (ar kaip ten buvo, nepamenu (jo dukra atsirado?)), supratau, kad tik pirma dalis buvo įspūdinga, antra tokia so-so, o kuo toliau, tuo labiau į pievas. Dabar girdėjau, jau lyg 8 dalis yra, ar dar tik bus, bet nu... santa barbara. tangeni 50693
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by oryktis Kv. 03 01, 2012 8:05 pm

    tangeni rašo:Tai išvis tada neverta filmų skirstyt į visokius žanrus žanrelius, nes dauguma yra individualūs ("dauguma" gal per aštrus žodis, nes visgi tikroji dauguma yra panašūs, bet turiu omeny savo žiūrimų daugumą) ir juos vienus su kitais lygint netikslinga. Taip kad turbūt tas 'mind fuck' yra sąlyginis suskirstymas ir tiek. Žmonės nesugalvojo kiekvienam filmui atskiros klasifikacijos

    Tiesa, dauguma vienodi Very Happy O su žanrais tikrai kartais pagalvoju, kad net ir muzikoje dažnai žanras nieko nepibūdina, ką jau kalbėti apie filmus... Net imdb prie filmo rašomas ne vienas žanras, o keli (pvz Mystery | Sci-Fi | Thriller ), kad būtų tikslesnis vaizdas. Turbūt tą likusią "nedauguma" nevienodų filmų reikėtų rinktis ne pagal žanrą, o pagal įvairius kinofanų saitų reitingus, žmonių atsiliepimus, rekomendacijas, režisierių pavardes ir pan.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Aisling Kv. 03 01, 2012 8:38 pm

    Aš tai pasikliauju tik savo pačios nuojauta. Kartais žiūriu į aktorius, kartais į režisierius, kartais tik jei trailer'is užkabina žiūriu filmą, kartais pamačius poster'i norisi filmą pamatyti, o kartais vien todėl, kad žinau jog tam filmui muzikinį takelį kūrė man patinkantis kompozitorius Razz. Bet kitų patarimais dažniausiai nesivadovauju, nes dažniausiai niekada nesutampa nuomonės apie tą filmą, kurį jie pasiūlė. Nes skonis mano toks.. labai jau skirtingas, nors priimu daug maž visus žanrus, bet tikrai nuo to visi filmai nepatinka...
    eklampsija
    eklampsija


    kosmose
    Pranešimai : 350
    Užsiregistravo : 2011-10-18
    Amžius : 34

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by eklampsija Kv. 06 14, 2012 9:57 pm

    labas, iš anketos pasirodei labai panaši į mane, iš pradžių atrodė kad savo skaitau Very Happy bet paskui į realybę sugrąžino dviratis. nemoku dviračiu važiuoti ir nemėgstu jų
    Monster
    Monster


    tangeni Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Monster Pen. 06 15, 2012 9:29 am

    Sveika Smile Man tai patinka dviratis Rolling Eyes

    Sponsored content


    tangeni Empty Re: tangeni

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 8:54 am