Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+4
LyjaPaukštukais
Colak
falco
tangeni
8 posters

    tangeni

    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    tangeni - Page 2 Empty Re: tangeni

    Rašyti by tangeni Antr. 06 19, 2012 9:04 pm

    Malonu (ir tuo pačiu truputį liūdna) žinot, kad aš tokia ne viena Smile Aš dviračiu išmokau važiuot gana vėlai, o savo pirmąjį nusipirkau tik dabar. Teko iš naujo mokytis važiuot (posakis, kad vieną kartą išmokęs, važiuot mokėsi visada - NESĄMONĖ!) ir dabar džiaugiuosi/neatsidžiaugiu. Net negalvojau, kad gali būt taip smagu. Very Happy


    eklampsija rašo:labas, iš anketos pasirodei labai panaši į mane, iš pradžių atrodė kad savo skaitau Very Happy bet paskui į realybę sugrąžino dviratis. nemoku dviračiu važiuoti ir nemėgstu jų

      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 10:28 am