Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+18
Linum
smoke
nendre
m&m
Vilkas_Pilkas_truputį_1
Dream
Knyaz Myshkin
D.S.
raindrop
niekas
Firex
GK
Tylenis
Samme
liurbis
Monster
Dark_Angel
vitaz
22 posters

    Kokius pratimus atliekat ?

    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Sk. 07 08, 2012 11:09 pm

    Kokius pratimus atliekat kovojant su savo fobijomis?

    Mano pratimai yra eiti keliu ir klausineti zmoniu kelio, paklausiu kelio kur randasi objektas, stengiuosi sypsotis, tada paklausiu dar ko nors ir nueinu. Pradejau labai mazai zingsniais, bet po biski jauciasi rezultatai, kad galima bendrauti, nieko blogo neatsitinka, as poto lieku sveikas ir gyvas Smile
    Technika radau viename uzsienio puslapyje, zmogus pats ja sukure pries keleta menesiu.

    Metodas veikia tiek su vyrais ir moterimis, bet sypsotis vyrams kazkaip keistokai, tai atlieku su moteriska gimine. Galima pradeti atlikineti su tamsintais akiniais jei yra problemu, galima kelio klausti senesniu zmoniu, jie visa laika jausis maloniai uzkalbinti. Veiksmu esme mazi zingsniai ,kurie veda prie laisves kelio, kazkada maniau, kad problema galima spresti tiesiai sokant i pavoju, bet nieko tai nekeisdavo.
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Tr. 07 11, 2012 10:36 pm

    Atlieku pratimus, po biski rezultatai gereja jau beveik galiu, bet kurio zmogaus klausti kelio, rubu parduotuveje irgi galiu paklausti ko reikia ir kur randasi Smile
    Jei kas nori kartu atlikineti pratimus galiu padeti, pats pradejau nuo nulio, galiu patarti kaip elgtis, butu tikrai lengviau iveikti baimes as is Kauno
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Dark_Angel Tr. 07 11, 2012 10:51 pm

    Gaila, kad is Kauno, as prisijungciau istikruju, kuo dazniau tarp zmoniu buni tuo geriau po biski pradedi jaustis. Metodas isties puikus, as ir siaip dabar labai daug laiko pradejau leist prie juros tarp daugiau zmoniu, tai vis kieno nors ko nors uzklausiu, veiksmingiausias budas nuo sios fobijos stoti pries savo baimes, aisku ne tiesiai i baisiausias situacijas, o po biski po biski. Kaip sakant "keliant leveli" Very Happy

    p.s.
    niekada gyvenime negalvojau kad atsidursiu tokioje padetyje kai eisiu su baime kazko klausti zmoniu, kad pasijusciau geriau... ir dar su akiniais nuo saules, kad butu drasiau...
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Tr. 07 11, 2012 11:01 pm

    Svarbu mazi zingsneliai, kai kuriem gali atrodyti keista, bet is tikro tiesiai nerti yra sudetinga ir galima pradeti nuo tokiu dalyku, akiniai pradziai yra gerai.
    Labai svarbu sypsena, jei tu sypsais ir zmogus sypsosi. Poto kai paklausi kelio pastebi, kad nieko nenutinka nu sveikas gyvas ir toliau guveni ir kovoji su baimem.

    Dark_Angel as is Kauno Smile bet turbut norejai parasyti, kad ne is Kauno Very Happy
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Dark_Angel Tr. 07 11, 2012 11:25 pm

    Turejau aumeny, kad gaila as ne is Kauno, as is Klaipedos Smile
    Monster
    Monster


    Kokius pratimus atliekat ? Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Monster Kv. 07 12, 2012 9:14 am

    vitaz rašo:Svarbu mazi zingsneliai, kai kuriem gali atrodyti keista, bet is tikro tiesiai nerti yra sudetinga ir galima pradeti nuo tokiu dalyku, akiniai pradziai yra gerai.
    Labai svarbu sypsena, jei tu sypsais ir zmogus sypsosi. Poto kai paklausi kelio pastebi, kad nieko nenutinka nu sveikas gyvas ir toliau guveni ir kovoji su baimem.

    Dark_Angel as is Kauno Smile bet turbut norejai parasyti, kad ne is Kauno Very Happy

    Del sito tai nesutinku, esu ne karta sulaukes tokiu pastabubu -ko cia zvengi, ko issisiepiai, gal i dantis nori arba koks nors piktas pamegdiojimas etc. Teko girdeti kad uzsienyje visi sypsosi visur ir jei buti paniures ten tai issiskirsi is kitu. Tai tu turbut uzsieni turi galvoje nes ne Lietovoje tokius dalykus daryti. Ir aplamai nemanau kad gera ideja eiti ir klausineti zmoniu kazko bee reikalo, galima sukurti grupe is tu paciu sociofobu ir prigalvoti visokiu situacijuliu, vienas galetu butu pardaveju, o kitas tipo prekes blogos grazinti atejo. Nu ir kiekvienas savo bando irodyti. Ar kokiu panasiu situaciju...
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Kv. 07 12, 2012 9:55 am

    ShyOne rašo:
    vitaz rašo:Svarbu mazi zingsneliai, kai kuriem gali atrodyti keista, bet is tikro tiesiai nerti yra sudetinga ir galima pradeti nuo tokiu dalyku, akiniai pradziai yra gerai.
    Labai svarbu sypsena, jei tu sypsais ir zmogus sypsosi. Poto kai paklausi kelio pastebi, kad nieko nenutinka nu sveikas gyvas ir toliau guveni ir kovoji su baimem.

    Dark_Angel as is Kauno Smile bet turbut norejai parasyti, kad ne is Kauno Very Happy

    Del sito tai nesutinku, esu ne karta sulaukes tokiu pastabubu -ko cia zvengi, ko issisiepiai, gal i dantis nori arba koks nors piktas pamegdiojimas etc. Teko girdeti kad uzsienyje visi sypsosi visur ir jei buti paniures ten tai issiskirsi is kitu. Tai tu turbut uzsieni turi galvoje nes ne Lietovoje tokius dalykus daryti. Ir aplamai nemanau kad gera ideja eiti ir klausineti zmoniu kazko bee reikalo, galima sukurti grupe is tu paciu sociofobu ir prigalvoti visokiu situacijuliu, vienas galetu butu pardaveju, o kitas tipo prekes blogos grazinti atejo. Nu ir kiekvienas savo bando irodyti. Ar kokiu panasiu situaciju...

    Visa laika nereikia buti išsišiepusiam... Pries atliekant pratimus tu turi galvoti apie save ir kiti zmones tau nera svarbu, kiek ju gyvenimo laiko sugaisinti puse minutes max, kas nukencio nuo to ? Nereikia mastyti kaip Nice guy ir viskas OK bus
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Pir. 07 23, 2012 8:35 pm

    Pasistūmėjau į priekį, po ilgų bandymų pavyko žengti mažą žingsnį į priekį praktikoje ir didelį ( smegenų perprgramavimo srityje Very Happy ), paklausiau kelio ir daviau komplimentą žmogui buvo labai awkkward savyje ... , bet turiu daryti ką turiu daryti
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Dark_Angel Antr. 07 24, 2012 8:47 pm

    Aš tai kažkaip jau pasidaviau. Nieko nebedarau. Palikau viska plaukt pasroviui, gal kur išmes mane į tinkamą krantą Smile
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Antr. 07 24, 2012 10:25 pm

    Iš praktikos lengviausia būtų pradėti nuo žmonių, kuriuos pamatai ir yra teigiami iš veido šypsosis,geros nuotaikos pvz 30+ moterys , gali pradėti su sauliais akiniais, pradžiai nekreipk dėmesio dėl akių kontakto ,priklauso nuo būklės, gali pradžiai tiesiog vaikščioti kur daugiau žmonių ir nieko neklausinėti.

    Atrodo paprasta, bet yra daug smulkių dėtalių.
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Sk. 07 29, 2012 11:43 pm

    labai geras video parodo kaip sumazinti "sociofobija"

    https://www.youtube.com/watch?v=2NjLNL95JWI
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by vitaz Tr. 08 01, 2012 10:18 pm

    Ir dar vienas motyvacijai , zmogus zino ka kalba

    https://www.youtube.com/watch?v=aA-oA9TxgVI
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Pir. 09 17, 2012 5:32 pm

    o klausykit,pas mane tokia situacija,per paskaitas negaliu sedeti aplink tiek daug zmoniu ir man atrodo,kad jie visi i mane ziuri ir apkalbineja tada as raudonuoju pradedu drebeti visas ir lb lb blogai jauciuosi,arba negaliu valgyt universitete prie zmoniu,lb bijau kazko,sakute visa dreba Very Happy su bendravimu irgi nekas,visada parinuos ir atrodo kad nesamones kalbu. ai ir dar negaliu gatvei eiti normaliai,kazkaip nesiejna visai,tik va kyla klausimas ar aplinkiniai visa sita mato manyje? ar as tik cia galvoju kad jie galvoja kad as keistas,nesveikas kazkos? Sad
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Svečias Pir. 09 17, 2012 5:39 pm

    geras klausimas liurbi. su valgymu ir vaiksciojimu kankina tos pacios problemos. ypatingai su vaiksciojimu. kiekviena karta eidamas vienas saligatviu, mintyse is naujo mokinuosi eiti. ir vistiek kliunu, velku koja Very Happy negali buti, kad is sono normaliai atrodau... Very Happy
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 5:41 pm

    liurbis rašo:o klausykit,pas mane tokia situacija,per paskaitas negaliu sedeti aplink tiek daug zmoniu ir man atrodo,kad jie visi i mane ziuri ir apkalbineja tada as raudonuoju pradedu drebeti visas ir lb lb blogai jauciuosi,arba negaliu valgyt universitete prie zmoniu,lb bijau kazko,sakute visa dreba Very Happy su bendravimu irgi nekas,visada parinuos ir atrodo kad nesamones kalbu. ai ir dar negaliu gatvei eiti normaliai,kazkaip nesiejna visai,tik va kyla klausimas ar aplinkiniai visa sita mato manyje? ar as tik cia galvoju kad jie galvoja kad as keistas,nesveikas kazkos? Sad

    Man tas pats. Sedžiu ir neturiu kur dėtis. Atrodo,kad visi girdi ką tu galvoji. Ir apšnekinėja,žiūri. Žiauru. Aš išvis nevalgau,aš laukiu kol viskas baigsis ir galėsiu namie pavalgyt. Tai galima sakyt nevalgau 8valandas.
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Pir. 09 17, 2012 5:57 pm

    Va va chebra,mum reik,kad kas mus is sono pafilmuotu ir tada matysim,ar visa sita kiti mato :DDD
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 6:06 pm

    liurbis rašo:Va va chebra,mum reik,kad kas mus is sono pafilmuotu ir tada matysim,ar visa sita kiti mato :DDD

    Jeigu pamatyčiau,kad mane kas nors filmuoja. Nu tada tai išvis neišeičiau iš namų. Juokiasi
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Pir. 09 17, 2012 10:08 pm

    Pas mane draugas,maksimoi dirba apsauginiu,toi budelei sedi kameras stebi,bet kaip cia atrodys,jai jam pasakysiu,kad as dabar po parduotuve pavaiksciosiu vienas,o paskui tu man irasa atsuk ir paziuresiu kaip atrodo is sono :DDD Ziurekit ketvirtadieni pries auditorija turesiu pristatyt projekta,gal kas turit minciu kaip kuo geriau pasirodyt? Smile
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 10:14 pm

    Nu jo pagalvotu kažką jau tada.:DD Aš tokiu atvėju,jei man kalbėt reiktų pristatynėt,aš tikriausiai pabėgčiau,kai visada:D bet tu pasistenk giliai kvėpuot ir susikoncentruot į tai ką pristatai.Smile Pamiršk smegenis.Very Happy
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Pir. 09 17, 2012 10:25 pm

    ;DD aha lengva pasakyt,neseniai su draugu banke buvau,kol stovejom snekuciavomes abu,viskas gerai buvo,kai tik jis nuejo prie langelio ir likau vienas,tai vel visas jaudintis nerimaut pradejau,muistytis,paraudonavau,atrode visi ziuri,o kas labiausiai uzknisa,kad kai eijni visai nesiejna,kaip vienas forumo dalyvis sake,bandai mokintis vaiksciot is naujo Sad
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 10:27 pm

    liurbis rašo:;DD aha lengva pasakyt,neseniai su draugu banke buvau,kol stovejom snekuciavomes abu,viskas gerai buvo,kai tik jis nuejo prie langelio ir likau vienas,tai vel visas jaudintis nerimaut pradejau,muistytis,paraudonavau,atrode visi ziuri,o kas labiausiai uzknisa,kad kai eijni visai nesiejna,kaip vienas forumo dalyvis sake,bandai mokintis vaiksciot is naujo Sad

    Na,reik pamiršt tai.Very Happy Bet žinoma kas prakalbo?ašVery Happy aš pati nemoku atsipalaiduot.
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Pir. 09 17, 2012 10:53 pm

    Va va,reik pamirst,kazkaip geriau atsipalaiduot kaip cia bendrauju,jus visi cia tokie faini,mieli,ne tokie kaip tie kazdieniniai zmones be sociofobijos Very Happy gerai,kad toks forumas yra,nes jau galvojau,kad as vienas toks Very Happy
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Samme Antr. 09 18, 2012 3:37 pm

    liurbis rašo:Va va,reik pamirst,kazkaip geriau atsipalaiduot kaip cia bendrauju,jus visi cia tokie faini,mieli,ne tokie kaip tie kazdieniniai zmones be sociofobijos Very Happy gerai,kad toks forumas yra,nes jau galvojau,kad as vienas toks Very Happy

    Aš tai visą gyvenimą tokia. Tai net negalvojau,kad dar taip būna.:DDD
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by liurbis Antr. 09 18, 2012 7:07 pm

    ;DD
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Tylenis Antr. 09 18, 2012 9:26 pm

    liurbis rašo:Pas mane draugas,maksimoi dirba apsauginiu,toi budelei sedi kameras stebi,bet kaip cia atrodys,jai jam pasakysiu,kad as dabar po parduotuve pavaiksciosiu vienas,o paskui tu man irasa atsuk ir paziuresiu kaip atrodo is sono :DDD Ziurekit ketvirtadieni pries auditorija turesiu pristatyt projekta,gal kas turit minciu kaip kuo geriau pasirodyt? Smile

    Eik pats pirmas, kuo ilgiau tempi tuo daugiau jėgų išeikvoji nervuodamasis. Geriau neatidėlioti. Aš tai dažniausiai neidavau į pristatymus nebent tai buvo būtina... Taigi ir visi pažymiai kentėdavo smarkiai. Bet mano kelio nesirink Smile

    Sponsored content


    Kokius pratimus atliekat ? Empty Re: Kokius pratimus atliekat ?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 4:59 pm