Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+4
Samme
buroke2
GK
liurbis
8 posters

    del ko kyla sociofobija

    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Antr. 10 02, 2012 6:13 pm

    Gal kas zinot del ko pas mus atsirado sociofobija? kazkur buvau mates del auklejimo ir aplinkos,bet kiek ten tiesos yra tai velniazino Smile
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by GK Antr. 10 02, 2012 7:12 pm

    Bent jau mano atveju, man rodos, daug bruožų yra perimta iš mamos, ir dar pas mane tos jos savybės sustiprėjusios. Kažkaip visada vaikystėje norėdavau būti kaip mama, ir še tau kad nori... Dabar, aišku, norisi būti visiškai kitokia, ale sunku persiauklėti.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by buroke2 Pen. 10 26, 2012 3:41 am

    liurbis rašo:Gal kas zinot del ko pas mus atsirado sociofobija? kazkur buvau mates del auklejimo ir aplinkos,bet kiek ten tiesos yra tai velniazino Smile
    o tu bent zinai ka ta sociofobija? ar ne cia pataikei?velnias zino del ko kyla sociofobija 919568 del ko kyla sociofobija 919568 del ko kyla sociofobija 919568 del ko kyla sociofobija 919568 del ko kyla sociofobija 919568 del ko kyla sociofobija 919568
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Sk. 11 04, 2012 12:46 am

    nepergyvenk dar kaip zinau,pasmane nuo 15metu sociofobijos kazdienybe vyrauja Razz
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Kv. 11 15, 2012 5:05 pm

    Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Samme Kv. 11 15, 2012 5:24 pm

    Jo,mano tevai irgi.Very Happy griežtai,viskas turi būti tobulai. nes jei suklysi,viskas...Jau bausmė,tokia pati kurią reikia duoti už kažką žiauriai blogo.Very Happy
    eklampsija
    eklampsija


    kosmose
    Pranešimai : 350
    Užsiregistravo : 2011-10-18
    Amžius : 34

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by eklampsija Kv. 11 15, 2012 9:04 pm

    liurbis rašo:Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.

    heh, prisiminiau ir aš, kad panašius dalykus patyriau. mano mamai labai svarbu, kad viskas būtų "normalu", nes ką žmonės pasakys. tai jeigu padarydavau ką nepriimtino, šiaip ji nelabai bardavo, bet jei tai padarydavau prie žmonių, tada labai bardavo viešai. aš nesuprasdavau kodėl taip yra, kodėl ji į tuos pačius dalykus taip skirtingai reaguoja priklausomai nuo to, ar mato žmonės, ir nesuprasdavau už ką esu barama. tai gal dėl to aš automatiškai pradėjau bijoti situacijų, kai yra svetimų žmonių, nes bijojau kad būsiu išbarta nežinia už ką? bet jeigu tai turėjo įtakos, tai manau kad nedaug, vistik galvoju, kad pas mane sociofobija atsirado dėl perdėto jautrumo, kuris buvo įgimtas Smile
    Monster
    Monster


    del ko kyla sociofobija Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Monster Pen. 11 16, 2012 9:21 am

    liurbis rašo:Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.

    Mano tevai daznai naudodavo gedinima pries kitus jeigu neklausaydavau, pazyzdziui saliko nemegdavau nesioti nes nepatogu man budavo o ir nesalta, tai tevai sakydavo ar nori kad zmones galvotu kad as tavim nesirupinu, arba jei isitepes kur eidavau irgi sakydavo butent taip -"Biski gedos turek sitaip zmonem rodytis"
    Kagi, aciu sitokiam auklejimui, dabar tos gedos turiu uztektinai, taciau tevam vistiek neitinku, sako kad darba tureciau tureti ir tevus jau islaikyti, o argi ne priesingai buvau auklejamas, tai kaip dabar galima reikalauti tokiu dalyku is manes...
    Tiesa tokia sociofobija kuria vienu momentu turejau cia buvo ne tevu nuopelnas, bet bulinimo, taciau tevai pasistenge demotyvuoti mane uz save pastoveti. Jei kalba pasisukdavo apie konfliktus, tai visada sadydavo, nekreipk demesio, o tu buk protingesnis, neprasidek, o jei kasnors uzsipuola ka man daryti? Budavau gazdinamas istorijomis kad kazkokiam kaime kazkas pasipriesino bulintojams ir buvo sumustas ar uzmustras. O tai kuo mano situacija dabar geresne? Kartais net atrodo kad geriau jau kasnors mane uzmustu nei kad toki miserable gyvenima "gyvenciau" Niekada nesipriesindavau, visaas nuoskaudas nurydavau, ir dabar ju tiek pas mane susikaupe kad jeigu kas isprovokuotu tai nezinau kaip issilieciau, nors vis sulilaikau...
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Št. 11 17, 2012 2:32 pm

    tai va va,isvada ir priejom tokia,kad cia nuo auklejimo mum taip yra...
    Monster
    Monster


    del ko kyla sociofobija Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Monster Št. 11 17, 2012 3:13 pm

    Ne vien nuo auklejimo, taippat ir nuo bulinimo!
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by buroke2 Št. 11 17, 2012 4:26 pm

    Kagi, aciu sitokiam auklejimui, dabar tos gedos turiu uztektinai, taciau tevam vistiek neitinku, sako kad darba tureciau tureti ir tevus jau islaikyti, o argi ne priesingai buvau auklejamas, tai kaip dabar galima reikalauti tokiu dalyku is manes...

    Tu suauges, cia nepasiteisininmas ,kad nedirbi, teisingai,nieks neturi is taves reikalauti dirbti, tu privalai tai daryti, nesvarbu kaip tave auklejo tevai,cia ne pasiteisinimas.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by buroke2 Št. 11 17, 2012 4:31 pm

    liurbis rašo:Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.
    kiek tau metu? tave tevai vis dar musa?
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Tylenis Št. 11 17, 2012 9:05 pm

    Na mano atveju manau pas mane susidėjo daug veiksnių. Iš dalies tai įgimta, nes visada kiek pamenu net nuo pradinių klasių turėjau problemų šnekėjime prieš klasę ir panašiai. Mokykloje populiarumo nepridėjo ir kličkė kurią gavau pradinėse klasėse ir mane kai kurie taip vadino net ir besibaigiant studijoms... O ką jau bekalbėti, kad nešiojau pelėdos akinius ir dar kabes apie porą metų. Augau prastam rajone. Draugai bijodavo pas mane eiti į namus. Pamenu kai daužė vieną bimbalą, uždėjo plytą ant gazo ir iššoko iš važiuojančios mašinos kuri rėžėsi į darželio tvorą, tai vyko vidurį dienos, man grįžtant po pamokų. Buvo ir daug kitų įsimintinų atvejų. Tėvų auklėjimas irgi nebuvo toks jau labai geras. Na o paskutiniu metu galiu dabar kaltinti iš dalies ir save, ką galėjau padaryti, bet nepadariau...
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Tr. 11 21, 2012 5:35 pm

    buroke2 rašo:
    liurbis rašo:Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.
    kiek tau metu? tave tevai vis dar musa?

    21,beabejo kad nemusa,bet knisa prota negyvai./
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by buroke2 Tr. 11 21, 2012 6:48 pm

    [quote="liurbis"]
    buroke2 rašo:
    liurbis rašo:Tesiog mano nuomone,kad sociofobija pas mane atsirado del tevu kaltes.Jie nuo mazu maziausiu dienu mane muzdavo rekdavo ant manes,visada zemindavo mane prie visu.Kai ateidavo pas juos kokie nors sveciai visada mane uzdarydavo kambary,kaip kokia pabaisa...Be to,negalejau klysti,uz kiekviena smulkmena buvau visada labai stipriai baudziamas,o juk klysti zmoniska,ypac kai esi dar vaikas... todel dabar gyvenu toki sudina gyvenima.
    kiek tau metu? tave tevai vis dar musa?

    21,beabejo kad nemusa,bet knisa prota negyvai./
    [/quote
    tai issikraustyk
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by liurbis Tr. 11 21, 2012 9:55 pm

    Neturiu galimybes,mokausi univerkei dieniniam skyriui tai nedirbu niekur,o pinigeliu reikia.Bet siaip tikrai lb noreciau susirasti kokia nors pana ir gyvent kartu Smile o kaip tau paciai sekas? mokaisi ar dirbi kur? matau,kad tau 24,tai labiau gyvenime patyrus,gal noretum pasipasakot? Smile
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by buroke2 Kv. 11 22, 2012 10:48 am

    liurbis rašo:Neturiu galimybes,mokausi univerkei dieniniam skyriui tai nedirbu niekur,o pinigeliu reikia.Bet siaip tikrai lb noreciau susirasti kokia nors pana ir gyvent kartu Smile o kaip tau paciai sekas? mokaisi ar dirbi kur? matau,kad tau 24,tai labiau gyvenime patyrus,gal noretum pasipasakot? Smile
    tai as dirbu, ner ka pasakoti...na manes nieks nemuse, o jei tevai(pas mane mama) butu tokie nepakenciami,siaubingi monstrai ,tai senai buciau pabegus, juk jie dar labiau glusina ir klampina tave,juk juos kaltini del sociofobijos,ir tuo paciu negali be ju....
    Origin
    Origin


    švytintis
    Male Pranešimai : 64
    Užsiregistravo : 2013-10-20
    Amžius : 38
    Miestas : Klaipeda

    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Origin Antr. 10 29, 2013 9:33 pm

    Man turbut del tevo sociofobija pasireiske. Dar iki siol negaliu but ramus, kai jis salia. Nors rupinosi manim ir pan, bet grieztumas ka nors ne taip padarius, mane labai paveike... net kai nenusisekdavo kas nors, buvua ne guodziamas, bet juokiamasi is manes. Jam aisku cia tik juokai, o as va toks uzdaras ir likau Sad

    Sponsored content


    del ko kyla sociofobija Empty Re: del ko kyla sociofobija

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pir. 05 06, 2024 1:52 pm