Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+13
beta
Padangiu klajoklis
MelaOi
Tylenis
lol
Afraid to live
vitaz
LyjaPaukštukais
Linum
Dark_Angel
Monster
nesvarbu
kryptis
17 posters

    Sociofobija ir žolė

    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė Empty Sociofobija ir žolė

    Rašyti by kryptis Kv. 02 28, 2013 2:48 pm

    Šiandien pasvajojau, kaip būtų gera gyventi, jei galėčiau laisvai bendrauti su žmonėmis, visur drąsiai eiti, siekti tikslų, įgyvendinti svajones, turėti daug idėjų, būti kūrybinga, pilna energijos, nejausti nerimo, būti atsipalaidavusi ir t.t... Po to pagalvojau, kad žolės rūkytojai giriasi būtent taip besijaučiantys. Gal sociofobams verta pradėti rūkyti žolę ir dings visos bendravimo problemos??? Pažįstu tokį asmenį, kuris pastoviai pučia žolę, ir yra daug gyvenime pasiekęs, visada lengvai bendraujantis, turi krūvas draugų, atsipūtęs... Nors esu griežtai prieš tokius dalykus, bet įdomu būtų išgirsti kitų nuomones šiuo klausimu, ar esat bandę/vartojate ir pan.
    nesvarbu
    nesvarbu


    Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2012-12-09

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by nesvarbu Kv. 02 28, 2013 4:51 pm

    tai gal tas tavo asmuo nesociofobikas tik seip ruko nes nemanau kad zole tgaip padeetu atsipalaiduot bendravime pastoviai
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir žolė Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Monster Kv. 02 28, 2013 6:09 pm

    O kur tos zoles gauti?
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Svečias Kv. 02 28, 2013 7:12 pm

    turgeli pas bobutes sveriamos buna. o sep tai idomi tavo hipozete kryptie, beet buciau linkes ja paneigti. vienas is zoles poveikiu kaip tik yra paranojos atsiradimas, o kai sociofobam jos ir taip netruksta, tai manyciau, kad geriau jiem zole aplenkti.

    p.s nors pameginti kodel gi ne Very Happy
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Kv. 02 28, 2013 8:10 pm

    Aš seniau dažnai rūkydavau, sociofobams siūlyčiau geriau net nesiartint prie šito reikalo, nes kaip yulus sake, kelia paranoja, o jei apsirūkes dar ir į viešumą išeini tai fobijos simptomai tik sustiprėja dvigubai. Nors gal kitiem skirtingai Smile
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Kv. 02 28, 2013 8:13 pm

    kryptis, jei ir egzistuoja stebuklingi vaistai nuo šios problemos tai tik alkoholis, kuris laikinai tikrai nuima beveik visus simptomus, tačiau prasiblaivius velgi fobija tik sustiprėja Very Happy
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Svečias Kv. 02 28, 2013 8:24 pm

    nu bet yra ir pozityviu dalyku zolyteje. matyt kiekvienas atranda sy, pavadinkim narkotika, savaip Very Happy
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Linum Kv. 02 28, 2013 8:46 pm

    Tai dar amfa varyk is vis gyvensi be sociofobijos Sociofobija ir žolė 919568 Pats ir zolininkas buvau ji tik viska apsunkina
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by kryptis Kv. 02 28, 2013 10:56 pm

    alkoholis gerai veikia sociofobiją, bet viešumoj nesirodysi išgėręs, nes ir koordinacija sutrinka ir kvapelis sklinda Smile

    buvau bandžiusi kai ko stipriau nei žolė, tai atsimenu, kad kelias valandas buvau pusiau panikos būsenos. turbūt ir nuo žolės panašiai būtų.

    o dėl pabandymo žolės- psichiatrė sakė, kad net vienas žolės parūkymas gali būti lemtingas- gali visam gyvenimui sutrikti psichika. atseit ji tokių atvejų mačiusi ne vieną kartą. todėl ir baisoka bandyti...
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Kv. 02 28, 2013 11:06 pm

    Blem... Tai gal man nuo žolės nurovė stogą.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by kryptis Kv. 02 28, 2013 11:33 pm

    o prieš žolės rūkymą buvai normalus?
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pen. 03 01, 2013 2:15 pm

    Kadangi esu matęs, kokie žmonės rūko žolę ir kaip jie po to elgiasi, tai man žolės rūkymas asocijuojasi su savęs negerbimu. Bet, žinoma, ne vien degradai ją rūko. Beje, ir tas išgirtasis alkoholis(kaip sociofobijos žudikas) ne visiems padeda jaustis laisvai
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Pen. 03 01, 2013 3:41 pm

    Prieš žolės rūkymą būdavo daug geriau, kai baigiau rūkyt atsirado drovumas ir šiektiek baimė su žmonėm bendraut, bet tai nebuvo problema, dar ir po to kolegija be problemu baigiau, bet manau gali būt, kad pradžią gerą problemom davė Very Happy
    vitaz
    vitaz


    Male Pranešimai : 200
    Užsiregistravo : 2012-07-06
    Miestas : -

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by vitaz Pen. 03 01, 2013 3:47 pm

    Kazkada rasiau apie http://www.goodlookingloser.com/2012/06/19/phenibut-review/
    Poveikis kaip isgerus ypatingai jei maisai su alkoholiu, , jei kas nori isbandyti tai turiu parduoti 40g uz 60lt
    Afraid to live
    Afraid to live


    sumišęs
    Male Pranešimai : 69
    Užsiregistravo : 2012-09-27

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Afraid to live Št. 03 02, 2013 12:22 pm

    jaa,pries rukyma buvo viskas tvarkoj,tikrai as taippat nepatariu sociofobams megint,nes tik dar labiau viskas pasunkeja,daug didesne baime atsiranda,ir jautrumas,kai meciau rukyt tikrai daug lengviau pasijutau,o parukius ,tai pzda buna baisu viskas ziauriai,lb dziaugiuosi metes.. ir kaip kazkas cia rase ,kazko stipresnio uzsimetes buvo,tai man tas pac ,labai baisu buvo,jau galima sakyt priepuolis ten mane istiko,deja ne man sie dalykai,ir aplamai galvoju su sociofobais nesurishama,..
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by lol Št. 03 02, 2013 8:55 pm

    na nezinau, didziausias minusas su zole tik tas, kad reikia tai is kazkur nusipirkti - per pazystamus ar gatvej, vistiek nejauku. As kiek bandziau tai galiu pasakyt, kad galeciau ir testi jei nebutu taip brangu. nes tada grynai bunu tokioj busenoj, kad niekas jau neidomu (mazdaug kai nemiegojas pora naktu). Su alkoholiu palygint negaleciau, nes negeriu daznai nes paprasciausiai nieko nuo to man nepagereja tik i sonus pradeda metyt - daugiau nieko, neisivaizduoju kiek reikia isgert, kad kazkiek pasikeisciau (laisviau bendrauciau ir pan) + zole parukes isejas kur i gatve nebusi taip lengvai 'demaskuotas' (aisku, gal ten kokie nekordinuojami judesiai ar pan. buna, bet nepalyginsi su alkoholiu).
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Št. 03 02, 2013 8:59 pm

    Žmonės, tik nepradėkit savo problemų spręst narkotikais ir alkoholiu, nes problemą tik padidinsit arba jų padaugės. Smile
    Afraid to live
    Afraid to live


    sumišęs
    Male Pranešimai : 69
    Užsiregistravo : 2012-09-27

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Afraid to live Sk. 03 03, 2013 2:48 pm

    nu matai dark angel,negali zinot kaip kam veiks,galbut kai kuriems is musu tikrai butu kaip gydymas tai,jeigu atpalaiduoja teigiamai,o man tai atvirksciai kai pusdavau budavo..
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Sk. 03 03, 2013 3:29 pm

    Socialine fobija nera naujas dalykas, jei tokie dalykai padetu, manau apie tai butu daug informacijos
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir žolė Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Monster Sk. 03 03, 2013 4:34 pm

    SKiaciau kad zole sustiprina jausmus, pavyzdziuj jeigu jausies nelaimingas ir uzrukysi tai tik sustiprins ta jausma ir dar nelaimingesnis pasijausi, taip kad rukyti sita dalyka reikia kai buni gerai nusiteikes, tada zole sustiprins ta geraji jausma. Tik beda kad sociofobai retai laimingi buna...
    Dark_Angel
    Dark_Angel


    Pranešimai : 96
    Užsiregistravo : 2012-06-20

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Dark_Angel Sk. 03 03, 2013 5:28 pm

    Drįsčiau nepritart, jei rūkai geroj kompanijoj arba vienas, tai tikrai nuotaika pakyla, bet jei planuojama eit į socialines situacijas apsirūkius tai tikrai geriau nieko gero nesitikėt. Jei liūdna vistiek geriausia pasiimt alaus ir įsijungt geros linksmos muzikos Smile

    Afraid to live
    Afraid to live


    sumišęs
    Male Pranešimai : 69
    Užsiregistravo : 2012-09-27

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Afraid to live Sk. 03 03, 2013 5:58 pm

    aha,sustiprina,bet netaip sustiprina monstriuk. ji stiprina tuos jausmus i kuriuos tu esi linkes,tarkim i baimes,i depresuxas,i blogu dalyku svarstyma,vat tuos jin labai suashtrina,o tada jau tikra zhopa,net namie neina buti,klausaisi ,ar tik kas ten neateis pas tave i namuss,jei kas sukrebzda,jau ziauriai baisu,ir aplamai paranojines mintys lengvai griebia,girdi tai ko nereikia,bijai to ko nereikia,nu kaip sociofobija,tik gerokai daugiau prieskoniu isipili,taigi,nk gero mums ganja..
    aai,o man isvis uztenka ir gero reggae paklausyt,tada puikiai atpalaiduoja music
    https://www.youtube.com/watch?v=dhrayxmcDHE

    o alus irgi shiknon,geriau wine,ne tas ir shiknon,ai geriausia i vena susilest :DDDDDDDDDDDDD
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by kryptis Antr. 03 05, 2013 8:20 pm

    man netgi po vieno siaubingo nusigėrimo kokį pusmetį buvo labai sustiprėjusi sociofobija. gyvenau kaip košmare, nes panikos atakos ištikdavo elementariuose dalykuose. dziaugiuosi kad kažkaip nepalūžau ir dabar alkoholį stengiuosi vartoti saikingai. su žole matyt irgi būtų panašiai, tad geriau jos nevartoti Smile
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Tylenis Antr. 03 05, 2013 8:48 pm

    Na nežinau ar alkoholis padeda. Tam kartui užsimiršti gal ir padeda, bet jei kasdien gerti abejoju ar padėtų. Jei geriu keletą dienų iš eilės - nebesijaučia didelio efekto. Paskutinius porą metų labai mažai išgeriu, nes vis skaičiuoju kiek laiko prarandu gerdamas, tiksliau ne kiek gerdamas, bet kiek blaivydamasis. Sekančias porą dienų galva nedirba ir vaikštau drebėdamas.
    MelaOi
    MelaOi


    Nes tai Gražu
    Sociofobija ir žolė Clearb10
    Female Pranešimai : 140
    Užsiregistravo : 2013-03-04

    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by MelaOi Tr. 03 06, 2013 12:10 pm

    Niekada nepagavau savęs galvojant, jog žalingi įpročiai mane galėtų padaryti komunikabilesniu žmogumi. Esu prieš tokius dalykus.

    Sponsored content


    Sociofobija ir žolė Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 3:29 pm