Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


4 posters

    „Aš nežinau ko noriu...."

    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by vilistelis Pen. 11 30, 2012 10:47 pm

    Pastarosiomis dienomis skaitinėjau straipsnius apie emocinį intelektą. Manau ši tema bus aktuali ne man vienam, manau ir kiti turės ką pridėti Smile

    Daugelis iš mūsų žino pvz. kaip kovoti su sociofobija, bet kažkodėl nejaučiame noro to daryti. Bet galbūt tai dėl to, kad nesugebame norėti? kad mes nesuprantame savo jausmų? Gal mūsų mūsų emocinis intelektas žemo lygio?

    http://www.psichoterapija.ot.lt/fpdb/2006/straipsniai/nuslopinti_norai_ir_jausmai.htm Šiame staipsnyje šie klausimai iškeliami plačiau. Aišku atsakymų kaip visada niekas neduoda Smile Na, bet bent jau gerai įvardijama situacija. Aš daugelyje vietų atpažinau save.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by buroke2 Pen. 11 30, 2012 11:20 pm

    Jei save kapstyti ir narstyti po kauleli ,tai galima sau milijona ligu ir diagnoziu priskirti...Bet ar to reikia ??? Cia daugelis yra labai apsiskaite,protingu zodziu ir fraziu moka, bet kas is to...As perskaiciau milijona sociofobijos pasveikimo istoriju,zodziu isvada viena - kuo susirgai ,tuo ir gydykis...Tik per bendravima,tik per bendravima....Man paciai tas padejo...Siandien esu tiesiog kuklus zmogus.

    Nezinau ko noriu, nenoriu nieko,man nieks nesiseka , nieks nepatinka ir bla bla bla
    Cia budinga daugeliui zmoniu, ypac jaunimui,todel nebutina turet sociofobija...
    Zino ,tai daug kas, ka daryti ,kad atsikratyti sociofobijos... Bet gal su ja geriau, juk sociofobija galima daug ka pateisiniti.... Manau, kiekvienam ateis laikas, kai jau suprasi,kad negaliu daugiau taip gyventi,tikrai negaliu,ir darysiu viska,kad butu kitaip.
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by Tylenis Št. 12 01, 2012 5:28 pm

    buroke2 rašo:Jei save kapstyti ir narstyti po kauleli ,tai galima sau milijona ligu ir diagnoziu priskirti...Bet ar to reikia ??? Cia daugelis yra labai apsiskaite,protingu zodziu ir fraziu moka, bet kas is to...As perskaiciau milijona sociofobijos pasveikimo istoriju,zodziu isvada viena - kuo susirgai ,tuo ir gydykis...Tik per bendravima,tik per bendravima....Man paciai tas padejo...Siandien esu tiesiog kuklus zmogus.

    Nezinau ko noriu, nenoriu nieko,man nieks nesiseka , nieks nepatinka ir bla bla bla
    Cia budinga daugeliui zmoniu, ypac jaunimui,todel nebutina turet sociofobija...
    Zino ,tai daug kas, ka daryti ,kad atsikratyti sociofobijos... Bet gal su ja geriau, juk sociofobija galima daug ka pateisiniti.... Manau, kiekvienam ateis laikas, kai jau suprasi,kad negaliu daugiau taip gyventi,tikrai negaliu,ir darysiu viska,kad butu kitaip.

    Arba nusirisi dar žemiau...
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by buroke2 Št. 12 01, 2012 6:06 pm

    Tylenis rašo:
    buroke2 rašo:Jei save kapstyti ir narstyti po kauleli ,tai galima sau milijona ligu ir diagnoziu priskirti...Bet ar to reikia ??? Cia daugelis yra labai apsiskaite,protingu zodziu ir fraziu moka, bet kas is to...As perskaiciau milijona sociofobijos pasveikimo istoriju,zodziu isvada viena - kuo susirgai ,tuo ir gydykis...Tik per bendravima,tik per bendravima....Man paciai tas padejo...Siandien esu tiesiog kuklus zmogus.

    Nezinau ko noriu, nenoriu nieko,man nieks nesiseka , nieks nepatinka ir bla bla bla
    Cia budinga daugeliui zmoniu, ypac jaunimui,todel nebutina turet sociofobija...
    Zino ,tai daug kas, ka daryti ,kad atsikratyti sociofobijos... Bet gal su ja geriau, juk sociofobija galima daug ka pateisiniti.... Manau, kiekvienam ateis laikas, kai jau suprasi,kad negaliu daugiau taip gyventi,tikrai negaliu,ir darysiu viska,kad butu kitaip.

    Arba nusirisi dar žemiau...
    jeigu ritiesi,reiskia gyvas „Aš nežinau ko noriu...." 919568
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by vilistelis Št. 12 01, 2012 9:49 pm

    Aš tik bandau gilintis į bendravimo sunkumų priežastis ir tai, žinoma, tik viena iš versijų.

    buroke2 rašo:Nezinau ko noriu, nenoriu nieko,man nieks nesiseka , nieks nepatinka ir bla bla bla
    Cia budinga daugeliui zmoniu, ypac jaunimui,todel nebutina turet sociofobija...

    Labai teisingai buroke Smile Todėl man kilo idėja, kad galbūt sociofobija yra tik viena iš jausmų nesupratimo pasekmių? Nes jau čia kažkas minėjo, kad pvz. sociofobija ir nenorėjimas ko nors siekti yra du skirtingi dalykai. Sociofobas kuo puikiausiai gali būti ir talentingas ir gyvenime daug pasiekęs.

    Apskritai netgi manau, kad šis forumas jau nėra vien sociofobijos forumas. Čia renkasi žmonės, kurie turi įvairių bendravimo sunkumų. "Sociofobija" tapo bendriniu žodžiu. Pvz. kaip ir sauskelnes tiesiog vadiname "pampersais" Smile

    Labai puiku, kad tau bendravimas padėjo susidoroti su sociofobija ir jautiesi tvirčiau thumbs up
    Bet atrodo, bent man to negana. Aš pvz. išmokau maždaug pusvalandį palaikyti pokalbį, bet tiesa sakant jaučiuosi kaip robotas. Jaučiuosi kad sakau, ne tai ką iš tiesų norėjau pasakyti, neatsiskleidžiu, nepajaučiu nei kito žmogaus, nei savęs...
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by buroke2 Sk. 12 02, 2012 12:19 am

    "Todėl man kilo idėja, kad galbūt sociofobija yra tik viena iš jausmų nesupratimo pasekmių? " ok ,o kaip tada is naujo ismokti atpazinti jausmus? Kur nusipirkti adekvatumo? Sad
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by vilistelis Sk. 12 02, 2012 1:19 pm

    Tai ir yra esminis klausimas, įžvalgioji buroke Smile Tiesa sakant, neturiu atsakymo. Aš irgi sau ir kitiems tą klausimą užduodu.

    Štai prieš kurį laiką jį uždaviau vienam labai jausmingam žmogui. Ji pateikė tokį atsakymą. Truputį atskleisiu mūsų susirašinėjimo turinį:

    -"dažnai nežinau ar čia dėl tingumo kažko nedarau, ar čia dėl to, kad kas nors nepatinka, o gal kas nors piknaudžiauja mano gerumu"
    -"man susidaro įspūdis, kad tu galbūt nesupranti savo jausmų, kas su tavi darosi. O jų turi sočiai ir jie tave veikia, kaip ir visus žmones."
    -"O ką tokiu atveju daryti?"
    -"Sunku klausimas. Gal tiesiog...kalbėtis su kuo nors, kai jauti, kad kažkas tarsi ne taip... Ir gali būti, kad tavo pašnekovas "pagaus" tavo būseną ir tau paaiškins. Jeigu tik norėsi tai išgirsti, žinoma. Manau, kad tam, kad suprastum savo jausmus, kai tą padaryti iš prigimties sunku, reikia "treniruočių" ir noro."
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by atkaklumas Sk. 12 02, 2012 11:04 pm

    Pritariu, kad sf yra viena iš jausmų nesupratimo pasekmių. Manau tai baime (nezinojimas, kad galima) jausti tam tikrus ar visus jausmus ir/ar baime juos rodyti/reiksti kitiems. Ar sf yra tiktai tai, nezinau. (Lankau psichoterapija, tokios mintys manau is ten.)

    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by vilistelis Pir. 12 03, 2012 11:28 pm

    Nuostabusis atkaklume Smile šimtas metų. Bet vis dar prisimenu tave iš primojo susitikimo, ir tavo gražųjį balso tembrą Smile Smagu būtų vėl kada tave susitikti Smile

    Aš dar pabandžiau prisiminti situacijas, kada man jausmus buvo sunkiau blokuoti negu neblokuoti:
    Pvz. artimo žmogaus mirtis, stiprus įsimylėjimas, kai esu labai pavargęs, kai kas įspaudžia į kampą, kai padauginu alkoholio, kai giliai sukrečia koks meno, muzikos kūrinys, teatro spektaklis ar filmas. Tikriausiai tų situacijų yra ir daugiau?

    Galbūt būtų galima šiomis situacijomis pasinaudi? Savaime suprantama ne visomis Smile
    Pvz. kartu su kuo nors žiūrėti filmą ir po to aptarinėti filmo veikėjų jausmus, o taip pat ir savo. Šiek tiek gal mergaitiškas užsiėmimas bet gal nieko Smile Galbūt ateityje verta padaryti tokį teminį sociofobų susitikimą?

    Ir manau pats tas procesas, kai tikrai jautiesi išsakęs kas guli giliausiai ant širdies, save išreiškęs, yra skausmingas bet galiausiai fainas. Juk menininkai tuo ir gyvena Smile
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by atkaklumas Sk. 12 09, 2012 8:47 pm

    vilistelis rašo:Pvz. kartu su kuo nors žiūrėti filmą ir po to aptarinėti filmo veikėjų jausmus, o taip pat ir savo. Šiek tiek gal mergaitiškas užsiėmimas bet gal nieko Smile Galbūt ateityje verta padaryti tokį teminį sociofobų susitikimą?

    Labas, dekui uz komplimentus Smile Gal ir idomi tokia patirtis butu.

    Sponsored content


    „Aš nežinau ko noriu...." Empty Re: „Aš nežinau ko noriu...."

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 12:41 pm